ЛохвицяВівторок, 24-Жов-2017, 10:53
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers, zakon 
Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Магазини Лохвиці
Магазини Лохвиці
Яким магазина в Лохвиці Ви віддаєте перевагу?
БабайДата: Неділля, 28-Вер-2008, 12:20 | Сообщение # 61
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Quote (ДЯДЬКО)
Це називається - нічого задарма свою вирощену продукцію віддавати!

Дуже правильно, от вони й не віддають свої кавуни задарма, а міняють їх на картоплю.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ДЯДЬКОДата: Неділля, 28-Вер-2008, 16:17 | Сообщение # 62
Генерал-майор
Награды: 0
Знижую Вам ,Бабає, репутацію. За не патріотичне відношення до картоплі!

БабайДата: Неділля, 28-Вер-2008, 16:51 | Сообщение # 63
Генераліссімус
А за повагу до чужої праці ? Чи вони не люди ? Чи вони не працюють ?

цитата из фильма.

BadДата: Неділля, 28-Вер-2008, 21:54 | Сообщение # 64
Полковник
Награды: 1
Але ж кавуни привозять не товаровиробники, а звичайні перекупщики. Які їдуть в один регіон купують кавуни у нас міняють на картоплю (остаючись в доброму наварі, при цьому відрахувавши всі амортизаційні витрати), потім з нашою картоплею їдуть в другий регіон міняють на цибулю, вертаються до нас, міняють на картоплю, їдуть в третій регіон там і продають. І при цьому як би було не вигідно то ніхтоб не їздив. А товаровиробник знову залишається з копійками..

Делать то, что доставляет удовольствие, - значит быть свободным.

БабайДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 12:53 | Сообщение # 65
Генераліссімус
ПАне Bad, давайте спрбуємо прибрати цю ланку, яку Ви назвали перекупщиками, і що буде ?
Товаровиробник зайнятий виробництвом, йому ніколи кататися по країні, і шукати збут на свій товар.
Виходить, що той хто виростив кавуни, хай їсть самі кавуни, а той, хто виростив картоплю, нехай давиться картоплею ! Бо ні один, ні другий не в змозі поміняти свій товар на щось інше (великі відстані, різні регіони, наявність грузового транспорту, та ін.). А коли знаходиться посередник, який бере на себе всі ці проблеми і витрати, щоб здійснити реальний обмін товару, Вам знову не так, - "наживається перекупщик". А хто вам сказав, що посередники повинні робити це даром, за свій рахунок ? Що поганого в тому, що він за свою роботу теж отримує гроші ? Коли Ви вважаєте що це так легко й просто - будь ласка : купіть камаз, заправте, поїдьте в Крим, загрузіть кавунами, приїдьте, поміняйте на картоплю, поїдьте продайте, отримайте гроші, і побачите, наскільки легкий цей хліб ...
І чи захочите Ви все це робити задарма ?

цитата из фильма.

BadДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 20:36 | Сообщение # 66
Полковник
Шановний ПАНЕ Бабай, Я не сказав щоб посередники робили даром і за свій рахунок, навпаки я вітаю цю справу, хто як може так і заробляє на хліб. Я мав на увазі, що товаровиробник заробляє на своїй продукції менше ніж посередник. Я за те щоб товаровиробник заробляв, наприклад чистими одну гривню, а посередник 0,50 грн. І щоб була прозорість в цих ринкових відношеннях Я знаю багатьох людей, які вирощують гектарні поля картоплі, наймають транспорт або своїм особисто і самі їдуть продавать. Наведу ще один реальний приклад, один чоловік вирощував вдома свиней, до десятка, рано вставав, пізно лягав, працював, як віл, і, коли на продажу цих свиней завелись деякі кошти, то він кинув це занняття тримати свиней, а сам почав їх скуповувати в населення, і продавати на базарі, тепер він відпочиваючи має в декілька раз більше ніж працюючи в поті чола.
Так що дещо Ви мене не зрозуміли в моїх словах

ДЯДЬКОДата: Понеділок, 29-Вер-2008, 21:47 | Сообщение # 67
Генерал-майор
Про свиней це Ви ,Ваd, не в бровь, а в глаз.

БабайДата: Вівторок, 30-Вер-2008, 11:54 | Сообщение # 68
Генераліссімус
Quote (Bad)
що товаровиробник заробляє на своїй продукції менше ніж посередник. Я за те щоб товаровиробник заробляв, наприклад чистими одну гривню, а посередник 0,50 грн.

Пане Bad, Ви самі спробуйте зайнятися посередництвом, (сплатіть патенти, дозволи, налоги) , порахуєте потім всі витрати, і побачите, який чистий прибуток. Я особисто не знаю ні одного з тих що міняють картоплю на кавуни, які купили особистий літак, яхту, чи дачу в Конче Заспі.
До речі, про свиней, а ви не могли б порахувати й викласти тут скільки 1 свиня за рік-півтора з"їдає буряка, комбікорму, дерті, картоплі, гарбузів та іншого харчу. Скільки це обходиться в грошах, якщо все купити. Цікаво, яка вийде собівартість м"яса та сала, і чи буде вона відрізнятися від ринкової ...
Тепер про скупку свиней в населення: - якщо ви вважаєте, що дають мало, то навіщо продаєте ?
Хто забороняє самому вивезти й продати на ринку ?

Quote (Bad)
сам почав їх скуповувати в населення, і продавати на базарі, тепер він відпочиваючи має в декілька раз більше ніж працюючи в поті чола.

А Ви самі пробували зайнятися цією справою ? Коли ви й це вважаєте відпочинком, то де ж Ви тоді працюєте ?
Щось я дивлюся, ви цінуєте лише свою працю, а всі інші, по вашому, гуляючи на ній наживаються .
А те, що в інших праця може бути ще тяжча Ви не розумієте. В любій роботі є свої труднощі й проблеми, просто ніхто їх не виставляє напоказ.

цитата из фильма.

BadДата: Вівторок, 30-Вер-2008, 20:42 | Сообщение # 69
Полковник
Щось шановний Бабай Ви не хочете мене зрозуміть, наша дискусія може затянуться до бескінечності. Просто відповідна праця повинна відповідно оцінюватися в грошовому виразі. Я за те щоб була хоть якась справедливість в цих ринкових відносинах.
Quote (Бабай)
Я особисто не знаю ні одного з тих що міняють картоплю на кавуни, які купили особистий літак, яхту, чи дачу в Конче Заспі.
напевно Ви багатьох знаєте тих людей, які самі вирощують свою продукцію придбали літак, яхту, дачу в Кончі Заспі і кожен рік мінімум відпочивають від своєї тяжкої праці десь на Багамах.
Напевне Ви самі займаєтеся посередництвом і із цього робити такі висновки, але не займалися вирощуванням своєї продукції, а знаєте тільки по розповідям інших людей. А я роблю такі висновки, бо знаю одну і другу сторону із особистого досвіду...

HanterДата: Вівторок, 30-Вер-2008, 23:49 | Сообщение # 70
Лейтенант
Панове! Дозвольте втрутися у Вашу приватну розмову. Почну по пунктах. Пункт 1. Магазини м.Лохвиці. Закони ринку диктують всім нам одинакові економічні умови: скільки ти заробляєш, то скільки і витрачаєш. Ні копійки більше. Меньше можна. Відповідно у наші магазини завозять товар згідно купівельної спроможності нашого регіону (себто Лохвиці). Магазин Майя я вважаю за виняток (вона знайшла свою нішу покупців - чиновники держустанов). Видимість високмх доходів дають нам в основному працівники нафтогазовової промисловості, але їх по Лохвицькому регіону не більше 500 (п'ятсот) чоловік. А в самій Лохвиці проживає близько 12 тис.осіб (по району відповідно - десь 60 тис.чол.). То я Вас запитую : ХТО БУДЕ КУПУВАТИ КРАМ ПРИ СЕРЕДНІЙ ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ 800ГРН. (Я знаю багатьох людей які отримують значно меньший дохід). Просто наш регіон по статистиці України один із саних низьких по доходах на душу населення. Відповідно і везуть нам хлам, не тому, що "торгаш" злий та поганий, а тому що не всі можуть купити товар по ціні магазину Майя (себто ЯКІСНИЙ). Хоча про співвідношення якість-ціна у Майї - це окрема і довга пісня. Пункт 2. Овочі, кавуни та картопля. Всі ми бачимо велику вантажну машину яка вивозить НАШУ картоплю. Знаємо її вартість і обурюємося: нічого собі, ми "вкалували" ціле літо, а вони тільки перевезли і мають ТАКІ КОШТИ. А дозвольте Вас запитати: хто знає всі їхні витрати? По пунктиках - це амортизація авто, це бензин-мастило, це резина, це митарі різних мастей, це витрати на закупівлю у ВАС товару (картоплі) і нарешті це їхній РОБОЧИЙ час. Працюють вони не по 8 год на добу як ми з Вами, а 24 год. Виїхав сьогодні, а приїхав через 3-4-7 днів. Це чогось варте, чи ні? І не вони устанавлюють первоначальну ціна на товар. Вони лише додають до неї свої витрати та свій заробіток. Маю знайомого який возив кирпич на Київ. (Хто живе в Лохвиці той зрозуміє про що мова). Так от він так і не заробив на новий КАМАЗ. Хоч по всі канонам ринкової економіки чере 5-7 років експлуатації повинні бути кошти (крім коштів на життя) на новеньке авто (хоча б на саме дешеве, але аналогічне по класу). Так він би і тягнув цю лямку, але слава Богу кирпичний закрили, а тепер ніхто і не возе. То він подався на ФУРУ-іномарку до Києва. Отакі заробітки. Висновок роблю такий: ЯКИЙ ПОКУПЕЦЬ, ТАКИЙ І ТОВАР. ІНШИМИ СЛОВАМИ НІЧОГО ПЕНЯТЬ НА ЗЕРКАЛО ЯКЩО ..... КРИВА. Обсмоктувати чийсь труд саме легше. А Ви от візьміть і поставте (на зло всім цим торгашам) зразковий магазин із дуже якісним товаром та за дуже низькими цінами. Обіцяю - я буду у Вас одним із перших покупців.

Сообщение отредактировал Hanter - Вівторок, 30-Вер-2008, 23:54

БабайДата: Середа, 01-Жов-2008, 13:30 | Сообщение # 71
Генераліссімус
Quote (Hanter)
А Ви от візьміть і поставте (на зло всім цим торгашам) зразковий магазин із дуже якісним товаром та за дуже низькими цінами.

Дуже цікава думка. Може ще й підкажете, де взяти такий товар ? Щоб і яісний, і дешевий . Наскільки я знаю, то такого товару просто не існує. Для виготовлення якісного товару, використовують якісний матеріал, а він однозначно дорожчий. Та й якісна робота коштує дорожче.

Quote (Bad)
не займалися вирощуванням своєї продукції,

Пане Bad, в нашому регіоні практично всі займаються вирощуванням картоплі. Я також не виняток, і чудово знаю що це таке. Різниця тільки в тому, що наша сім"я вирощує лише для власних потреб. Стільки, скільки потрібно для нашої сім"ї і не більше. Нам просто більше не потрібно . А кавунів - кілька за сезон я й так куплю, і не дуже збіднію. Тому що багато нам їх теж не треба.
А поважати чужу працю вчили ще батьки. Та й сам я добре знаю, з власного досвіду, що те що з сторони здається легко й просто, насправді далеко не так. За своє життя доводилося займатися дуже різною роботою. То ж добре знаю що це таке.

цитата из фильма.

BadДата: Середа, 01-Жов-2008, 20:32 | Сообщение # 72
Полковник
Quote (Бабай)
А поважати чужу працю вчили ще батьки. Та й сам я добре знаю, з власного досвіду, що те що з сторони здається легко й просто, насправді далеко не так. За своє життя доводилося займатися дуже різною роботою. То ж добре знаю що це таке.
Нарешті порузумілися. Слава Богу!

БабайДата: Четвер, 02-Жов-2008, 11:42 | Сообщение # 73
Генераліссімус
В суперечці народжується істина !

цитата из фильма.

HanterДата: Вівторок, 21-Жов-2008, 22:19 | Сообщение # 74
Лейтенант
Quote (Бабай)
Для виготовлення якісного товару, використовують якісний матеріал, а він однозначно дорожчий. Та й якісна робота коштує дорожче.

Неужели я так плох? surprised Неужели мне надо опять идти в первый класс своей любимой школы-гимназии?? surprised surprised
Ой как грустно!?! sad
Неужели у меня настолько плохое правописание, что фразу:
Quote (Hanter)
наш регіон по статистиці України один із саних низьких по доходах на душу населення. Відповідно і везуть нам хлам, не тому, що "торгаш" злий та поганий, а тому що не всі можуть купити товар по ціні магазину Майя (себто ЯКІСНИЙ)
я так неразборчиво написал????? surprised surprised . О УЖАС-С-С-С-С?!?
Перепишу НЕМЕДЛЕННО (Ви уж г.Бабай, шибко не ругайте меня: "Что с ребенка взять?" (мультик "Новый Год")):
наш регіон, по статистиці України, один із саних низьких по доходах на душу населення. Відповідно і везуть нам хлам, не тому, що "торгаш" злий та поганий, а тому що не всі можуть купити товар по ціні магазину Майя (себто ЯКІСНИЙ).

БабайДата: П'ятниця, 24-Жов-2008, 20:03 | Сообщение # 75
Генераліссімус
Пане Hanter, зовсім недавно Ви стверджували протилежне, і писали, що навіть машиною стали їздити більше, бо грошей у Вас вистачає на все ... А Ви значить не з нашого регіону ...

цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Населені пункти » Лохвиця » Магазини Лохвиці
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017