ЛохвицяПонеділок, 20-Лис-2017, 06:57
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Славко демчук міський голова чи цар коронований? (перші кроки "влади")
Славко демчук міський голова чи цар коронований?
ЗАМДата: Понеділок, 23-Січ-2012, 23:30 | Сообщение # 136
Рядовий
Награды: 1
Статус: Offline
Quote (tolik286)
Громада міста наймає мера на роботу по керуванню містом і має повне право знати про всі його дії і зарплату.

Я вже писав: треба було відірвати свій товстий зад від компа і прийти на звіт голови і про все, що вас цікавить запитати! Ну це ж треба було напнутися!

МасяняДата: Понеділок, 23-Січ-2012, 23:34 | Сообщение # 137
Полковник
А у вас нічого не змінилося. Самі незадоволені. Набридли!!! Тільки ниють всі навкруги як їм важко. Так вам і надо! happy

Обираємо серцем!!!!

aboubyrДата: Понеділок, 23-Січ-2012, 23:46 | Сообщение # 138
Генерал-майор
Награды: 3
"А у вас нічого не змінилося" - а у вас пані Масяня? Лексус вже придбала?
Обираємо серцем!!!! - посаду з кормушкою , чи ідеологію буття?

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - Вівторок, 24-Січ-2012, 15:11

БабайДата: Вівторок, 24-Січ-2012, 14:13 | Сообщение # 139
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Масяня)
А у вас нічого не змінилося. Самі незадоволені. Набридли!!! Тільки ниють всі навкруги як їм важко.

А Ви так і не зрозуміли, що ми просто працюємо .
Хто де може, і як може.
Та ще й Вас годуємо.
Quote (Масяня)
Так вам і надо!

Пробачте, а у Вас совість є ?
Quote (ЗАМ)
треба було відірвати свій товстий зад від компа і прийти на звіт голови і про все, що вас цікавить запитати! Ну це ж треба було напнутися!

І що б ми почули ? Як у нас все гарно , як зростає економіка міста,
Як зростає добробут людей ?
Так про це пан Азаров по ТБ регулярно розповідає...
А на всі конкретні запитання даються звичайні загальні відповіді
простіше - вода ... good

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ГостьДата: Вівторок, 24-Січ-2012, 15:40 | Сообщение # 140

Quote (ЗАМ)
треба було відірвати свій товстий зад від компа і прийти на звіт голови

І це настільки я зрозумів з дискусії пише Мер. От вам і відношення до своїх обранців...
А ви часом шановний ЗАМ не забули що Ви в наймах у всіх нас. Так, саме так, ви наш працівник, не більше. І ми вправі знати куди підлеглі трінькають гроші господаря.
Мій зад тоді саме лікував хворих, чи треба було замість того щоб колоти інсулін хворому з кризом мчати на звіт запитання задавати. Не всі так як Ви можуть робити що заманеться. В багатьох є відповідальна робота, з якої ніяк просто вирватись.
Я вправі знати куди йде те що утримується з моєї і без того нікчемної зарплати.
З моєї зарплати також, ви виписали самі собі щомісячну премію "за досягнення". За які такі досягнення? За поколіна снігу, чи лід під ним? Чи за поламані руки та ноги які є результатом нечищених тротуарів та доріг? Чи за темряву в вечірній час? Озирніться навкруги, страшно стане від такого господаря.
Quote (Масяня)
Тільки ниють всі навкруги як їм важко. Так вам і надо!

А ви мабуть родичка ЗАМа. А як можна не "нити" коли бредеш 3 км зимовим містом, а здається що йдеш десь у полі. І розумієш що з твоєї зарплати якої чуть більше тисячі гроші беруть на "премії за заслуги", а не на дизпаливо для трактора. Не всім пощастило щоб їх зад возили. Прогуляйтесь по переферії ввечері разом із ЗАМом, і можливо ви нас зрозумієте.

tolik286Дата: Вівторок, 24-Січ-2012, 18:45 | Сообщение # 141
Генерал-лейтенант
Quote (Гость)
А ви мабуть родичка ЗАМа.

Мабуть це одна і та ж людина під різними ніками, зверніть увагу на час написання меседжу, "ЗАМ" вийшов і сходу зайшла "Масяня".

МасяняДата: Вівторок, 24-Січ-2012, 23:03 | Сообщение # 142
Полковник
Які всі розумні, але не вгадали! Я також багато хожу пішки, і з розумінням ставлюся до проблеми розчистки доріг, і машини не купила, і зарплату отримую трохи більши мінімальної. І мені також хотілось би жити в кращих умовах. Но не можна так грубо ставитися до керівництва, не треба всіх під одні граблі рівняти. У нас зразу: якщо при посаді - то зразу сволоч!!!
Quote (Гость)
Мій зад тоді саме лікував хворих

Я про наших лікарів теж багато "приємного" можу сказати, коли слухають тебе, не втикаючи слухавку у вуха, а самі про роботу та зарплату випитують. яких запросиш на виклик, а вони очима так і шарять по хаті. Але є і винятки, є дійсно лікарі ваід Бога! То можливо і в "кабінетах" є справжні керівники, які стараються виконувати свої виборчі програми?

Обираємо серцем!!!!

VoronДата: Вівторок, 24-Січ-2012, 23:55 | Сообщение # 143
Рядовий
Награды: 0
Гость!Лікарям гріх жалуватись,зарплати "піднімають",житлові програми запускають,реформи медицини проводять.А 3 км.по снігу ,на свіжому повітрі! Доктор це ж здоровья! P.S.Ну а поламаєшь ноги своі складуть,кого це хвилює.

jafarДата: Середа, 25-Січ-2012, 16:45 | Сообщение # 144
Полковник
Quote (Масяня)
Я також багато хожу пішки, і з розумінням ставлюся до проблеми розчистки доріг, і машини не купила, і зарплату отримую трохи більши мінімальної

З усіею повагою мадам-та якщо вас це все задовольняе (а судячи з з ваших промовто це -так)-то ви або СВЯТА або НЕ СПОВНА РОЗУМУ
іншого на думку не спадае sad
ЗЫ\\нічого особистого

Додано (25-Січ-2012, 14:45)
---------------------------------------------

Quote (Масяня)
То можливо і в "кабінетах" є справжні керівники,

Та схоже не в тих кабінетах sad

aboubyrДата: Середа, 25-Січ-2012, 17:37 | Сообщение # 145
Генерал-майор
"можливо і в "кабінетах" є справжні керівники, які стараються виконувати свої виборчі програми?"- для ... своєї СІмЇ

і за рахунок інших. Де та ВИБОРЧА ПРОГРАМА ? Щось ніде не друкувалась. Пані Масяня ,будьте добрі ,вкиньте її в і-нет. --------------------------------------------------------------------------------

Листопад
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

РК-86Дата: Четвер, 26-Січ-2012, 02:01 | Сообщение # 146
Генераліссімус
Quote (ЗАМ)
Конкретика в ЗМІ.

Така конкретика повинна бути.
ХОЧУ ТАК, МАЮ ПРАВО ЗНАТИ, МАЮ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЦИХ ВИМОГ.
Повільно, з врахуванням освіти пересічного виборця РОЗТОВКМАЧТЕ по статтям надхожень і витрат бюджетних грошей. Оце - з Києва, оце - місцеві, оце - витратили, оце - вкрали...

Додано (26-Січ-2012, 00:01)
---------------------------------------------

Quote (root)
Цікаво буде коли-небудь оприлюднена декларація про доходи нашого мера?

Людина публічна. Значить - ТРЕБА.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

ГостьДата: П'ятниця, 27-Січ-2012, 19:08 | Сообщение # 147

Цікаво, а інших проблем у місті немає? Чому ви тут застряли? Інших чиновників немає, чи вони всі білі та пухнасті?

aaaaДата: П'ятниця, 27-Січ-2012, 19:40 | Сообщение # 148
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Напевно через те, що цих вибирали , а тих "призначили". Інколи бува обідно за те, що вибрали.

Сообщение отредактировал aaaa - П'ятниця, 27-Січ-2012, 19:41

VoronДата: П'ятниця, 27-Січ-2012, 23:34 | Сообщение # 149
Рядовий
Награды: 0
аааа з Вами згоден. Більшість голосує не "за" а "проти",а вибір не великий. Був один господарник,але уви ... А тем у нас багато,"торгівля землею",розподіл коштів на підтримку підприємництва,забудова центру міста "ленінськими шалашами",майже щорічний ремонт ЦДЮТ.Скоро вибори і знову почнеться боротьба з торгівцями мясом-салом,на осінь піднімуть закупівельні ціни на молоко у селян (раз на 5 років на 1-2 місяці)і т.д.

aaaaДата: Субота, 28-Січ-2012, 13:15 | Сообщение # 150
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Гость : "Цікаво .а що інших проблем в Лохвиці немає?"
aboubyr : "Підприємці поділяються на групи :1-ша група 1-10% м.з.п.,товарообіг до 150 тис грн, , 2-га 10-20% м.з.п. - товарообіг до 1 -го мільйону. "Законодавець, коли передбачав такі ставки податку, розраховував, що максимальні ставки податку будуть прийняті в містах-мільйонерах, таких як Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ.... Лохвиця. Лохвиця , місто мільйонер?, УРА!!! Ну як не вказати на черговий ляпус і делітантство депутатського корпусу міської ради на ряду з її чильником. Чому б не зробити диференційовано?Певно ініціатору даної пропозиції сіру речовину власний червяк пожирає.
Аналогічно і по оренді землі. Все як у містах мільйонерниках - 12% , чим ми гірші.Все що в цьому місті ще шевелиться - обложити.
Та невже незрозуміло, що вся ця "обкладка" буде компенсуватись з кишені пересічного мешканця міста. І цей куш через "чужі руки" буде осідати в міськраді, райраді і.т.д. І поганими "хлопчиками" , в очах лохвичан будуть підприємці , а не ті що ті податки "зфантазували" і ними будуть "управляти". Класика , все по абетці філософії азаровщини. "
Ще можна добавити до цієї копілки підняття цін на товар - оренду землі :
В порівнянні з минулим роком 2011р ............2012 р.
Базова вартість землі м2 ..........38,5 ...................71,98
Грошова оцінка землі м2 ...........109,73................ 210,54
Орендна плата % ......................12 .....................12
Оце влада напрацювалась і за вредність собі "100% пайки" подобавляла , та ще й будуть кричати по базарах на людях - "що це ви , підприємці, на сало ціни попідіймали!!!- лови вора." А на шапці дійсного вора , петух горить.

Сообщение отредактировал aaaa - Субота, 28-Січ-2012, 13:17

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Славко демчук міський голова чи цар коронований? (перші кроки "влади")
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017