Скутeра - Сторінка 2 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 04-Гр-2016, 13:18
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Бабай, Stepan, Obers 
Форум міста Лохвиця » Технології » Авто, Мото, Вело » Скутeра
Скутeра
zazДата: Неділля, 16-Лис-2008, 22:39 | Сообщение # 16
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Скутер - небезпечна іграшка для дітей, і велика проблема для водіїв. Яка може зламати життя і долю як одних так і других

elipolДата: Понеділок, 26-Січ-2009, 10:41 | Сообщение # 17
Підполковник
Бачив у Лохвиці такого собі Зубра. Щось типу Мурав'я, ще радянського.
Все крім двигуна китайське. Цікаво як він в експлуатації. Продають їх в Одесі, але дуже накручують поки довезуть.
Взагалі була думка купити б.у. квадрацикл для господарства, але коли почав аналізувати моделі і ціни, то зрозумів, що самий дешевий варіант це МТ-10.
Взагалі, на все, що теоретично бігає швидше за 40 км/год треба вводити права.
А як вам нові розцінки на техогляд автотранспорту. Думаю, що мототехніка від них теж рано чи пізно не відвертиться.

Олександр

РК-86Дата: Субота, 21-Бер-2009, 11:29 | Сообщение # 18
Генераліссімус
Награды: 3
zaz, elipol, мені вже років - ген ген. Воджу і водив транспортні засоби, які декому Вам і в страшному сні не снилися. Чого там, у мінтів, народилася ідея роздавати номерні знаки на транспортні засоби з об"ємом двигуна менше 50-ти см. куб?
Не хватає грошей? Не порушуючи правил дорожнього руху міг би відвідувати потихеньку базар, разом з пристарілою мамою за спиною. Якому "розумнику" сцикнуло мочею в головку міняти правила користування транспортними засобами, які рухаються з швидкістю менше 40-ка км/год? Кому вони створюють загрозу? Давайте і пішоходів занесемо до цієї категорії?

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 21-Бер-2009, 19:21 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
міняти правила користування транспортними засобами, які рухаються з швидкістю менше 40-ка км/год? Кому вони створюють загрозу?

Пане РК-86, якби ви їздили зараз за кермон досить часто, то Вам би вже набридли п"яні скутеристи, яким навіть дороги не вистачає (по ширині), бо їдуть вони від узбіччя до узбіччя. І дітлахи що гасають втрьох-чотирьох на одномісному скутері, і щораз намагаються впасти під колеса автмобіля. А ніколи Вам не доводилося бачти, як від такого перевантаження в скутера лопаються колеса, і дітлахи, як горох котяться по дорозі ? а машини вальсують, намагаючись їх обминути ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

SeRGДата: Понеділок, 23-Бер-2009, 17:46 | Сообщение # 20
Рядовий
Бабай, наскільки я знаю в правилах дорожнього руху введено обмеження на вік водіїв мопедів, тобто обмеження в правилах вже є і були, і не зрозуміло як введення посвідчень та реєстрацій на скутери вплине на ситуації на дорогах. Чому раніше ніхто на це не звертав уваги?

6.1. Рухатися по дорозі на мопедах дозволяється особам, які досягли 16-річного, на велосипедах - 14-річного віку. Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він
перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.

БабайДата: Понеділок, 23-Бер-2009, 19:14 | Сообщение # 21
Генераліссімус
Награды: 5
Пане SeRG, а хто цього дотримується ? Ви коли небудь бачили, щоб ДАІ штрафувало в Лохвиці велосипедистів, скутеристів, пішоходів ? А порушують абсолютно всі ... То чого ж відповідають лише автомобілісти ?
Чи в нас закон не для всих ? Бо в автомобіліста можна вилучити номера, права, і таким чином заставити заплатити штраф. А як бути з пішоходом чи велосипедистом(скутеристом) ? Одна морока ? Що можна вилучити в пішохода ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

elipolДата: Середа, 16-Бер-2011, 22:00 | Сообщение # 22
Підполковник
все що рухається по дорозі швидше за велосипед має мати номерний знак. Інакше на наших дорогах буде ще більший бардак.

Олександр

recleanДата: П'ятниця, 18-Бер-2011, 09:31 | Сообщение # 23
Лейтенант
у мене на вело крейсерська швидкість 30 км\год, з гір розганяю до 60+, до кого звернутися за номерними знаками?

awtoroadДата: Середа, 27-Кв-2016, 18:16 | Сообщение # 24
Рядовий
super!

kirilchepuraДата: Четвер, 08-Вер-2016, 08:14 | Сообщение # 25
Рядовий
Хочу вам рассказать, где я покупаю запчасти для своего авто и скутера, они все оригинальны, выбор просто невероятно крутой, последней покупкой было моторное масло http://dok.dbroker.com.ua/oil/127, хочу, чтобы и вы заглянули, и услышать ваши мысли, что еще подскажите или посоветуете еще

Форум міста Лохвиця » Технології » Авто, Мото, Вело » Скутeра
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016