ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 13:16
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 11 з 15«129101112131415»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Що б ти зробив на місці мера для міста?
РК-86Дата: Середа, 24-Гр-2008, 20:20 | Сообщение # 151
Генераліссімус
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (aboubyr)
І стане тобі, і нам, жити на багато приємніше в цьому всима забутому містечку Лохвиця.

Треба було для яскравості додати :"і Богом забутому". Ми не боги і, поки що перед ними не преставилися, живемо там, де живем. І існує підозра, що нас примушують існувати в скотстьких умовах не завдяки промислу Божому, а завдяки промислу деяких людців, які забули не тільки про Нього, а і про те, що люди вже довгий час ходять вертикально...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 12:36 | Сообщение # 152
Генерал-майор
Селищний голова Нових Санжар Андрій Река на скутері збирав сміття

У п’ятницю голова селищної ради Нових Санжар Андрій Река, 54 роки, запросив місцеву молодь на скутерах об’їхати райцентр. Учасники акції збирали сміття у великі поліетиленові пакети. Пропонували власні ідеї для покращення благоустрою селища.
Увечері до селищної ради приїжджає 60 осіб. Тут їх реєструють. По тому проводять жеребкування. Кожен витягує з коробки одну цукерку.
— Ділимося на чотири групи, — кричить Река. — Для цього дістаємо цукерки. У коробці цукерки в обгортках чотирьох кольорів.
У кожній групі — по 15 учасників. Усім роздають пов’язки із написом ”Я люблю Нові Санжари”. Андрій Река, решта хлопців та дівчат пов’язують їх на голови.

продовження

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - П'ятниця, 26-Гр-2008, 12:39

ДЯДЬКОДата: П'ятниця, 26-Гр-2008, 13:44 | Сообщение # 153
Генерал-майор
Награды: 0
Непогано б було гарно і весело провести високосний 2008. Порадувати, так сказать, жителів Лохвиці феєрверком...

БабайДата: Субота, 27-Гр-2008, 17:48 | Сообщение # 154
Генераліссімус
Награды: 5
У райцентрі на 10 тис. жителів установлено 250 урн. Новими Санжарами їздить чотири триколісних велосипеди з ящиками, до яких двірники збирають сміття. До великих свят у селищі проходять загальні суботники, на які виходять усі місцеві жителі.

То значить можуть ? Якщо захочуть !
Все залежить від ОРГАНІЗАЦІЇ людей.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 29-Гр-2008, 23:23 | Сообщение # 155
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
Непогано б було гарно і весело провести високосний 2008. Порадувати, так сказать, жителів Лохвиці феєрверком...

Так. Зібрати кошти на феєрверк з благодійницьких пожертвувань, а бюджетні ...
Ті відмиють, а ті - пристосують...

Додано (29-Гру-2008, 22:23)
---------------------------------------------
Просто відфеєрверити про надання допомоги, про метри відремонтованих доріг, інше,з дуже чітким фінансовим звітом "про невикористання феєрверку"... Чіико, у ЗМІ.
ОТО БУВ БИ НОВОРІЧНИЙ ФЕЄРВЕРК ! ! !

ДЯДЬКОДата: Вівторок, 30-Гр-2008, 14:26 | Сообщение # 156
Генерал-майор
Награды: 0
Quote (РК-86)
Ті відмиють, а ті - пристосують...

А ось подивимось по тривалості новорічного ФЕЄРВЕРКА, скільки відмили...
Якщо феєрверк буде тривати 1 хвилину- то добре відмили...

РК-86Дата: Вівторок, 30-Гр-2008, 19:36 | Сообщение # 157
Генераліссімус
ДЯДЬКО, Додати нічого. Як кажуть, no coment.

grigori37Дата: Четвер, 29-Січ-2009, 18:48 | Сообщение # 158
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Що б зродив? Зібрав би свою команду і сказав: Криза. Багато безробітних. Будемо шукати гроші на соціальну допомогу. Як зробити так, щоб за ці гроші кожна здорова, працездатна людина відпрацювала невні години? Міським службам треба підготувати роботи і визначитися скільки працівників для цих робіт треба. Роботи повинні бути соціально-корисними, наприклад, вимостити дорогу на Гудзюрину, (щоб Дядько не спотикався).
Це не я придумав, так роблять в багатьох країнах.

Radcenko

БабайДата: Четвер, 29-Січ-2009, 19:05 | Сообщение # 159
Генераліссімус
Quote (grigori37)

Не надто поспішать працювати наші люди. Тим більше, на соціально-корисних роботах.
Раніше таке практикувалося в державній службі зайнятості.
Згоджувалися не охоче, і далеко не всі.

цитата из фильма.

РК-86Дата: Понеділок, 16-Бер-2009, 22:38 | Сообщение # 160
Генераліссімус
Quote (grigori37)
Що б зродив? Зібрав би свою команду і сказав: Криза. Багато безробітних. Будемо шукати гроші на соціальну допомогу. Як зробити так, щоб за ці гроші кожна здорова, працездатна людина відпрацювала невні години? Міським службам треба підготувати роботи і визначитися скільки працівників для цих робіт треба. Роботи повинні бути соціально-корисними, наприклад, вимостити дорогу на Гудзюрину, (щоб Дядько не спотикався).

Я не встигаю дивуватися Вашій наївності, чи необізнаності...
У багатьох країнах існує практика долучення до соціальної праці. Вигляди не буду перелічувати. Існує тільки єдине "но". Виділені владою кошти для реалізації подібних програм... Може у Вас є повний кошторишний звіт любої місцевоі Ради? Де дебіт з кредітом (хоч у проекті) сходився б? Зріли Ваші очі документ українського походження?

БабайДата: Вівторок, 17-Бер-2009, 11:01 | Сообщение # 161
Генераліссімус
Пане РК-86, чого Ви дивуєтеся ? Чоловік давно вже живе в Германії, тож і мислить, як нормальна людина.
Це ми з Вами живемо в дурдомі, і маємо відповідні думки. Невже для Вас це не очевидно ?

цитата из фильма.

rootДата: Четвер, 04-Чер-2009, 17:46 | Сообщение # 162
Адмін
Награды: 4
У Лохвиці поставлять гойдалки для дорослих
17.06.2008 17:22

У сквері Пам’яті воїнів Афганців у Лохвиці з 5 червня почали облаштовувати дитмайданчик. Установили гойдалки та гірку. Майданчик будують за кошти міської ради та місцевих підприємців. У райцентрі планують відкрити ще два на вулицях Фрунзе та Пролетарській. У міському парку поставити гойдалки для підлітків та дорослих.

— На майданчику буде ще пісочниця, оригінальний будиночок. У одній половині будуть посадочні місця для мам, в іншій — для дітлахів, — розповідає міський голова Лохвиці Надія Солонець, 59 років.

На час робіт на гойдалки почепили таблички — ”Кататися заборонено до 7 червня”. Будівельники пояснюють, щоб конструкції вистоялися й не трапився нещасний випадок. Одразу після встановлення на гойдалках каталися до півсотні дітей. Через це кілька з них обірвалися.

— Качелі виготовлені з сертифікованих матеріалів, що можуть витримати вагу дітей, зимові погодні умови, — продовжує Солонець. — Щоб дорослі не каталися, плануємо встановити таблички із віршованими попередженнями. Говоримо дітям, щоб не дозволяли цього робити батькам.

Для молоді і дорослих планують встановити міцні каруселі та гойдалки. Їх поставлять у старому парку, поряд із місцем, де вони були 20 років тому.

За радянських часів у ньому працювали каруселі, гойдалки ”човники”, велике й маленьке ”чортове колесо”. У кінці 90-х те, що від них залишилося, здали на брухт.

Будівництво дитмайданчика обійдеться в 19 тис. грн.

Це матеріал річної давності з Gazeta.ua. Цікавий факт, але за рік нічого з запланованого так і не зробили... Також мені цікаво чому було обрано вулиці Фрунзе та Пролетарську?

YanushevichДата: Четвер, 04-Чер-2009, 20:49 | Сообщение # 163
Генерал-полковник
Quote (root)
Також мені цікаво чому було обрано вулиці Фрунзе та Пролетарську?

Ул.Фрунзе и Пролетарська. Что хорошего на них может произойти?

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 11:20 | Сообщение # 164
Генераліссімус
Quote (root)
цікаво чому було обрано вулиці Фрунзе та Пролетарську?

Може це не в нас, а в Полтаві ?

цитата из фильма.

rootДата: П'ятниця, 05-Чер-2009, 11:48 | Сообщение # 165
Адмін
Награды: 4
та ні, в нас wacko

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Що б ти зробив на місці мера для міста? (пропозиції)
Сторінка 11 з 15«129101112131415»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017