Що б ти зробив на місці мера для міста? - Сторінка 12 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 22:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 12 з 15«12101112131415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
РК-86Дата: Субота, 06-Чер-2009, 11:05 | Сообщение # 166
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
root, Що б ти зробив на місці мера для міста?
Коли в повній мірі було б присутє почуття відповідальності, самоповаги, совісті нарешті... Питання риторичне. Або знає і не діє (бо вигідно). Або знає і не в змозі діяти (бо страшно)...

Додано (06-Чер-2009, 10:05)
---------------------------------------------
Або перше і друге одночасно. (Самий гірший з варіантів).

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - Субота, 06-Чер-2009, 11:14

aaaaДата: Понеділок, 27-Лип-2009, 22:36 | Сообщение # 167
Генерал-лейтенант
Награды: 4
"за земельну ділянку у м. Лохвиця розміром 0,1 га у 2009 році потрібно сплатити 34,94 грн. по терміну до 15 серпня - 17,47 грн, до 15 листопада – 17,47 грн. !!!! ?
за земельну ділянку у м. Червонозаводське розміром 0,1 га у 2009 році потрібно сплатити 13,28 грн. по терміну до 15 серпня - 6,64 грн, до 15 листопада – 6,64 грн." !!! ?
т.є. якщо в мене участок присадиьної ділянки 9 соток то я мушу заплатити 0,9 х 34.94 =31,436 грн !
В місті нехай 3000 дворів . То бюджет міста поповниться на суму 94308 грн
Так, в міської ради - губа не дура. А щож вони з такою кучею грошей робити будуть ? Невже платні їм вже невистачає ? Чому не розкажуть що з ними зробилять Яку зарплату і за які діяння отримують.
Чому такий прогрес в платі за землю?
Чому заводські розцінки в половину нижчі?
Може в них совісті на стілки більше.

"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

Сообщение отредактировал aaaa - Четвер, 30-Лип-2009, 21:35

нескажуДата: Понеділок, 27-Лип-2009, 23:07 | Сообщение # 168
Сержант
Награды: 1
думаю,що ні. wacko заводські кріпаки,що до влади добралися стрижуть населення cry міста Червонозаводського,неменше ніж Лохвичан angry

Сообщение отредактировал нескажу - Понеділок, 27-Лип-2009, 23:08

mikhailДата: Понеділок, 27-Лип-2009, 23:51 | Сообщение # 169
Полковник
Що б ти зробив на місці мера для міста?
Те,що всі мери angel

911

aaaaДата: П'ятниця, 14-Серп-2009, 21:45 | Сообщение # 170
Генерал-лейтенант
А не пора обранцям міста провести зустріч з "лекторатом"? Потрібно взнати доки буде блокування вул.Р.Люксембург. Чи й іншим починати щось блокувати. Що ж воно в кінці кінців буде.Потрібно вже замислитись.

"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

нескажуДата: Субота, 15-Серп-2009, 00:49 | Сообщение # 171
Сержант
Награды: 1
Червонозаводске якби блокувало ці машини,щоб було з чого кормивсяб райцентр лоховиця? з швейної? чі??? biggrin

БабайДата: Субота, 15-Серп-2009, 12:40 | Сообщение # 172
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (нескажу)
Червонозаводске якби блокувало ці машини,щоб було з чого кормивсяб райцентр лоховиця? з швейної? чі???

В тому році Млинівський міст витримав ці машини.
Якщо в цьому році завалиться - що буде далі ?
З чого "кормитися" будемо ? А це траса Київ - Суми.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Субота, 15-Серп-2009, 13:46 | Сообщение # 173
Генераліссімус
aaaa, Перш ніж сплатити і розлучитися з рідненькими гривнями, спробуйте одержати "бамагу", на підставі якої з Вас "доять". Це Перший Крок.
Існує, і надіюся що існує, законодавсво України, яке регулює Ваші відносини з містечковою "владою".

Додано (15-Серп-2009, 12:46)
Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції).

Подав би у відстаку (склв би з себе повноваження).

На вулиці, яку блокували, жила моя покійна перша вчителька. І вулиця була така сама, Під боком Райкома, всих держиморд. Десятками років ховалося. Навіть в проектах архітектора.
Призвіща? Ну Валерія Мірошніченко... Заставили. Як оцю лупоту назвать? Ну щоб не заробить за "корретність"?

aaaaДата: Субота, 15-Серп-2009, 21:38 | Сообщение # 174
Генерал-лейтенант
РК ,мене поразила прогресія з якою ми стали краще жити , і прогресія зякою нас доять.

РК-86Дата: Четвер, 10-Вер-2009, 06:17 | Сообщение # 175
Генераліссімус
Quote (aaaa)
"за земельну ділянку у м. Лохвиця розміром 0,1 га у 2009 році потрібно сплатити 34,94 грн. по терміну до 15 серпня - 17,47 грн, до 15 листопада – 17,47 грн. !!!! ?
за земельну ділянку у м. Червонозаводське розміром 0,1 га у 2009 році потрібно сплатити 13,28 грн. по терміну до 15 серпня - 6,64 грн, до 15 листопада – 6,64 грн." !!! ?
т.є. якщо в мене участок присадиьної ділянки 9 соток то я мушу заплатити 0,9 х 34.94 =31,436 грн !
В місті нехай 3000 дворів . То бюджет міста поповниться на суму 94308 грн
Так, в міської ради - губа не дура. А щож вони з такою кучею грошей робити будуть ? Невже платні їм вже невистачає ? Чому не розкажуть що з ними зробилять Яку зарплату і за які діяння отримують.
Чому такий прогрес в платі за землю?

А ну давайте точніше. "За земельну ділянку у м. Лохвиця розміром 0,1 га..." . Вона належала до цього комусь? Ну десь, хтось, абихтось мав на неї види і вважав за свою?

Якщо є домова (ота старенька, з прописками вже давно тих, хто відкланявся...) книжка, і Ви проживаете там, а ще там і є план будинку з іншими дворовими будівлями плюс план земельного участку знятий іноді декілька разів, то купувати землю Вас ніхто не має права.

Але є але. Будівля і присадибний участок (з булівлями) повинні бути передані Вам у власність.

Коли Ви спробуєте придбати ділянку землі не під забудову а для іншого використування - справа інша.

Коли місцеві органи влади роблять спроби завищувати ціни при передачі землі у власність(хоча Законодавством передбачено і фінансовано кількома Держбюджетами безкоштовна передача земельних ділянок у приватне користування) - це явне порушення Закону.
Примітка.
Коли ви є власником апріорі, коли ви вступили в право наслідування.

А аукціонна продаж - кому і скільки і якому г..ну підсунете. (Я ж сказав "громадянину).

А статті хай непродажній юрист знайде. (Якщо знайдете).

Додано (10-Вер-2009, 05:08)

Quote (aaaa)
РК ,мене поразила прогресія з якою ми стали краще жити , і прогресія зякою нас доять.

Мене це також вражає... Але все гірше і гірше те, що в молоці з кожним разом при доїнні все більше і більше води. Настане такий час, коли будемо переливати з пустого в порожнє.

Ну не доходе до бичар: Підкурив від зеленої "сотки" двохсотдолярову сигару - вмер раніше на 10 років. Молочко закінчиться. А на водичці в кращому випадку тільки дрисля, вибачте...

Додано (10-Вер-2009, 05:17)
root, Що б ти зробив на місці мера для міста?

Коли б я був... Мабуть би втік. Як чкурнув би... Але зразу. Тепер - пізно. Грєшен, батюшка, грешен, превєлики грехи мои и долги многиє...

grigori37Дата: Субота, 12-Вер-2009, 16:56 | Сообщение # 176
Генерал-лейтенант
Награды: 2
На місті мера я б об*явив пана Янушевича персоною нонграта. За те що всьому світові показав суспільний туалет в Лохвиці.

Radcenko

БабайДата: Неділля, 13-Вер-2009, 12:28 | Сообщение # 177
Генераліссімус
Якщо такого не показувати, то це не значить, що цього немає.
На такі речі варто звертати увагу. Може скоріше дійдуть руки й до цього.
Не буде ж цей туалет таким вічно ....

цитата из фильма.

aaaaДата: Вівторок, 22-Вер-2009, 20:46 | Сообщение # 178
Генерал-лейтенант
Першочергово - ,а що про мене там шушукають в народі ? А чим я прославляюсь в інтернеті.
А можливо до міськ ради цивілізація ще не достукалась?

РК-86Дата: Неділля, 04-Жов-2009, 16:38 | Сообщение # 179
Генераліссімус
Quote (Бабай)
Не буде ж цей туалет таким вічно ....

БУДЕ! Бо і 40 років тому, коли я відвідував танці у парку "культури", він був таким самим презентабельним.
Колись, давно-давно, вивчаючи будівельну справу, було таке запитання "на засипку": З чого повинно починатися облаштування будівельного майданчика? Питання ставили зазвичай перед клінічними олігофренами. В надії на те, що хоч це в їхніх безтолковках змогло відкластися...

БабайДата: Неділля, 04-Жов-2009, 16:49 | Сообщение # 180
Генераліссімус
Quote (РК-86)
БУДЕ! Бо і 40 років тому, коли я відвідував танці у парку "культури", він був таким самим презентабельним.

А Ви песиміст, пане РК-86, Не хочете вірити, що щось може змінитися на краще .

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 12 з 15«12101112131415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016