ЛохвицяСереда, 13-Гр-2017, 23:28
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Копное право или что-то новое? (Как вернуть контроль над властью без революций?)
Копное право или что-то новое?
PravdedaДата: П'ятниця, 28-Лют-2014, 03:48 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Прежде чем приступить к обсуждению темы и источников- убедительная просьба просмотреть этот ролик- Мировосприятие славян- урок 1  Содержащаяся в нём информация поможет чище воспринимать любые полезные знания из любого источника.
Одна из лекций от одного из источников- Сергей Данилов- Сущности управления


Не ходите, люди Родов Расы Великой, супротив Чистой Совести своей и древних законов Родов ваших, ибо на окольных
Путях жизни вашей нет покоя для Души вашей
Не сотворяйте, люди Родов Расы Великой, вольный ветер в головах своих, громовые тучи в речах своих и грозовую бурю в
сердцах своих
(заповеди Стрибога)
 
русДата: П'ятниця, 28-Лют-2014, 11:45 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
На території України найдовше зберігалось копне право, то чому ж українцям першими не взяти найкраще що в ньому було. На мою думку, недолік демократичної системи голосування та обрання депутатів різних рівнів в тому, що:
1) Загальне те, що право голоса і вагу голоса мають однаково як професор з політології (наприклад), гарний управлінець, лікар так і наркоман, бомж і т.д. Це всього 1 голос і все. 
2) В копному праві мали право голоса чоловіки віком від 50 років і які мали свою сім'ю, тобто змогли організувати навколо себе ячейку суспільства і діждались живучи на цій території онуків. Однак, зараз, з чим я згоден з позицією С.Данилова, потрібно хоча б надати право голоса чоловікам які хоча б одружені. Жінка в цьому випадку є шиєю і "допоможе" чоловіку своєму правильно голосувати. Саме вони обирають сотника на подальший щабель влади.
3) Правильне рішення приймається з урахуванням 100 процентної згоди обраних а не більшості як у демократичній системі. До речі, як приклад, на Японських підприємствах при вирішенні колективних питань добиваються рішень таких, за які проголосували всі представники. Цей підхід бачимо по успішній Японській економіці і їх якісних товарах оскільки всі виконують загальне рішення а не рішення більшості (а що ж тоді робити меншості, і з яким натхненням меншість буде виконувати рішення більшості, з під палки).
4) Всі державні органи та посадовці будуть контролюватися обраними копними чоловіками
5) На посаді чиновник знаходитиметься доти доки він Люб (по старому) чи Кохан (звідси Каган) а по сучасному доки його не запідозрили у махінаціях.
Дана система, на мою думку, більш гнучка ніж демократична. Більш точно представляє інтереси народу на місцевому самоврядуванні і обираються дійсно представники з народу. Дві паралельні системи, маю на увазі чиновницьку загально державну та копну, будуть контролювати одна одну а при цьому виграє місцева громада. І саме місцевій громаді підзвітними будуть всі об'єкти на території району (добувні і т.д.) Також про кошти, які залишатимуться і на території проживання громади а не як зараз все на Київ чи ін. а у нас дороги латать нічим.
6) Дані формування відповідають чиннгому законодавству. Стаття 36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту
своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних,
культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених
законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку,
охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.
7) Діяльність обраних 10-тників, сотників повинна бути тільки в рамках законодавства України.
 
русДата: П'ятниця, 28-Лют-2014, 18:19 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
До речі зараз модне Віче також із Копного права. Тільки на віче збирались дійсно лідери з народу обрані системними виборами а не просто натовпом людей із незрозумілим голосуванням
 
русДата: Середа, 12-Бер-2014, 17:06 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
https://www.youtube.com/watch?v=dGNgjJ6972M
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Копное право или что-то новое? (Как вернуть контроль над властью без революций?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017