Ганьба міста - Сторінка 6 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 05:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 11«12456781011»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Ганьба міста
Ганьба міста
ДЯДЬКОДата: Неділля, 28-Вер-2008, 10:44 | Сообщение # 76
Генерал-майор
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (ДЯДЬКО)
До нового звалища суперова євродорога НЕ ПОТРІБНА !

Бабає, Ви читати вмієте? Є-в-р-о-д-о-р-о-г-а не потрібна. А заасфальтована дорога , така собі , вузенька, щоб ми з кумом тільки розминутися могли, потрібна. А як же, а як же...Без асфальту до звалища пани їздить не будуть. Це точно. Не будуть. Будуть сміття біля дворів сусідів викидать. НУ, ЯКЩО ТАК, то знімаю предложення про ПЕРЕНОС СМІТТЄЗВАЛИЩА. ХАЙ ВОНЯЄ ДАЛІ !!!

BadДата: Неділля, 28-Вер-2008, 11:15 | Сообщение # 77
Полковник
Награды: 1
Справа в тім, що мусор викидають на сміттєзвалищі поки є асфальт, чи в суху погоду чи після доща. Сам був свідком, коли при сухій погоді багато не їде по грунтовій, а викидає мусор скраю біля газової заправки. Так, що дорога потрібна. Я наприклад стараюся заїхать чим дальше, але по сухій погоді. Якщо дощ то чекаю коли підтряхне, щоб можна було заїхать і виїхать. ДЯДЬКО, Ваша пропозиція, на яке місце перенести сміттєзвалище?

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 28-Вер-2008, 11:39 | Сообщение # 78
Генерал-майор
Я міг би перерахувати місць зо п*ять (коли косить траву їздив, то звертав увагу на "підходящі" місця).Але... Вирішувати, куди саме перенести сміттєзвалище, повинні екологи району. Мабуть, є якісь норми, що до розташування звалища по відношенню до жилого сектора.

БабайДата: Неділля, 28-Вер-2008, 12:16 | Сообщение # 79
Генераліссімус
Награды: 5
Шановний ДЯДЬКО, скажіть будь ласка де Ви в мене прочитали слово : "Є-в-р-о-д-о-р-о-г-а ", бо я ще раз перечитав всі свої пости, і такого не знайшов. Це по перше.
По друге, на прилеглій до міста території вже є виділене і затверджене місце під нове звалище.
По третє , ДО НЬОГО ПОТРІБНО ПОБУДУВАТИ ДОРОГУ, метрів 500 .

І на завершення - про що ви спречаєтесь ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 28-Вер-2008, 16:07 | Сообщение # 80
Генерал-майор
ОТ І ДОБРЕ! 500 метрів - це не відстань.
Бабає, а чого це Ви нам зразу не розкрили карти по цьому питанню, ціну набивали?
І де саме буде НОВЕНЬКЕ звалище?

БабайДата: Неділля, 28-Вер-2008, 16:40 | Сообщение # 81
Генераліссімус
Пане ДЯДЬКО, я ж не Бог, і всього знати не можу. Та коли актино шукати, то з часом на деякі питання відповіді знаходяться. Та не завжди все виходить так швидко, як хочеться. Як знатиму де місце нового звалища, то напишу обов"язково, а поки що не знаю .

цитата из фильма.

RPK-15Дата: Неділля, 28-Вер-2008, 21:21 | Сообщение # 82
Сержант
ДЯДЬКО, знову звертаюсь до Вас з тим же проханням... Ви дуже активний учасник форуму, це плюс, але перед тим як щось висловлювати Ви хоч би для себе прикинули, а ще краще проконсультувались з кимось... По цьому питанню наприклад поцікавтесь скільки коштує погонний метр асфальтного покриття і який річний бюджет міської ради... Якщо Ви висловлюєте проблему це добре, але коли Ви говорите "бред" це ...

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 12:06 | Сообщение # 83
Генерал-майор
Цікаво, а нащо ми тоді тут спілкуємося? Мабуть, для того. щоб обмінюватись інформацією, висловлювати свою думку і т.д. Можливо я для когось затюканий, сільський дядько, який зтягнувся на комп*ютера та інтернет, і мені, щоб з ВАМИ спілкуватися можливо потрібно було наважитися це зробити. Але, "бред" у кожного в голові свій. І перед тим , як висловлювати свою думку, я по Лохвиці бігать і ЗБИРАТИ ІНФОРМАЦІЮ не буду. А скільки коштує побудувати дорогу, я знаю.

HanterДата: Середа, 01-Жов-2008, 01:16 | Сообщение # 84
Лейтенант
Панове! Для інформації: реконструкція Лохвицького міського звалища в повній компетенції міської ради. Вже давно розроблений ген.план реконстуркції т.з. нового звалища та оцінений його кошторис, а це більше 2,0 млн. (два мільйона з гаком) грн. Бюджет міста Лохвиці приблизно 2,5 млн.грн. (якщо я не помиляюся). Бо у нас не має на міській землі ні бурових, а ні великих бюджетоутворюючих заводів. Свого мера я не хвалю. Помилки в неї є. А те що вона їзде на "Славуті" а не на "Феррарі" (себто на ТОЙОТА КОРОЛЛА ) як дехто із райради (не РДА), то це вже у мене викликає шану. Чому я наголошую на різниці між РДА та райрадою: у РДА призначає Президент, а у райраді всі НАШІ, ВИБРАНІ НАМИ САМИМИ ЛЮБІ ТА ШАНОВАНІ НАМИ СЛУГИ НАРОДУ. І ще, до відома шанованого товариства: мер міста Лохвиці повинен був (згідно бюджетного використання) закрити один із двох дитсадків ще 3-роки тому. Тобто йому був би "капець". Але вона (мер) його утримала. Тут перед нею я взагалі "знімаю шляпу". Серйозно. І взагалі, хлопці, обговорювати тему це потрібно , а "перемивати" безпредметно "кісточки" - це якось банально. До речі - дорогу на автостанцію (100 метрів) побудували за рахунок коштів райради, а не міста. Навіть на 100 метрів не має коштів. Із 3-х котелень у цьому році повинні були закрити 1 (по 60-річчя Жовтня), а іншу (біля бувшого кінотеатру) законсервувати (але поки що вона працює). Причина: місто Миргород передало всі теплогенеруючі установи (читай котельні) на баланс міста Лохвиці. А Ви - дороги тут погані , дороги там погані. Поки не змінеться бюджетна політика у державі (80% коштів залишати на містах, 20 % - до центру) таке все воно і буде. У Києві велекий ( ні ВЕЛИЧЕЗНИЙ) бізнес, а у нас лише БАЗАРники. Хто із Вас, шановні, займається своєю справою (бізнесом)? Якщо такі є, то підтвердіть мої слова - перед кожним міським міроприємством міський чиновник просить у дверях магазинчику та палатки :"Дай 50 грн.". А центр міста Лохвиці (вул.Шевченка та Леніна) це дорога ДЕРЖАВНОГО значення. І ремонтується вона їз ДЕРЖАВНОГО бюджету ДЕРЖАВНИМ підприємством,по народному- ДЕУ (як насправді - не знаю). Ящо буде працювати об'їздна дорога, то мабуть і цього на буде. А Віче (яке Ви пропонуєте): зібрати людей, начальство та мило поговорити, це пустий звук. Якщо не має грошей - то не буде чого і їсти. Віче потрібне лише для зміни влади (РЕВОЛЮЦІЇ). І козаки збиралися на віче не для того щоб вирішити де закупити зілля, зброї та інше, а для зміни влади у своїй державі, якою була для них Запорізька Січ. Ви плачете - погано се, та погано те. А те, що бізнес (тобто спосіб заробляння грошей) потребує спокійної обстановки навіть при поганій владі, він не може працювати, заробляти (і відраховувати) кошти на всі наші потреби (дороги, лікарні, школи і т.д і т.п) у стані постійної революції, то про це ніхто не говорить. Зміну влади на краще потрібно робити через еволюцію, а не через революцію, до якої нас закликає (приїхавши із-за кордону) пан не-Лохвицький. Ламати не будувати. Потрібно жити. Як казала моя бабуся: "Пеньок і той на одному місті обростає" Якщо погана вулиця, то чому кожен перед своїм подві'ям не підмете, траву не викосить? Чому у місті повно битих пляшок обгорток? Знову влада винувата? У нас паркани на подвір'ях і ті похилені. А те, що люди на вулицях утворюють звалища ГНОЮ КОРОВ"ЯЧОГО(вул. Радянська за лісництвом), та на городи розкопують газони (та ж таки Радянська та Шевченка). А гуси? А кози? Знову ВЛАДА ВИННА!!!!!!

Сообщение отредактировал Hanter - Середа, 01-Жов-2008, 01:24

grigori37Дата: Середа, 01-Жов-2008, 09:10 | Сообщение # 85
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане Hanter!
Я цілком на Вашій стороні. Якби не старість, то вступив би до Вашої партії. Згоден з кожним Вашим словом, есть тільки невеличка корекція відносно активності влади і інертності громадян. Маю на увазі двовладдя: треба все зробити щоб свої місцеві депутати і чиновники навчилися відтовідальності, знали що ніхто за них не внесе пропозицію і ніхто не проконтролює виконання, щоб не надіялися на якесь РДА, а те щоб не заважало. Лохвитчанам жити в Лохвиці. А люди, люди скрізь одинакові. Якщо знає, що попіл свій можна висипати на вулицю і зійде з рук, то буде сипати.
Усі знають що гарно як чисто, треба навчитися наставляти відповідальних, давати їм якісь права і вимагати роботи по наведенню порядку. З часом це все прийде, якщо шевелитися.

Radcenko

БабайДата: Середа, 01-Жов-2008, 14:48 | Сообщение # 86
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Зміну влади на краще потрібно робити через еволюцію, а не через революцію, до якої нас закликає (приїхавши із-за кордону) пан не-Лохвицький. Ламати не будувати.

Шановний пан Hanter, я багато в чому з Вами згоден, але не в цьому питанні. Ви мабуть не були на Віче, і не дивились його по телебаченню, бо Ви б зрозуміли, що ніхто революцію робити не збирається, ніхто не збирається міняти владу. Мова йшла про співпрацю влади і народу. Про спільне вирішення проблем району. От про що йшла мова на Віче. І однією з важливих роблем (і не тільки нашого району) є відірваність народних обранців від громади, в якій вони живуть, і яка їх обрала. Я не хочу сказати що ВСІ депутати нічого не роблять. Роблять і працюють, але працюють одиниці, а повинні працювати всі. На оголошенні про Віче, було сказано "Запрошуються всі небайдужі до проблем району". Здається, саме ДЕПУТАТІВ ці проблеми повинні хвилювати найбільше. А їх з"явилося чоловік п"ять !
А що ж інші ? У них все в порядку ? Немає ні яких проблем ? Ті хто працює, ті й без ніякої підготовки можуть встати й розказати про свою діяльність , як зробив пан Чумарний. Йому не треба щось придумовувати, щоб розповісти про свою роботу, бо ВІН ПРАЦЮЄ ! Ащо ж інші ? Ото ж бо й воно .

Quote (Hanter)
Якщо погана вулиця, то чому кожен перед своїм подві'ям не підмете, траву не викосить? Чому у місті повно битих пляшок обгорток? Знову влада винувата? У нас паркани на подвір'ях і ті похилені. А те, що люди на вулицях утворюють звалища ГНОЮ КОРОВ"ЯЧОГО(вул. Радянська за лісництвом), та на городи розкопують газони (та ж таки Радянська та Шевченка). А гуси? А кози? Знову ВЛАДА ВИННА!!!!!!

А от саме для цього й існують вуличні комітети, і саме ВЛАДА ПОВИННА СПИТАТИ що робиться в них на вулицях. Це теж можна зробити на Віче, щоб і інші люди послухали, як працюють вуличні комітети, адже їх теж люди вибирали.

Quote (grigori37)
треба все зробити щоб свої місцеві депутати і чиновники навчилися відтовідальності,

І тут з паном grigori37, я теж цілком згоден. Тільки мабуть деяким депутатам треба допомогти через Віче.

цитата из фильма.

aboubyrДата: Середа, 01-Жов-2008, 21:38 | Сообщение # 87
Генерал-майор
Награды: 3
Аморфність більшості мешканців міста, це неначе запущена хвороба.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Четвер, 02-Жов-2008, 13:04 | Сообщение # 88
Генераліссімус
Quote (Hanter)
А Віче (яке Ви пропонуєте): зібрати людей, начальство та мило поговорити, це пустий звук.

Шановний пан Hanter, Вам не здається, що цим висловом, Ви дуже розділяєте людей і владу ? Наскільки я розумію, то влада самостійно, без людей існувати не може (бо ніким буде керувати, хіба що собою).Тому вважаю, що не треба відділяти владу від громади, якою вона керує. А навпаки, знаходити спільну мову, спільні інтереси, і спільні проблеми вирішувати разом.

Quote (Hanter)
Якщо не має грошей - то не буде чого і їсти.

Пробачте, але й тут я не зовсім з Вами погоджуся. Я, наприклад, добре знаю, що практично все населення району веде натуральне господарство. Вирощують с/г культури і всіляку живність. І ніхто не їсть ГРОШІ . Їдять продукти . Частково свої, частково куповані. Коли нема грошей - люди ведуть натуральний обмін, і ніхто цього заборонити не може.

Quote (Hanter)
І взагалі, хлопці, обговорювати тему це потрібно , а "перемивати" безпредметно "кісточки" - це якось банально.

А от тут я згоден повністю. саме для того й створювалася тема на форумі, і для цього збиралося віче.

цитата из фильма.

HanterДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 23:48 | Сообщение # 89
Лейтенант
Quote (Бабай)
От про що йшла мова на Віче.

Все, что я понял по результатам "Виче" - это попытка "выжать" отчет от нашей власти гостем из Земли Обетованной, и еще, что кто-то где-то сидит на "трубе". Да! Чуть не забыл!!! (Как я мог!!!! cry ) Постоянные "причитания" нашей "маман" - "Давайте убирать мусор!!! Но безоплатно".
Quote (Бабай)
І однією з важливих роблем (і не тільки нашого району) є відірваність народних обранців від громади

А зачем мне с ними объединяться? Они что, красавицы из мед.училища? tongue
Я их (Ой! исправляюсь) Мы их все выбрали. Пускай теперь работают. Незачем мешать. Советовать - это дело каждого. У нас существует институт народных избранников - депутаты всех уровней. Вот с ними, кто желает, и надо работать. И через них влиять на власть. И не надо собирать всех в одну "кучку" - каждый знает своего, "избранного" депутата. Вот к нему и все свои проблеммы. А если он не работает - что-ж, существует определенный порядок его замены. Все.

А власть. Она как человеческое сердце - хорошо работающее сердце- если оно работает нормально, его не заметно. Зачем тогда ходить на выборы, избирать своих представителей, если потом все равно пытаться делать за них работу. (Это типа долго выбирал себе жену - и умная, и красивая, а как готовит tongue - а потом после свадьбы постоянно ее учить как надо гововить. Не знаю как у Вас, п.Бабай, а я меня всегда жена, в таких случаях посылала.... что-нибуть по дому делать. И она, по моему, права. Доверил! Нечего мешать! А не нравиться - разведись!!! sad :( sad Так надо и с властью поступать. (Во сказанул ?!? sad ))
Додано (21-Жов-2008, 22:48)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
А от саме для цього й існують вуличні комітети, і саме ВЛАДА ПОВИННА СПИТАТИ

На "загнывающем Западе" есть уличные комитеты или нет их - "науке это не известно". А известно следующее - если пешеход во время снегопада сломает свою конечность, упав на не убранный тротуар, то власть, используя соответствующий закон, заставит убрать не мусор (НЕТ! БОЖЕ УПАСИ ТАМ БЫТЬ МУСОРУ!!)) снег, затем выставит ближайшему владельцу счет кругленький (штраф по ихнему) плюс лечение больного (потерпевшего) в больнице может отсудить. И моральный штраф ещё. surprised И в итоге пешеходы ходят там смело: знают - ЗАКОН РАБОТАЕТ.
И плевать им на власть, пока не пришла к ним беда. wink А пришла беда - (нет это у нас "Отворяй ворота" surprised . А у них бегут в суд. Об этом знают там все. И все (в том числе и "власть"), этого бояться.

Quote (Бабай)
практично все населення району веде натуральне господарство...... - люди ведуть натуральний обмін, і ніхто цього заборонити не може

Нашли чем гордиться! Это беда! Человеческая и общегосударственная!!! Это показывает, что мы, наша страна, находимся, до сих пор, на стадии ведения натурального хозяйства. (См. школьный курс истории. Когда это было? И когда (например в Европе) закончилось?)).

Quote (Бабай)
І ніхто не їсть ГРОШІ

Ну, это банально. Хотя, я читал что на севере есть съедобная (синяя) глина.

Quote (Бабай)
Їдять продукти

ГЕНИАЛЬНО!!!

Quote (Бабай)
Частково свої, частково куповані

Здесь Вы абсолютно правы. Еще не все пережитки прошлого изжиты. Но придет время - придет коммунизм.... Е-ех! biggrin

Сообщение отредактировал Hanter - Середа, 22-Жов-2008, 00:15

РК-86Дата: Середа, 22-Жов-2008, 02:30 | Сообщение # 90
Генераліссімус
Награды: 3
Hanter,
" У нас существует институт народных избранников - депутаты всех уровней. Вот с ними, кто желает, и надо работать. И через них влиять на власть. И не надо собирать всех в одну "кучку" - каждый знает своего, "избранного" депутата. Вот к нему и все свои проблеммы. А если он не работает - что-ж, существует определенный порядок его замены. Все. "

ПРИВЕДИТЕ ДЕЙСТВЕННЫЙ МЕХАНИЗМ ЗАМЕНЫ.
Этого Института.
ПРИВЕДИТЕ ДЕЙСТВЕННЫЙ МЕХАНИЗМ ВЛИЯНИЯ на этот "Институт" со стороны отголосовавших обманутых избирателей...

Не надо ля-ля...

Додано (22-Жов-2008, 01:26)
А як стосовно статті 76-ї Конституції?

Додано (22-Жов-2008, 01:30)
Ми голосували за зміну пропорційної на мажоритарну?
Ой, це не та стаття...
Про зміни до Основного Закону МИ голосували, чи наші .ідери?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Ганьба міста
Сторінка 6 з 11«12456781011»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016