ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:50
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 12«123451112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Село Сенча
БабайДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 17:14 | Сообщение # 31
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
В Україні голод неможливий, якщо його не не зроблять штучно. В селах живуть за рахунок господарства та огородів, і навіть в самі неврожайні роки є види які дають достатній врожай, а лишки, якщо вони є йдуть на продажу. В містах давно відпрацьовані канали поставки продуктів з ферм та інших господарств. А ціни ростуть і в нас і не тільки на продукти. Думаю тому, що в нас є 450 дармоїдїв, які при зарплаті в 20 000 гр. уже пів року нічого не роблять, тільки галасують, та обдирають державу і народ України. А діючі закони для них не указ, у них же недоторканість. Тим часом росте ціна на паливо, на газ, а значить зростає вартість перевозок, а це теж накладає відбиток на вартість любої продукції. Що бідні теж правда, Так депутати турбуються про народ, а особливо про людей, які по 50 і більше років працювали, а зараз на пенсії. Тут виживаємо хто як може.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Четвер, 22-Тр-2008, 10:57 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Бабаю. Спасибі. Полегшало.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 22-Тр-2008, 13:20 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Quote (grigori37)
А раз просять значить принижуються.

Я думав над цими словами. Просити, не значить принизитися. Якщо я щось не вмію робити, то хіба приниження розпитати у старших, чи у батьків як це робиться ? Якщо я в школі щось не знав, то хіба приниження розпитати про це вчителів ? Коли я прошу допоги в якійсь справі, то це лише значить, що сам я не впораюсь, а в чому тут приниження ? Так що приниження - це зовсім інше.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Четвер, 22-Тр-2008, 16:37 | Сообщение # 34
Генерал-лейтенант
Навики,знання, послуги, про що ви говорите,завжди чогось варті. Їх можна або випросити (відношення приниження), або купити (відношення рівнозначного партнерства), або одержати як дарунок (тут у відношенні багато невизначеності). Так що між проханням і приниженням невелика різниця. А відносно Бога, людина інакше як приниженою почувати себе не може. на те він Бог. Я так думаю.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 22-Тр-2008, 18:18 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Я запитував у Батюшки, чи потрібно принижуватися при зверненні до Бога ?, Він відповів, що в зверненні до Бога немає нічого принизливого, тому й принижуватися непотрібно. Тим самим підтвердив мою думку.

Quote (grigori37)
Навики,знання, послуги, про що ви говорите,завжди чогось варті. Їх можна або випросити (відношення приниження), або купити

Не згоден ! Навики і знання не можна випросити. Навики набуваються в процесі роботи, і з"являються разом з досвідом роботи, і тільки так. Їх не можна випросити, купити чи отримати в дарунок. Навики навіть вкрасти неможливо. Знання ж здобуваються в процесі навчання, як з учителем, так і без. Питання оплати за отримані знання - то вже інше, може бути дарунок від щирого серця, може бути оплата як за роботу, а може бути бартер (ти навчиш мене одному, я навчу тебе іншому). Тут неж не бачу нічого принизливого.
Послуга -то інша справа. Але коли відносини між людьми нормальні , то послугу не потрібно випрошувати, досить простого прохання допомогти. А коли цю послугу треба вимолювати з приниженням, то краще, або відмовитися від послуги зразу, або звернутися про допомогу до іншого. Це моя думка.

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 23-Тр-2008, 09:53 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Бртюшка кожного дня молиться і б*є поклони перед образом божим. Я вважаю це приниженням, а він ні, різні у нас із ним позиції.
Якщо я доросла людина хочу бути незалежним, бережу честь і гідність, то прохання, отримання подарунків, позичка, крадіжка для мене приниження. За все, за все, треба платити, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, не опинитися перед кимсь в боргу, не втратити власну свободу і друзів. Це моя позиція, я не ствердждую, що вона єж істино вірною, вона просто моя.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 23-Тр-2008, 13:03 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Я провів міні опитування на тему "чи принизливо отримувати подарунки ?" З десяти людей різної статі, десять вважають, що подарунки отримувати приємно, і нічого принизливого тут немає. Позичка - мало чим відрізняється від кредиту, купівлі в розсрочку чи лізінгу. Наскільки мені відомо це прийнято у всих розвинутих країнах, втому числі і в Україні. Головне в цьому випадку це вчасно розраховуватись з позичальником чи кредитором, а хто він - банк, магазин чи приватна особа - не грає ніякої ролі. А от не віддати вчасно - це вже принизливо. Прохання - це теж загальноприйнята форма звертання до людей, не наказувати ж їм як в армії. Що принизливого в тому, що я попрошу людину звільнити прохід, щоб я міг вийти на зупинці з трансорту, чи попрошу передати гроші на квиток, коли багато людей і ніяк пройти до кондуктора (невже краще розштовхуючи людей пхатися через натовп за квитком ?). А от крадіжка - це завжди приниження.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 24-Тр-2008, 09:40 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Не думаю, що більшістю можна визначити істину. Я залишаюся на своїй позиції. Якщо хочете дізнатися як вона виникла, почитайте в прозі "Епізоди життя", то моя біографія

Radcenko

БабайДата: Субота, 24-Тр-2008, 10:32 | Сообщение # 39
Генераліссімус
Дякую, прочитаю обов"язково. Все ж таки думаю, що суспільство, в якому ми живемо, впливає на формування світогляду кожного з нас.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Неділля, 25-Тр-2008, 10:19 | Сообщение # 40
Генерал-лейтенант
Написав кориткі коментарі до десяти заповідей. Хотів привернути увагу до теми. Спробував прикріпити, не знаю чи вийшло...

Radcenko

VIKTOR_Дата: Неділля, 25-Тр-2008, 11:00 | Сообщение # 41
Сержант
Награды: 0
Quote (grigori37)
Спробував прикріпити, не знаю чи вийшло...

Прикріплення немає. Спробуйте ще раз (кнопка "ОБЗОР...") нижче
Тема зацікавила, але навіщо писати коментарі, там і так все ясно (це моя думка)

"... точно знают только тогда, когда мало знают. Вместе со знанием растет сомнение" (Гете)

grigori37Дата: Неділля, 25-Тр-2008, 11:27 | Сообщение # 42
Генерал-лейтенант
Комекнтарі... "Не преступний формат зображення"- говорить компютер.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Неділля, 25-Тр-2008, 11:45 | Сообщение # 43
Генерал-майор
Награды: 3
Quote (VIKTOR_)
Тема зацікавила, але навіщо писати коментарі, там і так все ясно (це моя думка)

Чи всiм ясно?Якби вiдповiдна кiлькiсть людей дотримувалася б тих Законiв, Свiт був би iншим.Кращим i безпечнiшим. )

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Неділля, 25-Тр-2008, 13:04 | Сообщение # 44
Генераліссімус
ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ

Мойсей усі закони і все, що відкрив йому Господь на горі Синай, записав у книги. Так з'явилось у нас Святе Письмо, або Закон Божий.
Десять заповідей, чи повелінь, які Бог дав Своєму народу, точно вказують, що мусить робити людина і чого їй слід уникати, якщо вона хоче любити Бога і ближніх. Ось ці заповіді:

1. Я Господь, Бог твій; нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене.
Ця заповідь велить любити Бога понад усе і, крім Нього, не віддавати нікому Божої пошани. Святих угодників Божих слід також вшановувати, але не так, як Самого Бога, а як людей, більш угодних Богу, ніж інші, як молільників і заступників наших перед Ним.
2. Не сотвори собі ідола, і ніякого зображення того, що на небі вгорі, і що на землі долу, і що у воді нижче землі; не поклоняйся їм і не служи їм.
Оскільки все у світі сотворено Богом, то Йому одному слід поклонятися і Його одного слід шанувати як Божество. Робити ідолів і кланятися їм ніяк не можна. Поклоняючись святій іконі, ми повинні уявляти собі того, хто зображений на ній, і йому поклонятися, а не вважати самі ікони за Божество.
3. Не вимовляй ім'я Господа Бога Твого марно.
Не можна святе і велике ім'я Боже вимовляти даремно, в марних розмовах, а тому божитися і клястися безпідставно ця заповідь забороняє.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий - субота (свято) Господу Богу Твоєму.
Шість буденних днів тижня людина повинна трудитися, працювати, і взагалі турбуватися про все, що потрібно для її земного життя. А сьомий день слід присвятити Богу, тобто виділити його
для Господа, молитися Йому, читати у славу Божу корисні книги, допомагати бідним, і взагалі заради Господа чинити якомога більше добра, а не гаяти марно час, тим більше - поводитися зле. У Старому Завіті так святкувалася субота, а в нас, у Новому Завіті, в пам'ять про Воскресіння Христа з мертвих, святкується неділя.

5. Шануй батька твого і матір твою, щоб тобі було добре і щоб продовжувалися дні твої на землі.
Потрібно любити і шанувати батьків, слухатися їхніх добрих настанов і порад, піклуватися про них, якщо вони недужі, бути опорою для них у старості, також слід шанувати інших родичів, старших, добродійників, учителів, духовних отців і начальників; за це Бог обіцяє продовжити земне життя.
6. Не вбивай.
Під убивством мається на увазі не тільки позбавлення життя себе чи когось іншого, але якщо і допускаємо інших до вбивства своїм наказом, порадою, допомогою, згодою. Цією заповіддю забороняється також нестриманість у гніві й образа ближнього усяким лайливим словом. Ця заповідь наказує жити з усіма в мирі і злагоді, а також лагідно поводитися з тваринами.
7. Не чини перелюбу.
Цією заповіддю Господь забороняє чоловікові і дружині порушувати взаємну вірність і любов. Неодруженим Бог велить дотримуватися чистих думок і бажань. Обжерливість, пияцтво і взагалі будь-яка схильність до надмірності й нестриманості також забороняються цією заповіддю.
8. Не кради.
Нічого чужого не бери, не спитавши, ні явно, ні таємно; не обманюй при продажу; у всякій справі розраховуйся чесно; не ховай знайдене; усяку роботу закінчуй в обіцяний термін і виконуй її сумлінно.
9. Не свідчи неправдиво на ближнього свого.
Ця заповідь забороняє говорити неправду, брехати, зводити наклеп, обмовляти людей, осуджувати їх, а також вірити наклепникам. Ця заповідь наказує завжди чесно дотримуватися свого слова.
10. Не бажай дому ближнього твого, не жадай дружини ближнього твого, ні поля його, ні раба його, ні рабині його, ні вола його, ні осла його, нічого, що у ближнього твого.
Ця заповідь забороняє заздрити і зазіхати на чуже добро, наказує задовольнятися тим, що маєш. Від заздрощів породжуються погані бажання, а від недобрих бажань - і всі недобрі злі вчинки.

Кожен мусить знати і виконувати Закон Божий. Той, хто дотримується заповідей, створює собі, крім тимчасового добробуту, вічне спасіння.
В пам'ять Синайського законодавства Мойсеєм було встановлено свято п'ятидесятниці.

Це все скачано з Інтернету, разом з поясненнями.

Тільки це вже мабуть окрема тема !

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 25-Тр-2008, 15:22

grigori37Дата: Неділля, 25-Тр-2008, 15:46 | Сообщение # 45
Генерал-лейтенант
Мені не ясно. чи можуть бути виконані заповіді Бога в наш час в на території Полтавської області? Тому я написав свою думку по цій проблемі по кожній заповіді. Цікаво порівняти вищеприведені пояснення з моїми коментарями, різниця велика. Я не міг приліпити коментарі до свого повідомлення і надіслав своєму видавникові, можливо він скоро розмістить на сайті.
В інтернеті знаходив пропозиції якихось американських організацій визнати заповіді вредними і заборонити їх пропоганду.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Сторінка 3 з 12«123451112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017