ЛохвицяВівторок, 12-Гр-2017, 22:53
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » "Як пани Лохвицю купували..." (Як київські.полтавські.сумські,.....лохвицьку землю зкуповую)
"Як пани Лохвицю купували..."
БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 18:31 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Ні це не я. Вірніше я - це я . Але живу я іншому кінці Лохвиці. А на Годзюрині буваю лише проїздом, тай то рідко .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

BadДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 01:18 | Сообщение # 17
Полковник
Награды: 1
ДЯДЬКО, Кого маєта на увазі "чужинці", і, хто такі "приїздні пани-зкупщики"

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 12:02 | Сообщение # 18
Генерал-майор
Награды: 0
Quote (Bad)
ДЯДЬКО, Кого маєта на увазі "чужинці", і, хто такі "приїздні пани-зкупщики

А Ви, Ваd, перечитували тему? Чи Вам конкретика потрібна? Якщо я перейду на прізвища, то Ви мене більше не побачите (викинуть з сайта). А я маю наміри з ВАМИ ще поспілкуватися!!!

BadДата: Вівторок, 09-Вер-2008, 22:01 | Сообщение # 19
Полковник
Награды: 1
Quote (ДЯДЬКО)
ЛЮДИ ДОБРІ! Чи не обливається ваше серце кров'ю,коли вашу землю по кусочкам чужинці роздирають! Розберуть,поділять між собою.а ви ЛЮДИ добрі в раби до них підете.Років з 15-ть назад лохвицький народ гнав чужинців і з базару,і з бізнесу.Лохвичани гідно, самотуж виходили з економічної кризи! А зараз-душить нашого брата приїздні пани-зкупщики! Вискажіть свою думку!

В даній ситуації потрібно не думки гадать, бо як кажуть в народі: "Дурень думкою багатіє", а висловлювати реально-конкретні пропозиції, щоб їх можна втілювати в життя. Хто Вам забороняє землю закуповувати?! Збирайтеся гуртом, обєднуйтеся, скидайтеся грошима (у Вас уже є партнер - кум), а там підключайте кумового кума і тд. і т.п., і будете Ви ПАНАМИ на своїй Лохвицькій землі, і тоді ЛЮДИ добрі в раби до Вас підуть. А взагалі це все іронія, на місцевому рівні це питання не вирішити, загарбастання землі проходе по всій Україні, і це питання набагато глобальніше чим Вам це здається. Як відомо риба гніє з голови так, що робіть висновки самі...

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

БабайДата: Четвер, 11-Вер-2008, 17:08 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Мабуть небагато в Лохвиці людей знайдеться, які спроможні купити землю ... , та ще й в центрі ...

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 12:32 | Сообщение # 21
Генерал-майор
Цілком з Вами згоден! То нехай чужинці купують, аби з ТОЛКОМ!!! Але складається таке враження, що нашій лохвицькій ЗЕМЛІ, крім виснаження, нічого більше "не світить".

БабайДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 15:20 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Що було - бачили !
Що буде - побачимо !

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 14-Вер-2008, 10:35 | Сообщение # 23
Генерал-майор
Тема закрита!!! Тема закрита ???

БабайДата: Неділля, 14-Вер-2008, 12:59 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Чому закрита ? - цілком робоча тема, ніхто ще цю тему не закривав .

цитата из фильма.

RPK-15Дата: Вівторок, 16-Вер-2008, 18:52 | Сообщение # 25
Сержант
Вельмишановний ДЯДЬКО, дуже цікаву Ви тему заторкнули... З Ваших слів я зрозумів, що Вам дуже довподопи полузруйновані хатки, обросші бурянами, які доречі викупили ЛОХВИЦЬКІ добродії, і на яких вони намагаються заробити набагато більше аніж київські пани... Чи хай все так і залишиться, до Вашого відома буряни набагато дужче виснажують землю аніж розроблені роками хімікати... Сам особисто стараюсь щось зробити для міста, і заважають мені якраз Лохвицькі люди, а київські пани навпаки допомагають... То кому ж вірити нашим землякам, які хочуть не заробити гроші, а вкрасти, надурити чи цивилізованим бізнесменам, які давно працюють по світовим правилам економіки... За 17 років незалежності назвіть що зроблено за допомогою місцевих бізнесменів і влади, а що за останні кілька років сторонніми особами, яких вмовили вкласти кошти...

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 16-Вер-2008, 21:33 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Немає де розвернутись " цивилізованим бізнесменам" у Києві, Сумах, Донецьку. Лізуть в області, у райони! Душать місцевий середній та малий бізнес! До вашого відома мій кум 15 років пропрацював на благо Лохвиччини, своїми руками відбудовував так Вами звані полузруйновані хатки, бур*яни косив, здоров*я своє гробив, не зобідив ні одну людину...ЙОМУ ПОТОМ І КРОВ*Ю ДІСТАВАЛИСЬ ОТІ " БІЗНЕСОВІ" КОПІЙКИ. Це його життя, його сумління...
Зрозуміло,що місцевим бізнесменам не конкурувати з "сторонніми особами". "Особи" грошима задавлять...
Але, БОГ свідок, за ці 17 років лохвичани робили все МОЖЛИВЕ, щоб їхнє місто розвивалося, красивішало!
І Ви не маєте ніякого морального права звинувачувати моїх земляків у нечесності! А якщо ж вже пішла така політика, то збирай ,куме, торбинку. Поїдемо до Москви на заробітки. Кінчилось ТВОЄ БІЗНЕСМЕНСТВО!!!

БабайДата: Середа, 17-Вер-2008, 19:27 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
бур*яни косив, здоров*я своє гробив,

На днях пробував пройти в сосновий парк . Так там перед містком такі бур"яни, що й вовки виють, можливо й кабани дикі водяться. Там на березі річки вже не бур"яни, а непролазні хащі з чагарниками. Ще й чиясь недобудова стоїть, розвалюється. І все це в центрі міста, прямо напроти церкви ...

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Четвер, 18-Вер-2008, 10:30 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Ото ж то й воно! Розпочали пани не лохвицькі будівництво в центрі - тай напизволяще кинули. Ніяк не поділять поміж собою недобудову з бур*янами...От якби кум мій за неї взявся, вже б ЦЯЦЯ була! Руки у нього золоті. Тільки лохвицькі невзмозі навіть у тендері приймати участь - грошима не ті.

RPK-15Дата: Четвер, 18-Вер-2008, 10:39 | Сообщение # 29
Сержант
ДЯДЬКО, радив би Вам набратися більше інформації про все це, до того ж різносторонньої, можливо Ви тоді змінете свою думку...

ДЯДЬКОДата: Четвер, 18-Вер-2008, 11:04 | Сообщение # 30
Генерал-майор
RPK-15! Проясніть...А то простому люду закулуарні шу-шу-шу не відомі. Наш інформаційний центр - БАЗАР !

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » "Як пани Лохвицю купували..." (Як київські.полтавські.сумські,.....лохвицьку землю зкуповую)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017