ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу

Реклама Google
Меню сайту
Обговорюють
 • Реклама


  Статистика
  Гость,
  Онлайн всього: 2
  Гостей: 1
  Користувачів: 1
  irina2306
  Головна » 2014 » Травень » 22 » Відкритий лист Представництва Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед
  09:36
  Відкритий лист Представництва Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед

  Депутатам
  Лохвицької районної ради,

  Депутатам
  селищних рад Лохвицького району,  

  Територіальній громаді
  Лохвицького району

  Відкритий лист

  Шановні панове!

  З 1996 року, компанія Regal Petroleum працює на нафтогазових родовищах України в Полтавській області. Виробнича діяльність здійснюється через зареєстроване у с.Яхники, Лохвицького району Полтавської області представництво в Україні – Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» (далі – скорочено «РПКЛ»).

  З тих пір відбулись певні зміни: нині, в своїй діяльності компанія використовує іноземний капітал, міжнародні підходи управління та найбільш сучасні технології, в той час як основний актив зараз становить місцева складова – висококваліфіковані працівники. Їх чисельність на підприємстві складає понад 140 осіб, більшість з яких є місцевими мешканцями Лохвицького та Чорнухинського районів, що частково вирішує проблему зайнятості в регіоні.

  У сьогоденні, як ніколи, збільшення власного видобутку газу в Україні, для зниження енергетичної залежності, - набуває стратегічного значення, і ми беремо участь у вирішенні цієї проблеми.

  Протягом вже 18 років компанія здійснює геологорозвідувальні роботи в межах Свиридівського та Мехедівсько-Голотовщинського родовищ, з яких видобуває життєво важливі для економіки України енергоресурси – природний газ і газовий конденсат.

  Окрім виконання цієї стратегічної функції, компанія також щорічно активно підтримує соціальну сферу, бере участь у благодійних заходах – спрямованих на розбудову регіону за місцем реєстрації.

  Завдяки цьому компанія Regal Petroleum відома не лише як один з найбільших, сумлінних платників податків до районного бюджету, а і як підприємство, що опікується суспільним життям, побутом та соціальною захищеністю локальних мешканців.

  Лише за 2012 р. підприємство сплатило до бюджетів різного рівня понад 75,5 млн. грн. податків та зборів, а у 2013 р. платежі сягнули 83 млн. грн.. З цих сум, понад 60 и 70 млн. грн. відповідно, – було спрямовано безпосередньо до місцевого бюджету Лохвицького району. Ми впевнені, що у підсумку ці кошти були спрямовані на вирішення найбільш актуальних проблем регіону, і дозволяють і надалі формувати стійке підґрунтя економічному розвитку району, області та країни.

  За останні 3 роки обсяг фінансової підтримки «РПКЛ» соціальної сфери Лохвицького району склав понад 2,5 млн. грн. Ця сума складається не лише з добровільного фінансування відповідно до укладених договорів, а й враховує адресну допомогу освітнім й іншим закладам та звичайним мешканцям. З роками обсяг такої фінансової підтримки лише зростає. Зокрема, у 2010 р. місцеві райради, загальноосвітні школи, релігійні, медичні та культурні заклади – отримали фінансову підтримку від «РПКЛ» в обсязі  83 тис. грн., у 2011 р. – 1,2 млн. грн., а у 2013 р. – 1,28 млн. грн.

  Протягом багатьох років ми цікавимося проблемами місцевих жителів, турбуємося про їх якнайшвидше вирішення, надаючи посильну допомогу та докладаючи максимум зусиль подальшому процвітанню району і нарощенню його добробуту.

  Так, будівництво доріг в районі – є однією з найбільш гострих проблем. Тривалий період експлуатації доріг, порушення будівельних норм під час їх будівництва, а також щільний трафік громадського та технологічного транспорту, в т.ч. аграрних і газодобувних підприємств, що працюють в районі та області – значно погіршили стан дорожнього покриття, призвівши його в негідність.  

  Усвідомлюючи це, керівництво «РПКЛ» неодноразово зверталося до районної влади та крупних підприємств району (останній лист №970-16/04Я від 16.04.2014 р.), з пропозицією добудови об’їзної дороги навколо м. Лохвиця, для розвантаження основної дороги та часткового вирішення проблеми. Більш того, «…організація реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг..» України – є одним з основних завдань профільного держпідприємства «Укравтодор». Але незважаючи на це, розуміючи нагальність проблеми, «РПКЛ» з власної ініціативи і власним коштом зробило тверде покриття ділянки близько 38% (2,4 км з 6,22 км об’їзної дороги з ґрунтовим покриттям), облаштування якої коштувало «РПКЛ» понад 2,747 млн. грн.

  Високо оцінюючи важливість вирішення потреби району в об’їзній дорозі, для прискорення її добудови, «РПКЛ» самостійно вже уклало договір з проектною організацією та сплатила аванс за виконання проектно-вишукувальних робіт. Також компанія висловлює готовність розробити типовий договір для підприємств – потенційних учасників проекту, також зацікавлених у добудові дороги, і найближчим часом запропонує його підприємствам: ПрАТ «Природні ресурси», ПрАТ «Райз-Максимко» та іншим.

  Однак, нажаль, незважаючи на все те, що робить «РПКЛ» для району, останнім часом почастішали випадки перешкоджання стабільній роботі підприємства. У травні 2014 р. було зафіксовано кількаразове блокування автодоріг загального користування невідомими особами з метою обмеження руху автоцистерн контрагентів, що здійснюють транспортування придбаного у «РПКЛ» газового конденсату та скрапленого вуглеводневого газу.

  Таким чином, згадані особи, які вчиняють зазначені протиправні дії, свідомо, і поки що безкарно, йдуть на порушення законодавства. Їх ініціативи аж ніяк не сприяють благополуччю і подальшому розвитку району, а навпаки, - можуть призвести до виникнення аварійних ситуацій і призупинення господарської діяльності Представництва та інших підприємств району.

  Через це утворюються загрози: припинення постачання природного газу до газотранспортної системи України, затримки перерахування податків та зборів до місцевого та державного бюджетів (що призведе до їх недовиконання за підсумком року) та припинення фінансування соціальної сфери Лохвицького району й виконання відповідних, вже укладених, договорів про надання добровільної матеріальної допомоги лікарням, школам, райрадам та іншим місцевим суб’єктам, а також загроза для працівників які є мешканцями даного регіону поповнити ряди безробітних і стати додатковим тягарем для місцевого фонду зайнятості.

  Закликаємо очільників райрад, депутатів усіх рівнів, активістів громадських організацій, здатних приймати рішення щодо розв’язання подібних проблем, максимально сприяти проведенню роз’яснювальної роботи серед місцевого населення та наведенню законного порядку.

  На наш погляд, лише наявність таких засад, що формують законослухняне громадянське суспільство, та їх обопільне дотримання – сприятимуть подальшим плідним партнерським відносинам між підприємствами району та місцевими громадами і населенням, а також стабільності і процвітанню Полтавщини.

  Керівник Представництва

  «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед»                                                                       В.Погорелов

  Переглядів: 1592 | Додав: root | Теги: Представництво РПКЛ, Regal Petroleum | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 10
  10  
  Розвели демагогію з нічого... Мені ні Регал ні Райзи не мішають, бо живу на окраїні, куди хіба веліком доїдеш. По людськи тих хто виходе понімаю, понімаю і водіїв яким треба їхать.
  Рішення як на мене просте - заставте їх повз хати їхать помалу 20-30 км/час і проблема згодом пропаде. І машини будуть ціліші і хати. коли машина проїде нерівність на дорозі помалу нічого в домах не гремітиме, а коли пролетить отой поїзд з буряком вагою около 100 тон і хата завалиться може. Або хай їдуть полями, думаю з місцевими хабарниками зможете договориться smile

  9  
  Перш  ніж вивозити "гроші"  потрібно  було  подумати хазяйвам , якими  шляхами. Від того що  хтось  щось  заробляє , а в мене після  їзди  вагонів  осипається  штукатурка мені   більш  холодно  ніж  жарко. Ремонт  за які  шиші  буду  робити?  Так  і в кожного протестувальника. Вам  шкода своїх  машин  грунтовкою  запускати , а нам адекватно , свої домівки.

  8  
  Інших методів окрім воювать вже не лишилось. Місцева влада когось слухає? Ті 60 млн які ви платите вже давно осіли по кишенях чиновників всіх рівнів. Ось наприклад максимки їхали одною з вулиць Лохвиці. Начальник ГАЇ колишній вів цей екіпаж smile пів Лохвиці осталось тоді без електрики і що когось наказали?
  http://lohvitsa.org.ua/video/vip/2/lohvitsa/rajz_porushue_vse_shho_mozhna
  Повз мене й досі по Жовтневій літають всі, хоча од кроваті до дроги по якій їдуть метрів 3. Як дусаєте гарно спиться коли за 3 метри від голови вантажівка везе(кілометрів так 60-70 в час) бурову чи труби чи буряк? мені не важно кому везуть... Важно що за свої кревні через рік доводиться ремонт робить

  7  
  Роман, Ви правильно написали - "воюють", хоча ситуацію треба вирішувати іншими методам. Якщо є проблема, можливо, треба звертатися до органів місцевого самоуправляння. Мені здається, це буде більш дієвим і менш небезпечним аніж робити з людей "живу блокаду" транспортувальникам вогненебезпечної речовини, тим самим ставлячи під загрозу життя людей з обох сторін...

  6  
  Олена
  шо ви все про гроші, ніхто не каже шо Регал жлоби. Максимки ті да. зареєстровані десь і налоги платять не нам.
  Воюють же не тільки з регалом. а й з остальними. Регалу по суті ніхто і не мішає, ніхто ж під буровою не стоїть і не міша кандер набирать.
  мішають люди тим хто його везе. Коли гружона машина летить на всіх парах по під хатами не минаючи ям. що в хатах все ходуном ходе то мабуть не про ті гроші які ви платите в бюджетв той момент мислі, а про те аби криша на голову не впала.
  У вас робе 140 душ, повз скількох з них їдуть ті фури що від вас? от і виходять бо їм кроми самих себе нема кому защитить.

  5  
  Шановні! Компанія Регал Петролеум завжди готова на відкритий і конструктивний діалог для покращення ситуації. Просимо Вас у випадку неприйнятної поведінки шоферів, провідників, які представляють Представництво РПКЛ, записувати їх номера і звертатися безпосередньо до офісу Представництва РПКЛ за тел. (05356)96634. Закликаємо Вас до спільної боротьби із наглістю і хамовитістю, але цивілізованими методами!

  4  
  Для Володимира...

  Воно може і так, але навіщо питають документи на вантаж, - після чого блокують проїзд? Чи не было такого?

  3  
  Компанія больш ніж 60 млн грн платить до районного бюджету (кошти з яких могли б йти на реконструкцію тієї самої дороги). Компанія з власної ініциативи виділила 2, 747 млн грошей на облаштування твердого покриття ділянки дороги (хоча, такі роботи є основним завданням Автодороа). Компанія забеспечує людей робочими місцями. У відповідь - люди перешкоджають роботі Компанії. З якої причини? З причини "хамовитості" шоферів? Здається, що втратити люди можуть набагато більше у випадку якщо виробництво компанії зупиниться. Зважте, що для народу Лохвиці є важливішим і подумайте в кого ви кидаєте камінням. Відповідь - НЕ В ТИХ!

  2  
  А хто сказав що люди протестують проти Регала? Ніхто не вникає в суть вимог людей.
  Люди воюють проти конкретних шоферів - хамів. Коли стоїть знак і йому його машиною їхать туди не можна а він їде... Часто густо їде ще й на людей, чи монтіровочку витяга і йде з кабіни згадуючи чиюсь мать... А потом по вашому люди роблять вам проблеми? Проблеми самі собі і вам роблять шофери, або ті хто їм розказує як їхать. Часто він каже "мені сюди сказали їхать" і часто густо це ваші регаловські провідники, або "так шо я городом буду їхать з бочкою". подивіться форум, фотки. Стоїть знак для легкових і бочка здорова. Вони вашу репутацію хароших і підмочують, того шо ніхто не зна хто то їде знають що в природні або регал пре....

  1  
  Цікаве умозаключення. А спитали  б себе  -  а чому це  вийшли  громадяни? Вони  бережуть  ту  дорогу? Вони  користуються  перерахованими  коштами? Невже   сіреа  речовина  в  застої.  В НИХ РУЙНУЮТЬСЯ  ДОМІВКИ.  Не зорозуміло?

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Прогноз погоди
  Лохвиця 
  Пошук
  Міні-чат
  Календар
  «  Травень 2014  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031
  Copyright Лохвиця © 2017