ЛохвицяПонеділок, 11-Гр-2017, 14:39
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 15«123451415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
ЛохвицькийДата: Субота, 26-Кв-2008, 11:34 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (VIKTOR_)
Потрібно повернути молодих людей із Києва, що на заробітках. Дати їм робочі місця та житло та належні умови для проживання, а не існування. 90% молодих людей спивається або втікає в міста в пошуках кращої долі. Але і там вони нікому не потрібні (з власного досвіду).

Цiкаво хто i коли буде давати(створювати) робочi мiсця та будувати житло для жителiв району?
В Союзi ми звикли,що за нас все вирiшувала КПСС.Але сьогоднi людям варто турбуватися про себе самим.
Звичайно влада повинна дбати про свiй народ.Але влада е наше дзеркальне вiдображення.Якщо ми пасивнi та не розумнi,то як влада може турбуватися про нас?
Звiсно,що все ж до влади приходят бiльш активнi люди i при нашiй пасивностi вони в основному активно турбуються про своi iнтереси.
Нашi проблеми великою мiрою е наслiдком нашоi житьедiяльностi.
Приватизацiю народ Украiни прогавив,на дивлячись на вiдповiднi застереження.На черзi питання Землi.
Якщо зараз люди не використають своi можливостi(а схоже на те,що все повториться),то в недалекому майбутньому значна бiльшiсть громадян Украiни не буде мати власностi (земля,акцii та iнше),а отже буде наймитом як на рiднiй землi,так i на чужiй.
Що можливо робити молодим людям на своiй малiй батькiвщинi i пропонiю обговорити бажаючим тут, або в новiй темi.Я впевнений,шо при великому бажаннi можливо знайти вiдповiдi на всi виникаючi питання.


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
grigori37Дата: Четвер, 08-Тр-2008, 17:38 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Голова чи мер?
Кожному хотілося б жити в зеленому, чистому, упорядкованому місті, де облаштовані вулиці, надійні комунікаційні мережі, різноманітні культурно оформлекні паркани, свіжопофарбовані фасади будинків, газони, клумби, майданчики для дітвори, підлітків, спортивні, чистота і порядок в дворах, а люди, зустрічаючись, вітаються, бажають один одному добра і усе як у казці. Такі міста є, я живу в одному із них в Німеччині.
Чи може стати подібною намальованому Лохвиця? Місто це живий організм, до нього підводяться: електроенергія, газ, вода, телефон, радіо, промислові та продовольчі товари, сировина, а відводяться: мусор, продукти фекальної каналізації, та вироби міста. Усі ці та інші, мені невідомі, потоки повинні управлятися. Обов*язок голови-мера організувати і підтримувати роботу управління містом. Система управління повинна бути прозорою і стабільною, щоб кожний житель її знав і звертався до відповідального чиновника, а не до голови- мера. Голову-мера і його “каманду” часто міняти не треба. Управління це нервова система міста, і делітантів туди пускати не слід. Якщо воно упорядковане, тобто, якщо за всяку справу єсть відповідальний, то тоді можна планувати майбутнє.
Усе це я написав не для мера Лохвиці, вона це знає, а для молодих людей що ще не встигли глибоко пізнати життя. А для мера ось що: у Лохвиці єсть декілька 9-ти поверхових будинків. Це, м*яко кажучи не якісне житло, дороге його обслуговування. Добре було б здихатися цих будинків. Такий варіант треба включати в перспективу міста, Лохвиця повинна мати будинки без ліфтів і підкачки води


Radcenko
 
ЛохвицькийДата: Субота, 10-Тр-2008, 09:20 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Приклад для розвитку теми )))

Стратегический план развития Дергачевского района

Ефективність місцевого самоврядування та економічного розвитку залежить не лише від вміння місцевої влади приймати вірні рішення із тих чи інших питань, але й від ступені залучення самих членів громади до вирішення питань покращення власного життя, від їх інтелекту та підприємливості. ( Розумно )))

Увага до стратегічного планування в структурах місцевого управління саме пов’язана з процесами його децентралізації та підвищення ролі місцевого самоврядування, так як стратегічне планування – це систематичний процес, за допомогою якого громади малюють картини власного майбутнього, визначають етапи та способи його досягнення, виходячи із місцевих ресурсів і потреб. Місцеві органи влади, в межах своїх юридичних повноважень несуть все більшу відповідальність за економічну ситуацію в Україні і Закон України «Про місцеве самоврядування» зобов’язує місцеві органи влади брати участь та сприяти розробці економічних програм місцевого розвитку.
Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації № 381 від 21.11.2003р створено Робочу групу по розробці Стратегічного плану розвитку Дергачівського району та затверджено модель процесу стратегічного планування, запропоновану ініціативною групою громадян.

читати далi

Можливо обговорити такий план розвитку Лохвицького району чи мiста Лохвицi? )))


Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - Середа, 14-Тр-2008, 23:24
 
БабайДата: Субота, 10-Тр-2008, 16:19 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою. Кухарка - повинна куховарити, прачка повинна прати, годинникар - лагодити годинники, а місська влада - керувати містом . Якщо кухарка почне керувати містом чи державою - наслідки ми всі бачили, та й зараз ще видихуємо. Ми можемо вносити побажання, що б ми хотіли бачити, але реально вносити зміни, може лише реальна ВЛАДА (якщо вважатиме за потрібне).

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: Середа, 14-Тр-2008, 10:07 | Сообщение # 35
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Вибачаюсь за втручання, старий та і живу не на батьківщині.
Зрозумів так, що стратегічний план розвитку Лохвиці і району потрібен. Але він повинен бути зовсім нового типу, в ньому головним повинна бути ініціатива людей. її всякими способами треба підтримувати, а тих хто її не проявляє терзати. Треба вимагати від людей активних дій: щоб і двір був упорядкований і около побілене, і біля двору чисто, і так скрізь, на всих напрямках життя.
У звіті районної адміністрації, не приведено число безробітних, а вони ж напевне є, одержують якісь гроші і повинні їх відробляти. В капіталізмі даром ніхто нічого не дасть, ніде взять, усе приватне. Я не забув про старих і хворих то інша стать, там налоги.
Думаю, що такий перспективний план важко зробити, але він потрібен.


Radcenko
 
rootДата: Середа, 14-Тр-2008, 12:02 | Сообщение # 36
Адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 464
Награды: 4
Репутация: 16
Статус: Offline
Мені просто здається що владі байдуже думка виборця.
Чому в нас і досі немає скриньки для побажань, як це робиться в подібних містах (в великих - є ще і оф.вебпортали)? Невже так важко купити за 50 грн ящик і прикрутити його на міській раді і повідомити про це через місцеві ЗМІ. Іти і сидіть в приймальні годинами ніхто не схоче щоб висловити свої думки, а от написати листа і вкинути в скриньку в зручний для людини час реальніше. Потім все це прочитати і найважливіше винести на сесію міської ради. Про результати вирішення цих питань повідомляти через ЗМІ. Листи з гнівом аналізувати, для того щоб зрозуміти чому і чим народ невдоволений. Адресу нашого сайту мерія знає, але жодного повідомленя від них я ще не бачив. Напрошується думка: наша міська влада - це посадові особи, а народ - це засіб для затвердження їх, яким користуються 1 раз на 4 роки.


 
БабайДата: Четвер, 15-Тр-2008, 17:01 | Сообщение # 37
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Хто навів вас на думку, що влада буде слухати простий народ ? Чи слухав народ пан Черновецький в Києві, коли роздеребанював Київ ? Чи слухав народ пан Добкін в Харкові, коли обдирав харків"ян ? Хто вам сказав що нас тут в Лохвиці хтось слухатиме ? Зроблять як самі собі захочуть, а скажуть що це за бажанням громади міста ! Невже досі незрозуміло, що до влади добираються не ті хто знає що треба робити, а ті хто знає що треба сказати. А різниця тут дуже велика.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
grigori37Дата: Неділля, 18-Тр-2008, 14:14 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
В тому що ви, Бабаю, говорете нічого нового немає. Ще Джонатан Свіфт писав в "Путешествтях Гулливера", 400 років тому, і люди до цого часу думку ту переписують, що філософи це ті, що вірять, що правителі піклуються про народ, міністри служать людям, нагороди даються по заслугам і в багато інших дурниць які здравомислячому чоловікові і в голову не приходять. Але щось робити треба. Не знаю, а так хочеться кращого. Тільки не революція, там завжди перемагають відверті бандити. Треба щоб працювали закони... і ніхто неміг їх порушувати.

Radcenko
 
БабайДата: Неділля, 18-Тр-2008, 15:54 | Сообщение # 39
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Золоті слова "треба щоб працювали закони, і ніхто не міг їх порушувати" . Але ж ми бачимо прямо протилежне : У людей пропали заощадження (щезли, як і не було) - ніхто не покараний;, роздеребанили національний банк Україна - ніхто не покараний;, Охоронці депутата побили гаїшника - нікого карати;, дітки-мажори збивають людей навіть на тротуарах та автобусних зупинках - карати нікого;, Черновецькі роздеребанили пів Києва - карати нікого;,
в приміщення Верховної ради простому смертному зайти неможливо, не те що щось пронести - депутати проносять мегафони та інший мотлох а винних немає - покарати нікого. Верховна рада за пів року проробила лише місяць чи два - а кого покарано -нікого. На всю країну показують : в Сумській області піймали злочинців, вони варили й продавали медовуху і заробили на цьому аж тисячу гривень - чим завдали велетенської шкоди державі, судити їх треба. Виходить для одних закони діють, адля нших закони просто не існують. Так от коли закони будуть діяти для всих без винятку життя може й зміниться на краще !

P. S. Але це вже мабуть інша тема для іншого форуму.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.


Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 18-Тр-2008, 15:58
 
МасяняДата: Понеділок, 19-Тр-2008, 23:31 | Сообщение # 40
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 152
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Я бы для блага города на месте мэра ушла в отставкуи уступила место кому-то молодому. Иногда кажеться, что молодым можно больше доверять, чем бывалым и они более ответственно относились бы к своему посту. А наша мэр чувствует свой близкий мерский конец и творит что хочет. Очень много жалоб слышу от людей в ее адрес. Да и темы нашей бы небыло, если бы было все хорошо.

Обираємо серцем!!!!
 
БабайДата: Вівторок, 20-Тр-2008, 10:50 | Сообщение # 41
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Було б непогано запрвадити звітування мера перед громадою міста за використання коштів місцевого бюджету. Від яких організацій скільки поступило, і куди це все пішло.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ЛохвицькийДата: Середа, 21-Тр-2008, 21:51 | Сообщение # 42
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 378
Награды: 3
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Масяня)
Я бы для блага города на месте мэра ушла в отставкуи уступила место кому-то молодому.

Кому молодому?Он есть?Он существует?Если да,то почему о нем никто не говорит и никто его не знает?
Да, можно без конца критиковать нынешнего мэра и возможно даже есть за что,но можно и похвалить эту женщину,что она взяла на себя ответственность за город и как может несет эту ответственность ))
Почему на выборах не нашлось более молодого и способного человека?А кто сегодня занимается кадровыми вопросами в городе или в районе?Какие партии и как готовятся к следующим выборам?Какие кандидатуры претендуют на пост мэра Лохвицы или Червонозаводского?И хоть кто-нибудь интересуется созданием программы развития города и района?
Если жители города не возьмуться за решения назревших вопросов, то ничего не изменится и при новом мэре.Да,бывают в истории примеры сильных и талантливых руководителей,но это редкость.
В Лохвице,как мне кажется, более реальный вариант - это объединение группы активных людей,возможно на базе какой-то партии или общественной организации с целью разработки Плана развития города с механизмами реализации и выдвижение от этой группы кандидата на пост мэра города.
А отчеты мэра и даже райкома партии перед жителями города райорганизация НРУ добилась еще,если не ошибаюсь где-то в районе 1991 гада.Но со временем это все ушло в историю.Демократией нужно уметь пользоваться )))


Возлюби ближнього свого,як себе самого.
 
grigori37Дата: Четвер, 22-Тр-2008, 10:53 | Сообщение # 43
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
В Лохвиці ж єсть якісь партії? То що ж думають їх члени? Чекають високооплачуваних посад?
Імпонує написане і Лохвицьким і Бабаєм, та як перейти до діла? Як об*єднати однодлувмців енергійних і безкорисних навколо місцевих проблем? Як "заразити" молодь ідеями самоврядування? Як підняти активність усіх громадян? Адже тільки при ній можна добитись виконання законів.
Не згоден, що кожен повинен чесно робити тільки своє діло, цього мало. Треба слідкувати і за ходом громадських
справ. Чиновники будуть шевелитися енергійніше якщо відчуватимуть наглядаючі очі. читати про себе критичні статті в газеті, слухати людську думку по радіо, накінець, остерігатися втратити посаду.


Radcenko
 
БабайДата: Четвер, 22-Тр-2008, 14:57 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Активність молоді здається спрямована зовсім в іншу сторону ( гульнути, курнути, ширнутись, бухнути).
А в ішої частини молоді - проблема вижити в сучасних економічних умовах, коли платити треба за все (включаючи медицину, навчання та житло), і хоч якось забезпечити собі нормальне існування ( я не кажу життя).


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
МасяняДата: П'ятниця, 23-Тр-2008, 01:11 | Сообщение # 45
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 152
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
В нас різна молодь. Я вважаю за молодь і тих, кому близько 30 років. Це ті люди, які більш менш вже в цьому житті чогось досягли для себе. В них є сім'ї, вони мають роботу і можуть працювати на благо міста. Питання в тому, чи дадуть їм наші "при владі" діяти та перемогти під час наступних виборів? Наприклад, в нашому місті існує партія "Батьківщина молода" від партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. Та і саму партію "Батьківщина" в нашому районі очолює молода команда.

Обираємо серцем!!!!
 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 3 з 15«123451415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017