Як краще доїхати від Киева до Лохвиці - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяП'ятниця, 02-Гр-2016, 20:55
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Як краще доїхати від Киева до Лохвиці
Як краще доїхати від Киева до Лохвиці
GreNДата: Субота, 18-Жов-2008, 01:08 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Підскажіть як краще доїхати з Киева до Лохвиці, я намагався знайти автобуси прямого сполучення і ні чого не знайшом що мені підходить. Хочеться побачитися з дівчиною яку я кохаю але не знаю як приїхати smile

Якщо людина тебе кохае тебе не як ты хочеш, це не означае те що вона не кохае тебе всім сердцем.....

tolik286Дата: Субота, 18-Жов-2008, 01:19 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Тяжкий випадок sad до ранку дотерпиш? а там мабуть маршрутки їздять, або потягом до Лубен потім автобусом, або до Бахмача потім пересадка на інший потяг до ст.Сула. Коротше незнаю tongue

Кажуть можна автостопом, пишеш на кардонці куди тобі і стаєш на дорозі (тільки правельно пиши)

Сообщение отредактировал tolik286 - Субота, 18-Жов-2008, 01:22

GreNДата: Субота, 18-Жов-2008, 01:40 | Сообщение # 3
Рядовий
та до ранку дотерплю, я взагалі збираюся приїхати на наступній неділі, багато ще справ та роботи в Киеві. А от потяг до Лубен це варіант.

Якщо людина тебе кохае тебе не як ты хочеш, це не означае те що вона не кохае тебе всім сердцем.....

awocadoДата: Субота, 18-Жов-2008, 16:20 | Сообщение # 4
Лейтенант
А банально сходити на автостанцію в Києві і подивитись розклад руху? Автобусів і маршруток чимало їде або в Лохвицю, або через Лохвицю.
Кстаті ось нагуглив : http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-g.pl?tr=&t=%CB%CE%D5%C2%C8%D6%DF&f=&b=300100
Але це не повний перелік

Сообщение отредактировал awocado - Субота, 18-Жов-2008, 16:23

БабайДата: Субота, 18-Жов-2008, 17:06 | Сообщение # 5
Генераліссімус
Награды: 5
Сумські, Роменські, Гадячські маршрутки літають з Києва щогодини. І всі через Лохвицю.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

GreNДата: Неділля, 19-Жов-2008, 15:45 | Сообщение # 6
Рядовий
С гуглей реально завтыкал, спасибо за помощь.
Quote (awocado)

Сержант

Група: Пользователи
Повідомлення: 28
Репутація: 0 [0%]  ±
Замечания: 0%
Статус: Online

А банально сходити на автостанцію в Києві і подивитись розклад руху? Автобусів і маршруток чимало їде або в Лохвицю, або через Лохвицю. Кстаті ось нагуглив : http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-g.pl?tr=&t=%CB%CE%D5%C2%C8%D6%DF&f=&b=300100 Але це не повний перелік

Как только в Киеве все дела по работе разрулю, а то как на зло 2 сервака сбоить начали так начальство отменило вольное посещение работы, первымже автобусом приеду. smile

HanterДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 22:36 | Сообщение # 7
Лейтенант
Quote (Бабай)
Сумські, Роменські, Гадячські маршрутки літають з Києва щогодини. І всі через Лохвицю.

Всі ці маршрутки треба дивитися не на автостанції, а на Центральному Ж/Д вокзалі, навпроти МкДональда, прямо на стоянці авто. Їх там "море", на всі напрямки. З ними ж можна домовитися і на будь-який, день на перед.
Quote (awocado)
А банально сходити на автостанцію в Києві і подивитись розклад руху? Автобусів і маршруток чимало їде або в Лохвицю, або через Лохвицю.
Кстаті ось нагуглив : http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-g.pl?tr=&t=%CB%CE%D5%C2%C8%D6%DF&f=&b=300100
Але це не повний перелік

У Іне-ті, здається ці маршрути не вказано ніде. Це напів легальний бізнес. Рейс дали, а на автовокзал не пустили. От Гюнсел - да, http://www.gunsel.com.ua/, але він їздить не часто.

А,поїздом, це "круто"!!!! happy

GreNДата: Неділля, 26-Жов-2008, 11:36 | Сообщение # 8
Рядовий
Дякую усім за допомогу я вже зїздив до Лохвиці, та зустрівся з дівчиною. Містечко у вас прикольне але дуже мало нормальних кафешок. smile

ЛохвицькийДата: Неділля, 26-Жов-2008, 15:09 | Сообщение # 9
Генерал-майор
GreN, щасливо тоб1 друже! wink
А сам зв1дки?1 що значить в твоему розум1нн1 нормальне кафе?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

GreNДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 18:00 | Сообщение # 10
Рядовий
Quote (Лохвицький)
GreN, щасливо тоб1 друже! А сам зв1дки?1 що значить в твоему розум1нн1 нормальне кафе?

Сам я з Києва, раніше дівчина вчилася разом зімною в Києві, потім поїхала вчитисяв Лохвицю ну там довга історія....
А нормальна кефешка в моему розумінні це кафе розбите на невеличькі зали по 5 столиків в кожній, грає приемна музика, не попса, і за офіціантами не треба бігати.....

Сообщение отредактировал GreN - Понеділок, 27-Жов-2008, 19:38

ЛохвицькийДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 19:27 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Quote (GreN)
А нормальна кефешка в моему росумінні це кафе розбите на невеличькі зали по 5 столиків в кожній, грає приемна музика, не попса, і за офіціантами не треба бігати.....

Мен1 теж таке подобаеться wink
Думаю 1 в Лохвиц1 таке буде неодм1нно! cool

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

elipolДата: Понеділок, 23-Бер-2009, 22:05 | Сообщение # 12
Підполковник
Телефони для бронювання місць на маршрутки Київ-Суми та Суми-Київ (ходять через Лохвицю) кожну годину. Бронь безкоштовна.
8(050) 8044600; 8(050)6772089; 8(050) 9339093;

Олександр

GrygoriiДата: Середа, 20-Лип-2011, 13:04 | Сообщение # 13
Сержант
знаю людину з м. Лохвиця, який кожен тиждень їзде на роботу в Київ на власному авто. Їздив із ним не раз, задоволений. 0663989757

Постигший истину человек взыскует вещи, коих нет в мире вещей, и думает о том, кем он будет, когда его не будет.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Як краще доїхати від Киева до Лохвиці
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016