ЛохвицяСереда, 24-Січ-2018, 06:46
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу

Реклама Google
Меню сайту
Обговорюють
 • Реклама


  Статистика
  Гость,
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Головна » 2014 » Квітень » 22 » Про «міждусобойчики», «тьорки» та спікеріаду
  12:27
  Про «міждусобойчики», «тьорки» та спікеріаду
  Депутати районної ради далеко не кожної каденції мають можливість бути учасниками подібної сесії, яка відбулась 10 квітня цього року. Крісло в кабінеті голови районної ради стоїть холодним з 23 лютого, коли Любов Кірієвська склала з себе повноваження. А так як святе місце пустим довго не може бути, то фракція «Батьківщини» разом з депутатською групою «Лохвиччина» (далі можна читати «регіоналами») 18-ма підписами ініціювала скликання 25 сесії 6 скликання з метою обрання голови районної ради та його заступника. Тобто Валентина Черевка та Олександра Зленка. Останньому, мабуть, набридло штурмувать посаду міського голови Червонозаводського, тож вирішив не розмінюватись і йти на район.


  На кого поставили сільські голови?

  Чи вирішить долю спірних земель голова ОДА?

  Але спочатку про речі серйозніші. Хоча в БЮТівців і регіоналів горіли долоні та ще десь свербіло, але інша частина депутатів більшістю голосів змусила їх спочатку розглянути зміни до районного бюджету, зміни у складі президії районної ради, прийняття Звернення депутатів райради до голови ОДА, а також розглянути питання, що стосується житла медиків.


  А дівчата оцінюють кандидатів за своїми параметрами.

  Ні для кого не секрет, що сьогодні Україна стоїть на межі загрози військової агресії від «братньої Росії». А її економіка – на межі банкрутства. Таку ціну виставив пан Путін за свободу і незалежність. Згідно розпорядження Міністерства фінансів, наш районний бюджет зменшується на 2 млн. 937 тис. грн. Звичайно, це вдарить певними проблемами по медицині, освіті, культурі і т. д. Але наразі іншого шляху немає. І більшість нормально мислячих депутатів це розуміють. Та досить цікаво слухати тих самих регіоналів і їх сателітів, коли вони говорять, мовляв, давайте не голосувати за це рішення. Або якщо й голосувать, то поіменно. Нехай громада бачить, хто і як за неї піклується. І при цьому лукаво додають, що «Лохвицький край» про це напише.


  Уповноважений представник «Богданівського» махає завіреними копіями платівок.

  Звичайно, шановні, напише. Але ми напишемо і згадаємо також про те, як саме Ви, викручуючи руки, впроваджували в районі так звану медичну реформу. Біжучи попереду потяга, закривали лікарні, вислужуючись чи то перед Удовіченком, чи Азаровим і Януковичем, чи ще перед якимось дідьком. Тож тепер, коли дехто з вас не дуже зайнятий, поїдьте у Піски до відремонтованого вами медичного закладу. І нехай вам пісківчани подякують!


  За мить Олександр Цись здасть цей партквиток і заяву про вихід із ПР.

  Зміни в складі президії районної ради стосувались введення до її складу Анатолія Заславця як керівника депутатської групи «Лохвиччина». Від депутатів ніяких заперечень не було, а от член тимчасової контрольної комісії від ВО «Майдану», представник депутата Юрія Лобачевського Олександр Панченко сказав наступне, звертаючись до них:

  Як ви могли цю людину до президії обрать? Адже 23 лютого ви переважною більшістю висловили йому недовіру як голові РДА і вже через півтора місяці обираєте його до керівного органу районної ради. Це по-перше. А по-друге, скажу про «Богданівське». Ваше ключове слово, пане Заславець, яке прозвучало тут, це «схема». Схема, а тоді гроші? Тож віддайте кожному, у кого взяли гроші, якщо взяли, і питань більш не буде. І нехай с/г виробники на місцях більше не переживають. Нехай працюють, заробляють на себе і своїх дітей.


  Голосує Іван Інденко. Гм… Я не просто депутат, я сьогодні – кандидат.

  У даному випадку тема грошей делікатна, майже інтимна, як то кажуть, не спіймав – не злодій. Але до питання Звернення депутатів до голови ОДА з проханням скасування розпоряджень голови РДА Анатолія Заславця підготовка йшла серйозна. Адже, хотіли того чи не хотіли, але, нажаль, мусимо констатувати факт: депутати районної ради розділились навпіл. На захист в першу чергу своїх інтересів, ну і, звичайно, рішень колишнього голови РДА, згідно яких частина раніше орендованих с/г підприємствами земель («Токарі», «АгроПеремога», «Червонозаводське бурякогосподарство») віддавалось СТОВ «Богданівське», прибув його уповноважений представник, заступник директора господарства. З райрадівської трибуни він стверджував, що місцеві податки сплачуються до місцевих бюджетів. Наприклад, за останній рік до Бербеницької сільської ради перераховано податок на доходи з фізичних осіб у сумі 75 тис. 175 грн. Показав і помахав завіреними копіями платівок, що надійшли до тих територіальних громад, де вони працюють. Підтримали «Богданівське» і сільські голови Бербениць та Риг. Вказувалось на те, що в Ригах «Богданівське» практично ще не працювало, але громаді надало дійсно значну допомогу. Але якщо наслідувати логіку виконуючого обов’язки голови РДА Миколи Шияна, який зайняв позицію адвоката «Богданівського» (може, знає кіт, чиє сало їв), то хто скаже, що СВК «Токарі» не вкладає кошти в соціальну сферу своєї громади? Можливо, «Богданівське», а не СВК «Токарі» на сьогоднішній день замовило будівництво дитячого майданчика на 30 тис. грн.? Можливо, СВК «Токарі» затримує виплату орендної плати, не здатне обробляти землю чи сплачувать податок? Чому врешті-решт перед тим, як віддавать землю стороннім людям, не поцікавитись думкою тих же голів сільських рад, які представляють конкретну громаду і нею обрані? Саме цим і обурювались Микола Безпалько, Григорій Пройдак та Юрій Краснолуцький. Взагалі це питання було винесене повторно на розгляд. Минулого разу воно не знайшло підтримки більшості. Не вистачило 3 голосів, із 29 присутніх на минулій сесії 19 депутатів голосували «ЗА». Цього разу Звернення підтримали 33 депутати із 41.


  Валентин Черевко. І за себе голосувать можна.

  Ось що про це говорить депутат районної ради Володимир Борисенко:

  На попередній сесії ми розглядали Звернення до голови ОДА з питання відміни розпоряджень. Можливо, дійсно тоді земельна комісія спрацювала дуже швидко, можливо, щось недопрацювала і частина депутатів не зрозуміла питання. І в результаті для прийняття рішення не вистачило голосів. Але на останній сесії 33 депутати підтримали Звернення. Тому я особисто, як людина, яка брала в цьому участь, прошу вибачення перед тією частиною депутатів, які не зрозуміли питання і, можливо, через це утримались або голосували «ПРОТИ». Але на наступній сесії проголосували «ЗА» і цим підтримали вирішення важливого питання життєдіяльності нашого району.

  Лохвицька спікеріада

  Можливо, хтось із читачів почав позіхати. Перестаньте, панове! Зараз буде цікавіше!

  Переходимо до виборів голови районної ради і його заступника.

  Коли БЮТівець і в недавньому часі опозиціонер Олексій Маляренко запропонував кандидатуру Валентина Черевка, у відповідь йому Микола Бондар назвав і прізвище Івана Інденка. На той момент, принаймні для депутатів, це не було новиною. Здавалось, зараз претенденти коротко озвучать свої програми і розпочнеться обговорення їх кандидатур. Але тут устав Володимир Севастьянов і від Партії регіонів запропонував кандидатуру Олександра Цися.

  А чого б і ні? – аргументував пан Севастьянов. – Олександр Цись заяви про вихід з партії не писав і партійний квиток не здавав.
  Звичайно, це був злий жарт, а вірніше – відплата за те, що в останній час Олександр Цись різко відмежувався від регіоналів. Та жарти – жартами, але довелось йому «на коліні» писать заяву про вихід із Партії регіонів, а також робить самовідвід своєї кандидатури. При цьому заявивши про підтримку Івана Інденка (23 лютого на відкритій сесії в РБК регіоналам було не до жартів, більшість з них були відсутні й поховались по кутках, як руді (чи пак голубі) миші, там же була зачитана заява про саморозпуск фракції ПР, чи то взагалі районної організації, але бездіяльність, відсутність люстрації та влади додає їм не тільки сміливості, а й почуття гумору).


  Кандидати, до їх честі, без фанатизму швидко виклали свої програмні тези. Із виступу Валентина Черевка мені запам’яталась така фраза:

  Згода на пропозицію стати головою районної ради не далась мені легко. Я прекрасно розумію, яка це складна і відповідальна робота.
  Під час виступу Валентина Миколайовича я знаходився перед трибуною. Після його слів уважно обдивився навколо, але налигача, яким його заганяли, не знайшов.


  Іван Інденко запам’ятався іншим:

  На ремонті доріг відмивають гроші, ми нічого не знаємо. Наша тимчасова контрольна комісія, яка на сьогоднішній день працює при районній раді, виявила ряд порушень, ряд перерахунків коштів не в те русло. Тож буде висновок комісії, буде6мо вирішувать.

  Взагалі було цікаво спостерігать за цим дійством. Я не був посвячений у різні перемовини, угоди і клятви у вірності, що обов’язково мають місце під час подібних виборів. Але неозброєним оком було помітно, що обидва кандидати, обидві сторони, які їх підтримують, свято вірили тільки у свою перемогу. І та, й інша сторона були впевнені, що матимуть більшість голосів. Та все ж береженого Бог береже. Мабуть тому перед голосуванням, яке згідно регламенту мало відбутись таємно, Володимир Севастьянов запропонував поміняти кулькові ручки в кабіні для голосування. Крім того, депутати мали такий високий ступінь довіри один до одного, що після того, як отримували бюлетені, здавали свої мобільні телефони, заходячи в кабінку для голосування. Робилося це, мабуть, для того, щоб той чи інший депутат не зміг сфотографувати свій бюлетень, а потім відзвітуватись, як він голосував. Таким чином легко було б виявити «крота», тобто зрадника, який обіцяв одне, а робив інше. І все ж четвер, 10 квітня, не став щасливим днем як для одного, так і для іншого депутата. За Валентина Черевка нарахували 21 бюлетень, за Івана Інденка – 19, а прохідний бал – 22. Не став цей день знаковим і для В’ячеслава Демчука, який немало приклався до цієї справи, аби показати, що його політична сила і тут зверху. Сталось те, що й мало статись. Остання сесія аж ніяк не зміцнила і не об’єднала районну раду. Навпаки – розірвала її навпіл. І це в той час, коли за півтори сотні кілометрів на кордоні гурчать мотори ворожих танків. А центральна влада вже другий місяць поспіль «жує соплі» і не може призначити навіть голову РДА. Вже не важливо навіть, по якій квоті. Недаремно люди говорять, що в районі відбувається хаос і безвладдя, ніхто й ніщо нікому не потрібні. Вже кілька місяців не функціонує автобусне сполучення між Лохвицею й Червонозаводським. Звичайно, Путіну на це наплювати, а от попередня влада від задоволення навіть потирає руки. Що, дочекались кращого? – питають регіонали.

  P. S. Дозволю соді дати пораду нашим депутатам на наступний тур спікеріади. Візьміть по два мобільних телефони. Один здайте, а іншим зробіть фотографію для звітності. Не будуть же вас роздягати до трусів? А втім, чому б не проголосувати голяком?

  Переглядів: 410 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 1
  1  
  казочка
  Про царські морди, білборди і царя хвацького Охвицького*
  http://vk.com/public40767248?w=wall-40767248_628 


  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Прогноз погоди
  Лохвиця 
  Пошук
  Міні-чат
  Календар
  «  Квітень 2014  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930
  Copyright Лохвиця © 2018