ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:50
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Село Сенча
elipolДата: Вівторок, 15-Гр-2009, 15:57 | Сообщение # 136
Підполковник
Награды: 0
Статус: Offline
В УКРАИНЕ БУДУТ СОЗДАНЫ 11 НАЦИОНАЛЬНЫХ ПРИРОДНЫХ ПАРКОВ, 2 ПРИРОДНЫХ ЗАПОВЕДНИКА, 1 ЛАНДШАФТНЫЙ ЗАКАЗНИК И 1 БОТСАД – УКАЗЫ
Киев. 14 декабря. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Президент Украины Виктор Ющенко своими указами поручил создать в стране 11 национальных природных парков, 2 природных заповедника, 1 ландшафтный заказник общегосударственного значения и 1 ботанический сад.
Соответствующие указы обнародованы на официальном сайте президента в пятницу.
Национальные природные парки будут созданы: на территории Броварского района (Киевской обл.) и Козелецкого района (Черниговской обл.) – "Залесье"; на территории Переяслав-Хмельницкого района (Киевской обл.) и Каневского района (Черкасской обл.) – "Белоозерский"; на территории Краснокутского района (Харьковской обл.) – "Слобожанский"; на территории Пирятинского района (Полтавской обл.) – "Пирятинский"; на территории Скадовского района (Херсонской обл.) – "Джарилгадский"; на территории Дворичанского района (Харьковской обл.) – "Дворичанский"; на территории Путыльского района (Черновицкой обл.) – "Черемошский"; на территории Кременского района (Луганской обл.) – "Сиверскодонецкий"; в Ровенской области – "Дерманско-Острожский"; в Тернопольской области – "Тернопольские горы"; на территории Черноморского района Крыма – "Волшебная гавань".

Кроме того, В.Ющенко объявил ландшафтным заказником общегосударственного значения Христановский (Лохвицкий район, Полтавской обл.)

Также президент постановил создать 2 природных заповедника: в Сумской области – "Михайловская целина" и в Житомирской области – "Древлянский".
Указом главы государства на территории города Хорол (Полтавской обл.) создается "Хорольский ботанический сад".

Олександр

Lanau2516Дата: Четвер, 24-Гр-2009, 15:09 | Сообщение # 137
Рядовий
Сенчани минулі, теперішні і прийдешні, з наступаючими святами! Здоров"я і щастя, оптимізму і усвідомлення що таикх як ви( тобто ми) більше немає, дружімо, поважаймо допомагаймо один одному! Ура!!!!

Додано (24-Гр-2009, 14:09)
---------------------------------------------

Quote (grigori37)
Всі приїзжі будуть тільки кривдити, обдирати її.
Молоді місцеві жителі повинні зібратися навколо питання " Що робити з Сулою в Сенчі?" і на тверезу голову добре подумати над тим чого добиватися. Треба сформулювати ціль, мету. А потім зпланувати по крокам увесь шлях до ней. Це не проста робота. Але якщо буде на папері план (бізнесплан), тоді можна звертатися і до влади, щоб заборонили підїзджати до річки автомобілями. пасти коров в лузі. рубати дерева і т. д. і до грошових мішків і своїх і закордонних. Радіо, преса, ...
Головне щоб з*явилися ентузіасти. Треба шевелитися.

Григорію, зрозумілі ваші хвилювання і навіть біль за малу бАтьківину, але вам навіть краще відомо що ( не хочу нікого образити) міський український житель, не кажучи про сільського ну дууужжее важкий на підйом, аж надто в справях, що його прямо, як йому здається, не стосуються. Все що в горОді, хаті це одне, а що за межами - все далеке і не реальне, мабуть звідси звичка сміття виносити з двору до дороги чи "за грядки" а краще в "посадку" :-)Знову дорогі мої сенчани без образ :-) В двоповерхових будинках у підвал, щоб іншим також пахло :-))) А про річку нема мови, вона якась така далека і нереальна як інший вимір, вона ж не в дворі тече.... Тому давайте приймемо те що ми не можемо змінити, це просто рівень загальної свідомості окремо взятого населеного пункту. Знову ж таки без образ, я знаю що в сенчі є і зосім інші люди, енергійні, розумні, але нажаль іх мало.
І гарного вам настрою ! :-) У природи на щастя свої закони і правила, і людина отримає по заслугам за втручання, все повернется на місце колись.

Сообщение отредактировал Lanau2516 - Четвер, 24-Гр-2009, 15:13

ИзяДата: Четвер, 25-Бер-2010, 19:28 | Сообщение # 138
Рядовий
Я вже на інших форумах вис ловлював шановні зеляки свою думку та погляди як фахівець в бурінні нафтогазових свердловин.Екологічний стан в Сенчі жахливий,навіть критичний.Забруднена вода,повітря,грунт.Це все завдяки нашому нафтогазовому комплексу.Каптять факела на троьх промислах та четвертий на ГПЗ,такбимовити озонують повітря круглий рік та щоденно.Бурові установки забруднюють нафтопродуктами водоносні пласти та хімреагентами що входять до складу бурового розчину.Це факт.Але Природоохоронна служба та екологічна не реагують,тільки їздять та збирають хабарі.Місцева влада також не зацікавлена висувати якісь вимоги бо небуде де збирати хабарі.Коротше кажучи бардак він і вАфриці бардак.Можливо хтось знає інші сайти де можна розташувати ці дані щоб більше дізнались про екологічний стан Сенчі.Наведу приклад.Набираю завідомо брудну воду непридатну не тільки до вживаня але непридатну як технічна,Лохвицька санепідемстанція видає мені(неофіційний) результат досліджень,що вода якісна чиста і т.д.З неофіційних джерел мені відомо ,що їм навіть забороняють надавати істинні результати досліджнь води.

aboubyrДата: Четвер, 25-Бер-2010, 20:49 | Сообщение # 139
Генерал-майор
Награды: 3
Все що твориться в районі це вотчина нашої народної борисенково- бютівської ради. А лекторат це МИ.Ми делегували свій голос нашим народним клеркам . Вони мають обовязок звітувати перед нами і відстоювати інтереси проживаючих аборигенів.
Іншим, вся ця екологія і аборигени, до одного місця. Ім головне бабло.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Lanau2516Дата: Середа, 05-Тр-2010, 01:11 | Сообщение # 140
Рядовий
Запрошую Сенчан і не тільки на сайт про Сенчу

http://sentcha.at.ua

elipolДата: Середа, 19-Жов-2011, 22:46 | Сообщение # 141
Підполковник
Змушений константувати: За останні тридцять років, незважаючи на бурхливий розвиток добувної промисловості, сенчани не стали жити краще. Простіше кажучи, дорогий газ, який видобувається з надр сенчанського регіону дав його населенню менше благ, ніж свого часу - розвинуте сільське господарство колгоспу"Росія".

Олександр

РК-86Дата: Понеділок, 05-Гр-2011, 22:17 | Сообщение # 142
Генераліссімус
Двайте поспіль...

"Власною глупісцю сенчани загубили Сулу. Хто ж це дав команду земснарятом " чистити" річку? Дно опустили на 2 чи 3 метри. Тепер висохнуть болота, зникнуть сінокоси, пробадуть дерева по берегам. Чого ж було не поїхати в Київ та порадитися з фахівцями? А що робити тепер?
Депутати районної ради підійміть це питання, обговоріть, щоб хоч якийсь увок винести з ситуації. Серце розривається, коли дивешся на фотограії де ії раю роблять пустелю. "

1. Чому сенчани?

2. "Кто виноват"?

Сенчани повинні бути "ходоками до дєдушки"?

Додано (05-Гр-2011, 19:34)

Quote (elipol)
Та ні, все не так трагічно. Воно знову замулиться на місце. В Лохвиці теж так було. Просто часу жаль і грошей на вітер викинутих.

Які гроші. Скільки. Звідки їх брали.

Додано (05-Гр-2011, 19:48)

Quote (grigori37)
Так залишати Сулу в Сенчі не можна: Прорита глибока канава на місці річки вбере в себе воду в великих площ, осушить болота. Хіба це не зрозуміло? На місці них стане сковорода, на якій буде жаритися під сонцем гола земля без води. Клімат змінився, сніжних зим немає, от же чекати весняних вод нічого, та і стечуть вони в Дніпро по тій канаві, що прорили, дуже швидко. Канаву треба терміново засипати. Інакше болоту кінець. Гине все, що складало
красоту краю.
Молоді люди Сенчі задумайтеся! Екологи, де ви? Депутати, партійці, не седіть склавши руки!

"Так залишати Сулу в Сенчі не можна". Підтримую.
Але Сула тече не тільки в Сенчі. Апокаліптичні страшилки, які Ви наводите, - дитячі іграшки в порівнянні з тим, що ЛЮДИ зробили з РІЧКОЮ. Протягом століть. Була судоходною до Ромен, трохи далі. Вже десь тут, на форумі, приводив факт зникнення деяких експонатів з Лохвицького краєзнавчого музею. Серед них і якір, знайдений під час добування торфу на родовищі біля с. Млини. По розмірам і вазі повинен тримати "посудину" на 120-170 тон.

Додано (05-Гр-2011, 20:01)

Quote (Lanau2516)
Молоді Сенчани задумались і не знають що написати.

Quote (Бабай)
Їм на цьому форумі не цікаво.
Тут порнухи немає.

Молоді Сенчани! Не пишіть нічого. Прислухайтесь до пана Бабая. КОЛИ НАВЕСНІ ВАМ ОСТОГИДНЕ КОМП І ФОРУМ - ІДІТЬ НА БЕРЕГ РІДНОЇ РІЧКИ І СТАВТЕ ( В ЗЕМЛЮ) ПАЛКИ (ВЕРБОВІ) в землю берега... Мможна і вище засаджувати, але засаджувати треба дядям дорослим і відповідальним. Тим хто вирубав і сіяв, або саджав.

Додано (05-Гр-2011, 20:08)

Quote (Дизайнер)
Скажите пожалуйста как там у Вас насчёт рыбных мест, есть информация что ловился на р. Сула крупный лещ

Спитайте у керівництва шкіряного заводу м. Ромни, інших подібних. Може десь і є. ГМО.
Раків не видно. Живуть ареалами. Де ЧИСТІ джерельця ще збереглись. (Чи не з третього горизонта струмлять).

Додано (05-Гр-2011, 20:11)

Quote (Lanau2516)
Запрошую Сенчан і не тільки на сайт про Сенчу

Що за сепаратизм? happy

Додано (05-Гр-2011, 20:17)
Р. Сула таки довга. Подивіться на карті. Її гідрологічний режим залежить зовсім не від "канави" у Сенчі. І не від того хто і скільки "бабла" наварив на ній.

Ополонок мало. І для хрещення православних, і для нехристів.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

ИзяДата: Субота, 17-Гр-2011, 23:28 | Сообщение # 143
Рядовий
Те що сталося з Сулою це результат непрофесійних робіт по очищенню та поглибленню русла річки та відсутність контролю від місцевої влади.
Я як депутат районноїради неодноразово звертався до голови Лохвицької районної адміністрації,голови районної ради,голови обласної адміністрації з запитами щодо оздоровлення басейну річки Сула.Накінець на останній сесії районної ради 15.12.2011р. було обговорено та прийнято рішення про виділення коштів у 2012році для проведення експертизи та виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва шлюзів на р.Сула для регулювання рівня води.Можна сказати що в цьому напрямку є перші кроки.

БабайДата: Неділля, 18-Гр-2011, 14:28 | Сообщение # 144
Генераліссімус
Награды: 5
А не перекриють шлюзи хід рибі ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Неділля, 18-Гр-2011, 23:26 | Сообщение # 145
Генераліссімус
Quote (Изя)
Те що сталося з Сулою це результат непрофесійних робіт по очищенню та поглибленню русла річки та відсутність контролю від місцевої влади.

Та на тільки поглиблення. Скільки лісів вирубано в водорозділі річки для "непланових" гектарів. Ума не було користуватися наявними...
Роз"яснювати зв"язок між залісненням і рівнем води в річці?
І це тільки одна з багатьох причин обміління. А ваші шлюзи, на мою думку, це тільки черговий спосіб вкрасти гроші...

ИзяДата: Середа, 21-Гр-2011, 19:24 | Сообщение # 146
Рядовий
Quote (Бабай)
А не перекриють шлюзи хід рибі ?

Для тогобуде проводитись експертиза проекту.
Quote (РК-86)
А ваші шлюзи, на мою думку, це тільки черговий спосіб вкрасти гроші...

Звідки така агресія РК-86.Ще нічого не вкрадено, а ви звинувачуєте.Запропонуйте щось ви.На сторінках форуму ви тільки критикуєте та чимось завжди невдоволені.Я неналежу до правлячої партії,неналежу до клубу наших "магнатів" я тільки пропоную та стараюсь зробити щось потрібне для нас з Вами.

РК-86Дата: П'ятниця, 23-Гр-2011, 00:45 | Сообщение # 147
Генераліссімус
Quote (Изя)
Звідки така агресія РК-86.Ще нічого не вкрадено, а ви звинувачуєте.Запропонуйте щось ви.На сторінках форуму ви тільки критикуєте та чимось завжди невдоволені.Я неналежу до правлячої партії,неналежу до клубу наших "магнатів" я тільки пропоную та стараюсь зробити щось потрібне для нас з Вами.

Я пропоную відновити лісові насадження, які були знищені у Лохвицькому районі (не говорю про повіт) для збільшення площ посівних земель колгоспами району. І кошти на шлюзування, яке і н.. не потрібно направити на посадку лісів, інші більш-менш розважливі проекти. Довго деревця ростуть, та тут нічого не вдієш... Якщо внуки вже не на Марсі.

Додано (22-Гр-2011, 22:45)

Quote (Изя)
Ще нічого не вкрадено, а ви звинувачуєте

Я не слідчий і не прокурор. Я висловив передбачення. З досвіду, життєвого.

БабайДата: П'ятниця, 23-Гр-2011, 13:16 | Сообщение # 148
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Изя)
Ще нічого не вкрадено,

Знаючи апетити наших чиновників, та прицип відкатів,
можна сказати на сто відсотків, що буде вкрадено обов"язково !!!
Інакше чого б вони рвалися до влади ?
Невже щоб дбати про людей та довкіля ? НЕ ВІРЮ !!!

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ИзяДата: П'ятниця, 23-Гр-2011, 18:39 | Сообщение # 149
Рядовий
Quote (РК-86)
Я пропоную відновити лісові насадження, які були знищені у Лохвицькому районі

Алеж це не відновить поглиблене русло.А за відновлення лісових насаджень це вірно.Потрібно відновлювати.Але в даному випадку потрібні термінові дії і результат,бо поки піднімуться посаджені ліси може бути пізно.

ГостьДата: П'ятниця, 23-Гр-2011, 18:43 | Сообщение # 150

Краще пізно, ніж ніколи!

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Інші населені пункти » Село Сенча
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017