Полiтичне життя Лохвиччини - Сторінка 6 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 22:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 14«12456781314»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Полiтичне життя Лохвиччини
Яка з районних партiйних органiзацiй найбiльше приваблюе вашу увагу?
YanushevichДата: Середа, 08-Жов-2008, 17:53 | Сообщение # 76
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
В августе - сентябре я провел свой маленький опрос в Лохвице и районе, я спрашивал у водителей такси, кто буде следующим президентом Украины. Ответ был один: Тимошенко.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

РК-86Дата: Середа, 08-Жов-2008, 21:35 | Сообщение # 77
Генераліссімус
Награды: 3
Лохвицький,
Де видно ознаки реалізації цієї програми чи проекту?
Де є рух назустріч людям?
Де є реалізація ОСНОВНИХ ПРАВ ЛЮДИНІ?
БОЛТОЛОГІЯ.
Наведіть прикдад...

Додано (08-Жов-2008, 20:35)
---------------------------------------------
Хоч один приклад коли держава захистила чесного та працьовитого свого громадянина...
Цікаво, дуже.
Хоча їх БІЛЬШІСТЬ.
Де механізм реалізації їх інтересів?
Чи цей механізм суперечить інтересам можновладців?
Може вони набагато розумніші на своїх висотах влади в порівнянні з рядовими громадянами?

Зможете заперечити бидлу?

ЛохвицькийДата: Четвер, 09-Жов-2008, 11:18 | Сообщение # 78
Генерал-майор
По состоянию на 8 октября 2008 года, я не получил предложения ни одной политической силы о формировании коалиции большинства, соглашение бы о которой подписало больше 225 народных депутатов Украины. Следовательно, в ситуации, когда парламентские силы завели свою работу в тупик, слово должен сказать Украинский народ.

Согласно Конституции Украины, я объявляю о прекращении деятельности Верховной Рады шестого созыва и проведении досрочных парламентских выборов. Голосование состоится демократически и законно", - заявил Президент.

При этом Виктор Ющенко утверждает: "Нас пытались повернуть назад… Как и год назад, так и сейчас я стою на защите нашей перспективы. Я призываю к активизации всех украинских избирателей, всех мыслящих людей, всех украинских граждан и всех украинских патриотов. Решение, безусловно, - за вами. За вами - наивысшая в этом государстве ответственность, поскольку именно вы избираете во власть украинских политиков. Взвесьте свое решение. За этим решением - перспектива Украины".
+указ

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

BadДата: П'ятниця, 10-Жов-2008, 22:48 | Сообщение # 79
Полковник
Награды: 1
Quote (Лохвицький)
я стою на защите нашей перспективы
Не перспективи, а своєї політичної могили, яку сам вирив тією лопатою, що дав дядюшка сем haha nono

Quote (Лохвицький)
Нас пытались повернуть назад…
Кого він має на увазі "нас", мабуть себе і своє оточення

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

БабайДата: Неділля, 12-Жов-2008, 15:14 | Сообщение # 80
Генераліссімус
Bad, , невже парламент, під Юліним керівництвом працював з усієї сили, а клятий президент йому заважав ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

aboubyrДата: Неділля, 12-Жов-2008, 20:56 | Сообщение # 81
Генерал-майор
Один "дядько" був ПРОРОКОМ України - сказавши :"казлы" ,на місточку пободались та й ....

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

ЛохвицькийДата: Вівторок, 14-Жов-2008, 12:20 | Сообщение # 82
Генерал-майор
Битва Януковича и Тимошенко: кто замучил страуса?
читай тут

Додано (14-Жов-2008, 11:20)

Quote (РК-86)
Хоч один приклад коли держава захистила чесного та працьовитого свого громадянина...
Цікаво, дуже.
Хоча їх БІЛЬШІСТЬ.
Де механізм реалізації їх інтересів?
Чи цей механізм суперечить інтересам можновладців?
Може вони набагато розумніші на своїх висотах влади в порівнянні з рядовими громадянами?

Зможете заперечити бидлу?

Змалку життя вчило мене захищатися в1д р1зних людей та под1й.Все свое молоде життя я пров1в у боротьб1 1 в першу чергу з "собою".Я не знаю як Ваше,а мое життя це весь час боротьба,а 1нколи битва.
Про яке бидло Ви говорите?
Я себе таким н1коли не вважав 1 н1коли не заглядав комусь в рОт..Люди под1ляються грубо на раб1в 1 на господар1в.То Ви визнач1ться хто Ви е 1 таким чином жив1ть 1 д1тей сво1х навчайте.
Десь Ви згадували про збережений п1дрозд1л?Тож зад1йте його...Тим б1льше,що Ви були активним рух1вцем(дореч1 ц1каво де це було)

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

123Дата: Вівторок, 14-Жов-2008, 12:33 | Сообщение # 83
Рядовий
Награды: 0
Quote (aboubyr)
Один "дядько" був ПРОРОКОМ України - сказавши :"казлы"

Он не пророк, у него "казлы" главная фраза в лексиконе из 11 слов

rrr

aboubyrДата: Вівторок, 14-Жов-2008, 19:14 | Сообщение # 84
Генерал-майор
Лексикон ,не лексикон. А Держава котиться в небуття завдяки тим, кому народ України тричі ,ТРИЧІ!!! дав владу в руки. І що маємо ? Все ділять ,не переділять ,все жруть і клоакають, а ті хто їх своїми РУКАМИ підняв їх ,лишились при своїх інтересах.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

БабайДата: Четвер, 16-Жов-2008, 13:43 | Сообщение # 85
Генераліссімус
Тому, що вони народу не підзвітні. Народ голосує не за людину, а за партію. А там, як партія сказала , так вони й роблять. А прості люди вже нікому не потрібні.

цитата из фильма.

grigori37Дата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 09:06 | Сообщение # 86
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Панове, поясніть коротко таке:
Чи вже вирішилися із виборами в Раду, чи ще невідомо?
Яким буде голосування за партію. чи за людину?
Де можна буде ознайомитися з програмами партій, щоб порівнятим їх?
Де можна дізнатися про життевий шлях, біографію, того депутата, що буде висуватися від Лохвицького оргугу?
Наперед вдячний за коротку відповідь.

Radcenko

БабайДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 12:39 | Сообщение # 87
Генераліссімус
Пане grigori37, вони й самі ще не знають, будуть вибори чи ні. Зараз йде тяганина по судах, - оскаржують рішення президента. Таким чином зтягується сама підготовка виборів. А голосувати мабуть доведеться за партію, хай вони пощезнуть.

Quote (grigori37)
Де можна буде ознайомитися з програмами партій, щоб порівнятим їх?

Та їх же 150 штук ! Поки 150 програм прочитаєш і криша поїде ...

цитата из фильма.

БабайДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 14:02 | Сообщение # 88
Генераліссімус
Наполегливість Тимошенко призвела до критичних днів для виборів

[17-10-2008 11:58]
Заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук вважає, що наступили критичні дні для організації виборчого процесу.

Про це вона заявила після завершення засідання Київського апеляційного адміністративного суду в п'ятницю, повідомляє Ліга.net.

"Я думаю, що сьогодні і до кінця тижня вже є критичними днями, щодо організації виборчого процесу", - сказала Ставнійчук.

"Я наполягаю на тому, що президент як діяв правомірно при достроковому припиненні повноважень Верховної Ради і призначенні позачергових виборів, і надалі буде діяти абсолютно конституційним і законним способом при вирішенні всіх питань, пов'язаних з виборчим процесом", - відзначила вона.

При цьому заступник глави секретаріату відзначила, що критичність для організації виборчого процесу пов'язана з неможливістю фінансування виборчої кампанії, створення окружних комісій.

При цьому вона відзначає, що Центвиборчком має досвід організації виборчого процесу в стислий термін - під час третього туру президентських виборів у 2004 році.

"Я вам скажу, що практично, якщо ви пам’ятаєте, вибори 26 грудня 2004 року були організовані Центральною виборчою комісією в тритижневий термін, і той склад Центральної виборчої комісії справився з відповідною організацією виборчого процесу. Як сьогодні будуть розвиватися події, мені досить складно на нинішньому етапі прогнозувати", - відзначила Ставнійчук.

При цьому під час інтерв'ю Ставнійчук журналістам представники Блоку Юлії Тимошенко намагалися не дати їй слова, обвинувачуючи президента в призначенні незаконних дострокових виборів, а саму Ставнійчук – у тому, що вона покриває і сприяє цим намірам президента.

цитата из фильма.

HanterДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 19:08 | Сообщение # 89
Лейтенант
Награды: 0
Quote (Yanushevich)
В августе - сентябре я провел свой маленький опрос в Лохвице и районе, я спрашивал у водителей такси, кто буде следующим президентом Украины. Ответ был один: Тимошенко.

Очень основательное исследование. Особенно учитывая специфический и "многочисленный" контингент оных.

Додано (17-Жов-2008, 18:08)

Quote (Лохвицький)
Все свое молоде життя я пров1в у боротьб1

Снимаю шляпу перед "ВЕЧНЫМ БОРЦОМ". Вы наверное из "ВЕЛИКИХ" cool (ф-м."Ночной Дозор").

БабайДата: П'ятниця, 17-Жов-2008, 19:13 | Сообщение # 90
Генераліссімус
Тимошенко вимагає повернути ДОСТУПНИЙ ТРАМАДОЛ ДО АПТЕК!

[17-10-2008 17:31]
Перед виборами дурман має стати доступним для кожного українця незважаючи на статок та вік, вважає прем'єр Юлія Тимошенко, яка сьогодні звернулася до Генпрокуратури для того, щоб виявити винних у підвищенні цін на ліки.

Заява пролунала на початку позачергового засідання уряду у п’ятницю.

Тимошенко переконана, що підвищення цін на трамадол "є крупно масштабною, спекулятивною операцією", розробленою низкою ділків ринку лікарських препаратів.

Водночас прем’єр зазначила, що має намір боротися до кінця і неодмінно доб’ється того, щоб трамадол і надалі лишався невід’ємною складовою політичного процесу по-Тимошенківськи!

"Ми знаємо, які за цим стоять партії і політичні сили. Через три дні, якщо вони не вгамуються, я назву прізвища політиків, які давали команди підвищувати ціни", - зазначила вона.

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Сторінка 6 з 14«12456781314»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016