ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:45
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 11«12567891011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Ганьба міста
Ганьба міста
БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 15:39 | Сообщение # 91
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Якщо не має грошей - то не буде чого і їсти.

Пробачте, але й тут я не зовсім з Вами погоджуся. Я, наприклад, добре знаю, що практично все населення району веде натуральне господарство. Вирощують с/г культури і всіляку живність. І ніхто не їсть ГРОШІ . Їдять продукти . Частково свої, частково куповані. Коли нема грошей - люди ведуть натуральний обмін, і ніхто цього заборонити не може.

Пане Hanter, повторююсь - Ви бачите лише те, що хочете бачити, і це Вас не прикрашає. З любого тксту можна насмикати любих фраз . Відірвані від загального тексту, вони можуть змінювати смисл . Мабуть Ви цього не знали ...
А взагалі - то це вже й по дитячому кось ...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
HanterДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 02:44 | Сообщение # 92
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (РК-86)
ПРИВЕДИТЕ ДЕЙСТВЕННЫЙ МЕХАНИЗМ ЗАМЕНЫ.
Этого Института.
ПРИВЕДИТЕ ДЕЙСТВЕННЫЙ МЕХАНИЗМ ВЛИЯНИЯ на этот "Институт" со стороны отголосовавших обманутых избирателей

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про місцеве самоврядування в Україні

Стаття 78. Дострокове припинення повноважень ради

1. Повноваження сільської, селищної, міської, районної в місті, районної, обласної ради можуть бути достроково припинені у випадках:
1) якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, цього та інших законів, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність із законом;
2) якщо сесії ради не проводяться без поважних причин у строки, встановлені цим Законом, або рада не вирішує питань, віднесених до її відання.
2. Повноваження сільської, селищної, міської, районної в місті ради за наявності підстав, передбачених частиною першою цієї статті, та в інших випадках можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму. Порядок проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень ради визначається законом про місцеві референдуми.
3. Питання про дострокове припинення повноважень сільської, селищної, міської, районної в місті ради за рішенням місцевого референдуму може бути порушене сільським, селищним, міським головою, а також не менш як однією десятою частиною громадян, що проживають на відповідній території і мають право голосу.
4. За наявності підстав, передбачених частиною першою цієї статті, рішення суду про визнання актів ради незаконними, висновків відповідного комітету Верховної Ради Верховна Рада України може призначити позачергові вибори сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради. Питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради може порушуватись перед Верховною Радою України сільським, селищним, міським головою, головою обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації.
5. Порядок проведення позачергових виборів рад визначається законом про вибори.
6. Сільська, селищна, міська, районна в місті рада, повноваження якої достроково припинено за рішенням місцевого референдуму, а також рада, щодо якої Верховна Рада України прийняла рішення про проведення позачергових виборів, продовжує діяти до обрання нового складу відповідної ради.

Quote (РК-86)
Не надо ля-ля...

А почему Вы не закончили фразу? Ее мое поколение знало еще в детском садике.
Quote (РК-86)
А як стосовно статті 76-ї Конституції?

Не понял о чем речь?

Додано (27-Жов-2008, 01:44)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Ви бачите лише те, що хочете бачити,

Я бачу, що наше населення, щоб прокормити себе, веде натуральне господарство. Не тому, що воно так любить "відпочивати" на землі (як колись показували по телевізору: Павло Лазаренко у білій сорочці копає картоплю. Красота. І говорить при цьому - "Люблю копати, але, на жаль, не маю часу на це!"). А тому, що знає - зарплати не вистачить на все необхідне. Це один із способів "зекономити". Про це я вже писав. Люди почали розуміти таку "економію". Подивіться скільки "нахватали" городів раніше, і скільки їх зараз стоїть кинутих. Це я також вважаю прикметою росту (невеликої ще) купівельної спроможності населення. При розділенні праці - можна говорити про нормальну економіку. Слава Богу у нас лише продукти вирощують програмісти, врачі, вчителі, бухгалтера (і ще Бог знає хто), а у Китаї при Мао кожен у своєму подвір'ї варив метал і відливав свій металевий посуд. Може почнемо? Га?

 
БабайДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 13:45 | Сообщение # 93
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане Hanter, відносно Статті 78 п.4. Що про це скажете ?

27 октября 2008
«Люди были лишены доступа к правосудию»,- Сергей Кивалов

«Судьба отечественной судебной системы похожа на судьбу Украины в «Белой гвардии» Булгакова».

Такое мнение высказал в интервью «Комсомольской правде» народный депутат от фракции Партия регионов, юрист, экс-глава ЦИК Сергей Кивалов.

«Все хотят управлять судебной системой. И только немногие понимают, что ее нужно защищать. В условиях нынешнего хаоса судьям нужна твердая законодательная основа своего статуса, организации и оплаты труда, защиты от давления и репрессий. Действующие законы о судоустройстве и о статусе судей политическими баталиями последних лет практически превращены в руины. И необходимость скорейшего принятия нового, комплексного закона о судоустройстве сегодня остра как никогда. Только это позволит восстановить справедливость суда и справедливость в суде. Поскольку, по выражению Канта, когда справедливость исчезает, то не остается ничего, что могло бы придать ценность жизни людей», - сказал он.
Также Сергей Кивалов сказал, что «возвращаются смутные времена. Народные депутаты от БЮТ врываются в помещение Высшего административного суда страны, словно в 1917 году революционные матросы в Зимний дворец, и терроризируют его, изымают имущество суда и судей».
«Череда захватов зданий Окружного административного суда города Киева, Киевского апелляционного административного суда, Печерского районного суда города Киева привели к длительной остановке в деятельности судов, лишили граждан доступа к правосудию. И опять-таки захват государственных зданий, обеспечивающих деятельность органов государственной власти, с целью препятствовать их нормальной работе - это уголовное деяние, наказываемое лишением свободы на срок до двух лет», - отметил нардеп.
Сергей Кивалов уверен, что за время судебных «разборок» вокруг указа президента о досрочном роспуске Верховной Рады и внеочередных выборах, «люди были лишены доступа к правосудию. Увеличение количества столичных административных судов жизненно необходимо. Хотя сам момент реорганизации не вполне удачен», - подчеркнул он.

Quote (Hanter)
Подивіться скільки "нахватали" городів раніше, і скільки їх зараз стоїть кинутих.

Якщо для моєї сім"ї вистачає 12-15 мішків картоплі на рік. То навіщо мені вирощувати більше ? Щоб продати за копійки - не хочу. Щоб викинути - жалко . Мабуть люди починають це розуміти.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
РК-86Дата: Неділля, 09-Лис-2008, 22:19 | Сообщение # 94
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Бабай,
Існує таке поняття, і я вже це згадував, в "Теорії управління систем", чи по іншій школі, "Теория устойчивости систем", де розглядаються критерії розміру зовнішніх впливів на довільну достатньо статичну систему в певному переліку її параметрів, що харектиризують її стійкість до зовнішніх впливів, їх розмірних, якісних та інших параметрів, залежно від координат відліку досліджуваної системи.

Переклавши всю цю, викладену вище, наукову термінологію, з суспільної системи ( в нашому разі НАШОЇ), не дурні, вичавлюють максимальну віддачу в напрямку, в якому система і була потроху, потроху збудована.

Дали збудувати - радіймо...

Хтось із дуже відомих політиків сказав : "В період реформування суспільства люба демократична політика приводить до влади ненажерливих виконавців, продажних, у яких обіцянки, які вони дають виборцям, продаються ну по дуже низькому курсу, після отримання мандату..."

За точність не ручаюсь, можливо все це висловлювання - синтез декількох думок відомих і далеко не дурних світових істориків і політиків, для нашого сьогодення -актуальних.

 
tolik286Дата: Неділля, 09-Лис-2008, 22:31 | Сообщение # 95
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Який розумний. Аж страшно. (с) х/ф "За двома зайцями"
 
РК-86Дата: П'ятниця, 21-Лис-2008, 22:52 | Сообщение # 96
Генераліссімус
Группа: Пользователи
Сообщений: 1591
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
tolik286,
У меня така любов довас, за ваші голубиниє слова, шо у мене і нєту слов...
;;;)))


Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...
 
Alex37200Дата: Понеділок, 24-Лис-2008, 12:38 | Сообщение # 97
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Наверное уж все обратили внимание на новый памятник возле памятника Неизвестному солдату... Вот интерестно это кому? surprised И зачем?... А может это для отдела образования крест surprised на будущее или с тонким намеком... как думаете?
 
YanushevichДата: Понеділок, 24-Лис-2008, 14:12 | Сообщение # 98
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Про Ганьбу. Россия, Ленин - здесь.

Додано (24-Лис-2008, 13:12)
---------------------------------------------
Ярослав Кендзер: памятники коммунизму – нарывы на украинской земле

Народный депутат Украины Ярослав Кендзер, комментируя приказ Минкультуры и туризма исключить из Государственного реестра достопримечательностей Украины 11 истуканов кровавых русских оккупантов, отметил, что на восемнадцатом году независимости Украины сохранять истуканы этих преступников против человечества означает осквернять украинскую землю. «Уже время почистить украинскую землю от этих истуканов, поскольку они — как нарывы на нашей земле», — указал парламентарий.

А почему только 11?


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
БабайДата: Понеділок, 24-Лис-2008, 18:05 | Сообщение # 99
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Значить треба створити "лепрозорій" для таких "пам"ятників" і звозити їх всих в одне місце. Але ні в якому разі не знищувати. Треба щоб всі знали палачів свого народу. Щоб не повторювалася історія.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
tolik286Дата: Понеділок, 24-Лис-2008, 23:07 | Сообщение # 100
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 648
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
В Кременчуці, я б не сказав що там націоналісти живуть, все по расейскі ботають, а Ульянова (поганяло - Ленін) зобідили
 
YanushevichДата: П'ятниця, 28-Лис-2008, 12:18 | Сообщение # 101
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1008
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (tolik286)
В Кременчуці, я б не сказав що там націоналісти живуть, все по расейскі ботають, а Ульянова (поганяло - Ленін) зобідили

Язык - это, конечно, важно, но собственная идентичность может оставаться даже при утере языка. Напр., шотландцы в Великобритании говорят по-англ., но является величайшим оскорблением назвать их англичанами. Также ирландцы потеряли свой язык (кельтский), отчего у них не исчезло национальное самосознание (очень выраженное).

Додано (28-Лис-2008, 11:18)
---------------------------------------------
"Тем временем широкие народные массы украинцев устали кормиться обещаниями властей и взяли инициативу в свои руки. В первую очередь народ уничтожает истуканы «Ильича», которым поклоняются красные сатанисты.

24 ноября на Украине в Кременчуге Полтавской области христиане полностью добили истукан Бланка (кличка, «Ленин») высотой 3,5 м, вылитый из монолитного бетона и окрашенный под цвет бронзы. Бланк разлетелся на мелкие кусочки. В июне этому же Бланку предварительно снесли голову (фото).

18 ноября, в городе Сумы украинцами был сбит с пьедестала еще один Бланк, в результате чего у него тоже отлетела голова. А в Херсонской области Бланку недавно оторвали руку".


Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!
 
БабайДата: П'ятниця, 28-Лис-2008, 14:19 | Сообщение # 102
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote
Фахівець центру відзначив, що дана споруда не представляє культурної цінності, проте є історичною спадщиною і символом комуністичної ідеології.

Тому я й вважаю, що нищити не варто. Хоч я і не поділяю комуністичну ідеологію.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
elipolДата: Середа, 03-Гр-2008, 21:22 | Сообщение # 103
Підполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Сміття на узбічі. Це вже менталітет...

Олександр
 
jafarДата: Четвер, 04-Гр-2008, 20:09 | Сообщение # 104
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Как у класика"дураки и дороги "-у нас 2 беды .Посмотрим на мост в С Млыны .Интерестно когда он рухнет\хороше если сам/и никого с собой неутащит на тот свет,или в Червонозаводском по Ватутина против спирткомбината -прямо под трассой гейзер который моет второй год -и хоть бы кто почесался.Вот если бы кто нить из руководства района или города ,да на личном авто -подороге на базар туда вот нырнул.(по случаю добавлю фото)
devil


 
БабайДата: Субота, 06-Гр-2008, 14:54 | Сообщение # 105
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (elipol)
Сміття на узбічі. Це вже менталітет...

Можливо. Це наше з вами виховання. Відношення до навколишнього середовища.
Мабуть дома ніхто серед двору сміття не кидає.
То чому ж ми на вулиці це робимо ?


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Ганьба міста
Сторінка 7 з 11«12567891011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017