Користувачів: 0
    Головна » 2014 » Травень » 28 » «Сокіл» переміг вдруге
    11:21
    «Сокіл» переміг вдруге
    Минулої неділі, 11 травня, в Пісках учетверте відбувся футбольний турнір на кубок Юрія Продайводи.

«Сокіл» радіє перемозі.

За традицією, склад учасників лишився сталим:

«Ветеран» (Лохвиця),
    «Прогрес» (Піски),
    «Сула» (Бодаква),
    «Сокіл» (Токарі).

Віктор Щуров вітає кращого воротаря турніру Івана Бєхтєрєва.

Команди ветеранів та пісківських футболістів поділили між собою, відповідно, четверте та третє місця. А у фіналі (до речі, як і в минулому році) доля звела бодаквянських і токарівських спортсменів. У минулому році переможцями турніру стали бодаквянські футболісти, перемігши токарівців у післяматчевих пенальті. Цього разу гра проходила за іншим сценарієм.

Із перших хвилин зустрічі «Сокіл» повів масовані атаки на ворота суперника. Зламав його опір і протягом першого тайму забив 2 голи без відповіді. Розуміючи, що треба змінювати хід зустрічі, у другому таймі «Сула» розпочала штурм воріт суперника. У бодаквянських футболістів були певні шанси забити один гол, а можливо і відігратись. Але то був не їхній день. В результаті «Сокіл» дуже грамотно, тактично переграв їх. І на контратаках зумів забити ще 2 голи в кінці зустрічі. 4:0 – переконлива перемога. Кубок турніру – в руках капітана «Сокола» Романа Краснолуцького, який названий також кращим бомбардиром цьогорічного турніру. Іван Бєхтєрєв із команди «Прогрес» став кращим голкіпером.

А Андрій Дрога з того ж «Сокола» названий кращим гравцем турніру.

Сільський голова Юрій Краснолуцький, який безпосередньо опікується своїми футболістами, говорить:

Маю чудовий настрій. Тому що ці 2 місяці, які ми тренувалися із молодим колективом, дали результат. Мені приємно, що після того, як пішли наші основні гравці виступати за «Харчовик» та за Гадяцький район, ми зуміли зберегти команду. А молоді хлопці показали хороший результат. А ще я вдячний Сергію Дрозі, який займається тренерською роботою, а також Миколі Бондарю, який надає безкоштовно транспорт, підтримує нас в усьому. У нас є зараз і база, і стадіон, і м’ячі.

До розмови приєднується тренер Сергій Дрога, який працює вчителем фізичної культури в Токарівській школі. У попередніх трьох турнірах брав участь як гравець. І тільки цього року не грає через травми, але мріє повернутися в команду. На питання, як перенесла команда поразку в минулому році, відповідає:

Звичайно, неприємно було програти на останньому ударі. Звичайно, хлопці були засмучені. Але сьогодні ми мали заряд на перемогу. Ми дуже хотіли стати переможцями вдруге – і стали. Перший раз перемогли у позаминулому році.

Переможці нагороджені медалями за І, ІІ та ІІІ місця. Крім того, команда «Сокіл» від спонсора турніру Віктора Щурова у подарунок отримала шкіряний м’яч.

Переглядів: 245 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0