ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 09:38
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу

Реклама Google
Меню сайту
Обговорюють
 • Реклама


  Статистика
  Гость,
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Головна » 2016 » Бурезень » 3 » І ЗНОВУ ЛИНЕ МУЗИКА ПРОЩАННЯ
  16:40
  І ЗНОВУ ЛИНЕ МУЗИКА ПРОЩАННЯ
  На урочистості з нагоди вручення дипломів студентам технологічного відділення Лохвицького технологічного технікуму Полтавської державної аграрної академії в міський Будинок культури прийшли не лише викладачі, студенти та батьки, а й усі бажаючі.


  Святково прикрашена сцена, багато квітів і окраса свята – випускники, які створили особливу атмосферу в залі.
  Директор технікуму Віктор Миколайович Корнієнко сердечно привітав колег, випускників та присутніх у залі, побажав успіхів в особистому житті та в роботі. Він відмітив, що це велика честь достойно нести звання випускника Лохвицького технологічного технікуму Полтавської ДАА, необхідно постійно підтримувати зв'язок з навчальним закладом і після його закінчення приходити на традиційні зустрічі.

  Віктор Миколайович наголосив, що випускники, згідно Умов прийому до ВНЗ ІІІ-IV р. а. на 2016 рік, можуть скористатися можливостями ступеневої підготовки – вступити на 2-й або 3-й курс навчання навіть не за напрямом своєї підготовки. Так, наприклад, в Сумському державному університеті на базі технікуму можна продовжити навчання за дистанційно формою. На 2-й курс навчання наших випускників зараховують за 27-ма напрямами підготовки, в тому числі, за технологічним, механічним, і навіть правовим. Чекають наших випускників різні навчальні заклади як на денну, так і заочну форму навчання: Полтавська державна аграрна академія, Полтавський університет економіки і торгівлі, Національний університет харчових технологій та інші ВНЗ.

  У переддень 85-річного ювілею технікум з далекого 1946 року уже в 67-й раз дає путівку в життя технологам спеціальності «Бродильне виробництво і виноробство». Знаменним в цьому році є і випуск молодших спеціалістів спеціальності «Зберігання і переробка зерна», він – 15-й.

  За роки роботи Лохвицький технологічний технікум підготував 14861 фахівця. Вони працюють на підприємствах харчової галузі як України, так і зарубіжжя. Цьогорічний випуск – це 56 випускників технологічного відділення, які стануть в харчовій галузі висококваліфікованими спеціалістами.

  Завершальним етапом навчання в технікумі є виконання і захист дипломних робіт. Голова циклової комісії технологічних дисциплін Надія Миколаївна Богдан відмітила, що за результатами захисту дипломних робіт студентами спеціальності «Бродильне виробництво і виноробство» глибокі знання на захисті і високу якість виконання показали студенти: Можчиль Олена – напій «Ягідна симфонія» (керівник Богдан Н. М.), Вінцюк Анжела – напій «Маестро» (керівник Васильченко О. В.), Лаврик Юлія – напій «Родзинка осені» (керівник Корнієнко Л. В.), Понпа Валентина – напій «Смайл» (керівник Мусієнко Л. О.).

  До всіх напоїв вони професійно розробили рецептури і оригінальні етикетки, що вказують на склад, енергетичність та спосіб вживання.

  Державна кваліфікаційна комісія та її голова Савченко Ніна Володимирівна, випускниця нашого технікуму, директор ДП «Лохвицький спиртокомбінат», відмітили високі органолептичні показники всіх розроблених напоїв, що виготовлені на основі дешевої місцевої сировини.

  Рецензенти дипломних робіт зазначили, що названі напої заслуговують високої оцінки і можуть бути рекомендовані до впровадження у виробничих умовах.

  Заслуговують на увагу й дослідницькі роботи, які є реальними, адже виконувалися у виробничих умовах діючих базових підприємств.

  Це роботи:
   - Барвінко Лілії і Біляєва Ігоря – «Дослідження динаміки зміни показників пивного сусла в процесі кип`ятіння сусла з хмелем (за даними пивзаводу ПАТ «Оболонь», керівники Васильченко О. В., Корнієнко Л. В.);
   - Вінцюк Аліни і Гордієнко Вікторії – «Дослідження динаміки зміни показників пивного сусла в процесі бродіння і дозрівання пива в ЦКБА (за даними пивзаводу «Полтавпиво» і ПАТ «Оболонь», керівники Васильченко О. В., Корнієнко Л. В.);
   - Коваленко Ольги «Дослідження показників якості хмелю і хмелепрепаратів різних постачальників (за даними ПАТ «Оболонь», керівник Мусієнко Л. О.);
   - Орел Світлани «Дослідження динаміки настоювання сировини в процесі приготування настоїв (керівник Богдан Н. М). Це дослідження проводилося в лабораторії технохімічного контролю нашого технікуму.
   Одержані настої були використані для приготування безалкогольного напою студенткою Можчиль Оленою (комплексне використання настоїв).
   Державна кваліфікаційна комісія спеціальності «Зберігання і переробка зерна», яку очолив директор ТОВ «Біловодмлинзавод» Кобиш Владислав Олексійович, найвищим балом оцінила роботи, що мають дослідницький характер, керівником цих дипломних робіт є викладач спеціальних дисциплін Московець Олена Миколаївна:
   - Степанова Вікторія - «Дослідження ефективності роботи зерноочисного обладнання млина з розробкою технологічної схеми підготовки зерна до помелу»;
   - Величко Олена - «Дослідження ефективності роботи зерноочисного обладнання елеватора з розробкою технологічної схеми приймання та обробки зернових культур»;
   - Дзюба Анастасія - «Дослідження технологічних показників зернової сировини з розробкою технологічної схеми приймання та обробки зернових культур елеватора».
  Великий об`єм досліджень з метою покращення якості продукції провели студенти Левченко Сергій, Нестеренко Ірина (керівник Кривошея С. І.), Пугач Карина (керівник Буглак О. М.)

  У виступі керівник групи Т-42 б – Наталія Леонідівна Мірошник з великою любов`ю до своїх вихованців сказала: «Я хочу, щоб ви були сильними, бо цей світ іноді буває жорстоким. Я хочу, аби ви були мудрими – часто дуже непросто прийняти якесь рішення, я хочу, щоб ви завжди були … Були такими нашими, рідними, своїми. І якщо хтось, колись вам скаже, що треба жити простіше, - не вірте, це не так. Завжди лишайтеся собою, бійтеся стати ніким».

  Керівник групи Т-41 б – Медведєва Марина Григорівна з найщирішими побажаннями звернулася до випускників: «Сьогодні ви стоїте на порозі дорослого життя. Попереду – світлі мрії і нові турботи. Тому, вирушаючи у цю непросту дорогу, у кожного з вас за плечима має бути певний багаж. Найголовніше, що ви маєте взяти з собою – це знання і любов до праці. Нехай знання, отримані в технікумі, стануть запорукою вагомих здобутків. Бо тільки знання, працелюбність, наполегливість допоможуть не загубитися у вихорі життя, а знайти себе, реалізувати задуми і творчі плани. Бо, як каже Л. Костенко:
   І все на світі пережити треба,
   І кожен фініш – це по суті старт,
   І наперед не треба ворожити,
   І за минулим плакати не варт.
  Бажаю, щоб кожен знайшов своє щастя і гідне місце в житті. Затишку вам у ваших домівках, і у ваших серцях. Нехай доля буде прихильною до вас і дарує вічні свої обереги: Віру, Надію, Любов»
  .

  За досягнуті успіхи у вихованні, навчанні, духовному і творчому розвитку студентської молоді адміністрація навчального закладу нагородила грамотами керівників навчальних груп Медведєву М. Г. та Мірошник Н. Л.

  Найпершими помічниками керівників навчальних груп є старости. Ці обов`язки сумлінно виконували Олена Можчиль (група Т-41б) і Олена Величко (група Т-42б). Вони були старостами добросовісними та відповідальними. Звертаючись до викладачів, друзів та батьків, випускниці із сумом говорили про прощання з друзями, навчальним закладом, де пройшла юність, дякували педагогічному колективові за теплоту та щедрість душі, батькам за розуміння та підтримку.

  Можчиль Олена, яка, навчаючись на відмінно, встигала брати участь в олімпіадах, фестивалях та конкурсах звернулася до викладачів з найщирішими словами: «Дякуємо Вам за віддану працю, за любов до нас і прагнення передати всі свої знання. Гадаю, дякувати Вам потрібно знову і знову, адже саме Ви сіяли в наші душі майбутнє, дарували свої посмішки і в хвилини невдач заспокоювали щирим та привітним словом. Дуже дякуємо Вам за те, що завжди були з нами. Саме відчуваючи Вашу підтримку, ми подолали сесії, курсові та дипломні роботи і з упевненістю можемо називати себе молодшими спеціалістами».
  Теплом душі, гордістю за своїх дітей, вдячністю за їхні знання, виховання звучали зі сцени слова батьків випускників – Максимейко Світлани Мийхайлівни та Біляєва Геннадія Михайловича. А батько Карини Пугач – Анатолій Петрович (теж випускник технікуму) разом з донькою подарував глядачам пісню «А літа…». Дует зірвав хвилю оплесків.

  Не секрет, що юність – найкращий час для того, щоб розширити світ захоплень та вподобань. В навчальному закладі студенти не лише навчалися, а й активно займалися спортом, ходили в походи, брали участь у гуртках та змаганнях, турнірах, художній самодіяльності, олімпіадах, конкурсах та фестивалях, були активістами студентської ради. За це грамотами адміністрації нагороджені Можчиль Олена, Степанова Вікторія, Коваленко Ольга, Гордієнко Вікторія, Вінцюк Анжела, Понпа Валентина, Пугач Карина, Лидзар Руслана, Величко Олена, Івасенко Наталія, Левченко Сергій, Лаврик Юлія, Соболєва Валентина, Колісник Дмитро, Горошко Ярина, Орел Світлана, Дзюба Анастасія, Дігтяр Сергій, Горобець Максим, Захарченко Роман.

  Щоразу, коли зі сцени звучали пісні та вірші про Україну, мир, технікум, навчання, дружбу, кохання глядачі бачили не просто випускників, а ще й талановитих виконавців. Їхні таланти розкрилися завдяки роботі культоргнанізатора Краснолуцької Ю. В. та керівників груп.

  Виступ міський голова м. Червонозаводське Віталій Володимирович Сидоренко почав з того, що згадав про полеглих в боях за волю України Героїв Крут. Пам'ять про них всі присутні вшанували хвилиною мовчання.

  Звертаючись до випускників, Віталій Володимирович сказав, що студентська молодь ніколи не стоїть осторонь міських та районних свят, фестивалів, турнірів, вони беруть активну участь в житті міста. Тому в подальшому нехай кожен знайде свою життєву дорогу.

  Міський голова відмітив, що в місті діє Комплексна програма соціального захисту населення. Згідно неї виконком міської ради прийняв рішення про надання матеріальної допомоги в розмірі 500 грн студентам, які закінчили навчальний заклад з відзнакою. Він також вручив грамоти відмінникам навчання.

  Дипломи молодших спеціалістів та атестати про середню освіту випускникам вручили директор технікуму Корнієнко Віктор Миколайович та завідувач технологічним відділенням Мусієнко Ліана Олександрівна. Дипломи з відзнакою одержали Можчиль Олена, Степанова Вікторія, Коваленко Ольга, Гордієнко Вікторія, Понпа Валентина.

  Викладацький та студентський колектив висловлює подяку виконкому Червонозаводської міської ради за підтримку у проведення урочистого заходу.

  Переглядів: 331 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Прогноз погоди
  Лохвиця 
  Пошук
  Міні-чат
  Календар
  «  Бурезень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031
  Copyright Лохвиця © 2017