Полiтичне життя Лохвиччини - Сторінка 8 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 01:16
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 14«126789101314»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Полiтичне життя Лохвиччини
Яка з районних партiйних органiзацiй найбiльше приваблюе вашу увагу?
БабайДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 16:30 | Сообщение # 106
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Для початку Статтю 24 я привів повністю, і не я вписував в неї пільги про жінок. Невже Ви важаєте, що Конституцію писав я особисто ? Тоді до чого тут "не по гусарськи" ? Чи Ви вважаєте, що я повинен спеціально для Вас редагувати Конституцію ? Якщо це спроба мене образити, то Ви помилилися. Я не образився.

Quote (Hanter)
Бабаю, роззуйте очі!!! ВИ ХОЧА Б СВОЄ НАПИСАНЕ ЧИТАЄТЕ?!?!?!?!?!
ВИ Ж САМІ НАПИСАЛИ:

Повторюю:
Конституція України
Стаття 24.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійнихта інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорон и праці і здоров`я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

Я ще раз цитую всю статтю, і виділяю те, що хотів сказати. Якщо ви з одного разу не зрозуміли.
Коли прочитаєте те, що я виділив червоним шрифтом, то спробуйте прокоментувати, чому обирають лише партії і партійних ? Чому не може бути обраний хтось позапартійний ?, А заодно і Статтю 38 прочитайте (повідомлення № 102). Чи привілеї нардепів не суперечать конституції, стаття 24 ?
Оце те, що я мав на увазі, показуючи Вам ці статті, а зовсім не те, що Ви собі напридумували.

Quote (Hanter)
? Гестапо уже якось пробувало.

Пробачте, пане Hanter, а більш цивільних методів ви не знаєте, щоб "відділити зерна від плєвел" ? Щоб не забруднювати ряди хоча б провідних партій хабарниками, любителями "телефонного права", та іншими не чистими на руку та совість людьми ? Адже саме це і псує в людей довіру до партій . А Ви мені : - діти, клітина, організм ...
Невже Ви не бачите, що організм хворий, і його лікувати потрібно ? А коли почнеться гангрена, то й ампутувати хворий орган, щоб врятувати організм. Коли в організмі злагоджено працюють всі органи, - це чудово. А от коли кожен гне свою лінію, і не хоче (не може) співпрацювати з усим організмом це ненормально. Це саме те, що зараз відбувається і в партіях, і в уряді.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

БабайДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 19:27 | Сообщение # 107
Генераліссімус
(Hanter) Всі політичні партії - це дзеркало. НАШЕ дзеркало. А те що твориться у них у середини - це відповідно відображення тих процесів, що ідуть зараз у суспільстві. Народ - батько, парламент - його діти.
"Щоб костюм (одяг) гарно "сидів" на людині, потрібно щоб його зносили не меньше 3-х. Спочатку дід, потім батько, а потім САМ."

То де Ви тут бачите передачу досвіду ? Спочатку була однопартійна (комуністична) система, потім кілька партій, зараз - 150. Це не передача досвіду, це передача прикладу "розділяй і властвуй!" І нічого хорошого я в цьому не бачу. І не треба спирати, що це відображення процесів у суспільстві. Мені доводиться спілкуватися з дуже багатьма різними людьми, Ніхто не схвалює той хаос, що зараз творится. Йому немає ніякого виправдання. І створили його саме парійні нардепи. Не я, і не ті селяни, про яких Ви так відгукуєтесь.

(Hanter) Продаються мінітрактори по 4 тис.доларів. Любий банк дасть під нього кошти.

І ми знову повернемося до теми про кредити ...
А що робити не хочуть - так 70 років відучали працювати на землі . Люди робили за трудодні, за паличку в зошиті. Невже Ви вважаєте що враз почнуть працювати, якщо 70 років тільки робили вигляд роботи ? Треба щоб пройшли зміни в свідомості людей, а змін нема. Ви запитайте в селян, почому закупівельники беруть молоко ? А м"ясо ? А згадайте полеміку на форумі про закупівлю картоплі ?
Те що "супутники" ставлять я й сам бачу, хоч і не розумію. Якщо вже з"явилася копійка, то краще модернізувати опалення, зробити водогін, купити хоч мінітехніку для обробітку землі... Проте це моя власна думка. Очевидно вони думають не так.

(Hanter)Коли Ви останній раз бачили У НАС величезну чергу за чим небуть?

Це заслуга підприємців, які намагаються наповнити товарами магазини як продуктові, так і їнші...
А от коли пару років назад, в усих магазинах зник цукор, і навіть самі меткі підприємці не могли вчасно його привезти, я розмовляв з людьми з цукрозаводу, питав, чи дійсно цукру нема ?. То сказали, що склади забиті під потолок, а відпускати - зась ... То теж була чиясь заслуга, але вже не дрібних підприємців, а великої фігури ...

(Hanter)Зростання економіки рахують не по зростанню вартості товару (у Вашому випадку з ГММ-ом), а зростанням купівельної спроможністї населення.

А звідки ж по Вашому береться купівельна спроможність населення ? Я привів досить простий приклад, а Ви й його не зрозуміли. Спробую пояснити.
В основі ціни любого товару (продукту) лежить його собівартість . Це затрати розхідних матеріалів, енергії і праці людей (для Вас, пояснюю, це досить примітивно, насправді набагато більше факторів). Тобто у вартість продукції (в даному випадку зерна) закладена заробітна плата людей, які його виростили. І коли вартість рохідних матеріалів зростає у вісім разів (800%), а вартість кінцевого продукту лише на 50% То частина, яка припадає на заробітну плату відповідно зменшується. Оце і будуть саме ті, зароблені гроші.
Тепер про купівельну спроможність населення. Я не знаю де ви живете, і чи буваєте в магазинах, але за останній рік українські вироби з металу (гвіздки, молотки, сокири) подорожчали вдвічі !!! Наш звичайний хліб подорожчав майже вдвічі, і це ж далеко не все, цей список можна продовжувати ще довго. А зарплати за останній рік як піднялися ? А Ви мені говорите - купівельна спроможність...
От саме це я й називаю "замилювати очі!

цитата из фильма.

HanterДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 22:22 | Сообщение # 108
Лейтенант
Награды: 0
Quote (Бабай)
Оце те, що я мав на увазі, показуючи Вам ці статті, а зовсім не те, що Ви собі напридумували.

Здається там мова йшла про пільговиків і неефективне використаття бюджетних коштів, а не
Quote (Бабай)
Чому не може бути обраний хтось позапартійний ?,

Теж стосувалося і жінок. Материнство повинно бути поза економікою: тобто, що потрібно для росту і розвитку дитини - повинно бути дано. Це Закон ПРИРОДНІЙ. І не потрібно мені вказувати виписи із Конституції. Для кожного чоловіка це повинен бути свій внутрішній Закон. Тому згадування жікон і проблема материнства поряд із освітлюваною мною проблемою пільговиків я і назвав
Quote (Бабай)
"не по гусарськи" ?

Quote (Бабай)
А коли почнеться гангрена, то й ампутувати хворий орган, щоб врятувати організм.

Хто саме, по Вашому, повинен оцінювати ступінь
Quote (Бабай)
організм хворий, і його лікувати потрібно
. і яким чином Ви пропонуєте
Quote (Бабай)
ампутувати хворий орган

Додано (20-Жов-2008, 21:22)
---------------------------------------------

Quote (Бабай)
То де Ви тут бачите передачу досвіду ?

Тут приклад про ріст людини як особистості і вже через "розвинену" особистість впливати на політику у державі. Політику роблять звичайні люди. І якщо у народного депутата був батько вбивця (припустимо), то велика вірогідність, що і син недалеко від цього пішов. "Яблуко від яблуні недалеко падає" - це не я придумав. А нашій державі лише 17 років, і ще 12 років назад був повний "бєспрєдєл" і комапс у державі. То де тут накопичення і передача загальнопризнаних цінностей? Тут можуть бути лише набуті навички, або вроджені дані. Наші батьки і діди не жили "при вільмому ринку", і допомогти, на жать, нам зараз не можуть. Наші діти і онуки будуть жити краще за нас. І це не мрія. Ви подивіться на випускників шкіл, старшокласників - які вони "зубаті" і по своєму "агресивні" (пробивні). Наші діди такими не були, не тому, що тупі були, а тому, що ситуація у державі була інша і передати нам свій досвід вони не можуть, бо зовсім інший у них досвід.

Quote (Бабай)
заслуга підприємців

Там мова велась про термін "багатий-бідний" з точки зору пересічного громадянина, а не про "заслуги підприємців"

Quote (Бабай)
А звідки ж по Вашому береться купівельна спроможність населення ?

Готовий признати Вашу правду. Але мене "точить чер'ячок": 3-4 роки назад я не міг дозволити постійно їздити на авто. Для МЕНЕ НА МОЮ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ був дорогий бензин. Зараз я (НА СВОЮ НЕВЕЛИКУ ЗАРПЛАТУ) можу дозволити собі їздити більш частіше. Оце я називаю для себе зростанням купівельної спроможності. Витрати на харчі і сяке-таке інше залишилося незмінним, тобто їсти я меньше не став sad , і голий по вулиці не ходжу. biggrin

БабайДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 11:30 | Сообщение # 109
Генераліссімус
Пане Hanter, Ви цікава людина, Ви таки вперто не хочете бачити очевидного. Щоб Ви все ж відстали нарешті від жінок, цитую статтю 24 не повністю, а лише першу частину.
Стаття 24.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Основне, чому я привів дану статтю, виділене червоним шрифтом.. Не жінки і не пенсіонери.
Повторюю питання: 1. Чи привілеї нардепів не суперечать конституції, стаття 24 ?
2. Чому позапартійних обмежують в правах (бути обраним) ? стаття 24 , і стаття 38
Цитую: Стаття 38.
Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Громадяни користуються рівним правом доступу до державної служби, а також до служби в органах місцевого самоврядування.

Повторюю, я саме оце мав на увазі, а не жінок, пенсіонерів і бюджетні кошти. Бачу, Ви майстерно переводите диспут в інше русло, так ніби непомітно, але зовсім в інший напрямок. Відчувається навик політика. В той же час, досить освічена й розумна людина. Але бачите лише те, що ХОЧЕТЕ бачити .

Quote (Hanter)
Quote (Бабай)
А коли почнеться гангрена, то й ампутувати хворий орган, щоб врятувати організм.

Хто саме, по Вашому, повинен оцінювати ступінь

Quote (Бабай)
організм хворий, і його лікувати потрібно
. і яким чином Ви пропонуєте

Quote (Бабай)
ампутувати хворий орган

Той, хто ініціював створення партії, повинен був продумати і цей механізм (а зовсім не я, мені цього ніхто не доручав, та й партій я не створював.)

цитата из фильма.

ZARAZAДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 14:43 | Сообщение # 110
Полковник
ПАНЕ БАБАЙ, ВЫ НАПЕВНЕ ЗНАЕТЕ, ЩО ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ СРСР , САМА ДЕМОКРАТИЧНА КОНСТИТУЦІЯ БУЛА СТАЛІНСЬКА. АЛЕ ЖОДНЕ ПОЛОЖЕННЯ, ТАК ЯК І ЗАРАЗ, В УКРАЇНСЬКІЙ КОНСТИТУЦІЇ НЕ ВИКОНУВАЛОСЬ ТА ІГНОРУВАЛОСЬ. ТАК ЗВАНОЮ НАРОДНОЮ ВЛАДОЮ НАВІТЬ ГАСЛА СХОЖІ "ВСЕ ДЛЯ НАРОДУ" ТІЛЬКИ ДЛЯ ЯКОГО? НАЙСМІШНІШЕ ТЕ , ЩО ТОДІ СТАВИЛИ КОМІСАРАМИ НА МІСТАХ ЗЛОДІЇВ, П'ЯНИЦЬ ТА НЕРОБ, ЯКІ ВИХВАЛЯЛИСЬ ЖОВТНЕВОЮ РЕВОЛЮЦІЄЮ. ТАК І ЗАРАЗ, ТАКІ САМІ КРИЧАТЬ ПРО МАЙДАН, ХОЧА ОКРІМ ОГИДИ В ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ТАКІ КЛОУНИ НЕ ВИЗИВАЮТЬ НІЧОГО.

БабайДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 15:14 | Сообщение # 111
Генераліссімус
Quote (ZARAZA)
ТАКІ САМІ КРИЧАТЬ ПРО МАЙДАН, ХОЧА ОКРІМ ОГИДИ В ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ТАКІ КЛОУНИ НЕ ВИЗИВАЮТЬ НІЧОГО

А які почуття викликають нинішні політики ? Невже радість і захоплення ?

цитата из фильма.

YanushevichДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 18:09 | Сообщение # 112
Генерал-полковник
Хотелось бы знать, кто такие "простые люди". Без конца на них ссылаются и ими козыряют.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

HanterДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 20:32 | Сообщение # 113
Лейтенант
Quote (Бабай)
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань

Я зі цією статтею з Вами повністю згоден. Але Ви поясність мені - чому Ви посилаєтеся на цю статтю Конституції, коли розмову (наскільки я зрозумів) Ви ведете про виборче право (право бути обраним до парламенту). Ця стаття не торкається виборчого права. Вона є загальноприйнятною. (хай юристи мене поправлять). Це якщо Ви, припустимо, "помаранчевий", а Вас не пускають у ресторан і мотивують:"Вхід тільки для білих!", то це якраз той випадок де стаття 24 Основного Закону України повинна спрацьовувати.
І щоб не "переливати з пустого в порожнє" із той-же Контитуції :

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ.

Стаття 36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах
національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.
Політичні партії в Україні сприяють формуванню і вираженню політичної волі громадян, беруть участь у виборах. Членами політичних партій можуть бути лише громадяни України. Обмеження щодо членства у політичних партіях встановлюються виключно цією Конституцією і законами України.
Громадяни мають право на участь у професійних спілках з метою захисту своїх трудових і соціально-економічних прав та інтересів. Професійні спілки є громадськими організаціями, що об'єднують громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності. Професійні спілки утворюються без попереднього дозволу
на основі вільного вибору їх членів. Усі професійні спілки мають рівні права. Обмеження щодо членства у професійних спілках встановлюються виключно цією Конституцією і законами України.
Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій.
Усі об'єднання громадян рівні перед законом.

Стаття 37. Утворення і діяльність політичних партій та громадських організацій, програмні цілі або дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення
державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення, забороняються.
Політичні партії та громадські організації не можуть мати воєнізованих формувань.
Не допускається створення і діяльність організаційних структур політичних партій в органах виконавчої та судової влади і виконавчих органах місцевого самоврядування, військових формуваннях, а також на державних підприємствах, у навчальних закладах та інших державних установах і організаціях.
Заборона діяльності об'єднань громадян здійснюється лише в судовому порядку.

Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Громадяни користуються рівним правом доступу до державної служби, а також до служби в органах місцевого самоврядування.

Додано (21-Жов-2008, 19:32)
І ще:

Стаття 76. Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п'ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.
Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.
Не може бути обраним до Верховної Ради України громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.
Повноваження народних депутатів України визначаються Конституцією та законами України.
Строк повноважень Верховної Ради України становить п'ять років. ( Частина п'ята статті 76 набирає чинності з дня набуття повноважень Верховною Радою України, обраною у 2006 році згідно із Законом N 2222-IV ( 2222-15 ) від 08.12.2004 )( Стаття 76 в редакції Закону N 2222-IV ( 2222-15 ) від 08.12.2004 )

Ви, п.Бабаю, що "громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку"? І Ви, мабуть, "на день виборів" не "досяг двадцяти одного року"?.
Якщо так, то вибачайте, цей диспут зайвий. Якщо ні - то читайте Контитуцію більш уважно.

А взагалі, то починали ми про пільги...

Сообщение отредактировал Hanter - Вівторок, 21-Жов-2008, 20:34

БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 10:48 | Сообщение # 114
Генераліссімус
Quote (Hanter)
А взагалі, то починали ми про пільги...

Я прочитав усе, що Ви цитували, і не знайшов відповіді на запитання: "Чому обирають лише партійних, і не обирають позапартійних ?" Виходить, що це черговий привілей партійних ? А значить, це чергова пільга ...

І ще одне, п. Hanter, в темі "Магазини" (повідомлення № 74) Ви з сарказмом цитуєте повторення, (для мене безтолкового), намагаючись спрямувати мою увагу туди, куди вважате за потрібне. А в цій темі не звертаєте увагу на мої повторення, майстерно міняєте тему, і всіляко спрямовуєте розмову в інше русло ... Це доволі непослідовно. Може тому, що в мене нема сарказму ? Це характеризує Вас не з кращого боку... Так ведуть себе сучасні політики ...

цитата из фильма.

HanterДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 11:42 | Сообщение # 115
Лейтенант
Quote (Бабай)
в темі "Магазини" (повідомлення № 74) Ви ... намагаючись спрямувати мою увагу туди, куди вважате за потрібне

Я спробував пояснити свою точку зору на стан речей стосовно наших магазинів та їхнього наповнення. Спробую ще раз (і нехай вибачає мені Модератор за не в тему посту відповідь): якщо я отримую невелику зарплату, то і не можу купувати якісний товар. А "торгаш" бачачи це, відповідно, везе товар до мене по ціні (не плутати з вартістю) мого гаманця. От і все.
І що у нас, панове, за бесіда: у пості "Магазини..." про політику, а у "Політиці...." про магазини.
Модераторе - я вже наголошував Вам про цю не відповідність.

Додано (27-Жов-2008, 10:42)

Quote (Бабай)
Чому обирають лише партійних, і не обирають позапартійних

На це я зараз Вам не готовий відповісти. Спробую знайти відповідь у законах про вибори.
Моя ж особиста думка: народний депутат повинен обиратися по списку партії, але він (на партійному рівні) повинен бути "закріплений" за "своєю" територією, краще якщо це буде вихідець саме з цієї області. Тобто він (депутат) повинен бути обраний виборцем (припустимо Полтавської області) згідно партійного списку (відкритому), де чітко вказано, що така особа відповідає за стан речей саме у Полтавській області. І виборець дивиться - голосувати йому за цю партію (яка поставила таку людину) чи ні. Коли ж депутат не справляється зі своєю роботою (по оцінці полтавського виборця) то всій партії - недовіра. Зрозумійте - коли буде обраний депутат безпартійний (і нікому не підзвітний), то як з нього вчасно вимагати якісну роботу. Знову вибори? Ніяка партія не бажає втратити рейтинг "на містах". Тому у парламенті до цих пір не можуть проголосувати за відкриті партійні списки: щоб народ не знав хто стоїть дальше 5-и перших осіб. Тому, що там теж розуміють - відкриють списки, все, народ буде шукати у тих списках "своїх заступників", вихідців із свого середовища (ще якось), але однозначно того, кому наші, місцеві, проблеми будуть ближче "до тіла", і якщо таких буде не виявлено - ця партія "пролетить".
А щодо партії чи одинака депутата - то є таке прислів'я: "Гуртом легше і батька бити". Одинака легше "купити" чим партію - хоча б про це треба подумати. І ще: у нас уже був депутат від нашого виборчого округу: так "працював" 2 (ДВА) терміни, що і призвище його не пам'ятаю. Пам'ятаю тільки його вислів (по "народному радіо" почув) коли ми його на 3-й термін не обрали: "- У Лохвиці живуть лише лохи". (здається він був першим господарем "Готелю", того що у центрі зараз реконструюють)

БабайДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 14:18 | Сообщение # 116
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Одинака легше "купити" чим партію - хоча б про це треба подумати.

Мабуть що так, але ж все одно, купляють...

"Нова коаліція" намагається купити депутатів "НУ-НС" по 8-10 млн. – "ЄЦ"
05.09.2008 10:10___ www.ПРАВДА.com.ua

--------------------------------------------------------------------------------

Заступник лідера "Єдиного центру" Олеся Оробець заявляє про спроби підкупу частини депутатів від "НУ-НС", які підписали заяву про вихід їхньої фракції зі складу коаліції.
За її інформацією, "наразі ведуться неофіційні переговори між представниками нової коаліції, котра де-факто склалася в парламенті, та кількома підписантами заяви, що відкриває відлік часу відставки уряду Юлії Тимошенко", повідомляє прес-служба "ЄЦ"
"Мені соромно передусім за тих, хто погодився вести подібні переговори – навіть влаштував торги. Схоже, ціна питання декому добряче засліплює очі", - зазначила Оробець.
"Хочу вірити, втім, що колеги знайдуть в собі силу подолати спокусу і дадуть гідну відповідь провокаторам", – наголосила вона.
За словами депутата, "у перемовинах фігурують суми від 8 до 10 млн. доларів США".
"Суми вражають, але не дивують. Адже в разі відставки чинного уряду його спонсори втрачають значно більше", – зауважила Оробець.
Депутат попереджає, що в разі продовження даних протиправних торгів залишає за собою право оприлюднити всю наявну в неї інформацію, а також звернутися до правоохоронних органів.

Українська правда

цитата из фильма.

БабайДата: Понеділок, 27-Жов-2008, 14:28 | Сообщение # 117
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Ніяка партія не бажає втратити рейтинг "на містах".

І з цим я теж погожуюся. А чи можете Ви привести приклади реальної діяльності (а не передвиборних обіцянок) якоїсь партії на місцях ? Наприклад в нашому районі ? Я вважаю, що це буде цікаво не тільки для мене, а й для інших жителів району .

цитата из фильма.

РК-86Дата: Четвер, 30-Жов-2008, 00:19 | Сообщение # 118
Генераліссімус
Награды: 3
Hanter,
Дуже Вам вдячний.
Ви привели яскравий приклад нашого дурдому.
Затрати на перевезення 1-ї рабсили не є економічно обгрунтованими.
Є інша сторінка цієї газети...
Картопля в МОЄМУ погрібі Є.
На оселедець до картоплі - нащкрябаю...
Проблем - не є...
Для держави.
Підкажіть, як називається ця частина населення?
Ну хто виховує - зрозуміло...

ЛохвицькийДата: Субота, 01-Лис-2008, 14:58 | Сообщение # 119
Генерал-майор
Награды: 3
18-10-2008 09:30,
Меморандум небайдужих

Шановні краяни!

Ініціаторами й підписантами цього Слова є ті, хто в нинішній політичній кризі бачить духовну кризу керівної еліти України й усього суспільства.

Ми розбудовуємо державу, яка не встоїться, бо живе за кодексом аморальності й безчестя. Розбалансована і корумпована система нашої державної влади ворожа людині, оскільки змушує її жити всупереч Божим законам.

Перед нами вибір: або далі у відчаї спостерігати, як амбіції та найнижчі інстинкти руйнуватимуть наше життя й українську державність, або активно шукати рятівний вихід.

Учасники політичної кризи воюють одне з одним, виходячи з засади, що саме вони протистоять злу. Насправді ж лихом для України стало саме протистояння, яке втратило характер цивілізованого змагання політичних сил, набувши форм смертельної ворожнечі й боротьби „усіх проти всіх”.

Відповідальність за кризу несуть політики - і розв'язати її вони можуть виключно з допомогою народу, відкривши списки, давши народу можливість провести селекцію "зерен" і "плевел". Інакше в умовах масової аморальності вибори перетворяться на інструменти лукавого зловживання владою.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Понеділок, 03-Лис-2008, 19:43 | Сообщение # 120
Генераліссімус
Політичним лідерам потрібен збайдужілий, легко маніпульований народ. Не бійся вимагати від політиків відкритих виборчих списків. Отримавши бюлетень, Ти повинен бачити, за яку людину голосуєш.

Все правильно, тільки закон, про голосування по відкритим спискам, наші "недоторкані" проводити не спішать. А народ України не має можливості цього вимагати. Бо голоси одинаків "шановні" не чують, а партіі, самі собі кисень перекривати теж не хочуть .
Наші політики спеціально культивують принцип "Моя хата скраю" для людей, щоб "стадо не заважало вовкам жерти"

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Сторінка 8 з 14«126789101314»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016