Полiтичне життя Лохвиччини - Сторінка 7 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 03-Гр-2016, 16:42
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 14«12567891314»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Полiтичне життя Лохвиччини
Яка з районних партiйних органiзацiй найбiльше приваблюе вашу увагу?
HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 19:23 | Сообщение # 91
Лейтенант
Награды: 0
Статус: Offline
Quote (Бабай)
Тому, що вони народу не підзвітні. Народ голосує не за людину, а за партію. А там, як партія сказала , так вони й роблять. А прості люди вже нікому не потрібні.
Только партия может контролировать не на словах, а на деле "своих" людей. У нее для этого есть множество простых рычагов воздействия. Простой гражданин выбирает стратегию развития своей страны ( в его понимании) и голосует за ту партию, которая (по его мнению) наиболее целесообразна для него, конкретно. И он же может эту партию не пропустить, т.е. не "доверить" ей свой голос. Пример: соц.партия. Вроде-бы и сильная, но поступила раз нехорошо, не в интересах тех груп людей, которые за нее голосовали. И вот результат - где она теперь? И другой пример: комунисты. У них свой (стабильный) электорат. И они ведут политику в интересах своего избранника. За это уже стоит их уважать. И за это Я их уважаю. А как Вы, господин Бабай, предлагаете по другому делать депутатов "народу ... підзвітні". Что, по каждому поводу местный референдум. А из какой кормушки. И кто будет это организовивать. Как это себе представляете. "Меня очередь послала. Очередь не может Вас послать, нет такой организации." (из советского кинофильма).

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 19:55 | Сообщение # 92
Генерал-майор
Награды: 3
Quote (Hanter)
Quote (Лохвицький)
Все свое молоде життя я пров1в у боротьб1

Снимаю шляпу перед "ВЕЧНЫМ БОРЦОМ". Вы наверное из "ВЕЛИКИХ" cool (ф-м."Ночной Дозор").

Hanter,а що, сил не вистачило дописати чи дочитати:

Все свое молоде життя я пров1в у боротьб1 1 в першу чергу з "собою".

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 19:57 | Сообщение # 93
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (Hanter)
Простой гражданин выбирает стратегию развития своей страны ( в его понимании) и голосует за ту партию, которая (по его мнению) наиболее целесообразна для него, конкретно.

Щоб вибрати стратегію розвитку своєї країни, простому виборцю треба порівняти 150 програм різних партій. Як Ви вважаєте (тільки чесно ) скільки людей це робить ? Правильно - ні один. Читати 150 однакових програм і вишукувати в них відмінності - заняття не з самих цікавих і результативних. Та й ефективність такої роботи близька до нуля. Тому більшість вірить словам агітаторів. А реально, якщо робити висновки не по словам, а по конкретним ділам, то ні одна з лідируючих партій не в змозі навіть в себе порядок підтримати, не те що в країні ...

То про який розвиток країни може йти мова ? Вони ж не про країну дбають ... Це ж і сліпі бачать ...

Вибори ... Якщо лебідь, щука і рак поміняються місцями, віз поїде ???

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:04 | Сообщение # 94
Лейтенант
Quote (grigori37)
Чи вже вирішилися із виборами в Раду, чи ще невідомо?

Вбори в Раду вирішуються, завдяки Юлії Володимирівни, через судові інстанції. У неї певні сумніви: хто в домі хазяїн. (типу Я чи "кішка"). Тому, що Вона, дорвавшись до величезного корита, уявила семе Шамаханською Царицею. Або ні, згадаймо казочку про Рибака і Рибку. З чого почала бабка. Правильно, послала діда до синього моря. А чим ця казочка закінчується: у рибки урвався терпець. А коротше - допосилалася. Думаю Юлія Володимирівна зараз якраз на стадії "допосилалася".

Quote (grigori37)
Яким буде голосування за партію. чи за людину?

Голосування буде за партію. Іншого механізму виборів та "підзвітності народу" ще не придумано. У США - партії, у Канаді - партії, і т.д. Навіть там де номінально править монархія до парламенту вибирають представників партій. Приклад Великої Британії. І, взагалі, тут на сайті здається не зовсім розуміють що таке партія. Партія - це добровільне об'єднання громадян, для кращого свого волевиявлення. Партія це не який там Янукович, чи Тимошенко, чи Ющенко - це група людей, що підтримує не їх, а ту стратегію розвитку країни яку вони пропонують.

Quote (grigori37)
Де можна буде ознайомитися з програмами партій, щоб порівнятим їх?
Де можна дізнатися про життевий шлях, біографію, того депутата, що буде висуватися від Лохвицького оргугу?

З програмою будь-якої партії (як і з біографією їхніх представників) можна ознайомитися у них самих на їхніх офіційних сайтах.
http://www.partyofregions.org.ua/ - Партія Регіонів
http://www.byut.com.ua/ua/ - Блок Тимошенко
http://www.nuns.com.ua/ - Наша Україна
http://www.edc.org.ua/ - Єдиний Центр
http://www.spu.in.ua - Соціалістична партія
http://www.kpu.km.ua - КПУ (правда Хмельницкої області) і т.д.

Треба тільки шукати в пошукових програмах.

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:08 | Сообщение # 95
Генерал-майор
Quote (Hanter)
И другой пример: комунисты. У них свой (стабильный) электорат. И они ведут политику в интересах своего избранника. За это уже стоит их уважать. И за это Я их уважаю.

Ц1каво на приклад1 Лохвицького району ознайомитись з д1яльн1ст"ю комун1ст1в в 1нтересах сво1х виборц1в.1 якщо можна поясн1ть будь ласка чому Я таке велике?А ще краще пропоную познайомитись поближче,а то не зрозум1ло - стр1лець,це знак зод1аку?

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:12 | Сообщение # 96
Лейтенант
Quote (Лохвицький)
Hanter,а що, сил не вистачило дописати чи дочитати:

Меня всю жизнь учили: умный учиться на чужих ошибках, а дурак (прости Господи) - на своих. Вечная борьба с самим собой - это из области советских анекдотов : "Советский человек сам себе создает трудности, а потом их героически преодолевает". Здесь я всех считаю не глупыми людьми (если уж добрались до клавиатуры) и помятуя вышесказанное счел не коректным для себя упоминать Ваше
Quote (Лохвицький)
. А читать я очень люблю.

Сообщение отредактировал Hanter - П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:16

РК-86Дата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:13 | Сообщение # 97
Генераліссімус
Бабай,
Виникае дуже велике бажання виробити ресурс власного прінтера і прінтерів однодумців при друку закликів... ????
1. Не йти на вибори?
2. Прийти і всіх послати у виборчому бюлетені?
3. Звернутися з якимись закликами?

В дурдомі все сприймається з прихильністю та розумінням.
НЕ Є НА ДАНИЙ МОМЕНТ, ВІДСУТНІ МЕХАНІЗМИ НАРОДОВЛАДДЯ, про...

HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 21:16 | Сообщение # 98
Лейтенант
Quote (Бабай)
Щоб вибрати стратегію розвитку своєї країни, простому виборцю треба порівняти 150 програм різних партій. Як Ви вважаєте (тільки чесно ) скільки людей це робить ? Правильно - ні один.

Чому Ви думаете про мене як про людину, що не всіє мислити? Я не збираюся читати 150 програм різних партій. Мені це не потрібно. Поясню чому. Мені не потрібно всі ці 150 чи більше "програмних" продуктів. Мене цікавить хто "поведе державу". Я думаю так - мабуть це повинна бути сильна (тобто велика) партія. Якщо її підтримують маси народу, значить буде більша підтримка у парламенті і швидше (більшістю голосів) вони виконають свою обіцянку-стратегію. Далі я обираю ту партію, що відповідає моїм критеріям нормального життя в Україні. Уточнюю - не України як держави, а життя громадянина України. (У багатій країні не може бути бідних громадян - це не я сказав). Все остальне - це сміття (так, так СМІТТЯ) для забивання (якщо хочете - запудрювання) мізків пересічного громадянина.
Мета - переманити частину голосів у конкурента (розпорошити).
А про цифру 150 - Ви самі їх знаєте, читали їхні програми?

Додано (17-Жов-2008, 19:34)
---------------------------------------------

Quote (Лохвицький)
поясн1ть будь ласка чому Я таке велике?

Якщо сам себе не поважаєш - чого тоді дивуватися, що тебе інші не поважають.

Додано (17-Жов-2008, 19:41)

Quote (Лохвицький)
Ц1каво на приклад1 Лохвицького району ознайомитись з д1яльн1ст"ю комун1ст1в в 1нтересах сво1х виборц1в

Знаю одну бабулю (нет у нее своих детей, очень плохое общее состояние). Комунист она по жизни, убежденный. Комунисты ей безоплатно выписали газету. Вроде мелочь, но видели бы как она расстроилась когда случайно не получила ее. Все великие дела состоят из мелочей.

Додано (17-Жов-2008, 20:16)

Quote (РК-86)
НА ДАНИЙ МОМЕНТ, ВІДСУТНІ МЕХАНІЗМИ НАРОДОВЛАДДЯ

Що Ви маєте на увазі? Доярку на управління державою (по В.І.Леніну).

Quote (Бабай)
Та й ефективність такої роботи близька до нуля. Тому більшість вірить словам агітаторів. А реально, якщо робити висновки не по словам, а по конкретним ділам, то ні одна з лідируючих партій не в змозі навіть в себе порядок підтримати, не те що в країні ...

Всі політичні партії - це дзеркало. НАШЕ дзеркало. А те що твориться у них у середини - це відповідно відображення тих процесів, що ідуть зараз у суспільстві. Народ - батько, парламент - його діти.
"Щоб костюм (одяг) гарно "сидів" на людині, потрібно щоб його зносили не меньше 3-х. Спочатку дід, потім батько, а потім САМ."
Це добре, що у партіях бурлить життя. Політична робота - це робота язиком. "Якщо існує проблема, говоріть про неї якомога більше, тільки тоді виникає шанс її подолати" - ця теза постійно звучить у западних дипломатах. І не треба плутати держчиновника, що не має права відхилятися від інструкції (Статуту) і рутинно виконує свої обов'язки з політиком, якого вибираємо ми, щоб він ШУКАВ спосіб до покращення НАШОГО життя.

Сообщение отредактировал Hanter - П'ятниця, 17-Жов-2008, 20:49

БабайДата: Субота, 18-Жов-2008, 13:35 | Сообщение # 99
Генераліссімус
Quote (Hanter)
І не треба плутати держчиновника, що не має права відхилятися від інструкції (Статуту) і рутинно виконує свої обов'язки з політиком, якого вибираємо ми, щоб він ШУКАВ спосіб до покращення НАШОГО життя.

Шановний пане Hanter, То може Ви скажете, що саме ЗНАЙШЛИ провідні політики, любих існуючих партій, для покращення НАШОГО а не свого життя ?

Quote (Hanter)
"Щоб костюм (одяг) гарно "сидів" на людині, потрібно щоб його зносили не меньше 3-х. Спочатку дід, потім батько, а потім САМ."

Якщо костюм зносять троє, то він перетвориться на ганчірку ...
Щоб костюм (одяг) гарно сидів на людині, потрібно щоб шив його гарний спеціаліст (швець, професіонал СВОЄЇ справи) а не лікар і не годинникар.

Quote (Hanter)
Я думаю так - мабуть це повинна бути сильна (тобто велика) партія. Якщо її підтримують маси народу, значить буде більша підтримка у парламенті і швидше (більшістю голосів) вони виконають свою обіцянку-стратегію.

А ось тут, будь ласка , детальніше : яка з великих партій показала, що вона це може (виконати свою обіцянку-стратегію ) ?

Quote (Hanter)
Партія - це добровільне об'єднання громадян, для кращого свого волевиявлення.

А реально використовують партію, як засіб, для проникнення у владні структури... Бо безпартійним (яких до речі більшість) туди дорога закрита ...

Quote (Hanter)
(У багатій країні не може бути бідних громадян - це не я сказав).

От і порівняйте, як живе пересічний громадянин з своїми "пільгами" (читай простий житель Лохвиці) і наші "недоторкані" з своїми пільгами. І зробіть висновок, - про кого ж вони дбають ?

цитата из фильма.

HanterДата: Субота, 18-Жов-2008, 23:58 | Сообщение # 100
Лейтенант
Пане Бабай! Мені вже не один раз здавалося, що Ви або просто не дочитуєте до суті повідомлення, або просто ПРОВОКАТОР.
По порядку:
Quote (Бабай)
І не треба плутати держчиновника, що не має права відхилятися від інструкції (Статуту) і рутинно виконує свої обов'язки з політиком, якого вибираємо ми, щоб він ШУКАВ спосіб до покращення НАШОГО життя.
Шановний пане Hanter, То може Ви скажете, що саме ЗНАЙШЛИ провідні політики, любих існуючих партій, для покращення НАШОГО а не свого життя ?

До 1994року у нас була така економіка, що одне колесо (переднє) велосипеда коштувало заробітну плату врача, педагога, на заднє вже не хватало. Селяни взагалі грошей не бачили роками. З 1994 по 1996 рік - вони могли вже дозволити собі купити весь велосипед (цілим) за одну зарплату ( з натугою). Зараз 2008 рік. Ви у пості про кредити розписували як Вам погано, що у банках високі відсотки і вони Вас дурять, а в цей час інші люди (ті ж селяни, врачі, вчителі) беруть в кредит автомобілі. Звісно поки що не всі . Але "перша ластівка ще не робить весни, але вони сповіщає про її наближення".
Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Якщо костюм зносять троє, то він перетвориться на ганчірку ...
Щоб костюм (одяг) гарно сидів на людині, потрібно щоб шив його гарний спеціаліст (швець, професіонал СВОЄЇ справи) а не лікар і не годинникар.

Якщо Ви не розумієте цієї приказки, що народилася ще в період розвитку капіталізму у Російській імперії (для Вас особисто уточнюю - кінець ХІХ століття), то чому Ви намагаєтеся привселюдно оцінювати політику молодої держави, що динамічно розвивається. Можливо Вам краще, як у радянські часи. обговорювати свої проблеми на кухні?

Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Я думаю так - мабуть це повинна бути сильна (тобто велика) партія. Якщо її підтримують маси народу, значить буде більша підтримка у парламенті і швидше (більшістю голосів) вони виконають свою обіцянку-стратегію.
А ось тут, будь ласка , детальніше : яка з великих партій показала, що вона це може (виконати свою обіцянку-стратегію ) ?

Будування держави і державності це не робота окремої партії чи групи людей. Це, на перший погляд хаотичний рух і наша ( і Ваша також) задача спрямувати (через вибори) цей рух у конкретному напрямку.(для прикладу я вже згадував соцпартію) Її до парламенту не пропустили прості люди, хоча ВЕЛИКІ ПОЛІТИКИ НАМАГАЛИСЯ ЇЇ ПРОТЯГТИ ДО ПАРЛАМЕНТУ. А яка це буде партія, чи група людей - це мені не важливо. І влада завджи повинна бути сильною. У випадку з виборами на території з населенням до 40 млн.осіб критерій кількості завжди переходить у категорію ЯКІСТЬ (себто СИЛА). Це як вода - одна краплина греблю не здолає, але багато води (повінь) її руйнує.

Додано (18-Жов-2008, 22:58)

Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
Партія - це добровільне об'єднання громадян, для кращого свого волевиявлення.
А реально використовують партію, як засіб, для проникнення у владні структури... Бо безпартійним (яких до речі більшість) туди дорога закрита ...

Що Вам заважає персонально створити свою партію і "проникнути у владні структури..."? Тільки не говоріть банальностей типу :"Немає грошей". Якщо Ви розробите свою власну програму, вийдете з нею до людей, вона їм сподобається, то, я думаю, і у вашої партії появиться підтримка СВОЇХ однодумців, в тому числі і фінансова

.

Quote (Бабай)
Quote (Hanter)
(У багатій країні не може бути бідних громадян - це не я сказав).
От і порівняйте, як живе пересічний громадянин з своїми "пільгами" (читай простий житель Лохвиці) і наші "недоторкані" з своїми пільгами. І зробіть висновок, - про кого ж вони дбають ?

Це сказано було про простих пересічних громадян. Людей зрівняти можна лише у бідності (Столипін.) Для Вас, Бабаю, Столипін - міністр економіки у Російській імперії кінця ХІХст.) А "пільги" для простих громадян, як і для "Недоторканих" я вважаю великим злом, як для держави так і, в першу, чергу для самих людей. Приклад. Пільговий транспорт. Це знову ж таки прихований ПОДАТОК на транспорт в угоду виборця за рахунок підприємства зробив "дбайливий" народний виборець, але в ущерб підприємству, яке не може, відповідно, якісно перевезти цих самих громадян пільговиків. Для простих громадян (не пільговиків) існує уже інший транспорт (типу ГЮНСЕЛ). А якби не було б пільг, всі платили б оту гривню, то було б за що автотранспортному підприємству закуповувати новенькі авто. А так, з цими пільгами пенсіонери, особливо у містах, гасають коли треба і не треба. Всі вони їздять лише на самих дешевих автобусах (льготних) і добивають їх відповідно фінансово. Їде такий собі автобус набитий під зав'язку, а виручки у автобуса - копійки. 28 категорій пільговиків. І всі законні!!!!! І всім терміново треба кудись іхати!!!!! Краще зробити цим пільговикам, за рахунок бюджету, надбавку до пенсії чи заробітної плати і хай самі думають їхати їх чи може купити шматок хліба чи ковбаси.

РК-86Дата: Неділля, 19-Жов-2008, 02:28 | Сообщение # 101
Генераліссімус
Hanter,
Ви розумієте про що повідомляєте?
При чому тут "пенсіонери, які гасають"?. Причому тут прибутки наших, рідненьких, автопідприємств?
Хто заважає своєчасно отримувати цим підприємствам бюджетні пиплати на ці пільги - зовсім інше питання.
Може справа в податковій політиці стосовно віробників послуг?
Чому Ви так категоричні у висновках стосовних до економіки?
Хоч одну, простеньку, модель будували та прокрутили віртуально?
Га?

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 14:22 | Сообщение # 102
Генераліссімус
Quote (Hanter)
Пане Бабай! Мені вже не один раз здавалося, що Ви або просто не дочитуєте до суті повідомлення, або просто ПРОВОКАТОР.

Я просто не люблю, коли мені замилюють очі.

Quote (Hanter)
а в цей час інші люди (ті ж селяни, врачі, вчителі) беруть в кредит автомобілі.

А який Ви можете запропонувати інший спосіб ?

Стосовно економіки .
В 1994 році тона зерна коштувала 570 гр, а солярка була 75 коп.
В 2008 році тона зерна коштує 850 гр, а солярка зараз 6 гр. 40 коп
Це зростання економіки ?
Згідно з проведеними упродовж 1994-2000 рр Українським інститутом соціальних досліджень та центром «Соціальний моніторинг» дослідженнями 75% населення вважають себе бідними і переконані,що вони живуть гірше, аніж середня українська родина. А приміром в 1994 році таких було 47%.
Продовжити далі ?

Quote (Hanter)
Якщо Ви не розумієте цієї приказки, що народилася ще в період розвитку капіталізму у Російській імперії

Я не вважаю цю приказку вдалим прикладом.

Quote (Hanter)
Ви намагаєтеся привселюдно оцінювати політику молодої держави, що динамічно розвивається.

Явже говорив, що не бачу динамічного розвитку. Бачу спустошені села, штучно доведені до банкрутства і продані за копійки (кому ?) підприємства, з яких лише частина намагається якось виживати. Бачу наших політиків , які навіть перед кризою не хочуть (не можуть ) домовитися для співпраці. А Ви пропонуєте мовчати ?

Quote (Hanter)
Що Вам заважає персонально створити свою партію і "проникнути у владні структури..."?

Невже 150 партій мало ?
Конституція України
Стаття 38.
Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Громадяни користуються рівним правом доступу до державної служби, а також до служби в органах місцевого самоврядування.

І де ж тут сказано, що треба належати до якоїсь партіїї ?

Quote (Hanter)
критерій кількості завжди переходить у категорію ЯКІСТЬ

Кількість ніколи не перейде в якість сама по собі. Дя цього треба "відділити зерна від плєвел"

цитата из фильма.

БабайДата: Неділля, 19-Жов-2008, 14:28 | Сообщение # 103
Генераліссімус
Quote (Hanter)
А "пільги" для простих громадян, як і для "Недоторканих" я вважаю великим злом, як для держави так і, в першу, чергу для самих людей.

Пробачте, а Ви хоч самі зрозуміли, що сказали ?
Конституція України
Стаття 24.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорон и праці і здоров`я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

цитата из фильма.

HanterДата: Понеділок, 20-Жов-2008, 00:32 | Сообщение # 104
Лейтенант
Боже ти мій! Я, що, затронув "священну корову"? Оце напали.

Quote (РК-86)
При чому тут "пенсіонери, які гасають"?. Причому тут прибутки наших, рідненьких, автопідприємств?
Всі ми на цій маленькій планеті пов'язані між собою. Це так, чогось подумалось. Я не проти пенсіонерів. У мене у сім'ї також є свій пенсіонер. Я не про тих, що сидять вдома і інколи ходять в аптеку або у пенсійний фонд чи до родичів, ще куди. Ви порозмовляйте з водіїми автобусів, провідниками поїздів. Я про отих - у спортивному одязі, із сумками, за наш з Вами кошт, і на природу, КОЖЕН ДЕНЬ. Я інколи запитував їх (доводиться їздити поїздом приміським) Чи оцінювали вони вартість вирощеної самими картоплі. Чи не простіше її купити поряд зі своїм будинком, або на базарі. І що Ви думаєте вони відповідали? Майже всі одне і те ж: на городик (за 10-20-40км) я їду БЕЗКОШТОВНО, а на базарі треба платити. Ви мабуть повністю не дочитали мій текст. А там у кінці було сказано ГОЛОВНЕ!!!
Quote (Hanter)
Краще зробити цим пільговикам, за рахунок бюджету, надбавку до пенсії чи заробітної плати і хай самі думають їхати їм чи може купити шматок хліба чи ковбаси.

Мені жалко дивитися на тих пенсіонерів, які останні свої сили, замість того щоб полежати біля телевізору, сходити у гості до рідні тратять на "економіку" - безоплатно з'їздити на дачу і привезти "дешевої"картоплі чи ще чогось там)
Ще років з 4 назад газета "Факти" підрахувала вартість таким способом вирощеної такими дачниками картоплі. У них вийшла приголомшуюча цифра - більше 10 грн. за ОДИН кілограм, в той час як на самому дорогому базарі м.Киева "Безсарабському" вартість тоді не перевищувала 3,50 грн. От і рахуйте. Ніде ніщо не береться задаром. Завжди хтось платить. У даному випадку це ще один тягар на працюючу одиницю населення. Не бідні пенсіонери тягар Ні!!! А НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПІЛЬГОВИХ КОШТІВ КОЖНИМ ОКРЕМИМ ПЕНСІОНЕРОМ ЧЕРЕЗ БЕЗДАРНУ ЕКОНОМІЧНУ ПОЛІТИКУ ДЕРЖАВИ. Ви можете хоч луснути, а закони економіки не переплигнути. Ні одна країна світу не має скільки пільговимків на одиницю працюючого населення. Тому я і кажу: ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕФЕКТИВНО БЮДЖЕТНІ КОШТИ. Згадайте коли роздавали пенсіонерам автобусні квитки (поштучно відразу і на весь місяць). Як вони їх використовували? Ті хто це впроваджував думав, що будуть їздити тільки тоді коли буде дійсно необхідно пенсіонеру, а вийшло як? Їздили щоб "НЕ ПРОПАВ КВИТОК". І кошти тоді автопідприємствам компенсував за РОЗДАНІ квитки бюджет відразу і повністю НАПЕРЕД. І почухали "рєпу"у Києві, порахували витрати бюджету івирішили, що це не вигідно, тому і "переклали" всіх пільговиків на плечі приватного бізнесу з обіцянкою :"Ви їх катайте БЕЗОПЛАТНО, ЗА СВІЙ КОШТ, а ми Вам гроші повернемо. А може і не повернемо." А коли людина отримає ЖИВІ ГРОШІі у свої руки, вона сама тоді, з найбільшою для себе вигодою (ефективністю) їх використає. Я про це говорив і завжди буду говорити.

Додано (19-Жов-2008, 23:23)

Quote (Бабай)
Я просто не люблю, коли мені замилюють очі.

Наприклад? Де? Коли? Я стараюся повністю пояснити свою думку, а де Ваше роз'яснення "замилюють очі"?
Quote (Бабай)
В 1994 році тона зерна коштувала 570 гр, а солярка була 75 коп.
В 2008 році тона зерна коштує 850 гр, а солярка зараз 6 гр. 40 коп
Це зростання економіки ?

Зростання економіки рахують не по зростанню вартості товару (у Вашому випадку з ГММ-ом), а зростанням купівельної спроможністї населення.

Quote (Бабай)
Згідно з проведеними упродовж 1994-2000 рр Українським інститутом соціальних досліджень та центром «Соціальний моніторинг» дослідженнями 75% населення вважають себе бідними і переконані,що вони живуть гірше, аніж середня українська родина. А приміром в 1994 році таких було 47%.
Продовжити далі ?

Учора, по телевізору в новинах показували европейську державу, що потерпає одночасно і від економічної кризи і від повені. Там стояла ВЕЛИЧЕЗНА ЧЕРГА ЗА ПРОДУКТАМИ. Люди займалти чергу з ночі (говорили про 4 год ранку). Коли Ви останній раз бачили У НАС величезну чергу за чим небуть? Такі черги я знав у Лохвиці тільги до державного нотаріуса. Так там була зовсім інша причина. За це її звільнили з роботи. А про те, хто як себе вважає, то це все відносно.... Наші нардепи теж вважають себе бідними, ну у крайньому разі бачать себе у середнячках. Але ніяк не багатими. Доводилося один раз запитати напряму: а чи правду кажуть про Вашу зарплату? ВСЕ! Я не просив його назвати мені цифру! Я лише просив підтвердити мені цифру з телевізора, або не підтвердити. ДА чи НІ! ВСЕ. Бачили б Ви його реакцію!!! А я стою один перед ним sad Заховатися немає за кого surprised А Ви
Quote (Бабай)
75% населення вважають себе бідними і переконані,що вони живуть гірше, аніж середня українська родина

І п.Бабай, а що таке (ну якщо уже написали smile ), а що таке
Quote (Бабай)
середня українська родина
, якщо
Quote (Бабай)
75% населення вважають себе бідними
biggrin

Додано (19-Жов-2008, 23:28)

Quote (Бабай)
Якщо Ви не розумієте цієї приказки, що народилася ще в період розвитку капіталізму у Російській імперії

Я не вважаю цю приказку вдалим прикладом.

Чому? Невже Ви вважаєте, що знання, досвід що набувалися поколіннями і передавався нам через діда/прадіда, а потім батька - це не вдалий приклад росту людини як особистості?

Quote (Бабай)
Бачу спустошені села, штучно доведені до банкрутства і продані за копійки (кому ?) підприємства, з яких лише частина намагається якось виживати. Бачу наших політиків , які навіть перед кризою не хочуть (не можуть ) домовитися для співпраці. А Ви пропонуєте мовчати ?

Знову чую крик "СПАСАЄМО СЕЛО", а я знаю таку приказку: "Наш чорнозем такий жирний, що скільки в нього не кидай грошей - все влізе, і не видно буде" (це ще з часів СССР). На землі нормально живе той хто працює. Як може селянин стояти на біржі безробітнім (?) і мати пай для обробітку землі (7-15 га на родину), що його дала йому держава безоплатно. Я не маю паю. Шкодую. І я не пью горілки. Ні. Збрехав. wacko Пью. Але в "запої" ще не ходив. biggrin Так от. Розмовляю з селянами - чому бурьян росте, а вони мені то про солярку, то про комбайн. Я їх кажу: у державі не має гав'ядини. Вирощуйте бичків. А вони мені - так це не вигідно. Я розумію свиней там, корову ... А телят???? У США фермер вивезе ОДИН РАЗ на тиждень у літній загін до телят сіно, комбікорм, воду (все це у спеціальнх кормушках) і тільки перевіряє на наявність захворювань. Він НЕ ОРЕ ВСЮ СВОЮ ЗЕМЛЮ, якщо це не вигідно. І скажіть мені, як можна скільки пити горілки як у наших селах??? Чого? Роботи не має? Чи може розуму? Продаються мінітрактори по 4 тис.доларів. Любий банк дасть під нього кошти. "Відбивається" він легко на площі до 5 га за один сезон. Так ні, як тільки гроші появляються (за молоко, картоплю...) відразу ставлять "супутник" та не один, а бажано не меньше 3-х, легковий автомобіль (а як же у селі без машини?!?). А от купити доїльний аппарат, щоб легше було працювати біля корів - це ні!! Про це казав доктор Преображенский:"Если я буду мочиться мимо унитаза у меня в туалете начнется разруха". Тому і приходять всі кому не ліньки і скуповують у наших "БІДНИХ" селян все за безцінь. "Чому бідний - бо дурний, а чому дурний - бо бідний."

Додано (19-Жов-2008, 23:32)
Закон “Про політичні партії в Україні” (витяг)
Стаття 2. Поняття політичної партії
Політична партія – це зареєстроване згідно з законом добровільне об’єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах.

Quote (Бабай)
Кількість ніколи не перейде в якість сама по собі. Дя цього треба "відділити зерна від плєвел"

І як Ви будете
Quote (Бабай)
"відділити зерна від плєвел"
? Гестапо уже якось пробувало. Народ (весь соціологічний соціум, що проживає на певній території) веде себе як єдиний організм і живе по своїм законам. Ви знаєте як народжується життя?
" - Папа, папа! Скажи где беруться дети?
- Ну. это длинная история.
- Пап, ну хоть начало расскажи!!"
Одна клітина - це ще не організм. Але організм складається із багатьох клітин.
Quote (Бабай)
Пробачте, а Ви хоч самі зрозуміли, що сказали ?
Конституція України
Стаття 24.

Бабаю, роззуйте очі!!! ВИ ХОЧА Б СВОЄ НАПИСАНЕ ЧИТАЄТЕ?!?!?!?!?!
ВИ Ж САМІ НАПИСАЛИ:

Quote (Бабай)
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом
. Де тут сказано, що суддя має право безкоштовно їздити на громадському транспорті, і чому тоді там не сказано, що я також як і він (я ж бо маю такі самі конституційні права!!!) маю право також безоплатно їздити.

А про жінок, п.Бабаю, це не по гусарські. cool

grigori37Дата: Понеділок, 20-Жов-2008, 11:37 | Сообщение # 105
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Шановний пане Бабаю! Ви таки не досягаєте постконвенціорнальної моральної свідомості. Ви мажте справу із достойним опонентом. Дочитайтесь,задумайтесь, а потім пишіть повідомлення. Пан Hanter володіє західною етикою дискурсу. Треба зрозуміти його до кінця, усвідомити розбіжності в поглядах. В етиці дискурсу є таке поняття: Пинуждение к лучшему аргументу. Дискурс із цього складаєжться. Я прошу Вас бути зваженим, розумним, достойним опорнента.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Сторінка 7 з 14«12567891314»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016