ЛохвицяП'ятниця, 22-Вер-2017, 21:54
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 14«123451314»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Полiтичне життя Лохвиччини
Яка з районних партiйних органiзацiй найбiльше приваблюе вашу увагу?
tolik286Дата: П'ятниця, 01-Серп-2008, 14:03 | Сообщение # 31
Генерал-лейтенант
Награды: 3
Статус: Offline
Quote (grigori37)
Росія багатюща держава

Ви не плутайте Москву та Росію, це різні речі.

grigori37Дата: П'ятниця, 01-Серп-2008, 14:04 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Продовжую.
Про церкву: Хотілося б мати свою помісну, але історично так склалося як є. Ну той що з того? Бога ж у нас ніхно не забирає. І політикам в церковні справи нічого соваться. А якщо якісь попи займаються підривною роботою, загрожуючою суверенітерові держави, то їх треба притягати до відповідальності по закону
Про Єваропу і нас: Може уже більшість українців і чистять зуби, а от по суспільним туалетам ми точно дуже відстали від Європи, можна знайти і багато іншого де теж саме. Тут нічого не вдієш, і сердиться нінакого. Щоб жити як європейці треба учитися у них і працювати. Що і роблять українці, тільки хотілося б кращого скоріше.
Про голодомор: В 1933 і зерно і худоба в селах були, але місцеві комуністи українці, росіяни, евреї не бажали рятувати людей від голодної смерті. Вони не носили кожанок, не їздили на бронепоїздах, говорили тією мовою що знали і сліпо вірили і виконували волю свого політбюро. На поволжі був такий же голод як і на Україні, але там про геноцид не говорять, мовчать собі в тряпочку.

Radcenko

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 01-Серп-2008, 22:26 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Национальная идея Украины – Гармония.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Субота, 02-Серп-2008, 13:01 | Сообщение # 34
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (grigori37)
Про голодомор: В 1933 і зерно і худоба в селах були, але місцеві комуністи українці, росіяни, евреї не бажали рятувати людей від голодної смерті.

Ви ,здається, людина вже немолода, тому мусили б знати, як приходили буксири, і вигрібали все, навіть юшку з каструль виливали, а хто не давав, - тих забирали самих, і з них вже мало хто повертався. Для людей, які це пережили, це була дуже болюча тема. В той час і говорити на цю тему було табу. А на тепер цих людей вже дуже мало лишилось. Тай то, лише ті, що на той час були дітьми.

Quote (grigori37)
виконували волю свого політбюро.

Так, виконували, і аж занадто сумлінно, бо в ті двори, де ніхто не вмирав, навідувалися знову, і знову шукали продукти.

Quote (grigori37)
На поволжі був такий же голод як і на Україні,

Не треба ці речі змішувати. На поволжі був неврожай. А на Україні врожай був добрий. Просто в українців все забрали силою, і вивезли .

Додано (02-Сер-2008, 12:01)
---------------------------------------------

Quote (tolik286)
Ви не плутайте Москву та Росію, це різні речі.

Це дійсно різні речі. Мені доводилося бувати недавно в російській глибинці. На периферії люди живуть набагато злиденніше, ніж в українських селах. І це на фоні того, що Москва - найдорожче місто в світі .

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

grigori37Дата: Субота, 02-Серп-2008, 18:51 | Сообщение # 35
Генерал-лейтенант
Бабаю.
Я дісно не молодий і про голод 1933 знаю від очевидців. Знаю що хранилища ст. Сенча були повні зерна, знаю що в колгосп ім Шевченка в Сенчі(Кононівка) були коні, воли, вівці, знаю по скільки голів чого, знаю і про тих,що ви називаєте буксирами,знаю і про те що тодішній голова Верховної ради Укаїни особисто їздив потягом по полтавщині і закликав підлітків (молодь) ламати замки і роздавати людям зерно, і знаю також, що спасати народ не давали комуністи і комсомольці і були вони не із Марсу, а свої місцеві. Кацапи не приїзджали морити голодом хохлів, і тих і других мучили комуністи.
Про поволжя я знаю від письменника Алексеева що сам пережив голод. Подумайте, якщо там не було урожаю, то хіба не можна було привезти потрібного із інших районів держави? Недавали ті ж самі комуністи.
Комуністична партія, правляча у державі, повинна в усіх бідах і нашого і російського народу і усіх в СРСР
Повторюю, Росія, напевне, найбагатша країна в світі на сьогоднішній день, а те що порядку в ній мало і люди в селах живуть бідно, цеж хвороба подібна нашій.

Radcenko

tolik286Дата: Субота, 02-Серп-2008, 20:21 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Коли я згадував про Моісея який водив по пустелі євреїв щоб змінилось покоління і з"явилось покоління без комплексів раба, я хотів натякнуть на те що Ви бачете речі в світлі вдовбвною советською пропагандою віршика - "Мамо, а сонечко встає з відкіля?
Та все з відтіля, від сталіна - батька, з Москви, із Кремля."
Quote (grigori37)
В 1933 і зерно і худоба в селах були, але місцеві комуністи українці,

Це як наслідок приїзду "бронепоездов". Це так можна стверджувать що німецькі фашисти хороші хлопці вони в Брисях нічого поганого не зробили, розстрілювали військовополонених румуни, над людьми знущались свої ж поліцаї.
Про голодомор.

awocadoДата: Субота, 02-Серп-2008, 21:26 | Сообщение # 37
Лейтенант
Награды: 0
Quote (grigori37)
На поволжі був такий же голод як і на Україні, але там про геноцид не говорять, мовчать собі в тряпочку.

Є ще одна різниця: поволжжя лише частина Росії, причому не велика. А от на Україні голод був скрізь (Звичайно за винятком тих областей які в той час не входили в СРСР)

grigori37Дата: Неділля, 03-Серп-2008, 12:46 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Толіку286.
Ради чого Моісей водив євреїв по пустелі я знаю: щоб порозумнішали. А відносно "сонечка", то я хоч і прожив у Радянському Союзі усе життя, знаю що Сонце це об*єкт космосу і гріє Землю. Не думаю що нас зігріє Росія, це наша власна справа. Просто ми повинні бути обективними: росіяни наші сусіди і дуже похожі на нас п*ють горілку, матюхаються, крадуть, дають і берут взятки усе дуже похоже на Україну. З ними треба жити мирно, розселити ж нас неможливо. До того ж у них віликі багатства: нафта,газ, уран, золото, ліс... і роботи непочатий край, цим треба користуватись.
Авокадо.
Комунісмтичну ідею видумали не росіяни. Ленін тільки на 1/4 росіянин. Це він зібрав партію яка отравила людей.
Ви хочете сказати що українці тут нідочого їм усе нав*язали. Неправд, українці також були отравлені комунізмом, сптитайте старших.

Radcenko

awocadoДата: Неділля, 03-Серп-2008, 16:47 | Сообщение # 39
Лейтенант
Quote (grigori37)
Комунісмтичну ідею видумали не росіяни. Ленін тільки на 1/4 росіянин. Це він зібрав партію яка отравила людей. Ви хочете сказати що українці тут нідочого їм усе нав*язали. Неправд, українці також були отравлені комунізмом, сптитайте старших.

Без багнетів россії комуністи не прийшли б до влади в Україні.
(згадаай хочаб від кого захищали герої крут)

ЛохвицькийДата: Неділля, 03-Серп-2008, 17:50 | Сообщение # 40
Генерал-майор
Quote (grigori37)
Комунісмтичну ідею видумали не росіяни. Ленін тільки на 1/4 росіянин. Це він зібрав партію яка отравила людей.
Ви хочете сказати що українці тут нідочого їм усе нав*язали. Неправд, українці також були отравлені комунізмом, сптитайте старших.

Философский словарь (1911): «Коммунизм — учение, отвергающее частную собственность во имя людского блага. Всё зло в общественных и государственных отношениях проистекает из неравномерного распределения блага. Чтобы устранить это зло, коммунизм советует сохранить права собственности лишь за государством, а не за частными лицами. Первым, рекомендовавшим коммунистический идеал, был П Л А Т О Н (ср. его „Политию“)»[2].

Ц1каво якого устрою дотримувалися запорожц1 на С1ч1?
А взагал1, коли в1льно розвиваються поруч к1лька систем,общинна,приватна,зм1шана та 1нш1, на даному час1 е на мою думку найл1пше.

Додано (03-Сер-2008, 16:50)
---------------------------------------------
Примитивный коммунизм
Основная статья: Первобытное общество
Согласно Энгельсу [10], наиболее древние человеческие сообщества, существовавшие до возникновения классов, можно назвать «примитивным коммунизмом». Энгельс, однако, считает, что развитый коммунизм может возникнуть только после того, как история пройдет через рабовладельческий строй, феодализм, капитализм и социализм.

БабайДата: Вівторок, 05-Серп-2008, 16:24 | Сообщение # 41
Генераліссімус
Серед здобутків комуністів не тільки голодомор, це саме вони ввели для селян систему трудоднів, коли люди працювали за паличку в зошиті, а не за зарплату. І люди в селах виживали як могли. В містах же, зарплату платили не за роботу, а за те що вийшов на роботу. 70 років відучали селян господарювати на землі. Коли зараз роздали людям паї - то половина їх стоїть навіть необроблена. Провели велетенську роботу, щоб відучити людей самостійно мислити, і зараз ми пожинаємо плоди цих "трудів", коли люди самостійно не вміють і не хочуть ні думати ні робити. Цей список можна було б і далі продовжити, та толку з того ? Маємо, те що маємо, і виходити треба з того що маємо на сьогоднішій день.

цитата из фильма.

musiccatДата: Середа, 06-Серп-2008, 01:47 | Сообщение # 42
Лейтенант
Люди, у Вас знайшлася хвилинка для того, щоб трохи послухати наших "шановних"?
Потім знайти вже не "хвилинку", а деякий час, щоб проаналізуати відношення "мов-би українських телеканалів" на сьогдняшні події у Верховній Раді?
Чи не цікаво?

у самого телевізора не має 8 місяців (і не треба) biggrin . Дивлюся його раз у місяць (не намеренно), і шо бачу? одне й те саме - вибори, перевибори, блокування, голосування і т.д., як в індійському кіно... кінця і краю не видно. шо год назад, шо 2, шо 10 год. назад - одне й те саме - усе шось не поділять... а шо??? biggrin

Але хто винен,що укра1нський народ,або такий терплячий,або такий не розумний?

отож, ми і винуваті у тому шо зараз робиться, ми це і допустили... а вообще-то виходить нам так краще жити: моя хата з краю, я нічого не знаю... biggrin чого так?

Сообщение отредактировал musiccat - Середа, 06-Серп-2008, 01:51

ЛохвицькийДата: Середа, 06-Серп-2008, 16:12 | Сообщение # 43
Генерал-майор
Quote (musiccat)
отож, ми і винуваті у тому шо зараз робиться, ми це і допустили... а вообще-то виходить нам так краще жити: моя хата з краю, я нічого не знаю... чого так?

На кожне питання мае бути в1дпов1дь.Наприклад:

Дракон (пьеса)
За основу сюжета взят распространённый в мифологиях многих стран мотив уничтожения дракона главным героем во имя спасения людей. Но, в противоположность традиции, в пьесе Шварца люди, спасаемые героем, в большинстве своём полагают жизнь под властью дракона вполне терпимой; с жестокостью и притеснениями они свыклись, каждый надеется, что хуже не будет. Ведь вступать с драконом в бой — верная смерть. Эти люди не особенно хотят, чтобы их спасали, им не нужна свобода, они предпочитают быть в рабстве, лишь бы господин оказался помягче. Лишившись одного тирана, они с удовольствием идут под власть другого. Герой с удивлением обнаруживает — для того, чтобы освободить людей, убить дракона недостаточно.

Коли в Рос11 "вбили " б1лого дракона кап1тал1стичного,дракон в1дродився в СССР 1 мав вже червоний кол1р.На червоного дракона пот1м напав коричневий дракон,але червоний перем1г.Згодом таки червоного дракона побороли,1 на Укра1н1 з*явилася можлив1сть створити новий св1т,де укранц1 могли б творити власне життя на св1й россуд,використовуючи все Богом дане богатство (земля,надра,кл1мат,географ1чне розташування та багато чого 1ншого),але дракон виявився б1льш п1дступним 1 знову п1дкорив неньку Укра1ну.
Що ж за дракон такий п1длий,що не дае людям нормально жити?Це питання ц1кавить мене давно 1 весь час я шукаю на нього в1дпов1дь.А в1дпов1дь така.Той дракон сидить в кожному з нас,але не кожен про це знае.Але через наш мозок дракон керуе цим св1том.Ми мусимо вбити дракона в соб1 1 тод1 св1т зм1нится.
Св1т стане таким,яким його створив БОГ!

БабайДата: Середа, 06-Серп-2008, 18:43 | Сообщение # 44
Генераліссімус
Лохвицький,
Те ж саме казали і всі депутати, які рвалися до влади. Прийшли до влади, а далі... можна не говорити, ми всі не сліпі, бачимо що робиться. Те, що МИ в собі вб"ємо дракона, то лише квіточки, от якщо ВОНИ в собі вб"ють дракона, то вже будуть ягідки.

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Четвер, 07-Серп-2008, 16:24 | Сообщение # 45
Генерал-майор
дракон - то людськ1 недол1ки.Депутати досягли свое1 мети 1 м1нятися вони не будуть.А народам,щоб досягти свое1 мети (благополуччя) треба прокидатися,та робити те, що треба зробити. bash

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Сторінка 3 з 14«123451314»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017