"Як пани Лохвицю купували..." - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяПонеділок, 05-Гр-2016, 17:29
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » "Як пани Лохвицю купували..." (Як київські.полтавські.сумські,.....лохвицьку землю зкуповую)
"Як пани Лохвицю купували..."
ДЯДЬКОДата: Субота, 06-Вер-2008, 23:48 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 0
Статус: Offline
ЛЮДИ ДОБРІ! Чи не обливається ваше серце кров'ю,коли вашу землю по кусочкам чужинці роздирають! Розберуть,поділять між собою.а ви ЛЮДИ добрі в раби до них підете.Років з 15-ть назад лохвицький народ гнав чужинців і з базару,і з бізнесу.Лохвичани гідно, самотуж виходили з економічної кризи! А зараз-душить нашого брата приїздні пани-зкупщики! Вискажіть свою думку!

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 12:07 | Сообщение # 2
Генераліссімус
Награды: 5
А невже зараз не купують ? Кому належить газопереробний завод в Сенчі ? А в Вишневому ? а Яблунівський промисел ? Чиї скважини стоять по всьому району ? Хто винний в тому, що загидили річку в Сенчі так, що вона змінила русло ? Мабуть за цм стоїть не Ванько, Петро, чи Галька, а високоповажні Івани Івановичі, та Петри Петровичі. Та й живуть вони зовсім не в Лохвиці ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 16:51 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Правильно,куме,кажете!Не лохвицькі...І ніколи їм не зрозуміти(а взагалі, вони не будуть і намагатися зрозуміти )місцевих людей.Цікавлять їх тільки гроші,збагачення,влада...Зараз лохвичани моляться на ТИХ хто відбудовує центр Лохвиці!Та ніхто не замислюється,чого чекати далі...А далі- ВОНИ будуть "відбивати" свої вкладені кошти !!! "Відбивання" потягне за собою РІСТ ЦІН в Лохвиці!!!Кому тоді будуть молитися лохвичани?

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 17:26 | Сообщение # 4
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
А далі- ВОНИ будуть "відбивати" свої вкладені кошти !!! "Відбивання" потягне за собою РІСТ ЦІН в Лохвиці!!!

Цілком слушно, тільки така практика прийнята в усьому світі. Ніхто ніколи нічого не будуватиме, якщо в подальшому не розраховуватиме отримати з цього прибуток. Ні один господар не буде вирощувати пшеницю, буряк, чи іншу кльтуру, якщо не буде розраховувати отримати прибуток. Всі заводи, фабрики і інші підприємства випускають продукцію, щоб отримати прибуток. Людина садить одну картоплину, а викопує - п"ять, -це теж є прибуток .
А ріст цін залежить зовсім від іших чинників. Тому не варто плутати "грішне" з "праведним".

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:38 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Чужинці надіяться отримати прибуток.Все правильно,Бабає.Але, щоб "відбити" вкладені кошти та отримувати прибутки,які ж треба встановити ціни на послуги та товари!!!ЛОХВИЦЬКІ чи КИЇВСЬКІ???

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:55 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Коли ціна на послугу чи товар невиправдано завищена, то ніхто не буде примушувати цим користуватися. Завжди знайдуться альтернативні варіанти. Та коли за ціною стоїть відпвідна якість, то знайдуться й люди, яким це до вподоби. Наприклад : я не можу собі дозволити зупинитися в готельному номері за 500 доларів за добу, але є люди, які просто не уявляють собі номер за 50 гривнів на добу. Це просто різні рівні життя. Одним потрібно лише заночувати, а іншим - сауна, джакузі, масажисти, шкіряні дивани, басейн в номері і т. п. От рахуйте, яка ціна буде за такий номер - Лохвицька, чи Київська.
Аналогічна ситуація і з товарами. Фірмові речі завжди коштували дорожче китайських, чи турецьких підробок.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 00:33 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Невже Лохвиця буде туристичним європейським містом?Уявляю: тисячі туристів товпляться біля "Чайки",заходять на екскурсію на базар,розглядають калюжу-ставок з пустими бутилками в центрі Лохвиці...А головне,вони готові за це платить великі гроші!Адже в Лохвиці тепер є де переночувати...за 500 доларів за добу.(Доречі,в "Короні" є готель. Тільки туристів там ще не бачили.)

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 11:48 | Сообщение # 8
Генераліссімус
ДЯДЬКО,
Ви надто дослівно приймаєте пояснення. Я навів приклад ціни, основаної на якості, а Ви вже перетворюєте Лохвицю в Нью Васюки ...

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 11:55 | Сообщение # 9
Генерал-майор
А ви, Бабає, на якому сайті зареєструвалися? На лохвицькому? Тож давайте конкретно про Лохвицю-неньку розмовляти! А демагогію можна розводити і на інших сайтах. Інтернет весь ВАШ!!!

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 12:06 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Якщо Ви не помітили, то ми тут якраз про Лохвицю й ведем мову. Тільки я Вам про Грицька, а Ви мені про Омелька !

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 12:25 | Сообщение # 11
Генерал-майор
У більшості населення склалася думка, що Лохвицю дійсно хочуть перетворити на Нью Васюки. Хотілося, щоб хтось розвіяв ці підозри. Серед населення є багато пліток, щодо цього питання. Та недовіри...

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 14:31 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Як правило, ніхто не спішить розголошувати свої плани на майбутнє, щоб ні в кого не виникало спокуси випередити, чи завадити їх здійсненню. Та й на випадок, коли щось вийде не зовсім так, як планувалося, буде менше поводів для доріканнь. Звичайно, хотілося б знати більше. Та мабуть доведеться набратися терпіння й чекати.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 15:49 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Бабаю! А яким ви там боком? Мабуть працюєте на панів? Раз ми з вами вже знайомі (днів зо два) влаштуйте мене,будь-ласка, на роботу,по-блату.Вмію все,руки золоті, не цураюсь нічого!!! Зарані, дякую! У долгу не залишусь.

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 16:17 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Я не маю аж ні якого відношеня ні до панів, ні до центра міста. А щодо роботи, то для нелінивої людини роботи завжди повно. Її лише треба бачити ... Я ось зараз відволікаюсь від роботи для спілкування на форумі. Проте не жалкую .

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 17:53 | Сообщение # 15
Генерал-майор
То Ви теж на Годзюрині живете? А я думаю- де це я Вас бачив? Куме- це ти? Чи не ти?

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » "Як пани Лохвицю купували..." (Як київські.полтавські.сумські,.....лохвицьку землю зкуповую)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016