Чемпіонат Житомирської області з Кіокушин-кан Шогакукай карате серед дітей, юнаків та дорослих. - 5 Травня 2014 - Лохвиця

Користувачів: 0
    Головна » 2014 » Травень » 5 » Чемпіонат Житомирської області з Кіокушин-кан Шогакукай карате серед дітей, юнаків та дорослих.
    22:48
    13 квітня в місті Новоград-Волинський відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з Кіокушин-кан Шогакукай карате серед дітей, юнаків та дорослих. У змаганнях взяло участь 300 спортсменів. Крім господарів були також команди зі Львова, Києва, Луцька, Бердичева, Рівного, Славути, Вишгорода та Лохвиці.

Наші спортсмени і цього разу виступили як завжди - гідно, завоювавши 28 медалей (20 - золотих, 9 - срібних і 9 - бронзових).

П'ять фіналів відбулося між Лохвицькими спортсменами!

Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Сахно Владислав, Кандиба Карина, Прядка Тимур, Журавель Ростислав, Журавель Анатолій, Тарасенко Максим (Червонозаводське), Науменко Альона, Свинаренко Олександр (Лохвиця), Свинаренко Олександр ( Венслави ), Кравченко Євген, Безцінна Руслана, Яремченко Юлія, Авер'янова Юлія (Червонозаводське), Герасимук Денис, Заславець В'ячеслав (Червонозаводське), Карпенко Яна, Дунаєвський Максим, Романов Олександр (Венслави), Сорока Антон, Пилипенко Артем.

Срібні призери : Заїка Олександр, Щербина Анна, Остапенко Анна, Боряк Владислав (Червонозаводське), Гринько Євген ( Юсківці ), Кучер Володимир, Бугай Володимир ( Юсківці ), Рябець Олександр, Гречин Олександр.

У боротьбі за третє місце переможцями стали: Павлій Роман, Дробченко Таня, Шагановскій Діма, Потомаха Олег, Полтавець Ярослав (Яшники), Радько Артур, Птащенко Андрій (Червонозаводське), Діброва Аліна, Буряк Олександр (Червонозаводське).

Також хочеться відзначити наших юних спортсменів, які вийшли перший раз на татамі і відразу показали характер та волю до перемоги. Це - Сахно Владислав (категорія 4-5 років), Тарасенко Максим і Олександр, Островський Максим, Пильгай Богдан, Павлій Роман, Остапенко Аня, якій лише 7 років, а виступала в категорії 8-9 років, Хренов Євген, Ємець Ілля, Бугай Володимир. І привітаємо Журавля Анатолія (17 років) і Науменко Альону з дебютом в категорії серед дорослих, де вони впевнено завоювали перемогу.

У номінації "Кращий боєць турніру" переможцем став Кравченко Євген і отримав приз, планшет. Женя всі свої бої закінчив достроково.

Переглядів: 275 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0