ЛохвицяЧетвер, 14-Гр-2017, 03:41
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу

Реклама Google
Меню сайту
Обговорюють
 • Реклама


  Статистика
  Гость,
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Головна » 2014 » Листопад » 4 » ПЕРЕМОЖЦІ ВИБОРІВ НА ПОЛТАВЩИНІ – ТАРАС КУТОВИЙ ВСТАНОВИВ АБСОЛЮТНИЙ РЕКОРД НАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ
  17:43
  ПЕРЕМОЖЦІ ВИБОРІВ НА ПОЛТАВЩИНІ – ТАРАС КУТОВИЙ ВСТАНОВИВ АБСОЛЮТНИЙ РЕКОРД НАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ
  Довгоочікувані парламентські вибори відбулись за прискореним сценарієм. За свідченнями спостерігачів, цього року фальсифікації були відсутні або принаймні зведені до мінімуму, який не впливав на результат. Тому у виборців була реальна можливість висловити свою думку. Ми пропонуємо вашій увазі експрес-огляд електоральних уподобань у Полтавській області.


  Тарас Кутовий на фестивалі “Осіннє золото” в окрузі

  На 151 окрузі за місце у пар­ламенті боролись 9 кандидатів. Попри не завжди чесну бороть­бу з боку конкурентів, Тарас Кутовий здобув величезну під­тримку серед людей. Він був переможцем і в 2012 році, ви­суваючись від «УДАРу», подо­лавши брудні технології тодіш­ньої влади.

  Ставши депутатом, був активним законотворцем – готував численні законодавчі ініціативи, здатні принести по­зитивні зміни. Частина його за­конопроектів уже проголосова- на парламентом, інші, не менш важливі, чекають на оновлений склад Верховної Ради. Зокрема, Тарас Кутовий був членом ро­бочої групи, яка розробляла антикорупційні закони, доміг­ся спрощення й здешевлення процедури оформлення спад­щини тощо.

  Попри активну за­конотворчу діяльність, місяці Майдану та активну допомогу бійцям на АТО народний депу­тат за час попередньої каденції не залишав рідний округ поза увагою, багато працював над подоланням місцевих проблем і всіляко підтримував меш­канців. Тому його перемога беззаперечна – 62,86% голосів за Тараса Кутового!

  Це абсо­лютний рекорд підтримки по області (48,5 тисяч вибор­ців віддали свої голоси Тарасу Кутовому) і один з найкращих результатів серед мажоритарників по Україні!

  У 150-му окрузі вкотре впевнено переміг Костянтин Жеваго. 40-річний олігарх вперше потрапив до Верховної Ради ще у 1998 році, ще дуже молодим, і з того часу постійно переобирається на нові строки. Незважаючи на те, що з рока­ми він став зайнятою людиною і останні дві каденції входить до списку найбільших «про­гульників» Ради, з’являючись там лише кілька разів за сесію, кременчуцькі виборці вкотре видали йому свій мандат дові­ри. Втім, рівень підтримки все ж суттєво знизився. Якщо два роки тому його підтримало по­над 61% виборців, то цього разу цифра склала 43,81%.

  Чи не найцікавішою була боротьба на окрузі № 149. На минулих виборах тут пере­міг регіонал Олексій Лелюк. Цього року участь у вибор­чій гонці на цьому окрузі ви­рішило взяти чимало людей, відомих у полтавському політикумі. Серед них колиш­ній нардеп Олександр Кулик, депутат Полтавської обласної ради Віктор Лотоус, заступник полтавського міського голови у 2006-2010 рр. Олександр Русін та ще декілька відомих пер­сон. Але перемогу здобув ново- санжарський сільський голо­ва Андрій Река, висунутий ВО «Батьківщина». Власне, це й не дивно, адже на виборах – 2012 він посів друге місце і за відсут­ності Лелюка не розгубив свій рейтинг.

  Інший колишній регіонал – Володимир Пилипович Пилипенко, вирішив переоб­ратись на своєму 148-му окрузі в ролі самовисуванця. Однак, перемогу на окрузі отримав Костянтин Іщейкін – декан факультету та завідувач ка­федри внутрішніх хвороб «Української медичної стомато­логічної академії». Людина від­носно нова у великій політиці, на що є відповідний суспільний запит. Підтримка Блоку Петра Порошенка стала ще одним фак­тором, який схилив шальки те­резів на його користь.

  На 147-му окрузі знову пере­обрався Олег Кулініч. Обраний у 2012 році як самовисуванець, одразу після отримання депу­татського посвідчення увійшов до складу Партії Регіонів та ак­тивно сприяв свавіллю режиму Януковича. Найбільш ганеб­ним його вчинком стало голо­сування за «диктаторські зако­ни» 16 січня, що призвели до смерті багатьох українців. Попри це екс-регіонал знову ба­лотувався як самовисуванець і близько 15000 виборців знову сказали йому «так».

  Не стала несподіванкою пере­мога Юрія Шаповалова в окру­зі № 146. Підприємець, яко­го пов’язують із мільярдером Костянтином Жеваго, переміг обійшовши свого найближ­чого конкурента Володимира Івановича Пилипенка трохи більш, ніж на 7000 голосів, що склало близько 8,5%. Як і ми­нулого разу мандат був здобу­тий шляхом самовисування.

  Особливо напруженою ви­йшла боротьба у 145-му окрузі. Тут з чинним нардепом Юрієм Бубликом боровся колишній міський голова Полтави Андрій Матковський. Виборча кампа­нія супроводжувалась взаєм­ними звинуваченнями, інфор­маційними маніпуляціями, чорним піаром та навіть спро­бами дебатів. Оригінальною і нахабною була спроба само- висуванця Матковського ви­дати себе за члена «коман­ди Президента». Зрештою перемогу святкує «свободівець» Бублик, а от друге місце посіла Тетяна Корост – голова Котелевської райдержадміністрації за часів Януковича, яка змогла отримати суттєву під­тримку в своєму колишньому районі. Матковський же посів лише третє місце.

  Беззаперечним фаворитом 144-округу вважався Сергій Каплін. «Ударівець», два роки тому перемігши на цьому окру­зі, зумів не тільки зберегти, а й примножити свою електораль­ну підтримку. Цьому сприяла його активна і часто одіозна ді­яльність у владних кабінетах. За період своєї каденції він очо­лював піший похід із Врадіївки на Київ, вривався на засідання уряду Азарова та штурмував Полтавську міську раду, що за­безпечило йому постійну при­сутність у медіа та дало під­стави називати його одним із політичних відкриттів чинного скликання. Висунення президентським блоком стало ще од­ним фактором, який посприяв упевненій перемозі Капліна.

  Таким чином, у 6 з 8 мажори­тарних округів Полтавщини пе­ремогу отримали чинні народні депутати, а отже, виборців за­довольняє робота їх обранців в парламенті.

  Переглядів: 309 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Прогноз погоди
  Лохвиця 
  Пошук
  Міні-чат
  Календар
  «  Листопад 2014  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Copyright Лохвиця © 2017