ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 08:00
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Телефонний довідник Лохвиці
Телефонний довідник Лохвиці
MrDripДата: Неділля, 12-Жов-2008, 17:06 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Шановні друзі,
підкажіть, будь-ласка, де в Інтернеті можна подивитись телефонний довідник Лохвиці?
Цікавлять телефони магазинів, що продають різноманітний інвентар для роботи в саду, городі, на дачі.

Буду щиро вдячний всім, хто зможе допомогти.

lubaДата: Понеділок, 13-Жов-2008, 17:55 | Сообщение # 2
Майор
База будматеріалів "Твій дім"(вул.Бурмистренка та бувший "Демос") 3-19-51
База на фінському 3-45-45
Магазин "Все для дому" на кирпичному 3-44-45

HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 23:25 | Сообщение # 3
Лейтенант
Наскільки мені відомо телефонний справочник у Телекомі у електронному вигляді це щось на зразок атомної бомби. Знаєш точно, що він є, де є, у кого конкретно лежить на компі, але взяти.... sad Пробував уже років з 10 підряд. Секретно. І кожен раз нова "відмазка": 10 років назад (приблизно) - це була офіційно завлена комерційна таємниця бувшого начальника телекому та його програміста. Це вони випустили цю дурацьку Телефонну книгу, що її до цих пір продають. Остання вартість 35 грн. Щоб щось там знайти - треба мати навики дешифрувальника, мабуть.
Нинішні керівні органи телекому просто кажуть:"База ще не повністю сформована. От коли сформуємо, тобто всі ячейки свої заповнимо, отоді і випустимо!". Я зрадів. А потім стукнуло: у них АТС на 100 тис.абонентів (здається), а у нас у районі всього десь 60 тис. жителів (разом із немовлятами). Так що жду до цих пір.

Додано (17-Жов-2008, 22:25)
---------------------------------------------
Наскільки мені відомо телефонний справочник у Телекомі у електронному вигляді це щось на зразок атомної бомби. Знаєш точно, що він є, де є, у кого конкретно лежить на компі, але взяти.... sad Пробував уже років з 10 підряд. Секретно. І кожен раз нова "відмазка": 10 років назад (приблизно) - це була офіційно завлена комерційна таємниця бувшого начальника телекому та його програміста. Це вони випустили цю дурацьку Телефонну книгу, що її до цих пір продають. Остання вартість 35 грн. Щоб щось там знайти - треба мати навики дешифрувальника, мабуть.
Нинішні керівні органи телекому просто кажуть:"База ще не повністю сформована. От коли сформуємо, тобто всі ячейки свої заповнимо, отоді і випустимо!". Я зрадів. А потім стукнуло: у них АТС на 100 тис.абонентів (здається), а у нас у районі всього десь 60 тис. жителів (разом із немовлятами). Так що жду до цих пір.

tolik286Дата: Субота, 18-Жов-2008, 00:16 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Ги. А воно скрізь так. Самі таємниці. Іноді в магазині ціна на товар таємниця. І професійна привичка в продавців - фіскальний чек миттево відривають і в мусорний ящик (добре що хоч не зжовують як радістка Кет)

РК-86Дата: Неділля, 19-Жов-2008, 02:39 | Сообщение # 5
Генераліссімус
Телефонний довідник входить у вартість встановлення телефону.
У НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ лежить біля кожного телефона-автомата.
У НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ телефонна фірма не обраховує своіх клієнтів.
Що там ще у НОРМАЛЬНИХ?

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 14:39 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Награды: 5
Так то ж не про нас ...
То про НОРМАЛЬНИХ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Середа, 22-Жов-2008, 02:56 | Сообщение # 7
Генераліссімус
Бабай,
Чого, КРУ трохи пошерстило Телеком - і майже на півроку можна розмовляти за раніше сплачені гроші. Навіть почали щомісяця НАДСИЛАТИ рахунок з розшифровкою.
Раніше за бажанням клієнта за цю послугу брали 0.5 грн. без квитанції. tongue

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

strangerДата: Понеділок, 29-Гр-2008, 00:52 | Сообщение # 8
Рядовий
Hanter,
Я зрадів. А потім стукнуло: у них АТС на 100 тис.абонентів (здається), а у нас у районі всього десь 60 тис. жителів (разом із немовлятами).

Ну це вже занадто! Хто буде монтувати АТС ємністю на 100 тис. абонентів у районі, де "всьго десь 60 тис. жителів (разом із немовлятами)" (Хіба що заборонять презервативи wink )
РК-86,
Телефонний довідник входить у вартість встановлення телефону.

Ще один жаданий міф!
У НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ лежить біля кожного телефона-автомата.

Відповідає Бабай,
То про НОРМАЛЬНИХ...

Нинішні керівні органи телекому просто кажуть:"База ще не повністю сформована. От коли сформуємо, тобто всі ячейки свої заповнимо, отоді і випустимо!".

Повне безглуздя! Тому що, надруковані на даний час довідники точно "прийдеться біля кожного телефона-автомата"
Так що жду до цих пір
haha Без коментарів...
Людям, дуже полюбляючим електронні довідники, раджу звернутись до паспортного столу на предмет отримання БД паспортів району lol

РК-86Дата: Понеділок, 29-Гр-2008, 20:14 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Quote (stranger)
Ще один жаданий міф!

Це не міф. Запросіть калькуляцію послуг. Інша справа, що свиняче рило у вигляді монополіста з совковою самовпевненістю, Вам декілька разів чемно посміхнеться, а потім відішле подалі. Так звичніше і комфортніше "працювати". Так чи інакше зі споживачів "бабки виб"емо".

Quote (stranger)
Людям, дуже полюбляючим електронні довідники, раджу звернутись до паспортного столу на предмет отримання БД паспортів району

ЗАКОНОМ ЗАБОРОНЕНО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРИВТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. До цієї категорії віднесено і паспортні дані. Привести статті з КУ, ЦКУ, ККУ?

Інша справа телефонний довідник. МАЄТЕ ПРАВО ПРИ ОТРИМАННІ ТЕЛ.НОМЕРА відобразити себе під псевдо, або взагалі не показувати в довіднику, або інші варіанти. ВИ купуєте послугу, берете товар в упаковці, яка вам подобається.

strangerДата: Понеділок, 29-Гр-2008, 22:06 | Сообщение # 10
Рядовий
Вам "з погріба" видніше...

Сообщение отредактировал stranger - Понеділок, 29-Гр-2008, 22:18

РК-86Дата: Субота, 04-Кв-2009, 01:47 | Сообщение # 11
Генераліссімус
stranger,
Можу і статті, і строки з "погреба" проконсультувати. Яка відповідальність при перешкоді здійсненя вільного правочину... Па-Па.

Додано (04-Кв-2009, 00:47)
---------------------------------------------

Quote (stranger)
Вам "з погріба" видніше...

Мені досить оголошення в "Зорі" надане УТК, де розиіщено повідомлення про зміни умов доступу до служб термінового виклику з стаціонарного телефону. А хтось "зорі" і в очі не бачив? Газета не є і не може бути посередником між споживачем і продавцем. В угоді (правочині) все обговорено про зміни якості чи властивості послуги. Суб"єктів тільки двоє. Взаємовідносини безпосередні. В іншому правочин не дійсний.

А тепер, уявіть. Пожежу, бандитів, інфаркт, від газу дихати нічим... І спокійний, механічний голос: НЕВІРНО НАБРАНИЙ НОМЕР.................................................................................

Сообщение отредактировал РК-86 - Понеділок, 29-Гр-2008, 22:54

БабайДата: Субота, 04-Кв-2009, 11:39 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
Суб"єктів тільки двоє. Взаємовідносини безпосередні. В іншому правочин не дійсний.

Пане РК-86, Вам варто було вчитися на адвоката ... cool

Следователь:
- С какой целью, когда и где вы родились? wacko

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

petro123Дата: Понеділок, 10-Гр-2012, 16:45 | Сообщение # 13
Рядовий
привіт, чи є в Лохвиці магазини що продають керамічну плитку?

ГостьДата: П'ятниця, 25-Січ-2013, 00:48 | Сообщение # 14

скажіть будьласка номер телефону станції Сула

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Телефонний довідник Лохвиці
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017