ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:11
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 12«1234561112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Село Сенча
БабайДата: Неділля, 25-Тр-2008, 19:12 | Сообщение # 46
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Не зрозумів останнє повідомлення, здається ці заповіді єдині для всього християнського світу.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

гетьманДата: Неділля, 25-Тр-2008, 21:30 | Сообщение # 47
Сержант
Награды: 0
Вибачте.що втручаюся.Сьогодні відкрила та зареєструвалася на сайті.Я теж живу зараз за кордоном і мені все цікаво про Лохвицю,Сенчу,Лохвицький район.Читала вашу дискусію(цікаво люди якого віку дискутують?)Бабай ви випадково не входете ні до якої секти?

ЛохвицькийДата: Неділля, 25-Тр-2008, 21:51 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Награды: 3
А чи не краще було б створити окремо тему фiлософiя та релiгiя?)))

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

grigori37Дата: Понеділок, 26-Тр-2008, 15:45 | Сообщение # 49
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Лохвицькому.
Можна і філософствувати, я своєму видавникові дві роботи на таку тему направив. Думаю що скоро з*являться на сайті.
Але ж починали ми з того, як активізувати людей на енергійну роботу в напрямку поліпшення життя в районі.

Radcenko

БабайДата: Понеділок, 26-Тр-2008, 20:26 | Сообщение # 50
Генераліссімус
гетьману
Я не входжу ні в яку секту чи іншу релігійну групу. По віросповіданню я християнин , мене хрестили так як і всих в свій час. Просто я не релігійний фонат, і спокійно відношусь до інших релігій та віросповіданнь, якщо там немає фанатизму. Сліпий фанатизм - це саме те що я не можу прийняти ні в якій релігії. Християнство ж саме по собі -суперечлива віра. Наприклад : Бог як персона, він який ? добрий чи поганий ? Виходячи з канонів християнства - то дуже добрий, адже поганий - то Сатана. Але чому дуже добрий повинен викликати по відношенню до себе страх ? В релігійних текстах часто зустрічається вислови, що ми всі раби Божі, але хіба рабство - це добро ? Там же був вислів, що ми є діти Господа нашого, але який Батько бажає, щоб діти його були рабами, навіть рабами власних батьків ? Які почуття викликає у своїх рабів їхній господар ?
На відміну від християнства, язичеська віра була іншою. Батько = Сонце, Мати - Земля-годувальниця і люди вважали себе їхніми дітьми. Які почуття виникали до тих богів - почуття пошани і вдячності, як до своіх батьків, так ідо пра-пра-пра батьків. І нагидити десь у лісі, чи викинути сміття в річку вважалося святотатсвом, бо означало це неповагу не тільки до своїх батьків, а й до всих предків. От тепер і порівнюйте, як до природи відносилися наші предки слов"яни - язичники, і як відносяться наші сучасники - християни. І подумайте, що ми залишим нашим дітям і внукам : чи ліси та ріки з усілякою живністю, чи гори сміття та мусору скрізь де тільки можна і не можна.
Тому я і вважаю, що віра впливає на формування світогляду, а світогляд людей - на відношення до природи.
Це дуже коротко і стисло моя позиція. Я вважаю що виклав свою точку зору досить зрозуміло. Хто не згоден - запрошую до дискусії, адже в спорі народжується ІСТИНА, так сказав хтось із великих предків.

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Понеділок, 26-Тр-2008, 20:31

tolik286Дата: Понеділок, 26-Тр-2008, 21:36 | Сообщение # 51
Генерал-лейтенант
Для мене наприклад, віра, це дуже особисте, Бог є а, все інше то деталі.

grigori37Дата: Вівторок, 27-Тр-2008, 10:00 | Сообщение # 52
Генерал-лейтенант
Щоб розширити погляд на себе і світ раджу почитати "Ты вечен" Лабсанга Рампа і "Четвёртый путь. Запись бесед, основаных на учении Г.И. Гуджиева" П. Успенского. Книги єсть в бібліотеці Мошкова, розділ "езотеріка".

Radcenko

гетьманДата: Вівторок, 27-Тр-2008, 11:52 | Сообщение # 53
Сержант
Бабай,ви висловлюетесь якось стисло про християнство.Почнемо спочатку наші прадавні предки скіфи сповідали язичество.В ті часи всі народи,які проживали на території нашої планети в тій чи іншій мірі були язичниками.Де зародилось християнство і хто охрестив русинів(люди,які проживали на території Київської Русі і прилеглих князівствах)Православне християнство прийшло до нас разом з княгинею Ольгою з Візантії,великоі,могутньої імперії,яка проіснувала найдовше з усіх імперій які були нам відомі.Люди,які проживали на її території були освічені,мали університети і вивчали дуже багато різних наук.Природа тут ні до чього,незалежно якого ти віросповідання,якщо ти ЛЮДИНА ти будеш берегти навколишне середовище.Ті люди,які жили у Візантії,не прожили б так довго і щасливо,якби не берегли.Чому вони зникли,бо на них напали язичники(племена з нинішньої Европи).Якщо вам так подобаеться язичество,ви спокійно можете відректися від християнства!

БабайДата: Вівторок, 27-Тр-2008, 14:24 | Сообщение # 54
Генераліссімус
гетьману
Я вже писав, що спокійно відношусь до любої віри. Але як ви пишете саме "освічені" християни влаштовували хрестові походи на інаковіріючих. У "освічених" християн працювала свята інквізиція, і добре працювала з "тупими"- Джордано Бруно, Галілей, та багато інших "неосвічених" пройшли через їхні руки. В середні віки на вогнищах інквізиції горіли десятки тисяч жінок та дівчат під присудом - відьма. До речі відьма - від слова відати, а значить знати. Відьмою в древні часи називали жінку, яка зналася на травах, коренях, і вміла цим всим користуватися для лікування людей. Таких прикладів можна наводити безліч, а от як це все вживається з 6 заповіддю "Не убий", я до сих пір не розумію. Якщо Ви розумієте, то поясніть мені будь ласка !

Додано (27-Тра-2008, 13:24)
---------------------------------------------
tolik286
А от з Вами я цілком згоден, віра - це дуже особисте. Ще наш земляк, народний мислитель Григорій Савович Сковорода писав, Бог не на неб,і він в душі людській, а що буває особистіше за людську душу ?

цитата из фильма.

grigori37Дата: Вівторок, 27-Тр-2008, 14:32 | Сообщение # 55
Генерал-лейтенант
Перестаньте, Бабаю. Тут уже давно усе ясно. Папа за гріхи католицької церкви просив пробачення. Думаю скоро і до патріарха Російського дійде, і той буде видачатись. Та Бога якось треба для людей зберегти, це моя думка. щоб вони могли...(не буду вживати слово, що вам не довподоби).

Radcenko

БабайДата: Вівторок, 27-Тр-2008, 15:55 | Сообщение # 56
Генераліссімус
grigori37
" Віруймо, що Бог є в людськім тілі. Є справжній Він у тілі нашім видимім : неречовинний у речовиннім, вічний у тліннім, один у кожнім з нас, і цілий у кожнім. Бог у тілі, і тіло в Бозі, але не тіло Богом, ані Бог тілом" . Це слова українського філософа Григорія Сковороди, написані років 300 назад. Чи Ви й з цим будете сперечатись ?

цитата из фильма.

гетьманДата: Вівторок, 27-Тр-2008, 19:25 | Сообщение # 57
Сержант
Я можу розповісти деякий приклад з історії.Стародавня Візантія була дуже багата імперія,мала велику казну.А племена(варвари їх ще називали) напали й за допомогою винищення населення,заволоділи цими скарбами,а також культурним багатством.Потім вивезли все в Европу і почали з неї робити колиску цивілізації!!!!!!!!Переробили віру на католицьку з цього пішла інквізиція і все інше.А в Киівській Русі,як вам відомо,після княгині Ольги почалася православна віра,це дві різні речі!У кожноіЇ релігії є свої недоліки,але ж ви не можете знати якими були язичники і які жертвоприношення вони робили????????????Освіченими християнами,як ви кажете я називаю візантійців(православні християни),а не католицьку церкву,я надіюся ви теж православний.?????

tolik286Дата: Вівторок, 27-Тр-2008, 23:35 | Сообщение # 58
Генерал-лейтенант
Якщо можна, розповім один випадок, який сформував у мене ставлення до церкви московського патріархату.
2004 рік. Зайшов із сином в Лохвицьку церкву на екскурсію, а там опустивши очі (батюшці соромно було) вів відкриту агітацію за одного із кандидатів. Про цей випадок я роповів своєму товаришу, той вирішив перевірить, надів помаранчеву краватку і пішов в Ч/з церкву. На слідуючий день питаю в нього - ну що, каже єлі втік, чуть не побили.

grigori37Дата: Середа, 28-Тр-2008, 10:03 | Сообщение # 59
Генерал-лейтенант
Знову Бабаю.
Із Григорієжм Савовичем спорити не буду. Моя думка така, що повинен бути один Бог, суспільний, комунальний.
Можу підти на компроміс, нехай і у кожного в душі буде свій Бог, але комунальний повинен бути старшим. А то буде таке як у Верховній Раді. Там у кожного свій бог, і що з того? Люди вид соціальний з цим же не поспориш.
Якось мені довелося бути свідком диспуту в черзі до цирульника, в Кременчуці. Один знавець нашої історії почав розмову про Григорія Савовича: "Яка розумна та талановита людина гарно співав, складав вірші та байки, писав філософські твори, одним словом геній." Говорив аргументовано і довго. поки інший чекаючий його не перебив: "Дурак ваш Сковорода. Такий талант мав а сім*ї не завів, хати не побудував, блукав по світові як неприкаяний, помер в чежому домі і ще й домовину собі сам копав".

Radcenko

БабайДата: Середа, 28-Тр-2008, 10:28 | Сообщение # 60
Генераліссімус
гетьману
После потопа (Бытие 8:20-21) "И устроил Ной жертвенник Господу: и взял из всякого скота чистого и из всех птиц чистых и принес во всесожжение на жертвеннике. И обонял Господь приятное благоухание"

Як вам така історія ? Просто в ті часи не знали іншого способу привернути до себе увагу Бога (християнського чи язичеського нема ніякої різниці).

Тепер княгиня Ольга, вона дійсно була однією з перших правителів, що прийняли християнство. Княгиня починає проводити лінію на обмеження впливу язичництва у державі, порушивши “требища бісівські” і побудувавши дерев'яну церкву святої Софії. Проте заходи Ольги не дали бажаних наслідків. Хрестити Київську Русь і проголосити християнство державною релігією припало князю Володимиру. Прийшовши до влади за допомогою варязької дружини і язичницької еліти, Володимир задля їх інтересів запровадив язичницький пантеон богів. На місці старого капища , де стояв ідол Перуна, з'являються 6 різноплемінних богів – Перун, Дажбог, Хорс, Стрибог, Сімаргл, Мокош. Але трохи згодом Володимир переконавшись, що для зміцнення держави та її престижу потрібно нової віри (Київська держава опинилася практично в оточенні християнських держав). Так він вирішив прийняти християнство та охрестити весь свій народ.

Оце Вам приклад з історії хрещення Київської Русі, а не казка про поганих варварів, які образили (пограбували) хороших рабовласників візантійців.

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Середа, 28-Тр-2008, 10:30

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Сторінка 4 з 12«1234561112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017