ЛохвицяЧетвер, 22-Чер-2017, 23:39
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Газета "Події та Коментарі" (обговорюємо газету та матеріали, подані в ній)
Газета "Події та Коментарі"
PTKДата: Неділля, 09-Вер-2012, 11:29 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Топ-тема номера - влада забороняє побудувати новий місток через Суху Лохвицю.

Додано (09-Вер-2012, 09:29)
---------------------------------------------
долучайтеся http://www.facebook.com/pages....7755088

ГостьДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 12:55 | Сообщение # 2

цікаво чого це всих пробивае на благодійність саме напередодні виборів \\ wacko

БабайДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 14:06 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Награды: 5
По ділам їхнім оцінити зможете. А обіцяти золоті гори будуть всі, якби тільки до кормушки дістатися. Потім знайдеться тисяча причин, щоб не виконувати обіцяне. Відповідальності ж все рівно ніякої ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

PTKДата: Понеділок, 10-Вер-2012, 20:58 | Сообщение # 4
Рядовий
Quote (Гость)
цікаво чого це всих пробивае на благодійність саме напередодні виборів

якщо ви про Тараса Кутового, то у Лохвиці вже вже давно займається інвестуванням в соціальну сферу, а такожбез прив"язки до виборів побудував церкву, допомагав конкретним людям..

ГостьДата: Середа, 12-Вер-2012, 14:57 | Сообщение # 5

PTK, завжди повинен бути фундамент\\
а тут ми меємо класичну схему-є мета -є засоби \\
це загалом стосується всіх кандидатів
Кривошея наприклад обіцяв дешеве м`ясо в Лохвиці (я особисто був на зустрічі) -коли йшов до обл ради -тепер вже до ВР збираеться (більше на зустріч не ходив-стає не цікаво)
так що нее розказуйте що в депутати йдуть люди щоб зробити нам добре-повірити в це-те саме що повірити в те що сонце обертаеться навколо землі

tolik286Дата: Середа, 12-Вер-2012, 15:32 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Quote (Гость)
Кривошея наприклад обіцяв дешеве м`ясо в Лохвиці

В порівнянні з цінами в м. Червонозаводське, да, дійсно в Лохвиці дешевше.

PTKДата: Субота, 15-Вер-2012, 16:52 | Сообщение # 7
Рядовий
Але давайте не будемо забувати про базис і підгрунтя кожної людини, її моральні цінності. Не можна всіх чесати під один гребінець.

Українську незалежність гартували на граніті

Я звичайна людина, зовсім не революціонер. Ta моєю характерною особливістю було і лишається те, що я ніколи не розмовляю російською мовою! Через це мене в школі в Києві постійно діставали, але саме це загартувало характер!

Багато вчителів мене підтримували, хоч і робили це з острахом. Я ніяк не могла зрозуміти, чого вони так бояться. Пам'ятаю, учитель математики Василь Іванович пошепки казав мені: «Кутова, закрий рота, у тебе заберуть медаль». А хтось з однокласників писав, що закатають мене в асфальт (тато досі зберігає ці записки). Але нічого цього не сталося, бо часи змінилися – прийшла перебудова.

більше тут

Додано (15-Вер-2012, 14:52)

МОЛОЧНИЙ МІТИНГ

Обдурені громадяни й досі вимагають від «Гадячсиру» повернути гроші за здане молоко. Зважаючи на те, що ситуація з поверненням боргів зайшла в глухий кут і не рухається далі поодиноких обіцянок щодо «найшвидшого вирішення проблеми», Всеукраїнська громадська організація «Спілка Спасіння Села» ініціює 21 вересня 2012 року «Молочний мітинг» у Гадячі. Початок призначено на 10:00, місце проведення — площа Соборна. Запрошуємо долучитися усіх, із ким «Гадячсир» і досі не розрахувався за молоко.

ГостьДата: Неділля, 23-Вер-2012, 19:34 | Сообщение # 8

Таке враження, що у вас працюють неосвідчені журналісти. Весь Гребінківський район сміється з журналістки,
яка не може відрізнити город від цілини. Хоч поясніть їй хто небудь в чому різниця.

Додано (23-Вер-2012, 17:34)
Мені теж цікаво де там цілину знайшли surprised surprised

aaaaДата: Неділля, 23-Вер-2012, 20:46 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Спасіть Свободу Слова!!![/color
]Допоможіть телеканалу [color=blue]ТВі
Від гривні до 100, скільки хто зможе.
ТОВ ТРК ТелеРадіоСвіт
р/р 26009012826076
ОКПО 32485339
Банк ВАТ Укрексімбанк
МФО 322313
Безповоротна фінансова допомога

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

PTKДата: Четвер, 11-Жов-2012, 02:32 | Сообщение # 10
Рядовий
Гость, ви б представилися, чи як? анонімом бути найлегше.
якщо на городі нічого не росте, то хіба це не цілина?

Додано (11-Жов-2012, 00:32)
Відкритий лист про начебто підтримку фермерами ГО «Моя Полтавщина» та Людмили Овчаренко – ФАЛЬШИВКА! Брехали, брешуть і брехатимуть!

Протягом двох останніх тижнів у місцевій пресі було надруковано відкритий лист за підписом керівників трьох десятків сільськогосподарських підприємств, які працюють на Полтавщині, у Харківській та Чернігівській областях. Уже троє керівників підприємств заявили, що ніколи не підписувалися під цим зверненням.

У листі йдеться про те, що перелічені організації останні кілька років здійснюють фінансову підтримку громадського об’єднання «Моя Полтавщина». Від імені фермерів у листі написано: «Ми давно знаємо лідера ГО «Моя Полтавщина» Людмилу Овчаренко». Однак, коли ми зачитали цей уривок Анатолієві Миколайовичу Бойку, який очолює ТОВ СП «Агро-КА Полтава», він щиро подивувався:

– Я її знати не знаю! У нашому районі тут є такий Кулініч від цієї громадської організації, він теж роздає пайки. А хто ця жінка, мені невідомо. Кулініча знаю тому, що він керівник підприємства в нашому районі та депутат обласної ради від Зіньківщини, але я ніяк не перетинався з цією громадською організацією. А хто того листа надіслав і підписав, теж не знаю. Більше того, там навіть неправильно вказали мої ініціали. Про те, що такий лист існує, я дізнався від матері, яка мешкає за 200 кілометрів від мене.

Цікавий факт, про який розповів Анатолій Бойко: торік його підприємство перетнулося з холдингом «Кернел», коли продавало йому кукурудзу. Але далі бізнесових інтере­сів стосунки з цією організацією не йдуть. Нагадаємо, один із власників «Кернела» – член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Андрій Веревський, який є основним спонсором ГО «Моя Полтавщина», та веде в парламент для «регіонів» самовисуванку Людмилу Овчаренко.

Ще один підприємець теж ні сном ні духом не відав про цей «відкритий лист». Валерій Мотрич очолює підприємство «Новатор-Агро», що діє в Гадяцькому районі. Каже, що благодійництвом займається, але жодного разу не давав грошей чи сільськогосподарської продукції ГО «Моя Полтавщина».

– Те, що моє підприємство було зазначено в підписі під тим відкритим листом, чесно кажучи, стало шоком. Я знаю, що лідери «Моєї Полтавщини» є учасниками виборчого процесу, і в готелі, який належить нашому підприємству, колись ночували їхні менеджери. Можу сказати, що моє підприємство – давній партнер із продажу зерна компанії «Кернел». Але запевняю, що ні я, ні фермери, яких я знаю, ніколи не спонсорували і не будуть спонсорувати жодної політичної сили. Я сам безпартійна людина, член колегії при Гадяцькій райдержадміністрації, і навіть не зробив би цього з політичних мотивів. То якщо така інформація справді оприлюднена, бо я ніколи цього листа не бачив, то це відверта брехня. Компанія «Новатор-Агро» і я особисто не давали і не будуть давати грошей жодній політичній силі, – коментує ситуацію Валерій Мотрич.

– Ваш дзвінок уже четвертий із цього приводу, – це вже коментує свій підпис під відкритим листом керівник сільськогосподарського товариства «Воскобійники», що на Шишаччині, Валерій Капленко. – Для мене це несподіванка, що там значиться моє прізвище. Я знаю про ГО «Моя Полтавщина» і про Людмилу Овчаренко, але з ними не співпрацюю і з цією жінкою особисто не знайомий. Я не проти підтримувати пенсіонерів і нужденних, але не входжу в їхню організацію. От щодо того, що співпрацюємо з «Кернелом», то це правда. Хоча лише в бізнесовому полі – продаємо їм соняшник.

Це лише три представники із тих, кого «Моя Полтавщина» брехливо записала в список своїх так званих помічників. Дані про них, напевно, що були взяті із бази бізнес-партнерів холдингу «Кернел», і внесені навмання у цей перелік. От тільки про що думали люди, які цим займалися? Адже самі фермери обурені тим, що їм приписали неіснуючі та доволі сумнівні «благодійницькі» заслуги, і прагнуть їх спростування.

Якщо уважно вчитатися в деталі, то в листі йдеться про те, що фермери допомагають ГО «Моя Полтавщина» протягом кількох останніх років, але зареєстрована організація лише рік тому, у 2011-му. Причому саме на співпраці з об’єднанням, а не з конкретними благодійниками зроблено акцент. Це ще одна брехня, яка вийшла у світ з табору кандидатки, котра не гребує нечесними методами, як-то використання чужих імен та репутації, задля досягнення власної мети. Іншими словами – брехали, брешуть і брехатимуть!

Ольга КОСТЮК

http://kutoviy.com/news....alshivk

ГостьДата: Четвер, 11-Жов-2012, 12:16 | Сообщение # 11

PTK, але як не крути -а система працюе
Леня Космос (Черновецький) таким способом не пройшов а пролетів на посаду мера Киева.
а в чиему таборі опиниться пані Овчаренко ( в разі перемоги-причому на пенсіонерах у неї є шанс)так тут і так зрозуміло

PTKДата: Вівторок, 27-Лис-2012, 18:48 | Сообщение # 12
Рядовий
Шановні читачі газети "Події та коментарі"! Через судову тяганину щодо незаконного закриття нашої газети, "злетів" вихід одного номера. Ми повертаємося наступного тижня! Наголошуємо, триває акційна безкоштовна передплата на перше півріччя 2013 року. Залишайтеся з нами! Наш індекс - 68356

Додано (27-Лис-2012, 16:48)
У Лохвиці вшанували пам'ять померлих в голодні 32-33 роки

У суботу лохвиччани зібралися біля оновленого пам'ятника жертвам Голодоморів та політичних репресій аби згадати своїх померлих земляків та символічно запалити свічки в пам'ять про загублені життя.

Примітно, що цього року меморіальний знак знову сплюндрували вандали — 10 листопада ті украли фігурку скорботного янгола. Це вже третій такий випадок від часу спорудження знаку. Попри цю прикрість слід відзначити, що цього року пам'ятник капітально відремонтували і вивершили на ньому хрест. Посприяв у цьому Тарас Кутовий, обраний народним депутатом по 151 виборчому округу, який особисто долучився до поминальних заходів у Лохвиці.

Службу за померлими від голоду земляками відслужив благочинний Лохвицького району, настоятель церкви Різдва Іоанна Хрестителя, протоієрей Георгій Лобачевський, який також поділився думками щодо тогочасних подій.

“В ті часи не мали можливості похоронити людей за церковним обрядом і тому ми з року в рік, не тільки в день пам'яті жертв Голодомору, а протягом усього року, маємо молитовно згадувати про загиблих від лещат того страшного сталінського режиму, аби це не повторилося, нехай і в іншій формі. Щоб не прийшов чужинець на нашу святу землю і поганим чоботом не розтоптав ані нашу країну, ані наші поля, ані нашу церкву, ані нашу мову. І це наш обов'язок перед пам'яттю тих, хто став жертвою того режиму — зберегти українську державність і національну ідентинчість”.

До громади звернувся Олександр Панченко - адвокат, директор Інституту Українського Вільного Козацтва, який чотири роки тому подбав про спорудження пам'ятного знаку та започаткував на місцевому рівні традицію збиратися громадою і згадувати загиблих земляків.

“Ми зібралися тут не тільки для того, щоб пам'ятати про біль і трагедію українського народу, а щоб своїм вчинком виявити непокору і незгоду з політикою нинішньої влади, яка і досі не є українською. ”

Єднання і взаємопорозуміння через гіркі сторінки минулого побажав присутнім Тарас Кутовий. На його переконання, людям варто боронити власні серця від страху, і берегти в душі Україну.

“Цей народ буде існувати до того часу, доки біля таких місць буде хоч один українець. Тисячі земляків помирали на цій землі, і я думаю, що сьогодні найважливіше що може бути для нас, в першу чергу, як для християн — це зберегти пам'ять про той біль і розділити його з ближнім. Мені дуже хочеться, аби в нас не було безпорадності. Велика річ, яку ми зробили за останні місяці, досягли розуміння того, що ми можемо мати вибір і він може бути гідно захищений. Сьогодні в прихованій формі відбувається те, що і вісімдесят років тому: так само мільйонами вимирають українці через безпорадність цієї влади. Тому нині ми маємо бути сильними і сміливими аби гідно протистояти такому виклику.”

Память загиблих лохвичан вшанували хвилиною мовчання, по тому запалили свічки. Під час неформального спілкування старші люди переказували спогади про голодні роки, ділилися власними думками з приводу того, які наслідки і досі має для українського народу трагедія тридцятих років.

aaaaДата: Понеділок, 24-Гр-2012, 20:28 | Сообщение # 13
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Украина превращается в полицейское государство. И Киев – не исключение. Об этом завил заместитель председателя фракции «УДАР» в Киевсовете Андрей Странников, комментируя покупку спецподразделением милиции охраны «Титан» УГСО при ГУ МВД Украины в городе Киеве трех автомобилей стоимостью 1,18 миллиона гривен.

«В то время, когда государство не способно обеспечить нормальное функционирование «скорой помощи», центральная власть находит средства на приобретение дорогих машин для милицейских спецподразделений Киева», - подчеркнул Странников.

По словам депутата, одним из признаков полицейского государства является попытка власти защитить исключительно себя, а для этого усиливать роль милицейских структур и всячески контролировать любую социальную активность граждан.

«Поэтому при президентстве Януковича из года в год увеличивается финансирование силовых структур и уменьшаются расходы на социальную сферу. Приняв фактически убийственный для Киева бюджет на 2013 год, центральная власть бросила на произвол судьбы тысячи учителей, врачей, работников транспортной сферы, но при этом почему-то не забыла о правоохранительных органах столицы», - отметил депутат.

В столичной ячейке «УДАР» подчеркивают, что Киев всегда был катализатором массовых акций протеста, поэтому после принятия своих антисоциальных инициатив, опасаясь реакции общественности, власть активно усиливает собственную охрану.

"ОБКОМ"

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

PTKДата: П'ятниця, 18-Січ-2013, 14:05 | Сообщение # 14
Рядовий
через внутрішні проблеми "Укрпошти" до читачів на жаль ще не потрапило перше число газети "Події та коментарі" у цьому році. А вже світ побачило друге.

Додано (18-Січ-2013, 12:05)
читати інтернет-версію газети можна на сторінці у Фейсбук http://www.facebook.com/gazeta.ptk

Прикрепления: 3351082.jpg(100Kb) · 9344333.jpg(86Kb)

ГостьДата: Четвер, 24-Січ-2013, 22:23 | Сообщение # 15

О, нарешті побачила "новину", що з мене весь Гребінківський район сміється, що не можу відрізнити цілину від городу. Можу, йшлося про межу, яку не можуть поділити двє сусідів. Звісно, один її вже почав підорювати так, що й сусідський сарай скоро впаде. Але хай то буде на його совісті, як і та словесна грязюка, яку він розносить по всьому Гребінківському району, клянучи своїх сусідів і журналістку, яка його абсолютно нічим не образила.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Газета "Події та Коментарі" (обговорюємо газету та матеріали, подані в ній)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017