ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Гордість міста
Гордість міста
РК-86Дата: Субота, 06-Гр-2008, 16:02 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (elipol)
Як же правий був Стрілець, коли в 60-х відфудболив буровиків до Гадячу.

В той же спосіб Тарасенко відфудболив будівництво філіалу номерного радіозаводу. Бо буряки - це головне.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 06-Гр-2008, 18:35 | Сообщение # 17
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
В той же спосіб Тарасенко відфудболив будівництво філіалу номерного радіозаводу. Бо буряки - це головне.

На мою думку, це теж було не саме найкраще вирішення проблеми.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

КОТЯТКОДата: П'ятниця, 23-Січ-2009, 00:24 | Сообщение # 18
Підполковник
Награды: 0
Quote (claps)
Ще в лохвиці народився Марінеско- особистий ворог Гітлера, таких ще мона згадати багато... (Єчим гордитися)

Виявляється про нього знятий фільм " Первый после бога" чула про цю стрічку але тільки зараз дізналася що фільм про Марінеско... завтра скачаю.

РК-86Дата: П'ятниця, 23-Січ-2009, 01:14 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Награды: 3
Quote (Бабай)
На мою думку, це теж було не саме найкраще вирішення проблеми.

На мою також. Справа в іншому. І в той час вже існували технології дешевого виробництва буряка. Юрченко відвідав ФРГ і дещо звідти привіз і застосував у "Перемозі комунізму". Так, здається, У Героя називався колгосп? А куди подіти безробітні бригади буряководів? Ну, з цими траханими західними технологіями... Проріджувать не треба, бур"ян не росте. Іноді, після дощику, розпушити міжряддя. І все.
Колись я, дурень, спостерігаючи за працею в довкіллі, казав, що в Союзі не вистачає одного-єдиного безробітного.
Гордістю нашого міста, пам"ятником, ознакою часу, прикладом тісного зв"язку поколінь і часів був і буде будиночок між двома магазинами перед площею.
Отам безробітних...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Субота, 24-Січ-2009, 14:50 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Награды: 5
Ам вони ж себе вважають невтомними трудівниками ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

samusevДата: Понеділок, 03-Гр-2012, 13:22 | Сообщение # 21
Майор
Quote (Лохвицький)
На одной из центральных улиц старинной Лохвицы (Полтавщина), носящей имя Тараса Шевченко, на месте, где по пересказам в школе для «простолюдинов», идя в Харьков, бывал странствующий философ Григорий Сковорода, возвышается памятник, ставший визитной карточкой этого славного казацкого города.
Було б добре вставити гарне фото Сковороди в ц1й тем1.

Сегодня Google празднует 290 лет со дня рождения Григория Сковороды. Вот как это выглядит сегодня на их главной странице:

Прикрепления: 4502470.jpg(28Kb)

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

ObersДата: Понеділок, 03-Гр-2012, 15:31 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Награды: 10
Quote (samusev)
Сегодня Google празднует 290 лет со дня рождения Григория Сковороды. Вот как это выглядит сегодня на их главной странице:

Дякую! Використав тут :

http://lohvitsa.org.ua/forum/4-3-7#16469

Сообщение отредактировал Obers - Понеділок, 03-Гр-2012, 15:31

ObersДата: Вівторок, 04-Гр-2012, 13:05 | Сообщение # 23
Генераліссімус

Бабенко Евгения Игоревна
дата рождения: 29.12.1993
Федерация: ShinKyokushinkai
спортивное звание: кандидат в мастера спорта (КМС)
мастерская степень: 2 кю
Тренер: Прядка Владимир Семёнович

Спортивные достижения:

Чемпионка Украины:

2011 г. Киев – 1 место
2010 г. Симферополь – 1 место
2009 г Херсон – 1 место
2008 г. Запорожье – 1 место
2007 г. Винница – 1 место
2006 г. Киев - 1 место

Серебряный призер Украины:

2009 г. Луцк – 2 место

Кубки Украины, Чемпионаты областей

2007г. Кубок Украины , г. Львов - 1 место
2005г. Кубок Украины , г. Киев - 1 место
2009 г. Чемпионат Украины по Кемпо, Ромны – 1 место
2008г. Кубок Крыма , г. Бахчисарай - 1 место
2008 г. Чемпионат Украины по Кемпо, Ромны – 1 место
2010 г. Всеукраинский турнир «Полтавская битва» г. Полтава – 1 место
2009 г. Открытый чемпионат Полтавской области г. Полтава – 1 место
2008 г. Открытый чемпионат Сумской области г. Ромны – 1 место
2008 г. Открытый чемпионат Харьковской области г. Харьков – 1 место
2008 г. Открытый чемпионат Полтавской области г. Лохвица – 1 место
2007 г. Открытый чемпионат Херсонской области г. Херсон – 1 место
2007 г. Открытый чемпионат Черкасской области г. Черкассы – 1 место
2007 г. Открытый чемпионат Полтавской области г. Лохвица – 1 место
2006 г. Открытый чемпионат Херсонской области г. Херсон – 1 место
2006 г. Открытый чемпионат Черкасской области г. Черкассы – 1 место
2005 г. Открытый чемпионат Херсонской области г. Херсон – 1 место
2004 г. Открытый чемпионат Полтавской области г. Полтава – 1 место
2003 г. Открытый чемпионат Херсонской области г. Херсон – 1 место

Победитель, Призер и участник международных соревнований:

2011г. Кубок Европы г. Арад (Румыния) - 1 место
2009г. Открытый чемпионат Польши г. Вроцлав – 1 место
2008 г. Открытый чемпионат Санкт-Петербурга г. Санкт-Петербург – 2 место
http://www.kyokushinkarate.com.ua/champio....ya.html

Красуня!

smile

Сообщение отредактировал Obers - Вівторок, 04-Гр-2012, 13:06

ObersДата: Вівторок, 04-Гр-2012, 13:20 | Сообщение # 24
Генераліссімус

http://www.fcdynamo.kiev.ua/team/junior/players/khlebas/

http://www.dynamomania.com/dynamo/players/3357-dmitriy-hlebas

Прикрепления: 9207178.jpg(124Kb) · 6530434.jpg(84Kb)

ObersДата: Вівторок, 04-Гр-2012, 14:06 | Сообщение # 25
Генераліссімус

«ЛЮБЛЮ ШОКОЛАД С ПЕРЧИНКОЙ»

Виталина Лавриненко

ресторатор

…Запахи, звуки, любимые блюда… Говорят, что мы все родом с детства. Я очень люблю ресторанную деятельность и все, что с этим связано – и, конечно же, создания украинского меню, воспоминания о моих домашних блюдах. Я и муж родом из Полтавской области, районного центра Лохвица. О доме - теплые воспоминания. И о заботе, которая создается там. Именно этот енергитический поток, который ты получил дома, дает возможность создавать то, что ты сегодня имеешь… Потому многие чувства, трепет, страхи, радости - это все оттуда.
...

...…Я очень люблю историю. У меня есть два места, в которые я бы хотела всегда возвращаться, в каком бы уголке мира я не находилась. Это город Лохвица, где я родилась. И это Киев, в котором живу я, моя семья, город, который имеет нелегкую историческую судьбу, и тоже мне очень дорог – и тем, что здесь начиналась моя карьера… Причем, нестандартно началась. По образованию я - преподаватель немецкого языка, закончила Киевский национальный лингвистический университет. А в то время, когда я училась, проходил набор студентов со знаниями иностранных языков в большое количество компаний, где акционерами были иностранцы, и одним из направлений был ресторанный и продовольственный бизнес. Поначалу мы пошли попробовать себя ради интереса, просто попрактиковаться, а для меня получилось – дело жизни.

…Я считаю , что как и мужчина-созидатель, который должен зарабатовать и приносить в дом благополучие, женщина тоже должна бать счаслива своим делом - неважно, каким именно, возможно, бизнес-делом, которое должно приносить моральное и материальное удовольствие. Наш бизнес – ресторанчик «Старое Запорожье». Это самый древний ресторан нашей столицы - ему уже 200 лет! В свое время это была первая кондитерская господина Балабуха, известная своими кондитерскими изделиями «балабушками», так в 18 столетии назывались цукаты - сухое сваренное варенье из наших фруктов. Есть замечательная история о кондитере и о его семье: его родной брат был мером Киева. И я особенно горжусь тем, что здесь бывала Екатерина Вторая, и Елизавета, которая закладывала первый камень в Андреевскую церковь, а итальянский король Гумберт получал красивенные коробки от императрицы, которая здесь же заказывала цукаты

На протяжении 200 лет здание пережило эволюцию – расцвет, революцию, деградацию, очередной этап развития. Конечно, я горжусь, что теперь именно мы - продолжатели традиций истории, гастрономии, кулинарии – всего того настоящего, что связано не только с удовольствием от еды, но и от исторических фактов, от культуры и от того, что нужно сберечь и показать - как и жителям этого города, так и гостям...
http://www.business-community.com.ua/index.p....mid=457

ps/ талановиті люди талановиті в усьому - Лохвиця завжди дарувала й дарує світу талановитих і неординарних людей, якими ми вправі гордитись і рівнятись на їх здобутки. cool

Сообщение отредактировал Obers - Четвер, 06-Гр-2012, 15:07

Емілія ЛавріненкоДата: Середа, 05-Гр-2012, 13:50 | Сообщение # 26

Ми дуже щасливі, що доля подарувала нам таку чудову невісточку, як Віталіночка Лавріненко ( Рябчинська)! ЇЇ доброта, щедрість, людяність не має меж. Вона справжня господиня дома та в своєму колективі "Старого Запоріжжя". Віталіночка достойне доповнення нашого синочка!
Хай доля береже від усіх нагараздів,дарує міцне здоровя, справжнє щастя та безмірний достаток , вам, любі наші дітки!

ObersДата: Четвер, 06-Гр-2012, 18:27 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Емілія Лавріненко, дякуємо і Вам, що знайщли час і написали, значить і ми не марнуємо його дарма. smile

ObersДата: П'ятниця, 06-Вер-2013, 14:06 | Сообщение # 28
Генераліссімус
«Чупакабра»-самородок із Полтавщини прославився на «Х-факторі» завдяки пісням 

Володимир Герасименко з Лохвиці сцену шоу «Х-фактор» із власними хітами про Чупакабру та Вампіра підкорював два роки поспіль.  

Виступ 35-річного унікуму журі та публіка сприймали неоднозначно: дехто відзначав дивакуватість чоловіка та відсутність визначних вокальних даних, комусь навпаки подобались артистизм співака з народу, авторський талант і веселий зміст його пісень. Проте полтавець став єдиним учасником за всі 3 сезони шоу, якому під час кастингу судді запропонували виступити на гала-концерті з власною піснею. Тоді Ігор Кондратюк назвав Володимира Герасименка геніальним українським «самородком». 

Піти на «Х-фактор» умовили рідні 

– Як давно Ви захоплюєтеся музикою?  

– Пісні я пишу зі шкільної парти. 2,5 року ходив у музичну школу, вчився грати на баяні. Потім захопився гітарою, освоїв її самотужки. У студентські роки скуповував різні інструменти, витрачав на них останні гроші, збирав колективи. Постійно виступав на масових гуляннях у місті Суми, де я навчався в педагогічному університеті на історичному факультеті. Запрошували на концерти до Дня міста, Дня Конституції, Дня молоді, Дня Незалежності. У Сумах мої пісні крутили по радіо. І в армії, коли служив, теж виступав. Пісні я складаю сам. Тексти та музика, які звучать, аранжування теж повністю мої. 

– Чому Ви вирішили стати учасником вокального шоу «Х-фактор»? Училися коли-небудь співу?  

– Вокалом професійно з викладачем ніколи не займався. Просто коли співаю, намагаюся контролювати голос, щоб була мелодика, правильне інтонування. Піти на «Х-фактор» мені радили друзі, рідні, знайомі, які знають, що давно пишу власні композиції. Я ж просто хотів узяти участь і сподівався, що з цього щось вийде. Вперше на кастингу, коли виступав із «Чупакаброю», я не пройшов. Потім люди мені знову говорили: «Спробуй ще». Вдруге на відборі я співав «Вампіра», і тоді журі вирішило, що я виступатиму на гала-концерті в якості запрошеного гостя. Це для мене стало приємною несподіванкою. 

– Родина поділяє Ваше захоплення чи вважає його несерйозним?  

– Власної родини я зараз не маю, був раніше одружений, але подружнє життя не склалося, дітей не маю. Батьки, друзі, звісно, мене підтримують, бо давно знають, що мені подобається творчість. 

За виступ на гала-концерті вболівали в Канаді 

– Які враження від виступу в прямому ефірі? Хвилювалися, коли співали?  

– Велика сцена, прямий ефір, трансляція на всю країну, – враження яскраві… Моїм батькам дзвонили знайомі з Канади, говорили, що навіть там дивилися мій виступ. Я хвилювався ось із приводу чого: коли виступаєш із відомою піснею і раптом нерозбірливо вимовив слово чи збився, люди тебе зрозуміють. На гала-концерті я представляв нову пісню, тому все мало звучати чітко, без похибок. Доклав до цього максимум сили, вигадав танець сам, викладався наповну, щоб публіці в залі і глядачам перед телевізорами сподобалось. Своїм виступом загалом задоволений. До мене після номера підходили режисери, оператори, вітали, говорили, що нормально все було. 

– Розкажіть, скільки тривала підготовка до прямого ефіру, який був 6 січня?  

– У тренувальний табір я приїхав заздалегідь, 30 грудня. Номер на сцені вдалося «прогнати» тричі. Решту часу знімальна група готувала сюжет про мене, журналісти записували інтерв’ю. Костюмери підбирали одяг до пісні, стежили, щоб він відповідав образу. 

– Вам на гала-концерті вдалося ближче познайомитися з суддями проекту, учасниками третього сезону?  

– До мене заходив Сергій Васильович Сосєдов, говорив, що треба співати веселі пісні, тому що в цьому сезоні було забагато сумних. Із Серьогою ми перетиналися кілька разів. Він просто запитав, як доїхав, як справи, чи займаюся творчістю, пишу й далі пісні. Але на спілкування багато часу не було. Там постійно тривають репетиції, зйомки, усі люди зайняті підготовкою до ефіру, графік розписаний по хвилинах. З Іриною Дубцовою, Ігорем Кондратюком, Оксаною Марченко бачилися лише на сцені. 

– Як ставитесь до того, що за Вами ще після першого виступу на кастингу «Х-фактора» закріпилось прізвисько Чупакабра?  

– Мене це не ображає. Я ставлюся до цього з гумором. Якщо люди так запам’ятали, значить, їх це зачепило, вони раніше такого не чули. 

Після «Х-фактора» кличуть на корпоративи та гумористичні шоу 

– Як змінилося Ваше життя після проекту? Надходили якісь пропозиції співпраці?  

– Люди всюди мене одразу впізнають, підходять, фотографуються, просять автографи. Коли я тільки їхав із Києва після виступу 6 січня на «Х-факторі», мені подзвонили з камеді-шоу «Manhattan Studio» (Полтава). І я виступав 10 січня у нічному клубі з піснею «Чупакабра». Там підходили організатори концертів, розмовляли зі мною стосовно можливого гастрольного туру. Я відповів, що згодний, але нічого конкретного не пропонували, це все лише обдумується. Був дзвінок із шоу «Куб» каналу СТБ, сказали, що розглядають мою кандидатуру на участь, питали згоди. У Лохвиці постійно запрошують на вечірки, корпоративи. Тільки-но приїхав із Києва, зайшов у місцевий кафе-бар. Там люди щось святкували і попросили мене виступити. Я для них заспівав навіть без фонограм. А на весілля мене ще ніколи не запрошували. 

– Скільки у Вашому репертуарі авторських пісень? Як народжуються містичні образи, які присутні у композиціях?  

– Власних пісень нараховується понад дві сотні. Близько 150 готові повністю, решта на стадії доопрацювання. У репертуарі є веселі композиції, є ліричні, але більшість веселих, такі як про Чупакабру, Вампіра, Шрека, Мумію, Кілера, Леприкона. Асоціації народжуються з життя, десь у літературі читав щось. Образи з’являються у голові, а коли виникає задум пісні, починаєш його розвивати. Наприклад, уявив, що чоловік пішов на полювання, узяв із собою простого пса. Раптом він упав у болото і став зеленим, схожим на Шрека. Так і виникла пісня. 

– Чим плануєте займатись найближчим часом, окрім можливих гастролей?  

– Я на дачі за містом обладнав собі студію звукозапису, недавно придбав туди апаратуру, зараз опановую цю техніку. Хочу від «а» до «я» зводити плюси пісень, не лише робити фонограми. Мені тут зручніше працювати, щоб не заважати сусідам, коли гучно вмикаю музику. Влітку, зазвичай, окрім творчості, допомагаю батьку на пасіці, є у нас і господарство.  

http://news.studclub.poltava.ua/new/39627  

Прикрепления: 9431418.jpg(54Kb)

ObersДата: Середа, 18-Вер-2013, 10:50 | Сообщение # 29
Генераліссімус

smile

samusevДата: Середа, 02-Жов-2013, 01:00 | Сообщение # 30
Майор
Богдан Горобець з вулиці Чапаєва у Лохвиці своїми ділами показує любов до рідного міста!  thumb

Сьогодні по СТБ знов був ролик про Лохвицю...

Сторінка цього сюжету на каналі СТБ тут.

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Гордість міста
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017