ЛохвицяП'ятниця, 24-Лис-2017, 08:52
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Увага!!! РАДІАЦІЯ!
Увага!!! РАДІАЦІЯ!
TeslenkoSashaДата: П'ятниця, 06-Чер-2008, 12:12 | Сообщение # 1
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline
Нещодавно, тобто 5 червня в сусідів Україги відбулася аварія на АЕС. Хто має більш обширну інформацію, пишіть. В інтернеті не знайшов повної інформацію. Лише мильком згадується. sad

Доброе - это прекрасное в действии.
Жан Жак Руссо

ІркаДата: П'ятниця, 06-Чер-2008, 13:28 | Сообщение # 2
Рядовий
TeslenkoSasha, не чула...(( а в якій країні?

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 06-Чер-2008, 20:06 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Награды: 3
Еврокомиссия потребовала от властей председательствующей в ЕС Словении сделать подробный доклад об инциденте на АЭС «Кршко». Об этом сообщил представитель Еврокомиссии Ферран Таррадельяс. Далi

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

elipolДата: Субота, 14-Лют-2009, 22:08 | Сообщение # 4
Підполковник
У Лохвиці є два панельні будинки (в масиві навпроти цегельного заводу) в яких (квартирах) я свого часу наміряв 72 мкр/год. Причини - відсутність дозиметричного контролю щебеню при виготовленні бетону панелей. Природній фон 14-20 мкр/год.

Олександр

РК-86Дата: Неділля, 15-Лют-2009, 22:17 | Сообщение # 5
Генераліссімус
Так само і на набережних Неви в Пітері, буває і більше. Де найти офійійні дані про допустимі норми в будинку, на вулиці, в продуктах харчування? В чиї обов"язки це входить? Згадую вереск в ЗМІ, коли джерело інтенсивністю достатньою для дефектоскопії зварних швів також потрапило до бетону і до панелі житлового будинку...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

БабайДата: Понеділок, 16-Лют-2009, 11:53 | Сообщение # 6
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
У Лохвиці є два панельні будинки (в масиві навпроти цегельного заводу) в яких (квартирах) я свого часу наміряв 72

Це правда, свого часу я теж там ходив з дозиметром військового зразка .
Міряли навіть у квартирах. Радіація в цих будинках присутня, але вона різна в різних квартирах.
Та все одно вона набагато вища норми.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

SanaДата: Понеділок, 16-Лют-2009, 12:47 | Сообщение # 7
Підполковник
Бабай, шановний маю власний досвід ми міряли на робочий місцях де працюємо дозиметрами якими користуються прийомщики металобрухту випромінення було від 11 до 20 мкр/год на килимах (ті що знаходились на підлозі) доходило до 25 мкр/год.

РК-86Дата: Четвер, 05-Бер-2009, 20:15 | Сообщение # 8
Генераліссімус
Sana, У 1986-му, після відомої події, з допомогою ДП5-М я зробив заміри р-фону в самих різноманітних місцях і в самих різноманітних продуктів харчування. Десь в середині-кінці травня, коли вже була завершена евакуація з Зони. На роботі, де звичайний бруд залишався з підошв взуття відвідувачів з Лохвицького, Чорнухинського і Гадччського районів не відмічав ніякої різниці з 11-15 мкр/год. На вулиці, в сонячний день, в повітрі було до 18-20-ти. А от вершкове масло з базару "фонило" до 25-30. Місцева вода, молоко, сир, масло - на межах 5-ти, 7-ми. (заміри при екрануванні навколишнього фону).
Накопичення бруду в килимах - стара пісня. Так само там накопичується і радіоактивний бруд. Причому дезактивація таких виробів пов"язана з певними проблемами. Проблемами витрат праці. Як і в повсякденні...

elipolДата: Четвер, 05-Бер-2009, 22:44 | Сообщение # 9
Підполковник
Нормальним для широти Лохвиці вважається до 20 мкрн на годину влітку і 12-14 мкрн взимку.
Терпимо для панельних будинків - до 30 мкрн на год.
На вулицях Чорнобиля, через рік було до 100 мкрн. В навколишніх лісах поблизу Славутича до 220-250.
Це в повітрі. Звісно, окремі плями набагато вищі.

Олександр

РК-86Дата: Четвер, 10-Вер-2009, 03:46 | Сообщение # 10
Генераліссімус
Quote (elipol)
Нормальним для широти Лохвиці вважається до 20 мкрн на годину влітку і 12-14 мкрн взимку.
Терпимо для панельних будинків - до 30 мкрн на год.
На вулицях Чорнобиля, через рік було до 100 мкрн. В навколишніх лісах поблизу Славутича до 220-250.
Це в повітрі. Звісно, окремі плями набагато вищі.

Я повторюсь з результатами моніторингу 1986 року. Про будинки проти цегельного також знаю.
Питання в іншому. Ну бабахнуло, ну було. А міграцію нуклеотидів відсліджують, а вивіз металобрухту, звір"я, грибочків, деревини з Зони нормально контролюють? А несвідоме, ненавмисне рознесення радіоактивних джерел хтось пильно контролює?

Шалені гроші в свій час у вигляді податків сплачував у фонд Чорнобиля. (Доки не провідав Славутич і не огледівся). Так само, як і на Наших Афганців.

Пройти дослідження на вміст R-речовин у власному організмі можливо тільки в Полтаві, і, звісно, за цуцу. Одержати довідку в санєпідемстанції про артезіанську свердловину, вірніше про водичку, яка з неі тече - майже державна таємниця... А про регулярність відбору проб на дослідження..., а ще про відомчі інструкції..., а ще про статистику...

ХІ-ХІ-ХІ... ИК!!!

elipolДата: Четвер, 14-Січ-2010, 14:50 | Сообщение # 11
Підполковник
У Києві є чорнобильська поліклініка (МЖитомирська)
Там є кабінет, де можна поміряти вміст радіонуклідів в організмі. Черги до всіх кабінетів там досить великі. Реально пройти за 100 грн "на моющі"

Олександр

valeraДата: Вівторок, 04-Тр-2010, 17:02 | Сообщение # 12
Сержант
Награды: 1
біля ГІМНАЗІЇ зараз якраз бум по продажу нерухомості - всі любителі лейкозу - милості просим biggrin biggrin biggrin , хоча цінам навіть Полтава поступається...

ВелецькаДата: Понеділок, 21-Чер-2010, 17:17 | Сообщение # 13
Сержант
Quote (valera)
біля ГІМНАЗІЇ зараз якраз бум по продажу нерухомості - всі любителі лейкозу - милості просим , хоча цінам навіть Полтава поступається...

а детальніше?......... Там що, теж будматеріали "ліві"?

elipolДата: Четвер, 23-Чер-2011, 17:59 | Сообщение # 14
Підполковник
Почитайте, про наслідки малих доз радіації:

http://krisis.ucoz.ru/publ....1-0-455

Олександр

РК-86Дата: Четвер, 19-Січ-2012, 20:58 | Сообщение # 15
Генераліссімус
Чому ця тема "засохла". Бо не видно і не смердить? Чи, мабудь, рівень обізнаності "на пів-шосту"...

Додано (19-Січ-2012, 18:58)
---------------------------------------------
они не понимают или не хотят понимать, что их право на бесплатное лечение не беспредельно.
Більшого цинізму у відношенні до чорнобильців (та і до хворих взагалі) не вигадаеш.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Увага!!! РАДІАЦІЯ!
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017