Користувачів: 0
    Головна » 2014 » Травень » 5 » Без втрат - Зеніт і Фортуна
    23:11
    Без втрат - Зеніт і Фортуна
    У першоліговій групі «А» чемпіонату області з футболу зіграні матчі другого туру, в яких у чотирьох матчах у ворота суперників було забито всього дев’ять м’ячів. І на сьогодні без поразок йдуть лише дві команди – «Зеніт» (Калайдинці) і «Фортуна» (Кейбалівка). Та про все детальніше.

«Харчовик» (Червонозаводське) – Локомотив» (Гребінка) 1:1

Відразу зазначу, що потрібно віддати належне гребінківській команді і її тренеру Сергію Симоненку за відданість його величності «футболу». Я особисто спостерігав гру червонозаводської команди в Лубнах 27 квітня проти «Зеніту» і вона справила для мене досить високе враження сильного бійцівсього колективу. І для автора цих рядків нічийний рахунок цього поєдинку став маленькою сенсацією. Щодо самого поєдинку, то господарі вели в рахунку з самого початку поєдинку завдяки влучному удару місцевого гравця Андрія Батрака. Але на 78 хвилині зустрічі гребінківчанину Артему Ясько вдалося зрівняти рахунок. У підсумку – нічия 1:1. Юнаки: 1:0.

«Світанок» (Заріг) – «Зеніт» (Калайдинці) 0:3

Дебютант подібних обласних змагань і єдиний представник Оржицького району в обласному чемпіонаті і цьому поєдинку нічого не зміг вдіяти проти сильнішого суперника – 3:0 на користь гостей. Голами у переможців відзначилися Юрій Кривошея, Валентин Шевченко і Сергій Ященко. До речі, усі вони вихованці гребінківського тренера Сергія Симоненка… Юнаки: 1:0.

«Фортуна» (Кейбалівка) – ФК «Хорол» 3:0

Результат цього поєдинку не дивний для любителів футболу. Адже команда з Пирятинщини, як кажуть, «на голову» сильніша від своїх візаві. Щодо поєдинку, то перший був автогол у виконанні гравця хорольскої команди. А далі – забивали пирятинці: Андрій Дюжов, Олександр Кириченко. Наступний матч «Фортуна» зіграє у Миргороді. Юнаки: 0:0.

«Прогрейн» (Глобине) – ФК «Миргород» 1:0

Це була футбольна зустріч рівних по класу футбольних опонентів, в якій вирішувався єдиний переможний гол. Так воно і сталося – переможного м’яча забили господарі завдяки влучному удару Євгена Покотила. У наступному турі на підопічних граючого тренера Валерія Чорноуса чекає не простий поєдинок в Лубнах проти місцевого «Зеніту». Юнаки: 0:3.

Переглядів: 321 | Додав: Obers | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 2
    1 Obers   (05-Тр-2014 23:13)
    Миргород розпочинає із розгрому

Стартував чемпіонат області у першій лізі, де у двох групах повели боротьбу 17 кращих команд Полтавщини. У І турі групі «А» сенсацій не сталося.

«Прогрейн» (Глобине) – «Фортуна» (Кейбалівка) 1:2

Гра пройшла за рівним сценарієм і вже господарі «горіли» 0:2 завдяки пирятинця Артема двом влучним забитим м’ячам Артема Сергієнка. У другому таймі скоротив відставання в рахунку глобинець Євген Покотило.
    Юнаки: 2:1.

«Зеніт» (Калайдинці) – «Харчовик» (Червонозаводське) 1:0

Юнаки: 0:0.

«Локомотив» (Гребінка) – ФК «Хорол» 1:1

Це цікаве і рівне протистояння вилилося у мирову нічию – 1:1. У господарів вже на 3 хвилині матчу відзначився юний Денис Кривошея, а у гостей гол на рахунку Андрія капустяна (40 хвилина). У другій половині зустрічі гравці обох команд не зуміли забити м’яча -1:1. Юнаки: 0:0.

ФК «Миргород» - «Світанок» (Заріг) 5:0

Юнаки: 0:0.

2 Obers   (05-Тр-2014 23:16)

(голосів: 0)«Зеніт» (Калайдинці) – «Харчовик» (Червонозаводське) 1:0 (0:0).

Чемпіонат області. Перша ліга. І тур. Лубни. 27 травня. Стадіон «Торпедо». 195 глядачів. + 18С.

Судді: О. Кривогуз, В. Пащенко (обидва – Кобеляки), П. Приходько (Полтава).
    Делегат-інспектор: В. Кішек (Полтава).

«Зеніт»: Четверіков, Латенко, Кірпіченко, Бортнік, А. Голубенко, Нечипоренко, Ященко, Кпмвошея, Даценко, Шевченко, Михайленко (Гайдук, 51 (Ю. Голубенко, 72). Тренер: С. Бортнік.

«Харчовик»: Вінніченко, Хоменко (І. Кузьменко, 69), К. Кузьменко, Касьян, Р. Котелевець, М. Котелевець, Будрій, Федоронько, Дем’яненко (Харченко, 65), Батрак. Тренер: С. Лапіга.
    Гол: Шевченко (49).

Дебютний поєдинок для зенітівців видався досить складним – у першому таймі майже не було гострих моментів біля воріт гостей, які могли забити два вірних м’ячі у ворота лубенців – стовідсоткові голеві моменти втратили Андрій Батрак і Максим Котелевець. Зовсім по іншому виглядів поєдинок після перерви, де домінували господарі поля. Могли відзначитися Дмитро Нечипоренко, Сергій Ященко і Валентин Шевченко, які б звели рахунок до непристойного результату. Відзначу надійну гру воротарів обох команд – досвідченого лубенця Євгена Четверікова і щн досвідченішого 44-річного лохвиччанина Юрія Вінніченка.  І все ж, молодому і здібному «забивалу» у складі «Зеніта» Валентину Шевченку вдалося у своєму стилі обіграти захисника гостей і забити такого потрібного для команди м’яча – 1:0. Отже, перша і не легка перемога у дебютному матчі здібного тренера зенітівців Сергія Бортніка, з чим ми його і вітаємо! Наступний матч (другий тур) калайдинцівський «Зеніт» зіграє на виїзді с командою «Світанок» (Заріг).