ЛохвицяСубота, 20-Січ-2018, 10:28
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Дитяче кафе
Дитяче кафе
BadДата: Вівторок, 24-Чер-2008, 00:35 | Сообщение # 1
Полковник
Награды: 1
Статус: Offline
Чи потрібне в Лохвиці Дитяче Кафе?! На мою думку край потрібне. Але місцеві підприємці будують, відкривають кафе, бари де будуть спиртні напої - це головна їх виручка. Хіба в алкоголі весь сенс? В який заклад зараз можна повести дитину, щоб вона не бачила п'яних пик і не чула п'яної ругані? Прохання до підприємців: подумайте над цією пропозицією, і я вважаю, що виручка буде набагато більша ніж з продажу пива та горілки.

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

БабайДата: Вівторок, 24-Чер-2008, 14:17 | Сообщение # 2
Генераліссімус
Награды: 5
Якщо хто пам"ятає, то кафе "Чайка" починало свою роботу як дитяче кафе. Там не було навіть пива. В що воно перетворилось зараз мені не треба говорити, ви всі і так бачите. А насправді дитяче кафе дійсно потрібне, тільки без алканів, наріків, і гральних автоматів. Лише для дітей. А коли поруч буде ще й дитячий майданчик, з гірками, качельками та іншими драбинками, - то буде просто чудово. До речі, в м. Миргороді, на березі річки побудували дитячий майданчик. Це так, просто інформація для роздумів.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

МасяняДата: П'ятниця, 27-Чер-2008, 16:14 | Сообщение # 3
Полковник
В нашем городе ребенка вообще некуда повести. Кафе нет, пляжа нет, качелей нет. Одни магазины, бары ну а теперь еще и церквей наставят на любой вкус и цвет. И получается, что одни торгуют, другие пьют, третьи молятся, а дети в это времи по закоул cool кам бродят и мучаются от безделия, особенно сейчас, на каникулах.

Обираємо серцем!!!!

БабайДата: Неділля, 10-Серп-2008, 19:21 | Сообщение # 4
Генераліссімус
Дитяче кафе нам потрібне, і дитячий майданчик для дітей, і місський пляж, і місський парк, і атракціони для молоді порібні, і кінотеатр потрібен, і дитячий театр потрібен - цей перелік ще можна продовжувати ще довго, тільки от толку з того. Підприємці в цьому не зацікавлені, а місцева влада тим більше не зацікавлена.

цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Понеділок, 11-Серп-2008, 00:45 | Сообщение # 5
Полковник
Награды: 0
Ну, полностью согласна, только думаю обсуждать этот вопрос нужно не на форуме, а там где от этого реально будет толк!)))Но, с другой стороны, а кто к нам прислушаеться?!В жизни каждый сам за себя!И тратить свои деньги, на кафе для детей, где им будет приятно провести время, никто не будет!(((

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

АЛЕКСДата: Середа, 03-Вер-2008, 16:27 | Сообщение # 6
Полковник
Так у нас уже строили детское кафе и что вышло! angry

Я УКРАЇНЕЦЬ!
Я знаю багато таємниць, але я не знаю усіх відповідей...

КОРИЦАДата: Середа, 03-Вер-2008, 18:49 | Сообщение # 7
Полковник
Quote (АЛЕКС)
ак у нас уже строили детское кафе и что вышло!

Так вот то и вышло, что счс в Чайке!ну действительно куда выгоднее получать прибыль от продажи алкоголя, чем сделать кафе,которое реально принесет пользу всему населению!Тем более, что кафешек, таких как Чайка сейчас, у нас хватает!)))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

МасяняДата: Четвер, 04-Вер-2008, 12:52 | Сообщение # 8
Полковник
Кафе "Чайка" - это вообще позор для города, тем более, что "крыша" (говорят) из нашей администрации. surprised

Обираємо серцем!!!!

ElisaДата: Субота, 06-Вер-2008, 17:38 | Сообщение # 9
Рядовий
Ой ,а я была в той Чайке с ребёнком где то в 2004 - 2005м году .. точно не помню.. так вот пошла так как мне его посоветовали.. там ужас конкретный - сразу же к нам прикопался какой то п`яный мужик - и это в 12:00 дня..
неужели нет нигде нормал`ный кафэ,где можно без этой п`яни сидет`?.. спрашиваю так как следующим летом собираюс` приехат` в Лохвицу

БабайДата: Субота, 06-Вер-2008, 18:16 | Сообщение # 10
Генераліссімус
На жаль, в Лохвиці дійсно, немає ні одного кафе, куди можна було б пітти з дитиною, просто поїсти морозива, випити молочний чи фруктовий коктейль. І при цьому не спостерігати всяких "пивунів", і не слухати п"яний мат. Можливо, адміністрація міста піде назустріч тому підприємцю, який організує справжнє дитяче кафе ? Для цього треба з боку адміністрації не так вже й багато. Прийняти невисоке налогообкладення , і не "драти три шкури" за аренду землі та приміщення в центрі. Я вважаю, що ці два питання в компетенції місської влади, і при наявності бажання, це можливо вирішити.

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 00:50 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Нічого не вийде,панове!На скільки мені не зраджує пам*ять,спроб відкрити дитяче кафе у місті було аж 3.Результат-"не вижили".Не виживе і наступне(якщо таке буде).Знаю,у Полтаві такі заклади зачиняються або змінюють направленість.

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 11:26 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Quote (ДЯДЬКО)
Результат-"не вижили".

Саме тому я й пропоную домовитися з місцевою владою про значне пом"якшення в плані аренди і налогообкладення. Ці питання, при бажанні, вирішуються місцевою владою досить просто.

Це ж для ДІТЕЙ , від цього в майбутньому виграють всі, і влада в першу чергу !

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Неділля, 07-Вер-2008, 11:34

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 16:11 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Бачу ,Бабаю, Ви не реаліст!Демагог!Вам люди говорять,що на продажі морозива кафе далеко "не заїде".Це вам не комуністичні часи,коли все на голому інтузіазмі!!!

БабайДата: Неділля, 07-Вер-2008, 16:52 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Шановний ДЯДЬКО, коли любою справою займатися серйозно, від щирого серця, то результат буде завжди !

Quote (ДЯДЬКО)
на продажі морозива кафе далеко "не заїде

Я особисто знаю людей, які займалися продажем морозива не один рік і досі ще не розорились ! А в кафе може бути не лише морозиво. Печиво, тістечка, соки, молочні та фруктові коктейлі, желе та інші дитячі ласощі. Можна поставити телевізор і крутити мультики чи дитячі фільми. Для людей з фантазією поле діяльності велике. Та коли до діла підходити з Вашим песимістичним настроєм, то все зразу ж сплановано на провал. Я прекрасно розумію, що мільйонів тут не заробиш, але ж це для ДІТЕЙ ! Бо коли виходити з Вашої логіки, то продавати потрібно наркоту, зброю, і людей, адже там високі прибутки. А щоб ніхто нічого не думав, продавати бухло по рублю і цілодобово !

цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 07-Вер-2008, 18:04 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Та й я знаю таких людей,які торгували одним морозивом.Та це БУЛО в 1995-2000р.р. А Ви,Бабаю,мабуть "далекуваті" в торгівлі та підприємництві...Повторюю,на морозиві та тістечках кафе "не вижеве".Правда є один вихід...Кафе повинне мати направленність харчувально-розважального.Піцерія-ось ВИХІД.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Дитяче кафе
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018