ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:50
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Дитяче кафе
Дитяче кафе
БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 19:14 | Сообщение # 16
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (ДЯДЬКО)
Правда є один вихід...Кафе повинне мати направленність харчувально-розважального.

Але це вже не буде ДИТЯЧИМ кафе. Це вже буде інше ... Яскравий приклад - "Чайка"
А піццерія - то само собою, одне другому не заважає.

Quote (ДЯДЬКО)
А Ви,Бабаю,мабуть "далекуваті" в торгівлі та підприємництві...

Зараз такий час, що навіть у академіків і безробітних була можливість спробувати свої сили в підприємництві . А далі, в кого як склалося ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 01:04 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Награды: 0
Воно й видно, в кого та як...Взяли б на себе відповідальність: відкрили кафе,пооформлювали найманців(причому всих,навіть,прибиральниць),поплатили відрахування,поповнювали б свіженький асортимент і т.д. З понеділка по п*тницю будете сидіти на порозі, виглядати клієнтів. А у суботу-діти набіжать, асортимент весь зїдять, виручку зроблять...І далі на поріг-до слідуючої суботи.

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 11:59 | Сообщение # 18
Генераліссімус
ДЯДЬКО,
Кожен повинен займатися своєю справою. Причому з максимальною віддачею. З мене поки що хватає й своєї роботи і відповдаьності. А Вам можу сказати, що коли людина займається всим відразу, то це значить, що до пуття вона нічого робити не вміє. Бо коли і швець, і жнець, і на дуді гравець то толку немає ніде ...

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 12:06 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Ось ви вже й оправдуєтесь...От тепер я б з вами 100 грамів випив би...По-людському погомоніли б...на тему піцерії-дитячого кафе...

БабайДата: Понеділок, 08-Вер-2008, 15:00 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
Ось ви вже й оправдуєтесь...

Виправдовується тільки винний. Я ж ні в чому тут не завинив, тому не виправдовуюся, а пояснюю. А можливість погомоніти буде в усих, хто прийде на зустріч форумчан.

цитата из фильма.

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 15:25 | Сообщение # 21
Майор
ну вообще то это реально, потому что сейчас идет детский бум, потому на детских радостях тож можн заработать...что и делают в других городах

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

КОРИЦАДата: Неділля, 21-Вер-2008, 19:16 | Сообщение # 22
Полковник
Quote (Котька)
ну вообще то это реально, потому что сейчас идет детский бум, потому на детских радостях тож можн заработать...что и делают в других городах

Реально все, вопрос только в том, кто захочет на данном этапе вложить в это деньги!)))Оно вполне возможно окупиться, если конечно правильно организовать предприятие, но ведь нужно вложить большую, очень большую сумму денег....а у кого они сейчас есть?!))Ну, точнее есть у многих, но делиться ими они не хотят, даже ради детей!)))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

КотькаДата: Неділля, 21-Вер-2008, 22:32 | Сообщение # 23
Майор
Ну...даже мэр города это может сделать подключив инвесторов и совладельцев...главное чтобы было понятна одна истина, это то что будет работаться в залог на будущее, тоесть уменьшив этим прогулки покурить,побухать и т.д. Вместо этого родители смогут сделать культ походов в кафешку чтобы просто покушать мороженное, поразвликаться на качелях...А не просмотр родительских бухих дней....

NULLA LEX SATIS COMMODA OMNIBUS EST

elipolДата: П'ятниця, 08-Тр-2009, 16:45 | Сообщение # 24
Підполковник
Потрібно робити щось типу макдональдса з орієнтацією на сумську трассу. Звісно зі своєю специфікою... Потім туди добавляти морозиво і кондитерські.
Але на це потрібен спеціаліст і ентузіаст.

Олександр

АЛЕКСДата: П'ятниця, 08-Тр-2009, 22:26 | Сообщение # 25
Полковник
Награды: 1
Quote (elipol)
Потрібно робити щось типу макдональдса з орієнтацією на сумську трассу. Звісно зі своєю специфікою... Потім туди добавляти морозиво і кондитерські.
Але на це потрібен спеціаліст і ентузіаст.

Щоб побудувати такий заклад потрібно щоб у місті була певна кількість населення, ніхто ж не захоче працювати, в збиток! sad sad sad sad

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

БабайДата: Понеділок, 11-Тр-2009, 15:54 | Сообщение # 26
Генераліссімус
Quote (Котька)
родители смогут сделать культ походов в кафешку чтобы просто покушать мороженное, поразвликаться на качелях...А не просмотр родительских бухих дней....

Любій владі вигідно, щоб люди були тупими п"яницями. Ні одна влада цей проект не підтримає.
Робити треба все самому. Від початку до кінця.
І треба бути готовому, що влада буде тикати палки в колеса ...

цитата из фильма.

jafarДата: Четвер, 14-Тр-2009, 01:01 | Сообщение # 27
Полковник
Цікава тема \памятаю колись переглядав по астрі засідання Ч-Зкої міськ ради-розглядали питання про виділення земельної ділянки під ДИТЯЧЕ КАФЕ\\\ в результаті бачимо вагочик з палаткою--в простонародді генделик -ввечері і навіть інколи зранку п"яні крики і обісцяна вся прилегла територія(бо як правило клозет будують десь через пів року-мабуть поки на ньго грошей зароблять)а ви про піццерію biggrin

БабайДата: Неділля, 17-Тр-2009, 11:32 | Сообщение # 28
Генераліссімус
Quote (jafar)
обісцяна вся прилегла територія(бо як правило клозет будують десь через пів року-мабуть поки на ньго грошей зароблять)

Наскільки мені відомо, без облаштованого туалету, не могли дати дозвіл на відкриття ...

цитата из фильма.

jafarДата: Неділля, 17-Тр-2009, 14:12 | Сообщение # 29
Полковник
Quote (Бабай)
Наскільки мені відомо, без облаштованого туалету, не могли дати дозвіл на відкриття ...

Повірте мені на слово-повз ці "дитячі кафе" доводиться проходити кожен день\\та і якщо клозет і е-то ним як правило ніхто некористуеться(але це вже не по темі)

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Дитяче кафе
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017