ЛохвицяСереда, 22-Лис-2017, 19:36
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 10«12345910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » КРЕДИТИ (З яким банком зв*язуватись?)
КРЕДИТИ
awocadoДата: Субота, 18-Жов-2008, 15:26 | Сообщение # 31
Лейтенант
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Так це ж їхнй заробіток ! За наш рахунок !

Коли ти покупаєш хліб чи одежу - то також заробляють "за твій рахунок".
І в цьому нічого поганого немає. А от коли тебе вводять в оману приховуючи дійсну ціну товару (кредит - також товар) то це вже недобре.

БабайДата: Субота, 18-Жов-2008, 16:20 | Сообщение # 32
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (awocado)
Коли ти покупаєш хліб чи одежу - то також заробляють "за твій рахунок".

Коли я купляю товар, то на ньому є ціна, яку я маю за нього сплатити, Або продавець говорить чітку суму вартості товару. Якщо мене влаштовує - беру, а якщо ні - до побачення . А от в банках ціна прихована...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

HanterДата: Субота, 18-Жов-2008, 22:00 | Сообщение # 33
Лейтенант
Quote (Бабай)

Оце відкриття!!! Достойне Нобелівської премії з економіки!

Додано (18-Жов-2008, 21:00)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
продавець говорить чітку суму вартості товару. Якщо мене влаштовує - беру, а якщо ні - до побачення . А от в банках ціна прихована...

У банку товаром виступають гроші. І банк, як любий продавець, хоче заробити на ньому (товарові) максимальний зиск. А приховані відсотки по кредиту - це не що інше як звичайна уловка торгаша. Пригадайте, чи не було з Вами випадку у продуктовому ( чи іншому) магазині, коли вам пробували продати гнилуваті яблука, подавлений виноград, просрочений плавлений сирок (до речі про сирок: згідно якогось-там Закону про сирки молочні (цьогорічний закон) всі вони поділяються на 2 (ДВІ) зовсім різні групи товарів: 1. Перша група - СИРНИЙ ПРОДУКТ - там молочного немає нічого, лише замінники, 2.Друга група - СИРОК ПЛАВЛЕНИЙ - тут повинно міститися лише молочні складові.). Продаються вони всі разом, лежать разом, абсолютно одинакові на вигляд, склад продукту написаний ДУЖЕ МАНЮСІНЬКИМ ШРИФТОМ і ціна товару абсолютно одинакова. Для чого це робиться? Та для все того-ж приховування істинної вартості продукту. То Ви тут (у магазині) промовчите, тому що не побачите, що купуєте, то чому ж Ви репетуєте про те, що не побачили прихованої ставки у банку. У магазині ШУЛЕРСТВОМ займаються люди, що мають максимально освіту ТОВАРОЗНАВЕЦЬ (можливо допоможе економіст підприємства), а у банку фаховий рівень спеціалістів, що розробляють схеми процентних ставок, набагато вищий за наш з Вами і схеми у них елегантніші. А розробляють їх не в Лохвиці і навіть не в обласних філіях. І давайте бути чесними перед самим собою - ми йдемо позичати гроші до "сильнішого" за нас, а тому повинні приймати його умови. Сильним підприємствам любий банк запропонує набагато вигідніші умови кредитування і без всілякого шулерства - бо вони рівні партнери і у кожного з них є свій штат економістів, які прорахують все наперед. А ми всі лише приблизно "прикидаємо" коли і як будемо віддавати ці , позичені , гроші.

Сообщение отредактировал Hanter - Субота, 18-Жов-2008, 22:04

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 11:40 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Quote (Бабай)

Це не відкриття, а звичайний факт. (Якщо Ви цього не знали, то для Вас це хай буде відкриття)

Quote (Hanter)
І давайте бути чесними перед самим собою - ми йдемо позичати гроші до "сильнішого" за нас, а тому повинні приймати його умови.

А людям і доводиться приймати їхні умови. Мова ж зовсім не про те, а про приховані процентні ставки. Коли обіцяють 20% по кредиту, а реально всі 55%. І на цьому дурять довірливих клієнтів. А Ви про сирки. То вже окрема тама ...

цитата из фильма.

HanterДата: Неділля, 19-Жов-2008, 12:44 | Сообщение # 35
Лейтенант
Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Quote (Бабай)

Це не відкриття, а звичайний факт. (Якщо Ви цього не знали, то для Вас це хай буде відкриття)

По тому як Ви це написали мені здалося, що це для Вас (!) відкриття.
Quote (Бабай)
Коли обіцяють 20% по кредиту, а реально всі 55%. І на цьому дурять довірливих клієнтів. А Ви про сирки. То вже окрема тама ...

А чим товар (той-же сирок) відрізняється від товару (гроші у банку). Я за свої 2,05 грн хочу купувати сирок з молочного продукту, а мені підсовують продукт на основі гомогенізаціїї пальмової олії, вартість якого набагато нижча від чисто молочного продукту. То це не обман покупця? Зрозумійте нарешті, ГРОШІ У БАНКУ ЦЕ НЕ ГРОШІ У НАШОМУ РОЗУМІННІ, ЦЕ ТОВАР, ЗВИЧАЙНІСІНЬКИЙ ТОВАР, НА ЯКИЙ РОБИТЬСЯ СВОЯ , БАНКІВСЬКА, НАЦІНКА. А коли я іду у магазин і читаю СИРНИЙ ПРОДУКТ, замість СИРКА ПЛАВЛЕНОГО, то я його не купую. Так і тут, у банку, коли мене не влаштовують умови кредитування, то я просто іду до іншої установи. От і все. Я думаю , що мета цього посту не добитися зменьшення ставок по банківськиї кредитах, а роз'яснення громадянам, що там існують певні моменти, про які банкіри замовчують і які бажано знати клієнтам. Хоча , коли мені ДУЖЕ потрібні гроші - "чихать" я хотів на їхні умови. Мені ПОТРІБНІ ГРОШІ!!! Банківський кредит для населення - це той варіант, коли гроші потрібні "НА ВЧОРА"! Тобто АВРАЛЬНИЙ ВАРІАНТ! А просто взяти кредит, щоб його проїсти, або "покошувать" - це дурість.

Додано (19-Жов-2008, 11:44)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Quote (Бабай)

По тому як Ви це написали мені здалося, що це для Вас (!) відкриття.
Quote (Бабай)
Коли обіцяють 20% по кредиту, а реально всі 55%. І на цьому дурять довірливих клієнтів. А Ви про сирки. То вже окрема тама ...

А чим товар (той-же сирок) відрізняється від товару (гроші у банку). Я за свої 2,05 грн хочу купувати сирок з молочного продукту, а мені підсовують продукт на основі гомогенізаціїї пальмової олії, вартість якого набагато нижча від чисто молочного продукту. То це не обман покупця? Зрозумійте нарешті, ГРОШІ У БАНКУ ЦЕ НЕ ГРОШІ У НАШОМУ РОЗУМІННІ, ЦЕ ТОВАР, ЗВИЧАЙНІСІНЬКИЙ ТОВАР, НА ЯКИЙ РОБИТЬСЯ СВОЯ , БАНКІВСЬКА, НАЦІНКА. А коли я іду у магазин і читаю СИРНИЙ ПРОДУКТ, замість СИРКА ПЛАВЛЕНОГО, то я його не купую. Так і тут, у банку, коли мене не влаштовують умови кредитування, то я просто іду до іншої установи. От і все. Я думаю , що мета цього посту не добитися зменьшення ставок по банківськиї кредитах, а роз'яснення громадянам, що там існують певні моменти, про які банкіри замовчують і які бажано знати клієнтам. Хоча , коли мені ДУЖЕ потрібні гроші - "чихать" я хотів на їхні умови. Мені ПОТРІБНІ ГРОШІ!!! Банківський кредит для населення - це той варіант, коли гроші потрібні "НА ВЧОРА"! Тобто АВРАЛЬНИЙ ВАРІАНТ! А просто взяти кредит, щоб його проїсти, або "покошувать" - це дурість.

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 14:35 | Сообщение # 36
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Я думаю , що мета цього посту не добитися зменьшення ставок по банківськиї кредитах, а роз'яснення громадянам, що там існують певні моменти, про які банкіри замовчують і які бажано знати клієнтам.

Ну нарешті, Ось тут я з Вами згоден повністю.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 19-Жов-2008, 18:58 | Сообщение # 37
Генерал-майор
Пригода № 15. (Лохи по-лохвицькі). Дзвонить мені кум тай каже, що долар "росте" потрібно, поки д-у-у-уже не виріс, купувати долари!!! Ой лишенько! Гривні з заначок повитягували, рвонули з жінкою по банкам, до мінял доляри купувати. Накупили по 6 гривень за долар...Пройшов тиждень...
Доляр став коштувати 5 гривень...
Не знаю, бити куму пику чи не бити?
Без лоха і жизнь плоха !!!
Мабуть буду бити...

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 19:41 | Сообщение # 38
Генераліссімус
ДЯДЬКО, Я вже за Вами аж скучив. Все думав де Ви поділися ? А Ви значить на долярах заробляли ...
З державою в азартні ігри грати не варто, програєте.

цитата из фильма.

HanterДата: Неділля, 19-Жов-2008, 20:50 | Сообщение # 39
Лейтенант
Quote (ДЯДЬКО)
Накупили по 6 гривень за долар...

Де це Ви таких доларів набачили?

Quote (ДЯДЬКО)
Не знаю, бити куму пику чи не бити?

Мабуть буду бити...

Краще самі головою об стінку з розгону. Тільки вибирайте, будь-ласка, бетонну, бо кирпична може не допомогти.
Заодно і проблему:
Quote (ДЯДЬКО)
Без лоха і жизнь плоха !!!
вирішите.

awocadoДата: Неділля, 19-Жов-2008, 21:49 | Сообщение # 40
Лейтенант
Quote (Hanter)
Я думаю , що мета цього посту не добитися зменьшення ставок по банківськиї кредитах, а роз'яснення громадянам, що там існують певні моменти, про які банкіри замовчують і які бажано знати клієнтам.

Ось один з варіантів позики - кредитна карточка Приватбанка (не знаю чи є такий банк в Лохвиці але умови не самі найгірші - 3% в місяць від залишку боргу На перший місяць відсотки не нараховуються (Правда коли береш готівкою - знімають ті ж 3% , а от якщо розраховуєшся в магазині карткою -то можеш на 1 місяць отримати безготівковий кредит) . Правда про картку потрібно потурбуватись зазделегіть зате її оформлення безкоштовне.

HanterДата: Неділля, 19-Жов-2008, 22:13 | Сообщение # 41
Лейтенант
Є такий банк. І у нього взяв кредитну картку. Дійсно банк не найгірший навіть у Лохвиці. Є ще гірші. Там отого прихованого, ой-ой-йой! surprised І мене дивує, людей там як мух на мед. Все ходжу кругом та і думаю чи люди сліпі, чи може я чогось не розумію ? sad
Quote (awocado)
на 1 місяць отримати безготівковий кредит

Це дуже тонка річ: безвідсотковий кредит на 1 місяць. Вигоди майже ніякої. Бо коли "не вписався" у цей місяць, то відсоток той самий 3% на залишок. Лише економиться разова сума 3% при "обналічці"?? Хто має МТС безлімітний (тариф 25 грн кожен місяць). Ну ніяк я не можу проконтролювати, коли кінчаються оті 25 днів. Кожен раз весь залишок з'їдається.

МасяняДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 15:33 | Сообщение # 42
Полковник
Награды: 1
Quote (Hanter)
Хто має МТС безлімітний (тариф 25 грн кожен місяць). Ну ніяк я не можу проконтролювати, коли кінчаються оті 25 днів. Кожен раз весь залишок з'їдається.

Нажимаете зірочка 101 зірочка 6 решітка і подзвонити. Там буде повідомлення, про кінцевий термін безкоштовної розмови. Якщо це до 01.11.2008 року, то рахунок потрібно поповнити на 25 гривень 31.10 2008 року. smile

Обираємо серцем!!!!

HanterДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 19:59 | Сообщение # 43
Лейтенант
Масяня! Ты прелесть!!!!!

МасяняДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 23:42 | Сообщение # 44
Полковник
Награды: 1
Quote (Hanter)
Масяня! Ты прелесть!!!!!

Чем можем - поможем! tongue

Обираємо серцем!!!!

HanterДата: Четвер, 23-Жов-2008, 21:39 | Сообщение # 45
Лейтенант
Quote (Hanter)
Quote (ДЯДЬКО)
Накупили по 6 гривень за долар...

Де це Ви таких доларів набачили?

Дядьку! Вибачайте! Пішов битися головою об стінку (дерев'яну biggrin ). Жах.
Маржа банку більше 1 грн. на 1 долар. Жах!

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » КРЕДИТИ (З яким банком зв*язуватись?)
Сторінка 3 з 10«12345910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017