ЛохвицяСереда, 28-Чер-2017, 08:28
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 69 з 69«12676869
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
ObersДата: Середа, 21-Жов-2015, 00:08 | Сообщение # 1021
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата zakon ()
Час  розставить все на свої місця.
\Не хотілось би лише якби він крапки розставив. Я у вас прошу вибачення, за те шо злюсь - за свою злість. Наспраді я багато плюсів хочу поставити і уряду (саме так!), і президенту, і міг би багато про це написати. Але якщо не кпинити їх, то критика всього іншого не матиме взагалі жодного сенсу. Треба бити владу, щоб порох (! smile ) на голови летів. ))

ObersДата: Середа, 21-Жов-2015, 00:37 | Сообщение # 1022
Генераліссімус

zakonДата: Середа, 21-Жов-2015, 07:20 | Сообщение # 1023
Полковник
Награды: 12
Цитата Obers ()
\Не хотілось би лише якби він крапки розставив. Я у вас прошу вибачення, за те шо злюсь - за свою злість. Наспраді я багато плюсів хочу поставити і уряду (саме так!), і президенту, і міг би багато про це написати. Але якщо не кпинити їх, то критика всього іншого не матиме взагалі жодного сенсу. Треба бити владу, щоб порох (! smile ) на голови летів. ))
Ось тут я повністю згоден і підпишусь під кожним словом. Якщо Вас десь образив чи розсердив, прошу вибачення.

Сообщение отредактировал zakon - Середа, 21-Жов-2015, 07:21

ObersДата: Середа, 21-Жов-2015, 12:59 | Сообщение # 1024
Генераліссімус
Война Украины и России является логичным следствием политики, которую вел Кремль с момента распада СССР. Первый вооруженный конфликт между странами произошел еще в 1992 году:

"В тот же день Ельцин выдал свой указ о подчинении Черноморского флота на территории Украины России. Это уже был первый шаг территориального вмешательства. Некоторые корабли из Севастополя взяли курс на Одессу. По ним открыли стрельбу боевыми снарядами. Этого никто не знает, но это было и это в истории зафиксировано" http://podrobnosti.ua/2066854....uk.html Кравчук рассекретил атаку кораблей России на Одессу

ObersДата: П'ятниця, 23-Жов-2015, 11:56 | Сообщение # 1025
Генераліссімус
Абсолютно верно, категорично согласен, и уже с подобными нытиками проводил разъяснительную работу. Сам сегодня после работы еду с Киева "аж" в Полтавскую область (там прописан) единственно с целью воспользоваться своим конституционным правом и исполнить гражданский долг. Это тот минимальный активизм - элементарно поднять жопу с дивана, по-сути ничего не делая - без которого ни одна страна не будет благополучной, а гражданское общество останется мифом и унылой сказкой.

В понедельник на работу, на всё про всё 2 дня, 8 часов пути и 400 грн на дорогу.

ObersДата: П'ятниця, 30-Жов-2015, 14:31 | Сообщение # 1026
Генераліссімус
Про "унікальність" без унікальності

Мало речей в житті мене дратують. Майже нема речей, які мене здатні розлютити. Але, все ж таки, мої співвітчизники, які вважають, що знають усе на світі і мають нахабство, у приступах гострої графоманії, видавати в електронний світ свої патетичні душевні полюції у вигляді "що ж ми за народ такий?!", "це тільки не в Україні!", "таке може бути тільки у нас!", "навколо одні зрадники!", "бо то така Україна!" і "все пропало, нас злили!", розбавлені повчаннями "..а от у Європі (Америці, Австралії, Канаді, Японії, Уганді - потрібне підкреслити) - таке неможливо", доводять мене до сказу.

Франція. Це та країна, яка постійно виступає рупором Росії у світі. Це та країна, яка все ще хоче скасувати санкції з агресора. Знаєте, за скільки часу Вермахт дійшов до Парижа? Правильно - за два тижні. А скільки часу російська армія не могла взяти один Донецький аеропорт? Ви вірите в те, що Путін може взяти Київ за ДВА тижні? Вірите в те, що не хоче? А у квітні 2014-го, ви часом, не малювали подумки мапу нової України без Луганська, Донецька, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Херсона, Одеси, Києва? Ви гадаєте, що самонавідні лапті з системою ГЛОНАСС в сраці не пішли далі тільки через якісь невідомі зашарки в черепі Хуйла? Ви не бачите в цьому заслуг нашої Армії, добровольців та, врешті-решт, всього народу, який цю Армію створив і постачає руками волонтерів!? Друзі, ви - дебіли.

Мене дістали ваші нарікання на себе і збараніле поклоніння в сторону Європи, шановні земляки. Майте повагу до себе. Майте відчуття власної гідності і розум достойно відповісти будь-кому на закид в сторону своєї Держави і Війська, а не транслювати чужі міфи та мастити їх лайно на свій прапор. Зрештою, єдина нація, яка пролила свою кров за зоряно-синій прапор об'єднаної Європи - це українці. І ми маємо право ВИМАГАТИ, а не просити, якщо й не допомоги, то, бодай, поваги до себе. Як і тисячу років тому, ми самі проти Орди. І, якщо є Франики, Збишеки, Ганси чи Іштвани, які цього не розуміють, то їм треба пояснити. Часом, і чоботом по сраці. Бо кулі нам треба на Схід. Бо кулі дорогі і їх варто тратити на ворогів, а не фальшивих боягузів.

ЛохвицькийДата: Субота, 31-Жов-2015, 19:00 | Сообщение # 1027
Генерал-майор
Награды: 3

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

zakonДата: Неділля, 01-Лис-2015, 12:00 | Сообщение # 1028
Полковник
Награды: 12

ObersДата: Середа, 18-Лис-2015, 12:52 | Сообщение # 1029
Генераліссімус
Пропоную максимально поширити!
Створена Українська електронна бібліотека.
http://libruk.in.ua/

ObersДата: Субота, 28-Лис-2015, 17:10 | Сообщение # 1030
Генераліссімус

ObersДата: Понеділок, 30-Лис-2015, 11:34 | Сообщение # 1031
Генераліссімус

Хлопці під шквальним вогнем виносять пораненого... 60 метрів суцільно прострілюваного шляху... Бачиш сліди влучань поряд...

Posted by Alexander Vasilenko on 29 листопад 2015 р.

ObersДата: Субота, 05-Гр-2015, 14:39 | Сообщение # 1032
Генераліссімус
http://www.peoplesproject.com/

Вітаємо всіх колег і всіх друзів з Днем волонтера - 5 грудня! Відео дуже красиве - подивіться! Підтримайте нас і всіх волонтерів України лайком та поширенням Смайлик Смайлик «smile» Підпишіться на нашу сторінку - тут буде багато цікавого!
Найкращий найкращий подарунок для нас - це ваша небайдужість!
Слава Україні!
Ваші волонтери www.PeoplesProject.com
Пісня: Куртас - Герої

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 69 з 69«12676869
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017