ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 19:08
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 12«126789101112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Село Сенча
grigori37Дата: П'ятниця, 05-Гр-2008, 18:22 | Сообщение # 106
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Elipol
Дякую! жаль,що не вистачає розуму єфективно роспорядитися красотою та багатствами нашого краю.
Ну, що тут поробиш? треба чекати поки урозуміємо.

Radcenko

elipolДата: П'ятниця, 05-Гр-2008, 18:44 | Сообщение # 107
Підполковник
Награды: 0
А взагалі, мені дуже сумно за містечко де я колись народився. Гирло Сули засипали рукотворним островом, на якому поставили бурові. Там де я колись збирав гриби, зараз метрів 6 насипного грунту.
Те що робиться з людьми - справжнісінський геноцид. Тільки пенсіонери це вже розуміють, а молодь спивається. А самогоном чи пивом з казьонкою - це вже в кого які статки. Та хіба тільки в Сенчі? За все треба платити. Газ років через 30 закінчиться. А хто залишиться з місцевих?
Сільське господарство сьогодні збиткове. Відновлення людської популяції немає. На дилетантизмі далеко не заїдеш.
Потужність газоконденсатного заводу перевищує потенційно можливий видобуток конденсату в навколишніх районах. Здавали його під фанфари, поспіхом. До приїзду Кучми, в грудні місяці квіточки в мерзлий грунт висаджували. Перші пару років не було ланки для утилізації метанолу. Закачували назад в землю.
В Червонозаводському рік тому перепрофілювали спірткомбінат під виробництво біопалива. Тепер Европа від нього відмовилася. Люди знову будуть без роботи.
Не знаю... Можливо криза все розставить на місця і ми повернемося до ринку с.г. продуктів, який був тут у 70-і. Не було б тільки запізно.

Олександр

РК-86Дата: Субота, 06-Гр-2008, 07:09 | Сообщение # 108
Генераліссімус
Награды: 3
VIKTOR_, загляньте на "профіль користувача". Я сам колись так тикався з пошуком e-male.
smile

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

grigori37Дата: Субота, 06-Гр-2008, 08:37 | Сообщение # 109
Генерал-лейтенант
Кажуть, що треба жити майбутнім, а не минулим. Та як же те майбутнє заспокоїть душу коли такою невтішною є сучасність? Учора вечором дивився передачу по п*ятому каналу, Грач вів. Знову розмови про все що завгодно тільки немає нічого конкретного: одним Росія заважає, іншим Америка, а проте як навести порядок у державі, на своїй землі, забезпечити людей роботою на їхнє благо, ні слова. Як посіяти у людей почуття відповідальності, як довести до свідомисті молодим, що не треба чекати від уряду і президента кращого, теба самим будувати собі своє майбутнє, і хату, і сад, і огород. Це важко і довго, тут не до сексу і горілки. це спосіб забеспечити себе і своїх дітей. Праця принесе позитивні плотди, а секс і горілка повертає людей в пещери.
Не кращі часи нашої історії доводиться жити.

Radcenko

РК-86Дата: Середа, 10-Гр-2008, 04:21 | Сообщение # 110
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Знову розмови про все що завгодно тільки немає нічого конкретного

Їм за роботу платять. Саме за таку.
Можете вплинути на рейтинг каналу? Ні? Жрите то,что вам дают... Садитесь кушать, пожалуйста.

Сообщение отредактировал РК-86 - Середа, 10-Гр-2008, 04:32

jussicaДата: Вівторок, 20-Січ-2009, 12:34 | Сообщение # 111
Рядовий
Очень приятно было найти ваш форум. Я в Сенчи никогда не была, но мой дед там родился и провел детство и юность. Фамилия наша: Великие-Остапенко. Может кто слышал.

grigori37Дата: Вівторок, 20-Січ-2009, 14:19 | Сообщение # 112
Генерал-лейтенант
Jussica. Напишіть про свого діда більше: роки життя, місце проживання в Сенчі, чи живий він зараз?
Мені зараз 71, то може я його знаю? Цікаво, як склалося життя земляка, ким стали його діти та онуки.
Про мене можете прочитати на цьому сайті в "Проза".

Додано (20-Січ-2009, 13:19)
---------------------------------------------
Вибачте, нижче прочитав, що Ви про мене вже знаєте. Спасибі за відгук. Жаль, особисто я із Остапенками не був знайомий.

Radcenko

РК-86Дата: Четвер, 22-Січ-2009, 00:47 | Сообщение # 113
Генераліссімус
Quote (elipol)
Я не знаю, хто в Сенчі фактично володіє землею.

Офіційно - селищна Рада.
Quote (elipol)
На сьогоднішній день земельне законодавство в Україні сприяє тільки шахрайським схемам

Так.
Quote (elipol)
Тобто, свердловини досить глибокі і на горизонті 2-3 км в пластах є радіоактивні речовини

Так. Викиди радону.
Свердловини проходять більші глибини.
Quote (elipol)
Крім того пропадає вода в колодязях, очевидно свердловини пробивають водоносні горизонти.

Порушується і режим поверхневих водоносних структур і іх фільтраційні якості.
Так.

Виникає питання, хто, коли і дякуючи чому зміг зчинити цей кавардак?
Ну хоч хтось з жителів потіпав за петелькм місцевого можновладця?
Знаю, що заметуть. Бо не маете прямих доказів вини про зникненя води в Вашій копанці.
Пробували пройтися з дозиметром? Ну хоча б з ДП-5м. Тупий, але покаже фон і перевищення. В нашій місцевості норма 14-18 мікроренген на годину. Вища цифра відноситься до років активності Сонця.

Додано (21-Січ-2009, 23:47)
---------------------------------------------
Цей фон був заміряний у 1986-му році. Ткий був і до Чорнобиля.

senchaДата: Середа, 04-Бер-2009, 23:41 | Сообщение # 114
Рядовий
Прівет всім сенчанам откривається сайт про сенчу Sencha.at.ua всим жилаюцих помоч материаламі прошу присилать мне на почту ssencha@e-mail.ua также набираються модиратори.

моэ село

elipolДата: Четвер, 05-Бер-2009, 22:30 | Сообщение # 115
Підполковник
Почитайте, як воно є насправді. Це по темі: всі кругом праві, та людім не легше...
http://uamedia.visti.net/cgi-bin/uamedia.sh?CGIQUERY=3&lng=UKR&query=visti.local.silvisti]+++&smo=1&mro=0&cli=41&rnm=0&dst=1&dtb=234&sub=&next.x=18&next.y=4&cdb=234&cdn=15096&dbc=1&group=visti.local.silvisti

Олександр

lenДата: Вівторок, 28-Кв-2009, 16:38 | Сообщение # 116
Сержант
Так Сенча змінилася в гіршу сторону після побудованого заводу!((

Шахтер вперед!Только Шахтер Только победа!!!

БабайДата: Середа, 29-Кв-2009, 10:39 | Сообщение # 117
Генераліссімус
Награды: 5
А яка річка була чудова в Сенчі !!! Зпоганили повністю.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 15-Серп-2009, 15:11 | Сообщение # 118
Генераліссімус
Всі поспівали? Ну а який х... за вас ваше життя і ваш добробут відстоювати буде?
Прийде добрий дядько витирать вам ваші соплі? Ні, мабуть таки дурдом. Коли на ногу наступили, кричиш? А коли на душу - мовчки?

grigori37Дата: Субота, 15-Серп-2009, 15:46 | Сообщение # 119
Генерал-лейтенант
Власною глупісцю сенчани загубили Сулу. Хто ж це дав команду земснарятом " чистити" річку? Дно опустили на 2 чи 3 метри. Тепер висохнуть болота, зникнуть сінокоси, пробадуть дерева по берегам. Чого ж було не поїхати в Київ та порадитися з фахівцями? А що робити тепер?
Депутати районної ради підійміть це питання, обговоріть, щоб хоч якийсь увок винести з ситуації. Серце розривається, коли дивешся на фотограії де ії раю роблять пустелю.

Radcenko

elipolДата: Неділля, 16-Серп-2009, 15:45 | Сообщение # 120
Підполковник
Та ні, все не так трагічно. Воно знову замулиться на місце. В Лохвиці теж так було. Просто часу жаль і грошей на вітер викинутих.

Олександр

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Сторінка 8 з 12«126789101112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017