Переможна хода лохвичан в збірній України на чемпіонаті Європи! - 21 Квітня 2015 - Лохвиця

Користувачів: 0
    Головна » 2015 » Квітень » 21 » Переможна хода лохвичан в збірній України на чемпіонаті Європи!
    12:54
    Переможна хода лохвичан в збірній України на чемпіонаті Європи!
    17 - 18 квітня у Варшаві (Польща) пройшов чемпіонат Європи серед юніорів та дорослих з карате кіокушинкай.
    На чемпіонат з'їхалися кращі каратисти з 26 країн!

До складу збірної України увійшли відразу чотири лохвицьких спортсмена! Свинаренко Саша (Венслави), Свинаренко Саша (Лохвиця), Журавель Анатолій брали участь в змаганнях серед юніорів, а Кравченко Женя дебютував серед дорослих.

Юніорська збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши три золотих, дві срібних та одну бронзову нагороди. Вагомий внесок у цю перемогу вклали наші хлопці, ставши Чемпіонами в своїх категоріях.

Женя Кравченко виграв перший бій у литовця і в другому колі потрапив на одного з лідерів кіокушин Габора з Угорщини. Після основного і додаткового часу судді віддали сумнівну перемогу спортсмену з Угорщини. Для Жені це був дебютний виступ на чемпіонаті Європи серед чоловіків і він пройшов його достойно.

Переглядів: 204 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0