АЗС в Лохвиці - Сторінка 2 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСереда, 07-Гр-2016, 13:30
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » АЗС в Лохвиці (Де кращий бензин?)
АЗС в Лохвиці
aprilДата: Середа, 22-Жов-2008, 22:52 | Сообщение # 16
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
честно говоря, ничё нового не узнал, но всёровно спс! Поисковики, понятное дело пробивал, и, это есть нормально, сколько людей - столько мнений, просто напросто, присадка присадке - рознь, да и было бы интересно узнать, какова реакция этих же присадок на тот бензин, который завозят к нам. Лично я разницы не вижу сейчас между 92 и 95, да и цена в 0,2грн как-то не впечатляет. Чё-то темнят наши господа-заправщики...

Кто б не ставил меж нами преград...
Я не думаю больше о Боге...
Если вдруг, занесет тебя в ад...
Подожди меня там, я в дороге...

HanterДата: Четвер, 23-Жов-2008, 22:43 | Сообщение # 17
Лейтенант
Quote (april)
сколько людей - столько мнений

А зачем слушать чьи-то мнения - найди сайт производителя интересующегося Вас мотора и почитай ЧТО КОНКРЕТНО ПО ДАННОЙ МОДЕЛИ ДВИГАТЕЛЯ РЕКОМЕНДУЕТ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ. Наверное не зря они "выбрасывают" миллионы долларов на разработку и, главное, доводку его до "кондиции" - выбора оптимального соотношения материаллов (сплавов металлов), составов жидкостей, резины и.т.д. Думаю и о присадках они там позаботились и дали рекомендации "своим" партнерам по производству масел что да как. Все остальное - самодеятельность.
Имеется опыт использования присадки на основе молибдена и меди. sad
В моторное масло заливается маленькая "бутылочка" (забыл название) Продается в любом подвале. Так вот. Во время работы двигателя с этой присадкой происходит цементация поверхности трущихся (сопряженных) деталей.
Конкретно коленвала. "Застучал" мотор. Бывает. Так вот после этой присадки вместо проточки коленвала под 1-й ремонт его просто-напросто выбросил. А почему? Точильный камень не смог снять эту "цементацию". Теперь думаю: а может его в коробку передач "бухнуть". Пускай там поработает! wacko Укрепит, так сказать, сопряженные детали (шестеренки)?

Додано (23-Жов-2008, 21:43)
---------------------------------------------
Думаю, что и с топливными присадками что-то похожее - усиливают однобоко какой-то еффект, от которого производитель моторов, по каким-то своим соображениям отказался.

aprilДата: Четвер, 23-Жов-2008, 23:33 | Сообщение # 18
Рядовий
Quote (Hanter)
Думаю, что и с топливными присадками что-то похожее - усиливают однобоко какой-то еффект, от которого производитель моторов, по каким-то своим соображениям отказался.

Не могу не согласиться, скорее двумя руками ЗА! Благодарю за инфо, чёт буду думать! Авось...

Кто б не ставил меж нами преград...
Я не думаю больше о Боге...
Если вдруг, занесет тебя в ад...
Подожди меня там, я в дороге...

БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 19:07 | Сообщение # 19
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Hanter)
Quote (Бабай)
Якщо є то що вона робить ?, А коли нема, то може варто створити ?

У вас, батенька, один максимализм. Как это Вы представляете? Кто Вам даст полномочия "ковиряться" на АЗС? Ну, о деньгах я умолчу. Наверное лабораторию для молекулярного анализа вещества Вам подарит, какой-нибудь, дяденька.

Щось ви пане Hanter, налаштовані по дружньому до нашого бензину. Де ж, цікаво, в нашому регіоні можна заправлятись нормальним бензином ? Якщо на всих заправках як не бадяга, так мачмала ?

Quote (Hanter)
Уже більше 5-и років у парламенті лежить закон про якість бензину. І він до цих пір не прийнятий. А чому? Тому, що тоді всі нафтоперегінні заводи, ВСІ, потрібно пустити "під ніж". А отой "преміум" - це європейський "завоз" і зветься він у них "нормаль".

А Ви говорили, що в наших політиків мозолі від роботи. А вони і самі нічого не роблять, і людям заважають. Можуть же в Європі нормальний бензин робить ? Чи в них руки з іншого місця ростуть ? А може то в нас ? А може там друга економічна політика ? Інші економісти, і інші політики ? Які не заважають промисловості розвиватись нормально ? Та ще й конкуренція своє робить, для досягнення більшої якості . А в нас, як завжди, головне кількість, а якість - і так сойдет.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

BadДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 23:05 | Сообщение # 20
Полковник
Награды: 1
Quote (Бабай)
Найближча заправка при в"їзді в Миргород справа
Нещодавно там заправився, можу сказати з впевністю, що слова Бабай, відповідають дійсності.

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

HanterДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 01:32 | Сообщение # 21
Лейтенант
Quote (Бабай)
Щось ви пане Hanter, налаштовані по дружньому до нашого бензину

Моя думка - перехід на скраплений газ. І установка не нижче 4 покоління (без мембранного редуктора). Якщо 5-е - то взагалі добре (там газовий "вприск". Ставиться на ЛЮБЮ модель).
Quote (Бабай)
А Ви говорили, що в наших політиків мозолі від роботи.

Де я таке говорив? Прохання бути точнішим у висловлюваннях.
Quote (Бабай)
А може там друга економічна політика ?

Тут я з вами абсолютно згоден. І норми Евро 1-2-3-4 розробляють
Quote (Бабай)
Інші економісти
. Ці економісти працюють за гроші европейських автовиробників. Уже ні для кого на Заході (як і у всьому світі) не секрет, що такі стандарти якості пального (викидів) встановлюються, головним чином, виробниками автомобілів.
Тому, що
Quote (Бабай)
конкуренція своє робить, для досягнення більшої якості
. І не в якості діло. А у тому, що це один із способів (ЗАКОННИХ) захисту свого товаровиробника. Їхні економісти досконало знають можливості своїх та "чужих" автозаводів (їхніх технологій), і таким чином, на різниці технологічних можливостей автозаводів заробляють гроші (читай "не пускають чужих до себе"). До речі: жоден китайський автомобіль у Европі не продаєься. Наша Таврія (і її модифікації) також від цього постраждали: у Польші перестали виробляти ДЕУ і все виробництво перенесли на ЗАЗ. Тому і "викинули" Таврію з конвеєра - щоб не заважала "корейця" клепати. Значить европейці і "корейців" викидають із свого ринку. От і думайте - коли буде якісний у нас бензин? Або по іншому запитаю - кого ми збираємося НЕ ПУСКАТИ НА СВІЙ РИНОК? Росіян? Корейців? Китайців? Усі вони нормально бігають і з Евро 1-2.

БабайДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 11:06 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Quote (Hanter)
кого ми збираємося НЕ ПУСКАТИ НА СВІЙ РИНОК?

Якщо поміркувати над цим питанням, то виявиться, що в нас немає ні автомобільної промисловості, ні пального. Значить, комусь не вигідно, щоб Україна випускала нормальні автомобілі. Якщо нікого сюди не пускати, то їздити будем волами. Бо навіть велосипедів Харківських щось не видно. А Таврія - то посібник для юних механіків.

Тимошенко порівняла Україну з різдвяною качкою, нашпигованою яблуками
27.10.2008 13:04___ www.ПРАВДА.com.ua

--------------------------------------------------------------------------------

Прем'єр Юлія Тимошенко вимагає від нафтотрейдерів та власників нафтопереробних заводів сформувати графік зниження цін на нафтопродукти.
Про це Тимошенко повідомила на початку наради з нафтовиками в понеділок.
"Сьогодні з наради ми маємо піти з інформацією, коли ціни на нафтопродукти будуть адекватні цінам на нафту, і ми проговоримо графік зниження цін", - заявила Тимошенко.
"Інакше ми будемо змушені запустити всю державну машину", - попередила вона.
Тимошенко звернула увагу, що зниження світових цін на нафту неадекватне зниженню цін на нафтопродукти в Україні.
"У червні ми мали пік вартості нафти 147 доларів, а вчора ціна практично опустилася до 59 доларів, тобто більше ніж у два рази відбулося зниження", - сказала Тимошенко.
За її словами, адекватним цьому падінню цін на нафту має бути зниження цін на бензин і нафтопродукти.
Прем’єр пояснила, що цього не відбувається через монополізм на українському ринку.
"Україна начинена монополіями, як різдвяна качка яблуками", - обурилася прем’єр.
"Просто треба сказати, що є монополія, тому не йде зниження цін, бо плювати на всі закони, на всі світові кон'юнктури, на будь-які стосунки з владними структурами", - додала Тимошенко.
За словами прем’єра, "антимонопольний комітет не застосовує інструменти, які у нього є".
"Я хотіла сказати, що дострокових виборів не буде, сховатися за них не вдасться, і влада предметно займеться монополіями", - попередила Тимошенко.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 30-Жов-2008, 00:28 | Сообщение # 23
Генераліссімус
Награды: 3
Шановні. Бувальщина чи ні про "корлеву" з Млинівської АЗС?
Може ото і є засіб контролю якості палива?
Без купленої Спілки споживачів України?

БабайДата: Четвер, 30-Жов-2008, 11:10 | Сообщение # 24
Генераліссімус
Quote (РК-86)
Бувальщина чи ні про "корлеву" з Млинівської АЗС?

А ось тут, будь ласка, детальніше ...

цитата из фильма.

elipolДата: Понеділок, 09-Бер-2009, 17:38 | Сообщение # 25
Підполковник
Відволікаємося від теми.
Стосовно бензину.
У мене старий автомобіль виробництва СНГ, тому, навіть, Лохвицьким бензином убити його важко.
Вважаю, що хорошого бензину у Лохвицькому районі немає.
Дещо краще за інших виглядає октанове число Кременчуцького НПЗ - грубіший контроль, тому залишають із запасом.
Стараюся заправлятися в Пирятині на полтавській заправці.
Зараз там будують ОККО.
В Києві, з дешевих, це найкращий бензин.

По присадкам.
В таврійську коробку бажано добавляти щось молібденове, тоді вона менш дубова.
В двигун перший час добавляв модифікатори тертя, потім відмовився.
Потужності трохи добавлялося, та колір масла не сподобався.п

Олександр

jafarДата: Вівторок, 10-Бер-2009, 10:52 | Сообщение # 26
Полковник
Quote (РК-86)
Шановні. Бувальщина чи ні про "корлеву" з Млинівської АЗС?

РК-86 як завжди на своїй хвилі\слова випереджують думки десь на рік уперед.
Цікаво шановний(РК-86)ви самі хоть іноді розуміете -Вами написане?
Вашим коментам неперестаю дивуватись.Може вам варто завести особистий форум"Бред сивой кобылы"?
Вибачайте шановні що не по темі cool

elipolДата: Неділля, 19-Чер-2011, 16:24 | Сообщение # 27
Підполковник
АЗС за Пирятином (зліва, на Київ, "Калинка") теж зіпсувалася. Після заправки 95 стандартом (до речі, недешевим) - свічки червоні.

Олександр

jafarДата: Понеділок, 20-Чер-2011, 09:12 | Сообщение # 28
Полковник
*Надежда* в Заводі-льють -повне гуано(навіть скутер не їде)не говорячи про авто
їзджу на ТАТ нефть

mikhailДата: Понеділок, 20-Чер-2011, 12:13 | Сообщение # 29
Полковник
Награды: 3
все кандєр angry

911

ZARAZAДата: Понеділок, 20-Чер-2011, 12:15 | Сообщение # 30
Полковник
да-да

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » АЗС в Лохвиці (Де кращий бензин?)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016