ЛохвицяНеділля, 17-Гр-2017, 12:53
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 12«12345671112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Село Сенча
grigori37Дата: Середа, 28-Тр-2008, 11:18 | Сообщение # 61
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
tolik286-
Не треба служителів культу, батюшок, відносити до с*ятих. Вони такі ж як і ми люди, громадяни держави, тільки робота у них особлива, чиновники вони по своїй лінії, за ними теж потрібен нагляд не пільки єпіскопський, а і парафіянський.

Radcenko

гетьманДата: Середа, 28-Тр-2008, 20:52 | Сообщение # 62
Сержант
Награды: 0
Ви відійшли від теми.Ви ж казали,що язичники такі хороші люди.а зараз самі заплутались.Хто,чи що краще.

Додано (28-Тра-2008, 19:52)
---------------------------------------------
єнциклопедію читаете добре

grigori37Дата: Четвер, 29-Тр-2008, 11:09 | Сообщение # 63
Генерал-лейтенант
Гетьман.
Яку тему ви маєте на увазі і до кого звертаєтесь?

Radcenko

БабайДата: Четвер, 29-Тр-2008, 11:25 | Сообщение # 64
Генераліссімус
Награды: 5
Я не говорив що язичники хороші люди, прочитайте уважно переписку по цій темі . Я просто показую, що християни нічим хорошим не виділяються. Я стверджую, що наша рідна віра язичеська, набагато ближча до людей та до природи, ніж чужа християнська. Я також стверджую, що віросповідання впливає на формування світогляду людей, і на відношення людей до навколишнього середовища. Коли прочитаєте мої відплвіді, то зрозумієте послідовність думки. А остання - то просто відповідь на казку про візантійців. І ще одне, читаю я дійсно добре і багато, і не тільки енциклопедію, і буває навіть таке, що замислююсь над прочитаним. Тільки висновки можуть бути різні.

P. S. Книги створюються для того, щоб їх читали ! А прочитавши думали !

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

гетьманДата: Четвер, 29-Тр-2008, 19:51 | Сообщение # 65
Сержант
Якщо ви не читали про Візантію,то це не значить .що це казка.Так само я можу назвати казкою всі ваші судження.Взагалі християнство нікому не нав*язувалось,а язичниця Ольга охрестилася з власного бажання.Язичник Володимир зрадив своїй вірі,щоб зміцнити владу.Чьому ж язичеське віросповідання не вплинуло,як ви кажете,на їх світогляд,відношення до навколишнього середовища...А амбіції,спрага ще більшої влади привели до зради старої віри!!!!!!!!!!!!!!!!!Для розширення кругозору http://ru.wikipedia.org/wiki/Византия.Надіюсь,що замислитесь!!!!!!!!!!!

БабайДата: Субота, 31-Тр-2008, 16:19 | Сообщение # 66
Генераліссімус
Дякую за пораду, обов"язково почитяю, ящо там є ще щось крім вашої улюбленої Візантії. До речі,пояснюю : казкою я назвав не Взантію, а вашу розповідь, про те як погані варвари язичники образили (пограбували) хороших рабовласників візантійців, і вкрали в них культуру.
Якщо ви не розумієте, то я поясню. Сучасна християнська релігія проповідує смиренність і покору. Подивіться, кого причисляють до святих ? - смиренних, покірних та мучеників земних. Сама суть : якщо ти тут на землі бідний - то на тому світі будеш багатий (рай), а якщо тут багатий - то після смерті будеш злидарем (пекло). Ця релігія привчає терпіти свавілля любої влади, мучитися і смиренно терпіти. Віра, яка виховує раба - рабська віра. Вона вигідна тільки правителям, бо допомагає тримати людей в покорі.
Язичеська віра, на відміну від християнської проповідувала силу, гордість за себе, і за свій народ, що веде свій родовід від Богів. Святими ставали богатирі, герої що не схиляли голови в рабському поклоні перед ворогами свого племені. Язичеська віра виховала свободолюбивий, великий, гордий народ. А ми, всього лише нащадки, що недостойні навіть пам"яті своїх великих предків, бо як собаки лижем ноги іудейському богу. Продалися за обіцянки райського життя на тому світі.
Люди, що надіються виграти в автоматі гроші, забувши що їх треба зпробляти трудом і потом.
Люди, що надіються раювати після смерті, забувши що на землі живеш саме тепер і зараз, а не колись і десь.

цитата из фильма.

гетьманДата: Субота, 31-Тр-2008, 20:32 | Сообщение # 67
Сержант
*До речі,пояснюю : казкою я назвав не Взантію, а вашу розповідь, про те як погані варвари язичники образили пограбували хороших рабовласників візантійців, і вкрали в них культуру*.(саме про це там і написано) Ви дуже впевнено говорите про язичество,а не хотіли б ви розпочати виконувати обряди,жити по звичаях цих людей,створити якусь общину спільників,бо люди зі схожими поглядами є?! Можливо ви завзятий атеїст або соціаліст?Або навіть максималіст,що так доскіпуєтеся до всього.Невже ви не можете вірити своєю вірою,а не книжною,своїм серцем,душею.Я теж не з усім згодна,що написано в Евангілії,Біблії,інших християнських книгах.І ті всі закони,заповіді, я не впевнена,що хоча б хтось їх дотримується і розуміє до кінця. Просто потрібно завжди залишатися людиною,в будь-яких обставинах це є віра,це є культура!Жити так,як дозволяє тобі совість,честь.Займатися самовихованням.Думати не лише про себе...Нормальна,розумна,освітчена,культурна людина зможе це зробити.Незалежно від віри,переконань тощо..... p.s.ви ходете доцеркви?

БабайДата: Неділля, 01-Чер-2008, 12:21 | Сообщение # 68
Генераліссімус
Так сталося, що по віросповіданню я християнин. До церкви ходжу рідко, як правило на великі свята. Коли трапляється нагода заходжу в інші церкви та храми. З задоволенням спілкуюся з служителями різних культів та релігій, але висновки роблю свої. Я не атеїст, тому що твердо вірю, що Бог єсть. Але я також твердо знаю, що істина - одна. От і пробую розібратись в різних релігіях та аналізую різні вірування. Я також не збираюся створювати ніякої общини , я надто добре знаю для чого створюються різні секти і общини. Просто язичеська віра була найближчою по своїй суті до людей, і не принижувала, а навпаки - звеличувала людину. Є ще один спільний момент в багатьох релігіях, у християн це п"ята заповідь ; "Шануй батьків своїх" . А відрікшись від старої віри, ми перервали родинні зв"зки з предками. Це суворо заборонялося в усих релігіях. Так що, як ви пишете, щоб завжди залишатись людиною повторю слова великого нашого земляка :

" Віруймо, що Бог є в людськім тілі. Є справжній Він у тілі нашім видимім : неречовинний у речовиннім, вічний у тліннім, один у кожнім з нас, і цілий у кожнім. Бог у тілі, і тіло в Бозі, але не тіло Богом, ані Бог тілом" .

До речі, щось схоже я зустрічав у Т. Г. Шевченка, якщо знайду, то напишу, бо зараз просто на пам"ятаю.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 01-Чер-2008, 14:43 | Сообщение # 69
Генерал-лейтенант
Питання до Гетьман : Яке відношення Ви маєте до Сенчі? Де живете зараз?

Проханеня до Бабая: Покритикуйте, будь ласка, мої "творіння", хоча б найкоротше "коментарі...".

Radcenko

БабайДата: Неділля, 01-Чер-2008, 15:38 | Сообщение # 70
Генераліссімус
Перед тим як критикувати, спочатку треба прочитати, потім обдумати, і лише після того робити висновки .

цитата из фильма.

гетьманДата: Неділля, 01-Чер-2008, 16:36 | Сообщение # 71
Сержант
Григорію!Я родом з м.Лохвиці,у шкільні роки кожну весну їздили на туристичний зліт,який був у Сенчі.Ходили пішки в похід з туристичним гуртком.Також у мене є там багато знайомих.Їздили купатися на річку.Там дуже гарні місця!

Додано (01-Чер-2008, 15:36)
Зараз за кордоном.

БабайДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 15:48 | Сообщение # 72
Генераліссімус
Перша заповідь, і коментарії до першої заповіді нагадують вибори в Радянські часи, коли всі люди йшли, щоб вибрати одного з запропонованого одного. Вона свідомо обмежує людям право вибирати, чітко вказуючи, кого треба "вибрати"
А стосовно доказів свого існування - Бог може й посилає, та ми це не розуміємо. Кажемо : НЛО, північне сяйво, чи ще щось !

Додано (02-Чер-2008, 14:48)
Стосовно другої заповіді. Іідолами - називали кам"яні чи дерев"яні статуї богів, на яких молилися прості люди. Дуже схоже по значенню і слово "кумир". В заповіді пряма заборона зображувати Бога. Може це і правильно, адже неможливо вірно зобразити те що ніхто не бачив. Заповідь також забороняє поклонятися любим зображенням, що суперечить дійсності, адже відомо багато чудодійних ікон, до яких їдуть люди з усих кінців просити допомоги чи зцілення. І реально зафіксовано багато випадків, коли це допомагає. Та й саме розп"яття Ісуса фігурує в християнстві на кожному кроці (як в церквах, так і в натільних хрестиках). По своїй суті, натільний хрестик мало чим відрізняється від дохристинських оберігів. Змінилася форма, але не суть. Можливо малося на увазі, що не людина повинна служити іконам, хрестам і т. п., а вони повинні слугувати людям. Проте, це лише моє розуміння заповіді. Я б не сказав що "заповідь закликає визначитися із богами", адже в першій заповіді чітко сказано, що Бог - один. Не бачу я в заповіді і погрози, щоб карати тих хто сумнівається в створенні людини Богом. Тому просто не розумію grigori37де в другій заповіді ви це побачили.

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Понеділок, 02-Чер-2008, 15:52

grigori37Дата: Понеділок, 02-Чер-2008, 18:00 | Сообщение # 73
Генерал-лейтенант
Бабаю.
Я цитую заповіді по Біблії, Исход, глава 20. але не дослівно, де три крапки там есть продовження. В другій заповіді продовженням є "...Бог ревнитель, наказывающий детей за вину отцов до третьего и четвёртого рода, нанавидящих Меня..."
Коментарі писалися з метою визначитися чи можуть бути видержаними заповіді зараз в конкретній обстановці. на конктетній території. Тлумачення ж моє.сучасної людини.

Radcenko

БабайДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 18:39 | Сообщение # 74
Генераліссімус
grigori37
Quote (grigori37)
"...Бог ревнитель, наказывающий детей за вину отцов до третьего и четвёртого рода, нанавидящих Меня..."

А в Вашому коментарі сказано “Я Господь, Бог твой,” і погрожує наказувати тих хто сумнівається в цьому".
Вам не здається, що причина покарання зовсім різна. Відкрита ненависть до Бога - це в Біблії, і сумніви, щодо Творця - це в Вашому коментарі ?
До того ж може бути, що цей вислів в Біблії - то спроба автора Бібліі коментувати заповіді.

Повторюся : Бог як персона, він який ? добрий чи поганий ? Виходячи з канонів християнства - то дуже добрий, адже поганий - то Сатана. Але чому дуже добрий повинен викликати по відношенню до себе страх ? Чи не занадто лютує добрий Бог, караючи дітей до четвертого коліна, за провину батьків ?

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Понеділок, 02-Чер-2008, 19:05

VIKTOR_Дата: Вівторок, 03-Чер-2008, 01:02 | Сообщение # 75
Сержант
Quote (гетьман)
,який був у Сенчі

Я із Сенчі, але зараз проживаю в Києві

"... точно знают только тогда, когда мало знают. Вместе со знанием растет сомнение" (Гете)

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Сторінка 5 з 12«12345671112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017