ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 19:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Кабельне телебачення (все про нього)
Кабельне телебачення
Чи влаштовує вас якість кабельного телебачення
rootДата: П'ятниця, 07-Бер-2008, 09:51 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline

Всі питання, пропозиції та скарги висловлюємо тут. На які вулиці потрібно провести кабельне ТВ. Які б канали ви хотіли дивитися?

OksMДата: П'ятниця, 21-Бер-2008, 22:25 | Сообщение # 2
Підполковник
Награды: 0
Спутниковая антена и hands hands hands
А кабельне уже устарело...

:-)

sergoДата: Субота, 22-Бер-2008, 01:36 | Сообщение # 3
Підполковник
кабельному!!!!

Жизнь.exe /?

awocadoДата: Субота, 05-Кв-2008, 23:33 | Сообщение # 4
Лейтенант
Quote (OksM)
Спутниковая антена и А кабельне уже устарело...

Та і телебачення, навідь супутникове, починає "устаривать"
У кого є швидкісний інтернет - не дуже дивиться телевізор.
А швидкість в доступному нам інтернеті зростає (та і ціни падають)

recleanДата: Неділля, 06-Кв-2008, 13:22 | Сообщение # 5
Лейтенант
Quote (awocado)
У кого є швидкісний інтернет - не дуже дивиться телевізор.

Для України в цілому і для Лохвиці зокрема це не є актуально, поки що.
На даний момент супутники - рулеззз! IMHO.

awocadoДата: Неділля, 06-Кв-2008, 13:55 | Сообщение # 6
Лейтенант
Quote (reclean)
Для України в цілому і для Лохвиці зокрема це не є актуально, поки що.На даний момент супутники - рулеззз! IMHO.

А що, укртелеком в Лохвиці не забезпечує доступ? Там є досить великі швидкісті.
В мене дома інтернет повільний - 128 Кбіт/сек, але я в місцевій сіткі де по вечорах доступна розшарена база приблизно 2000 компів (в день і вранці - менше) і загалом (ввечері) доходить до 100 Терабайт.
Качаються фільми, серіали, ціківі передачі з швидкістю в середньму 2-4 МбАйт/сек.
І я вже давно практично не дивлюсь телевізор (хоч у нас і є кабельне щось біля 50 -ти каналів)
Набагато краще дивитись по компу без реклами.

i_k1983Дата: Вівторок, 08-Кв-2008, 14:29 | Сообщение # 7
Рядовий
инет ТВ онлайн + архивы
правда с ОГО-512 подвисает bash sad

TeslenkoSashaДата: П'ятниця, 06-Чер-2008, 11:24 | Сообщение # 8
Сержант
Я токож віддаю перевагу перегляду фільмів на компу, адже, дивлячись телік, не занєш що за фільми показують. Після перегляду таких фільів відчуваєш, що потратив час марно. А на компі дивишся фільми, про які колись чув, і знаєш, можливо від інишх, чи варто його дивитися.

Доброе - это прекрасное в действии.
Жан Жак Руссо

BadДата: Вівторок, 17-Чер-2008, 03:58 | Сообщение # 9
Полковник
Награды: 1
Скажіть будь-ласка хто займається кабельним? Ніяка робота не проводиться ось уже декілька років. Кабельне тільки в центрі і в радіусі сто метрів. Яка причина не проведення кабельного в усі куточки Лохвичинни. А по супутнику дивися менше каналів ніж по кабельному... angry

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

ЗаЙкаДата: П'ятниця, 11-Лип-2008, 17:33 | Сообщение # 10
Генералша
Bad, ти сказав велику дурницю,бо по спутніку є багато цікавих каналів,а по кабельному їх зовсім мало і то ГЛЮЧНІ!!!Ти напевне просто забуваєш включати тюнер!!! tongue

BadДата: Неділля, 07-Вер-2008, 00:30 | Сообщение # 11
Полковник
Награды: 1
ЗаЙка, І які на Твою думку цікавих каналів на супутнику, яких не має по кабелю cool

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

ДЯДЬКОДата: Четвер, 11-Вер-2008, 15:52 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Пригода № 6. (іншопланетна) Набридло мені через день телевізійну 7- метрову антену крутити, чіткість зображення ловити...Вирішив долучитися до користувачів супутникового телебачення. (Правда, мріяв про КАБЕЛЬНЕ, але зловити того марсіанена, що за кабельне у Лохвиці відповідає, просто неможливо. Кажуть, він частенько у космосі.) Привезли спеціалісти- супутники тарілку, до хати причепили, заставили яблуню зрубати (бо, бачиш, волнам заважала). Налаштували. "Стидні" канали закодували, щоб перед дітьми не червоніти. Аж раптом, через тиждень у тюнері щось "глюкнуло" , пропав один улюблений канал, потім другий, третій. "Стидні" канали розкодувалися, на інших не по-нашому белькочуть. Біда, хоч телевізора не включай! Возив я того тюнера разів 5 на перекодування до спеціалістів- супутників...А от у кума кума мого, що в центрі живе, КАБЕЛЬНЕ телебачення. Ото красота! Показує всі мої улюблені канали .(Хоч, хату у центр міста перенось!)

clapsДата: Середа, 15-Жов-2008, 15:24 | Сообщение # 13
Полковник
Награды: 2
На сьогодні накраще ТБ для Лохвиці це - кабельне ТБ. По-перше: якість і кількість каналів пристойна, по-друге: не буває ніяких глюків з закодованими каналами,(Їх вже дядя кабельщик розкодував). Мій товариш також поставив тарілку - куча каналів в дивитися нічого - белькочуть, як казав ДЯДЬКО не по-нашому.

...серце людини обмірковує свій шлях, але Господь керує її ходою.

awocadoДата: Середа, 15-Жов-2008, 17:04 | Сообщение # 14
Лейтенант
Quote (claps)
На сьогодні накраще ТБ для Лохвиці це - кабельне ТБ. По-перше: якість і кількість каналів пристойна, по-друге: не буває ніяких глюків з закодованими каналами,(Їх вже дядя кабельщик розкодував). Мій товариш також поставив тарілку - куча каналів в дивитися нічого - белькочуть, як казав ДЯДЬКО не по-нашому.

А от мій батько відмовівся від лохвицького кабельного (дуже часто "глючив" та і чіткість була просто жахлива) і поставив супутникове. (обійшлося 750 грн "під ключ") Всього там 48 каналів, із них 3 - закодовані і потрібно платити за розкодування, (хоча в інтернеті час від часу можна знайти у "піратів" ключі), 2 чи 3 іншомоині, решта (більше 40-а) можна дивитись. Якість показу - відмінна. Зараз він хоче встановити ще одну антену (друга обійдеться в 200грн. )і добавиться ще 20 "наших" каналів.
І ніякої тобі абонплати.

krasik68Дата: Середа, 15-Жов-2008, 21:09 | Сообщение # 15
Сержант
Самий оптимальний варіант це супутникове + картшаринг.Ось де є що глянути. Куди тому дротяному tongue

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Кабельне телебачення (все про нього)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017