ЛохвицяЧетвер, 23-Лис-2017, 21:21
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 15«126789101415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
ДЯДЬКОДата: Середа, 24-Вер-2008, 12:53 | Сообщение # 106
Генерал-майор
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Sana)
А реально, що чи хто має реальний (кардинальний) вплив на життя Лохвиці?

Київські пани, які мають види на лохвицьку землю, її багатства. Місцеві можновладці, які приймають "нужні" рішення, в залежності, хто більше заплатить...

grigori37Дата: Середа, 24-Вер-2008, 14:52 | Сообщение # 107
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Вельмишановний пане, Дядьку! перестаньте говорити натяками: "київські пани", "місцеві можновладці" "нужні" (ху, яке погане слово, чимсь віддається) рішення" , " хто більше заплатить". Кажіть відверто або ніяк. Інакше сами розумієте, получається балаган. Що таке балаган не знаю, але думаю, що щось подібне до дискусу. За Ваші"пригоди" раджу, якщо не маєте надійних доказів, помовчати.
Сподіваюсь, Ви вірно сприймете моє зауваження, адже воно ради діла, і на здоров*я, та щастя.

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Середа, 24-Вер-2008, 15:44 | Сообщение # 108
Генерал-майор
Доводиться говорити натяками...Ви ж, Григоріє, далеко, людей не знаєте...А місцеві прекрасно все розуміють...І "пригоди" теж. А Вас що, сьогодні бджоли покусали?

grigori37Дата: Середа, 24-Вер-2008, 17:42 | Сообщение # 109
Генерал-лейтенант
Пане Дядьку, у Саксонії бджіл не бояться. Вони собі нектар і пильцю збирають і все. А от шершні! Здорові як горобці.
В квартири залітають. Я цього року вбив 5 душ (чи штук душі ж у шершнів мабуть немає). Жінка їх дуже боїться.
Мене ніяк, а шершнів дуже. В миналаму році одного вдарила полотенцем, а він на ньому завис, вона не побачила і взяла рукою. Ужалив,гад. Довелося швидку допомогу викликать. Це правда.

Radcenko

ДЯДЬКОДата: Середа, 24-Вер-2008, 21:26 | Сообщение # 110
Генерал-майор
Співчуваю!...Сам покусаний не раз був...

grigori37Дата: Четвер, 25-Вер-2008, 16:21 | Сообщение # 111
Генерал-лейтенант
Реальною владою в районі є Районна Рада, це законодавча частина і Виконком - її виконавчий орган. Якщо хочете
впливати на життя в районі, то вступайте до якоїсь партії, висувайтеся від неї кандидатом в депутати, вас обере народ, і ви будете або рішення приймати, або проводити їх в життя. Так по конституції. Я пропонував панові Бабаю вступати до партії. Відмовився. Напевне, і Ви, пані Sana, і пан Дядько і багато інших форумчан безпартійні, отже вас ніхто не вибере в депутати і всі справи будуть вирішуватися без вас. Хтось інший буде правити бал.
Віче незаконно. Це просто шоу, балаган. Усе інше теж.
Я не знаю якими повноваженнями наділена ДРА. думающо тільки дорадчими. Швидко поміняти все можна лише. переворотом, революцією, але в Лохвиці про це думати нічого. Так що майте терпіння робити все по закону.

Radcenko

SanaДата: Четвер, 25-Вер-2008, 16:34 | Сообщение # 112
Підполковник
Quote (grigori37)
Я не знаю якими повноваженнями наділена ДРА.

Почитайте Закони України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про державну службу".

grigori37Дата: П'ятниця, 26-Вер-2008, 08:13 | Сообщение # 113
Генерал-лейтенант
Спасибі, пані Sana, читати не буду, уже ні для чого, може пан Щуров розповість, то почитаю. Знаю що в СРСР керівною силою була партія, і радянська влада була у неї в наймах, в Німеччині при Гітлері було те ж саме, без дозволу гауляйтера дерева не можна було спиляти. То може воно так і треба щоб був хтось, що тільки думає і направляє, а інші виконують. Не знаю. Та Вad нагадує, що джерелом влати на Україні є народ, значитиь Ради, а не адміністрація президента.

Radcenko

SanaДата: П'ятниця, 26-Вер-2008, 09:00 | Сообщение # 114
Підполковник
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про місцеві державні адміністрації
Стаття 1. Місцеві державні адміністрації та їх місце в системі органів виконавчої влади
Місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчоївлади і входить до системи органів виконавчої влади.
Місцева державна адміністрація в межах своїх повноваженьздійснює виконавчу владу на території відповідноїадміністративно-територіальної одиниці, а також реалізуєповноваження, делеговані їй відповідною радою.
Стаття 2. Основні завдання місцевих державних адміністрацій
Місцеві державні адміністрації в межах відповідноїадміністративно-територіальної одиниці забезпечують:
1) виконання Конституції, законів України, актів ПрезидентаУкраїни, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчоївлади вищого рівня;
2) законність і правопорядок, додержання прав і свободгромадян;
3) виконання державних і регіональних програмсоціально-економічного та культурного розвитку, програм охоронидовкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів інаціональних меншин - також програм їх національно-культурногорозвитку;
4) підготовку та виконання відповідних бюджетів;
5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;
6) взаємодію з органами місцевого самоврядування;
7) реалізацію інших наданих державою, а також делегованихвідповідними радами повноважень.
Стаття 13. Питання, що вирішуються місцевими державними адміністраціями
До відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах,визначених Конституцією і законами України, належить вирішенняпитань:
1) забезпечення законності, охорони прав, свобод і законнихінтересів громадян;
2) соціально-економічного розвитку відповідних територій;
3) бюджету, фінансів та обліку;
4) управління майном, приватизації та підприємництва;
5) промисловості, сільського господарства, будівництва,транспорту і зв'язку;
6) науки, освіти, культури, охорони здоров'я, фізкультури іспорту, сім'ї, жінок, молоді та неповнолітніх;
7) використання землі, природних ресурсів, охорони довкілля;
8) зовнішньоекономічної діяльності;
9) оборонної роботи та мобілізаційної підготовки;
10) соціального захисту, зайнятості населення, праці тазаробітної плати.
Місцеві державні адміністрації вирішують й інші питання,віднесені законами до їх повноважень.
Стаття 34. Відносини місцевих державних адміністрацій з обласними та районними радами
Місцеві державні адміністрації здійснюють повноваження,делеговані їм відповідними обласними, районними радами.
Делегування радами повноважень місцевим державнимадміністраціям супроводжується передачею фінансових,матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для їхздійснення.
Місцеві державні адміністрації підзвітні та підконтрольнівідповідним радам у частині делегованих повноважень.
Голови місцевих державних адміністрацій мають право вноситина розгляд відповідних рад питання, пов'язані з виконаннямделегованих повноважень, та інші пропозиції.
Голови обласних державних адміністрацій мають право дорадчогоголосу на засіданнях обласних рад. Голови районних державнихадміністрацій мають право дорадчого голосу на засіданнях районнихрад.
Голови місцевих державних адміністрацій щорічно звітуютьперед відповідними радами з питань виконання бюджету, програмсоціально-економічного та культурного розвитку територій іделегованих повноважень.
Обласна та районна ради можуть висловити недовіру головівідповідної місцевої державної адміністрації, на підставі чого, зурахуванням пропозицій органу виконавчої влади вищого рівня,Президент України приймає рішення і дає відповідній радіобгрунтовану відповідь.
Якщо недовіру голові обласної чи районної державноїадміністрації висловили дві третини від складу відповідної ради,Президент України приймає відставку голови відповідної місцевоїдержавної адміністрації.

grigori37Дата: П'ятниця, 26-Вер-2008, 11:04 | Сообщение # 115
Генерал-лейтенант
А що ж робить райвиконком, за що йому гроші платять?

Додано (26-Вер-2008, 10:04)
---------------------------------------------
Двовладдя. то може це і є причина безвідповідальності: Іван киває на Хому... В СРСР і у Гітлера був же явний пріоритет партії, в Німеччині із 1938 року навіть засінання міністрів не проводилися. На Укаїні вроді ж демократія.

Radcenko

aboubyrДата: П'ятниця, 26-Вер-2008, 21:19 | Сообщение # 116
Генерал-майор
Награды: 3
Щоб я зробив на місці мера м.Лохвиця.
Провів би тематичну зустріч з мешканцями міста
" Мої пропозиції та способи їх реалізації". Є шанс отримати позитивні генеруючі ідеї.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - Субота, 27-Вер-2008, 22:52

ДЯДЬКОДата: Субота, 27-Вер-2008, 00:27 | Сообщение # 117
Генерал-майор
Quote (aboubyr)
" Мої пропозиції та способи їх реалізації"

Гарна тема для наступних зборів "Віче" !

grigori37Дата: Субота, 27-Вер-2008, 12:24 | Сообщение # 118
Генерал-лейтенант
Сто чоловік - сто пропозицій, тисячу людей - тисяча пропозицій. Немає сенсу заміняти людей пропозиціями. Треба черати вождя, фюрера, жорстокого гетьмана.

Radcenko

БабайДата: Субота, 27-Вер-2008, 13:15 | Сообщение # 119
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (grigori37)
Треба черати вождя, фюрера, жорстокого гетьмана.

Для цього й треба знати історію. Це вже було. Був Сталін . Всим сподобалось ? Чи треба знову наступати на ті ж самі граблі ?

Quote (ДЯДЬКО)
Quote (aboubyr)
" Мої пропозиції та способи їх реалізації"

Гарна тема для наступних зборів "Віче" !

А Ви на нього прийдете ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Субота, 27-Вер-2008, 14:38 | Сообщение # 120
Генерал-майор
А хто Вам сказав, що мене не було на перших...

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 8 з 15«126789101415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017