ЛохвицяВівторок, 19-Вер-2017, 21:47
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 14«12341314»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Полiтичне життя Лохвиччини
Яка з районних партiйних органiзацiй найбiльше приваблюе вашу увагу?
ЛохвицькийДата: Субота, 12-Лип-2008, 11:51 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
Ще й як цiкаво!
Читайте ))) Зняти Тимошенко не допомогли навіть прорахунки з "навозом"

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Субота, 12-Лип-2008, 18:31 | Сообщение # 17
Генераліссімус
Награды: 5
Вони ж бо "недоторкані", та й вкорінилися нагорі добряче, тепер і бульдозером не стягнути.
А взагалі це нагадує картину : собаки гавкають, - а караван іде !
От і ми, як ті собаки, гавкаємо, а вони роблять своє ...
Ото ж бо й воно ...
Так і живем ...

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

RPK-15Дата: Неділля, 13-Лип-2008, 21:33 | Сообщение # 18
Сержант
Награды: 0
Чому Ви всі так незадоволені владою... Політика це бізнес... хтось своїм розумом та вміннями заробляє мільйон, а хтось стає премєром... Якщо людина цього добилась, то вона це заробила

БабайДата: Понеділок, 14-Лип-2008, 21:24 | Сообщение # 19
Генераліссімус
RPK-15,
Тому що люди, які керують країною повинні дбати про свій народ, в першу чергу, а потім про все інше.
Бо як повиздихає народ, не буде кому налоги платити, і ніким буде керувати. Лишиться тільки продати землю, на якій колись люди жили, і бздик, нема України, як і не було !
Ти телевізор дивишся ? Що ті обранці зробили за пів року ? Тільки трибуну блокувати й навчилися, не одні так другі.
Оце і вся їхня робота. Тепер вони втомилися чубитися і йдуть на "заслужені " канікули. А те що в країні казна що робиться, - то нікого не хвилює !

цитата из фильма.

RPK-15Дата: Вівторок, 15-Лип-2008, 15:22 | Сообщение # 20
Сержант
Значить в нас народ на це заслуговує, якщо так голосує і мовчить... Колись я критикува свого директора за його поведінку, відношення до працівників, а коли став його заступником , через півроку побачив, що я роблю все теж саме за що колись ображався... Так само й наші політики... Щас Ви їх критикуєте, а будете на їхньому місці робитемете так як і вони...

БабайДата: Вівторок, 15-Лип-2008, 19:00 | Сообщение # 21
Генераліссімус
Я розумію, що коли політики починають робити не на себе а на народ, коли пробують хоть що небудь реально зробити для людей, то вони або потрапляють в ДТП, або помирають "від інфаркту", або ж зовсім зникають. Але так гнобити народ, за рахунок якого вони й жвуть, теж не можна. А про директора: - то підприємство і держава це абсолютно різні речі.

цитата из фильма.

TarasДата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 23:24 | Сообщение # 22
Підполковник
Нажаль, вимальовується схема: НА ХВОРИЙ (СКАЛІЧЕНИЙ) ОРГАНІЗМ (НАРОД, ДЕРЖАВУ)
ЗАВЖДИ НАПАДАЮДЬ паразити.

grigori37Дата: Субота, 19-Лип-2008, 12:29 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
Награды: 2
До 21 повідомлення.
Бабаю, ви не уважно читали "Путешествия Гулливера" Джонатана Свіфта. Книга давня і переписують її вже багато поколінь, сподобалася людям. В ній написано, цитую по пам*яті: філософи це ті люди які вірять, що деспоти піклуються про державу, міністри служать народу, нагороди даються по заслугам і багато подібного яке здравомислячій людині і в голову не збреде.

Radcenko

TarasДата: Субота, 19-Лип-2008, 23:00 | Сообщение # 24
Підполковник
grigori37,
тут розмова про стан.
Нажаль, стан в нашій країні, такий самий, як його змальовував і Джонатан Свіфт.
Тільки він під виглядом "Путешествий" змальовував сатирично свою сучасність, в свій час.
На жаль історія має властивість повторюватись...

БабайДата: Вівторок, 22-Лип-2008, 16:23 | Сообщение # 25
Генераліссімус
grigori37,
Просто сумно, що з часів написання "Мандрів Гулівера" (1726), до цього часу, в сфері політики нічого не змінилось ...
А якщо й змінилося, то хіба в гірший бік. Так, Taras, історія повторюється. А на помилках ніхто вчитися не спішить.

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Середа, 23-Лип-2008, 22:38 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Кто будет 4-м президентом Украины?
23.07.2008 13:52 ___ Владимир Ткач, для УП
Для автора очевидно, что президентом может стать тот, кто осознает необходимость трансформации граждан из люмпенов в собственников. Только тогда украинцы станут ответственными гражданами своей страны.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: П'ятниця, 25-Лип-2008, 17:09 | Сообщение # 27
Генераліссімус
Четвертим президентом України буде той, хто найбільше наобіцяє .
Владимир Ткач, кандидат філософских наук, чоловік розумний, думаючий, та мабуть не буде, ні так як він собі мислить, ні так як ми собі хочем... Хоча дуже багато в чому, я й сам з ним погоджуюсь.

цитата из фильма.

grigori37Дата: Четвер, 31-Лип-2008, 11:03 | Сообщение # 28
Генерал-лейтенант
Ніяк не можу відірватись від питання: чого ми такі бідні..?
Може я не так розумію світ? Здається усе так ясно: ніхто нічого безкоштовно нам не дасть, отже, треба самим добре все обдумати і працювати. працювати і працювати мирно уживаючись із сусідами, тоді може через декілька років станет легше і краще жити. Так ніт же: дратуєми Росію вступом до НАТО, Піднімаємо пусті хвилі в православії, Голодомор 1933 влаштований комуністами називаємо геноцидом українського народу, Зхід манимо своїм бажанням жити як європейці, а сами забуваємо чистить зуби...

Radcenko

tolik286Дата: П'ятниця, 01-Серп-2008, 00:11 | Сообщение # 29
Генерал-лейтенант
Quote (grigori37)
чого ми такі бідні..?

Хто? Ви бідний??? Питання бідності й багатства, воно відносне, і в більшості випадків про бідність говорять ті кого бідним аж ніяк не назвеш.
В мене особисто грошей інколи й на цигарки невистачає, але в мене є гарна дружина, хороші діти й цікава робота і тому бідним себе не вважаю.
Quote (grigori37)
Може я не так розумію світ?

Згадайте притчу про Моісея який водив по пустелі євреїв. Життя швидко змінююється.
Quote (grigori37)
дратуєми Росію вступом до НАТО

Якби не було погроз забрати Крим і навіть східну Україну, і добровільно вивели б базу з Севастополя (задекларовано в конституції України - ніяких іноземних військових баз не повинно буть) ніхто в НАТО й не спішив.
Quote (grigori37)
Піднімаємо пусті хвилі в православії

Я в 2004 році переконався що Церква МП іноді впадає в мирські діла й займається політичною агітацією не на користь України.
Quote (grigori37)
Зхід манимо своїм бажанням жити як європейці

Це природньо, коли хочеться жити краще, у Европі це виходить краще ніж у Росіян.

Quote (grigori37)
сами забуваємо чистить зуби...

Чищу регулярно.

Додано (31-Лип-2008, 23:11)
---------------------------------------------
Забув додати:

Quote (grigori37)
Голодомор 1933 влаштований комуністами називаємо геноцидом українського народу

Комунисты на бронепоезде, в кожаных тужурках и разгаваривавшие на матерном языке оказались инопланетянами.

grigori37Дата: П'ятниця, 01-Серп-2008, 13:22 | Сообщение # 30
Генерал-лейтенант
Толік286 нападає, утверджує свою позицію, треба підтримувати свою.
Про бідність: Все в нашому світі відносно, та я мав на увазі не мамону(багатство), а продовження свого початку. Знаєте як у тому українському філософському діскурсі(круговерті): чого ми такі бідні? Тому що ...і. т.д. Згоден, що нас "ХТОСЬ" навчає, як Моисей евреїв, і надіюсь на успіх, але хотілося б кращого скоріше.
Про НАТО: Дійсно дратуємо, бо важно знайти розумного політика який всерьоз допускав, що НАТО піде на конфлікт із
Росією за зади наших інтересів. Та дураків, як писав Гоголь в Росії багато, а на Україні не меньше. От і дратуемося: А я всуплю до Нато!.. А я тобі газу не продам! Смішно звичайно, але якби не стало страшно від такої полеміки.
Про Крим і схід: Найвищі правители Росії ніколи не виражали бажання відібрати у нас ці області. Росія багатюща держава, у неї всього багато, а порядку немає.Уся Європа купує у них нафту і газ, грошей море, їм би дать раду. Навіщо Росії сумнівні області, для головної болі, чи що? Інше діло що наші російськомовні громадяни хотіли б в Росію поближче до багатства. А якщо це не так, то немає питань.

Radcenko

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Полiтичне життя Лохвиччини (Полiтика,як iнструмент управлiння,важлива для суспiльства)
Сторінка 2 з 14«12341314»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017