ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 15«12456781415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
БабайДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 14:35 | Сообщение # 76
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (aboubyr)
Потрібен новий підхід ,створення команди однодумців,

А що ж тоді роблять депутати місської ради ? Це ж вони мають бути тією командою однодумців, що допомагає працювати меру міста. Невже ви думаєте, що вона сама має все робити ? Навіщо ж тоді такі депутати ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МасяняДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 15:05 | Сообщение # 77
Полковник
Награды: 1
Багато рішень приймається за спинами депутатів. Згадаймо про обіцянки мера відновити парк відпочинку, дві предвиборчі кампаніі. Нещодавно на сесіїї міської ради за рішаючим голосом мера було надано дозвіл на будівництво ще однієї церкви у парку відпочинку. А де буде парк, куди подіти танцювальний майданчик. Може він ще колись працюватиме. Мабудь пам'ятаєте ходу батюшок в центрі. Я не проти церков, але треба думку народу враховувати, а не меру самому вирішувати, якою буде церква. Якщо народ захоче, хай буде і мусульманської віри, але така, щоб око радувала, була гордістю міста, а не ще один пластіковий будинок, як біля 3 школи.

Обираємо серцем!!!!

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 16:12 | Сообщение # 78
Генерал-майор
Награды: 0
Моя люба! Київські пани думку лохвицького народу питати не будуть. Вже давно все куплено і вирішено без нашого відома. Всим, кому треба, роздані взятки...І пластикова церква стоятиме у парку...А ти, дітки, танцюй і далі в "Орбіті".
p.s. А я з жінкою залюбки б на танцмайданчик ще походив би...Як у молодості...Ех...

МасяняДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 16:33 | Сообщение # 79
Полковник
Я не "дітки" і давно вже не танцюю в "Орбіті" і мої діти в тому гадюшнику танцювати не будуть. Якщо думку народу ніхто не слухає, навіщо "Віче", так для шороху, щоб було про що писати?. Якщо думку народу ніхто не слухає, навіщо тут на форумі розпинаєтесь, так для себе, від скуки. Уявляю, що ви будете писати взимку, коли роботи на грядках меньше! happy

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 18:23 | Сообщение # 80
Генераліссімус
Quote (Масяня)
Якщо думку народу ніхто не слухає, навіщо тут на форумі розпинаєтесь, так для себе, від скуки.

Для того й ВІЧЕ збирається, щоб думку народу почули, а то вони на форум не ходять і роблять вид що все прекрасно. А якби форумчани на ВІЧЕ виступили, та розповіли, що людям болить, то влада може й почула б.
А то тут писати ми всі грамотні, а реально владі про проблеми району сказати слабо ? cool
До речі, ВІЧЕ збирає не влада, а народ . surprised

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 19-Вер-2008, 19:01 | Сообщение # 81
Генерал-майор
Вибачаюсь, Масяня! Можливо грубувато щось сказав! Мужик всеж...Щось мені не віриться, що форум представники лохвицької влади не читають...Читають! Права ти, Масяня, думку лохвицького народу ніхто не слухає і слухать не буде. Доля центра Лохвиці вже вирішена - продано все. Влада втихушку приймає рішення, не дотримується законодавчовстановлена процедура приватизації, власні лохвицькі особи мають особисті інтереси у розпродажі району......Ну, збереться народ, ну, поговорять...Точно так, як і на форумі... Далі що?

aboubyrДата: Субота, 20-Вер-2008, 00:14 | Сообщение # 82
Генерал-майор
Награды: 3
А не кощумнством є - скакати на руїнах храма? Можливо там є некрополь. І чому забороняти на пустці реанімувати святилище.Не церква розклада душу підростаючих поколінь ,а інші заклади, та невігластво душі їх батьків.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - Неділля, 21-Вер-2008, 21:10

МасяняДата: Субота, 20-Вер-2008, 10:14 | Сообщение # 83
Полковник
Я не проти храма , тільки щоб не було соромно перед дітьми. Зараз стоять храми, які побудовані сотні років тому, а скільки вистоє пластікова церква , що залишиться нащадкам? Це може бути ще один "долгострой" у центрі. Як вам забор на базарі? Головне обнести забором свое куплене місце, розрити асвальт, а там хай люди його обминають. Хай будують храм на руїнах колишнього, але гарний і бистро!!!!!!!!!!! angry

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: Субота, 20-Вер-2008, 17:56 | Сообщение # 84
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
Ну, збереться народ, ну, поговорять...Точно так, як і на форумі... Далі що?

А Ви б рийшли на ВІЧЕ, та й поговорили б, і з людьми , і з владою. Я вважаю, що там буде можливість це зробити. А далі що - нехай народ вирішить ...

цитата из фильма.

МасяняДата: Субота, 20-Вер-2008, 22:51 | Сообщение # 85
Полковник
Я думаю, що влада послухає нас, тай піде займатися своїми справами. На жаль я не можу прийти, а якщо ви озвучите мою думку (я думаю вона у нас спільна) буду дуже Вам вдячна!!!!!!!!!!!

Обираємо серцем!!!!

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 12:26 | Сообщение # 86
Майор
smile если б все так хорошо работало то может что то и поменялось бы но....законы Украины настолько "сырые" что ошибками законодательства пользовались, пользуются и будут пользоваться....увы...
Да сказать можно....даже сделать какой то диалог с руководством но...все действительно давно решено и не в пользу города....и так во многих регионах Украины....будет строиться то что уже купили...
но попробовать что то поменять стоит, стоит сделать хотябы каждому по одному шагу вперед...а там и дорога образуется

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

aboubyrДата: Неділля, 21-Вер-2008, 21:35 | Сообщение # 87
Генерал-майор
Награды: 3
В Брайан Трейсі є цікава цитата:" Зроби зразу.Не відклададай на потім." Хочемо нормально жити -топай ніжками. Лише активний спосіб ведення життя приносе успіх.
Є ініциатива - підтримай вогонь ,і своїм теплом він обігріє й тебе. Пасивність,песимистичність, боязнь,лінь - негативні людські риси.
А в Горького "Буревісник" ... им, Гагарам ,не доступно наслажденье битвы жизни ,гром ударов их пугает " . Так здається, що більшість Лохвичан це одні Гагари,які чекають лише часу щоб відщипити щось не приклавши ніяких зусиль.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aboubyr - Понеділок, 22-Вер-2008, 21:53

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 21:47 | Сообщение # 88
Майор
А это так везде. Думаешь только в Лохвице этим болеют....не это паразит общества...так что тех кто движет прогресс очень мало...нужно записывать в Крассную книгу Мира)))

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

SanaДата: Понеділок, 22-Вер-2008, 17:56 | Сообщение # 89
Підполковник
Quote (Бабай)
то влада може й почула б.

Дуже велике МОЖЕ, але скоріш за все навіть не прислухається, до того що не зачіпає їх власних інтересів angry

grigori37Дата: Понеділок, 22-Вер-2008, 20:47 | Сообщение # 90
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Не добре свій народ лаяти. Він не гірший за інші народи. Ось гляньте на базар, усе що там продається роблять люди, а чиновники та інтелігенція купують. Інтелігенцію нашу треба будити.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 6 з 15«12456781415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017