АЗС в Лохвиці - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 22:53
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » АЗС в Лохвиці (Де кращий бензин?)
АЗС в Лохвиці
zvukorezhДата: Середа, 13-Серп-2008, 16:39 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Земляки,автолюбителі! wink
Хто з вас може поділитися інформацією,з власного досвіду чи з інших джерел, про якість бензину на Лохвицьких АЗС,особливо цікавить А-95-й.
Заправляюсь на ТАТ нефть....чесно кажучи,кожного разну різна якість.

БабайДата: Середа, 13-Серп-2008, 19:49 | Сообщение # 2
Генераліссімус
Награды: 5
Стараюсь взагалі не заправлятися в Лохвицькому районі . Віддаю перевагу 95 - преміум. Найближча заправка при в"їзді в Миргород справа.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

mikhailДата: Четвер, 14-Серп-2008, 00:38 | Сообщение # 3
Полковник
Награды: 3
БУДЕ В ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОМУ! cool cool cool

911

zvukorezhДата: Четвер, 14-Серп-2008, 10:57 | Сообщение # 4
Рядовий
Quote (Бабай)
Стараюсь взагалі не заправлятися в Лохвицькому районі . Віддаю перевагу 95 - преміум. Найближча заправка при в"їзді в Миргород справа.

Я теж за 95-й преміум,але якщо їздити в Миргород заправлятися wacko ,то...... вартість бензину буде дійсно дуже європейскька :D,та і час для цого потрібен

Додано (14-Сер-2008, 09:57)
---------------------------------------------

Quote (mikhail)
БУДЕ В ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОМУ!

А що і коли буде в Червонозаводському,якщо можна більш докладніше wink

БабайДата: Четвер, 14-Серп-2008, 19:41 | Сообщение # 5
Генераліссімус
zvukorezh,
Quote (zvukorezh)
якщо їздити в Миргород заправлятися

Я ще ні разу, спеціально щоб заправитися, не їздив. Завжди суміщаю приємне з корисним. Є й інші заправки, але вони в інших містах України. Коли де буваю, там і заправляюсь.

цитата из фильма.

zazДата: П'ятниця, 29-Серп-2008, 12:15 | Сообщение # 6
Рядовий
шановні не шукайте якісний бензин! лийте 92 він кращий за 95. він не утворює червоний наліт у карбюраторі. хароший бензин тільки у рекламах!

Додано (29-Сер-2008, 11:15)
---------------------------------------------
хлоці, підкиньте тему по машинах може хтось поділиться корисним досвідом.

КОРИЦАДата: Середа, 03-Вер-2008, 18:54 | Сообщение # 7
Полковник
Quote (Бабай)

И я сдесь всегда!)))Ну почти всегда!))))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 17:58 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Пригода № 9 (автомобільна) Літо...Спекотно! Дзвонить мені кум тай каже:" Поїхали на річку в Гаївщину. Роботи все одно ніякої - жара!". "Поїхали. Тільки ось на заправку змотаюся."- погодився я. (А заправлявся я на заправці, що на виїзді з Лохвиці в сторону Києва). Заправився 95 -им. Поїхали...Не розжинусь і все тут! Приїхали так -сяк...А назад, дощ як нагнав, ледь виїхали...
Можливості у мене немає заправлятися по всій Полтавській області...Ото і мучусь...Через паскудний лохвицький бензин, то машина ледь - ледь їздить, то на ремонті стоїть...

БабайДата: П'ятниця, 12-Вер-2008, 18:19 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Після Лохвицького бензину ремонт автомобіля дорого коштує angry
Цікаво, чи є р районі служба, по контролю за якістю бензину на наших заправках ?
Якщо є то що вона робить ?, А коли нема, то може варто створити ?

цитата из фильма.

BadДата: Неділля, 21-Вер-2008, 09:47 | Сообщение # 10
Полковник
Награды: 1
95-м багато заправляються власники АЗС, переробних заводів і тому подібних, і заправляються безкоштовно, і заправляють не економічні у витраті пального автомобілі, а ті, що витрачають 20 і більше літрів на 100 км. А чимось потрібно компенсувати, ось і бадяжать 95.
Quote (Бабай)
Цікаво, чи є р районі служба, по контролю за якістю бензину на наших заправках ?

Якщо вона і є то спокійно отримує хабаря за "правильне" написання якості бензину.

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

zvukorezhДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 15:23 | Сообщение # 11
Рядовий
В Червонозаводському відкрили заправку ТАТ Нефть,але насторожує те, що ця однойменна з лохвицькою заправка має інший дизайн,ніж всі заправки цієї мережі по Україні!! surprised Багото пишуть про заправки клони http://www.tnk.ua/motorist/networks/clones/.Цікаво,чи не відноситься ця нова заправка до таких,де замість бензину будуть продавати місцевий конденсат. wacko

SanaДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 16:26 | Сообщение # 12
Підполковник
Раніше ця заправна станція і лохвицька були одного власника, та якість бензину відрізнялась і тоді, а що вже казати про зараз sad

HanterДата: Середа, 22-Жов-2008, 00:57 | Сообщение # 13
Лейтенант
Quote (ДЯДЬКО)
А заправлявся я на заправці, що на виїзді з Лохвиці в сторону Києва

А коли це Ви там умудрялися заправлятися? Вона ДУЖ-Ж-Ж-Ж-Ж-ЖЕ дано НЕ ПРАЦЮЄ!
Може Вам, дійсно, відкрити свій пост, щось із літературою пов'язане?
Quote (Бабай)

Після Лохвицького бензину ремонт автомобіля дорого коштує

Не знаю, не знаю. Може у Вас щось таке "космічне", що хочеться "...в глаза посмотреть тому, кто сделал этот двигатель!"

Quote (Бабай)

В районі існує спеціаліст із захисту справ споживача. Береш "сто грамм" бензину, чек, (може і свідків?) - і до неї. А якість періодично перевіряють, якщо не помиляюся, "від Гадяча".
Quote (Бабай)

У вас, батенька, один максимализм. Как это Вы представляете? Кто Вам даст полномочия "ковиряться" на АЗС? Ну, о деньгах я умолчу. wink Наверное лабораторию для молекулярного анализа вещества Вам подарит, какой-нибудь, дяденька.
Quote (Bad)
95-м багато заправляються власники АЗС, переробних заводів і тому подібних, і заправляються безкоштовно, і заправляють не економічні у витраті пального автомобілі, а ті, що витрачають 20 і більше літрів на 100 км

Сідалище у них не відпаде скільки їздити? Скільки у нас нафтоперегінних заводів? 3 чи 4? І що, всі їхні робітники разом з родичами "викатують" бензин своїми автомобілями
Quote (Bad)
ті, що витрачають 20 і більше літрів на 100 км
за всю неньку Україну? surprised Як казав профессор Преображенський:"Бред!"
Уже більше 5-и років у парламенті лежить закон про якість бензину. І він до цих пір не прийнятий. А чому? Тому, що тоді всі нафтоперегінні заводи, ВСІ, потрібно пустити "під ніж". А отой "преміум" - це європейський "завоз" і зветься він у них "нормаль".

Сообщение отредактировал Hanter - Середа, 22-Жов-2008, 01:00

aprilДата: Середа, 22-Жов-2008, 12:46 | Сообщение # 14
Рядовий
"Присадки — это химические вещества, необходимые для производства топлива. Присадки можно разделить на два вида: те, которые используют в промышленном производстве бензина, и те, которые употребляют в своих целях кустари.

При изготовлении «левого» бензина, кустари берут самые дешевые присадки. Присадки и бензин имеют разную плотность. И если их смешивать непромышленным путем, происходит расслаивание топлива. И когда водитель заправляется на «левой» АЗС, все зависит от везения: ему может достаться более-менее перемешанное топливо, а может — одна сплошная присадка..."

Кто-нить может прокомментировать по существу. Пользуетесь ли Вы присадками, и каков результат во всех его аспектах? Стоит ли игра свеч(!)...

Кто б не ставил меж нами преград...
Я не думаю больше о Боге...
Если вдруг, занесет тебя в ад...
Подожди меня там, я в дороге...

HanterДата: Середа, 22-Жов-2008, 20:43 | Сообщение # 15
Лейтенант
Quote (april)
Кто-нить может прокомментировать по существу

В любом поисковике набираем "Топливные присадки форум" и читаем мнение людей. Хотя читать, по большему счету, нечего, все пишут одно и тоже - это вред двигателю. Все что нужно для двигателя из присадок уже имеется у фирменных маслах. Все что продается отдельно - способ заработать на "доверии покупателя". Заливай качественное масло и почаще его меняй - вот рецепт нормальной работы двигателя. Мой личный опыт - замена масла не менее чем через 5000 км.+ отдельная замена всех фильтров через 2500 км. Расточительно? Ремонт дороже.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » АЗС в Лохвиці (Де кращий бензин?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016