ЛохвицяЧетвер, 21-Вер-2017, 19:07
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 13 з 15«121112131415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
РК-86Дата: Неділля, 04-Жов-2009, 17:04 | Сообщение # 181
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (Бабай)
А Ви песиміст, пане РК-86, Не хочете вірити, що щось може змінитися на краще .

Змінилося. Написів "Кріль!" не має. Хай приватно поясню значення.
Графіка - класична для перехідного віку.

Але про будівництво і олігофренію, і про те, як з нею боротися. З олігофренією, бо це - "вона", а "будівництво" - "воно".

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Неділля, 04-Жов-2009, 17:41 | Сообщение # 182
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
Але про будівництво і олігофренію, і про те, як з нею боротися. З олігофренією, бо це - "вона", а "будівництво" - "воно".

А-а-а, ну тоді ой ...
А це не заразне ?
А то може в карантин ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

valeraДата: Вівторок, 04-Тр-2010, 17:04 | Сообщение # 183
Сержант
Награды: 1
Що б ти зробив на місці мера для міста?
дрючив би ЛОХвицю й далі, на всю котушку! bangin

ssi71Дата: Понеділок, 10-Тр-2010, 13:54 | Сообщение # 184
Рядовий
Награды: 0
Quote (Бабай)
А я предлагаю задуматься над проблемой экологии...тоесть уборка лесопарковых зон(они здесь есть!!!).

Цілком з вами згоден,і на місці мера я організовував би суботники декілька разів на рік,для прибирання соснового парку.В примусовому порядку залучав би до цього міроприємства старші класи усих трьох шкіл,тому що неодноразово був свідком як наша молодь "відпочиває на природі" і що вони після себе залишають...це просто жах!!!
А в сосновому парку доречі гуляють мами з маленькими дітьми,вранці люди займаються спортом та й взагалі,це легені нашого міста.
Доречі для проведення суботників коштів майже не треба.Та й відносно молоді,воно через руки краще доходить...

aaaaДата: Понеділок, 10-Тр-2010, 21:03 | Сообщение # 185
Генерал-лейтенант
Награды: 4
Я також згідний.Наша зелена перлина міста,через деяких ненайкращих представників тваринного світу з людською зовнішностію, може перетворитись в відстій, на подобі Богодарівського сміттєзвалища.Якщо немає вродженої свідомості то потрібно вчити і впливати на підсвідомість .

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aaaa - Понеділок, 10-Тр-2010, 21:04

ZARAZAДата: Четвер, 17-Чер-2010, 09:21 | Сообщение # 186
Полковник
щоб я зробив на місті мера?та як і нині діючий,обкрадав громаду міста. angel2

ВелецькаДата: Понеділок, 21-Чер-2010, 17:03 | Сообщение # 187
Сержант
Quote (ssi71)
Цілком з вами згоден,і на місці мера я організовував би суботники декілька разів на рік,для прибирання соснового парку.В примусовому порядку залучав би до цього міроприємства старші класи усих трьох шкіл,тому що неодноразово був свідком як наша молодь "відпочиває на природі" і що вони після себе залишають...це просто жах!!!
А в сосновому парку доречі гуляють мами з маленькими дітьми,вранці люди займаються спортом та й взагалі,це легені нашого міста.
Доречі для проведення суботників коштів майже не треба.Та й відносно молоді,воно через руки краще доходить...

це вірно, місто (і не тілько воно) потопає в бруді, на те, що плаває в нечисленних озерах, краще не дивитись... враження армагеддону, що насувається... невже в школі зараз не вважають працю на благо громади суспільно корисною?????? Невже люди розучились БАЧИТИ, ДЕ ростуть та бавляться їх діти, і їм не шкода? Я не вірю, що всі такі байдужі, що не бачать відмінність між брудом і дбайливістю та чистотою. Недавно вперше відвідала Миргород, і він нагадав меня Лохвицю в моєму дитинстві - чисті дбайливо оформлені газони, дороги, сквери, магазини. Особливо мене зворушила тумба для об"яв, маленькі чисті пішоходні переходи, інші принади маленького міста. Маленьке місто, - не метрополіс, а просто перлина, шедевр, яким і була колись Лохвиця до початку безумства в 80-х. Зрозуміло, що бюджет Миргороду і Лохвиці - дві великі різниці, але ж ми можемо почати з себе??? Перестати сіяти срач навколо, а потім вже рахувати хто, скільки і куди потіг. Контролювати себе, а потім і за оточуючих можна взятись. Крім цього, в Лохвиці все ще животіє кілька старих будинків, які ще не доконали герострати - горе-забудовники, їх необхідно спасати в першу чергу, не дати часові стерти їх з лиця землі. Серед ілюстрацій книжки Панченка про Лохвицю є, фото, практично, всіх старих будівель, якими вони були в кінці 19 - на поч. 20 сторіччя. Шкода, що їм так і не збираються повертати первозданного вигляду, бо вони були прегарні. (

Сообщение отредактировал Велецька - Понеділок, 21-Чер-2010, 17:10

aaaaДата: Понеділок, 21-Чер-2010, 18:52 | Сообщение # 188
Генерал-лейтенант
От і приклад є. Залишилось знайти мера. Того хто любе і дорожить природою, історією .В якого мотвація влади є підняття величі Божества природи , і боротьба з хряками ,які окупували наше місто.

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ВелецькаДата: Середа, 23-Чер-2010, 17:21 | Сообщение # 189
Сержант
хм, не все так добре в славному місті Миргород:
Две школьницы устроили погром на кладбище Миргорода
Сотрудники милиции нашли вандалов, которые неделю назад ночью устроили дебош на городском кладбище Миргорода, повалив более десяти памятников.
Как сообщили сегодня в ГУ МВД Украины в Полтавской области, вандалами, которые осквернили могилы, оказались две 16-летние ученицы городских школ. http://obkom.net.ua/news/2010-06-23/1315.shtml

faust1011Дата: Середа, 23-Чер-2010, 23:51 | Сообщение # 190
Рядовий
хм, не все так добре в славному місті Миргород:
Две школьницы устроили погром на кладбище Миргорода
Сотрудники милиции нашли вандалов, которые неделю назад ночью устроили дебош на городском кладбище Миргорода, повалив более десяти памятников.
Как сообщили сегодня в ГУ МВД Украины в Полтавской области, вандалами, которые осквернили могилы, оказались две 16-летние ученицы городских школ. http://obkom.net.ua/news/2010-06-23/1315.shtml

В сім'ї не без "урода", як то кажуть.

Пропоную ,для початку, взяти великого бульдозера та розрівняти "дитяче кафе" в центрі міста з гордою назвою "Чайка". Та і взагалі, на місці мера я б подумав, чи доцільна у нас в місті така кількість "пітєйних завєдєній" на душу населення. Алкоголь, до-речі, витягує на поверхню (у більшості випадків) найгірші людські риси, а совість присипає. Ось звідси й масове свинство серед більш-менш дорослих, а діти дивляться на них і вчаться. Замкнуте коло...

aaaaДата: Четвер, 24-Чер-2010, 23:47 | Сообщение # 191
Генерал-лейтенант
Якщо пє , то й без "Чайки" питиме. Якщо хам - то пожиттєво.Приклад - на купальних містах річки кожен ранок ,ЖАХ! скло-пляшки ,стаканчики п/е, пляшки з запахом оковитої,огризки,блювота... І підпис: тут були хряки.

Сообщение отредактировал aaaa - Четвер, 24-Чер-2010, 23:47

faust1011Дата: П'ятниця, 25-Чер-2010, 00:09 | Сообщение # 192
Рядовий
Про "Чайку" то я зі злості, бо живу поруч і все те бачу кожного дня; та й подивіться на контингент "чаєчний" - лячно за дітей, що йдуть зі школи, з музичної школи ввечері. А це, до-речі центр міста, так би мовити, обличчя. А щодо річки - то я там буваю майже кожного вечора з дружиною (без пляшок smile ), то ввечері там три ЖАХИ!, а може й більше. Особисто я та мої друзі буває, відпочиваємо "на природі", але навіть одноразові чарочки та серветки забираємо з собою, а "отих", хто насвинячує я не можу ні зрозуміти, ні виправдати. І що головне - не бачу ні засобів впливу на таких свиней, ні інших шляхів вирішення проблеми (хіба самому ходити понад берегом прибирати, але це не вихід, я не всесильний, та й вільного часу не багато).

ВелецькаДата: П'ятниця, 25-Чер-2010, 14:27 | Сообщение # 193
Сержант
Quote (faust1011)
Про "Чайку" то я зі злості, бо живу поруч і все те бачу кожного дня; та й подивіться на контингент "чаєчний" - лячно за дітей, що йдуть зі школи, з музичної школи ввечері. А це, до-речі центр міста, так би мовити, обличчя. А щодо річки - то я там буваю майже кожного вечора з дружиною (без пляшок ), то ввечері там три ЖАХИ!, а може й більше. Особисто я та мої друзі буває, відпочиваємо "на природі", але навіть одноразові чарочки та серветки забираємо з собою, а "отих", хто насвинячує я не можу ні зрозуміти, ні виправдати. І що головне - не бачу ні засобів впливу на таких свиней, ні інших шляхів вирішення проблеми (хіба самому ходити понад берегом прибирати, але це не вихід, я не всесильний, та й вільного часу не багато).

Особисто мені страшно дивитись на діточок, яких "продвинуті" батьки приводять з собою в кафешку біля "Абсолюту", і сидять там до нестями (

faust1011Дата: П'ятниця, 25-Чер-2010, 14:37 | Сообщение # 194
Рядовий
Я вважаю, що такі батьки не "продвинуті", а "здвинуті", причому конкретно і назавжди.

БабайДата: П'ятниця, 25-Чер-2010, 16:43 | Сообщение # 195
Генераліссімус
Награды: 5
Цікаво, а яка відстань від "Чайки " до музичної школи ?, Хоча є й ближче, прямо біля санстанції ...
Здається є якісь норми на розміщення "пітєйних" закладів, відносно дитячих ?
Та й густота розміщення пивничок: "Чайка", "Абсолют", "Корона", "Мінімаркет" ...
А чи не надто густо вони розташовані ???

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 13 з 15«121112131415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017