ЛохвицяСереда, 16-Серп-2017, 18:26
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 68 з 69«1266676869»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
ObersДата: Понеділок, 12-Жов-2015, 14:14 | Сообщение # 1006
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата zakon ()
Натомість Олена пише відверту "х-ню" як щодо Тягнибоків так і щодо звільнення окупованих регіонів України.

Олена, на відміну від нас з вами (нехай так : на відміну від мене, бо про вас не знаю - перепрошую), вже років з 1,5 на фронті, інтелігентно цілком. А ви хуйн..інтерпретації власні пишете, без обґрунтування...

Цитата zakon ()
Життя в Криму під російською окупацією також далеко не солодке саме завдяки існуючій політиці України.

...ахуєть! А татари з правосєками, та херсонці з Азовом, зі своєю блокадою просто повз "існуючу політику України", поряд пройшли, ніпрідєлах...

ps/ і в чому ж, прошу пана, ця "існуюча політика України" полягала? Відповім : в тому що ми субсидюювали окупантів, товарами та енергоносіями замість щоб натомість - блокувати їх відразу (відповідно до вимог ООН та Женевської Конвенції запезпечувати населення окупованних територій зобовязаний був/має окупант, а не Україна).

ObersДата: Понеділок, 12-Жов-2015, 14:39 | Сообщение # 1007
Генераліссімус
zakon, я у вас вдруге питаю, і наполегливо  вимагаю відповідь : ви аж надто переймаєтесь критиканством (на мою думку саме критиканством, бо якщо це критика, то вона здебільшого необґрунтована, на емоціях і на власних вподобанн...точніш антипатіях заснована). Кого ви пропонуєте обирати на місцевих Виборах 2015 в Україні? Або не так - ви за кого? Чекаю на чітку відповідь.

zakonДата: Понеділок, 12-Жов-2015, 18:21 | Сообщение # 1008
Полковник
Награды: 12
Цитата Obers ()
..ахуєть! А татари з правосєками, та херсонці з Азовом, зі своєю блокадою просто повз "існуючу політику України", поряд пройшли, ніпрідєлах...ps/ і в чому ж, прошу пана, ця "існуюча політика України" полягала? Відповім : в тому що ми субсидюювали окупантів, товарами та енергоносіями замість щоб натомість - блокувати їх відразу (відповідно до вимог ООН та Женевської Конвенції запезпечувати населення окупованних територій зобовязаний був/має окупант, а не Україна).
Одразу прошу вибачення, якщо не на все відповідаю, скажу так, продовольча блокада Криму  без погодження з  керівництвом держави не була б реалізована це раз, по-друге, не треба пороти гарячку, а робити все своєчасно,  зараз саме той підходящий момент, щоб розпочати блокаду, в минулому році позиції України проти Росії були набагато слабшими, як на фронті, так і на світовій арені, тоді були важливіші виклики для безпеки держави, ніж блокада Криму. По-третє, чому ж патріоти- правосеки не зробили блокаду ще минулого року, якщо вони справді вміють приймати виважені та стратегічно важливі рішення, та просто тому, що все це затіяли татари з Джемілевим, а правосеки й подібні просто підтусувались для піару. Тут я хочу ще раз вибачитись, що в негативному тоні пишу про "Правий сектор", звісно в цій організації є хороші люди, які багато доброго зробили для України, хтось може і життя поклав на Сході обороняючи державу, але в цілому від даної організації бачу лише негатив для України, часто їх дії більше на руку нашому противнику - Кремлю, ніж Україні (це і події на Закарпатті, це і недотримання режиму тиші на Донбасі, це і палатки в Полтаві, під якими стоять явні бомжі під прапорами Правого сектору та інше розкачування ситуації).

Додано (12-Жов-2015, 17:49)
---------------------------------------------
Цитата Obers ()
Олена, на відміну від нас з вами (нехай так : на відміну від мене, бо про вас не знаю - перепрошую), вже років з 1,5 на фронті, інтелігентно цілком. А ви хуйн..інтерпретації власні пишете, без обґрунтування...
Про Олену я суджу з того, що вона понаписувала, якщо приносила користь для фронту - за це їй подякую, але писати невиважені речі, хай вибачає.

Додано (12-Жов-2015, 18:21)
Цитата Obers ()
zakon, я у вас вдруге питаю, і наполегливо вимагаю відповідь : ви аж надто переймаєтесь критиканством (на мою думку саме критиканством, бо якщо це критика, то вона здебільшого необґрунтована, на емоціях і на власних воподобанн...точніш антипатіях заснована). Кого ви пропонуєте обирати на місцевих Виборах 2015 в Україні? Або не так - ви за кого? Чекаю на чітку відповідь.
Я хочу, щоб люди самі зробили свій вибір на Місцевих виборах - 2015 р. По великому рахунку, дуже  немає і вибирати з кого по Лохвиці ( в недавньому номері газети "Зоря" бачив куценький список кандидатів).   Просто слід вивчити досьє на обранця, котрому віддаєш свій голос, подивитись, що він обіцяє - якщо обіцяє таке, що не зможе зробити (ну там "низькі тарифи - високі зарплати", "дам людям роботу" і.т.д.), значить людей за дурнів вважає - такі не потрібні, якщо був при владі 4 роки, а місто прийшло в повний занепад (що навіть перехід-зебру в центрі за два роки не змогли поновити), значить гнати його треба в шию, якщо зв'язується із такими сумнівними партіями як Відродження, УКРОП, значить схильний до корупції - такі теж не потрібні.
Пане Оберс, Ви не думайте, що я агітую за "Солідарність", їх також слід фільтрувати. Наприклад, у Полтаві під знаменами "Солідарності" балотується колишній мер Андрій Матковський (той що був перед Мамаєм), також обіцяє всіляку х-ню, що точно не виконає і роздає "аптечки" пенсіонерам - ясно, що таку людину до влади не слід допускати. Просто на даному етапі життя України, як підтримую політику президента в цілому по державі, хоча це не означає, що він ідеал,  їх також слід контролювати та не давати розслаблятись,  їх також слід мотивувати робити правильні реформи в країні, але ж і людям слід мінятись - нарешті хоч трохи вникати в життя держави, а не слухати те, що по телевізору несуть. Все в руках людей і це правда, просто треба не пиво пити, а трохи займатись і собою та своїм рівнем розвитку, як глянеш, перед великим святом візками тягнуть з магазину алкоголь, то і думаєш, а чи справді немає в людей грошей? А от зайдеш у бібліотеку - там людей значно поменше ніж під пивбаром. Я вважаю, що люди самі винні у тому, що мають на сьогодні, ну і вибирати тих, що приводять до банкрутства та розвалу  держави також не слід.

Сообщение отредактировал zakon - Понеділок, 12-Жов-2015, 18:25

БабайДата: Понеділок, 12-Жов-2015, 18:22 | Сообщение # 1009
Генераліссімус
Награды: 5
Пане zakon, А що б Ви написали, якби хоч з пів року побули на фронті ?
Реально бачачи все, що там робиться ?

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

zakonДата: Понеділок, 12-Жов-2015, 18:31 | Сообщение # 1010
Полковник
Цитата Бабай ()
Пане zakon, А що б Ви написали, якби хоч з пів року побули на фронті ?Реально бачачи все, що там робиться ?

Думаю, що нічого хорошо не написав би. Тоді б я цікавився тільки тим, як воювати та вижити на фронті, у мене не було б змоги цікавився станом справ у державі.  Якщо Ви помітили, про фронт, я не пишу, оскільки там не був. З фронтом керівництво дуже багато помилок зробило, як то з подіями кінця серпня минулого року. Але сьогоднішній "поганий мир" значно краще ніж "війна, що тривалий час точилась на Сході України".

Сообщение отредактировал zakon - Понеділок, 12-Жов-2015, 18:31

БабайДата: Вівторок, 13-Жов-2015, 18:48 | Сообщение # 1011
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата zakon ()
З фронтом керівництво дуже багато помилок зробило, як то з подіями кінця серпня минулого року.

І продовжують робити. І не помилки, а диверсії проти власного народу.
Музичка просто розстріляли.
Зате регіонали разом з комуністами спокійно живуть. І навіть йдуть на вибори !!!
Фабрики Порошенка кормлять цукерками тих, хто стріляє в наших дітей...
Російський Сбербанк, та інші їхні банки заробляють в Україні гроші, щоб на них зробити нову зброю
і пустити її проти України та Українців ...
В Мукачево всіх "собак" повісили на Правий Сектор. А Балога і Ланьо - то ж святі і непогрішні !!!
З бурштином замнули дл ясності. Ну не було там Правого Сектору, чи Свободи.
Бо були б винні автоматично.
Зате "діамантові" прокурори - то теж святі. На них молитися треба.
Як і на суддів, що майданівців судили.
А котел в Іловайску, поки Київ незалежність святкує ???
А ексберкутівця, того, що автомайданіців товк, та машини їм трощив навіть в нову поліцію прийняли.
Про тарифи за газ я мовчу. Користуємося власним, а платимо за який ???
Ось якось так. Цілковита безкарність. Чи я не прав, і хтось вважає по іншому ? Аргументуйте .
PS. Список можна продовжувати безкінечно.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ObersДата: Середа, 14-Жов-2015, 18:51 | Сообщение # 1012
Генераліссімус

ObersДата: Четвер, 15-Жов-2015, 16:07 | Сообщение # 1013
Генераліссімус
НАШ АДМІН. Побажаємо наснаги та успіхів! І активно підтримуємо!!!  smile

Місцеві вибори

технік з системного адміністрування. Проживаю в  м. Лохвиця, вул. Рози Люксембург, 24.Ініціатор створення і розробник сайту м. Лохвиця.Народився  5 липня 1985 р. у м. Лохвиця.Освіта вища. На даний час працюю у Представництві Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед,

технік з системного адміністрування. Проживаю в  м. Лохвиця, вул. Рози Люксембург, 24.Ініціатор створення і розробник сайту м. Лохвиця.

технік з системного адміністрування. Проживаю в  м. Лохвиця, вул. Рози Люксембург, 24.Ініціатор створення і розробник сайту м. Лохвиця.Народився  5 липня 1985 р. у м. Лохвиця.Освіта вища. На даний час працюю у Представництві Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед,

технік з системного адміністрування. Проживаю в  м. Лохвиця, вул. Рози Люксембург, 24.Ініціатор створення і розробник сайту м. Лохвиця.

Пріоритетні цілі :

· Обмеження руху великогабаритного транспорту м. Лохвиця;

· Встановлення баків для сміття для всього міста, а не для його частини;

· Відновлення діючих громадських вбиралень та створення нових;

· Відновлення роботи системи відтоку стічних вод;

· Заміна старих труб водопостачання;

· Відновлення та створення нових тротуарів;

· Створення ще одного дитячого садочка в м.Лохвиця;

· Відновлення та благоустрій зимового катка;

· Приведення кладовищ в належний стан;

· Створення зон відпочинку для молоді з покриттям Wi-Fi

· Встановлення баків для сміття для всього міста, а не для його частини;

· Відновлення діючих громадських вбиралень та створення нових;

· Відновлення роботи системи відтоку стічних вод;

· Заміна старих труб водопостачання;

· Відновлення та створення нових тротуарів;

· Створення ще одного дитячого садочка в м.Лохвиця;

· Відновлення та благоустрій зимового катка;

· Приведення кладовищ в належний стан;

· Створення зон відпочинку для молоді з покриттям Wi-Fi

ObersДата: Понеділок, 19-Жов-2015, 17:57 | Сообщение # 1014
Генераліссімус

http://vlada.io/kak-par....acebook
Прикрепления: 5603918.jpg(200Kb)

ObersДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 10:38 | Сообщение # 1015
Генераліссімус
…Дорогоцінні українські пінгвіни!

Источник: Facebook.com

Перебуваючи на фронті, я так довго чув з-за спини - "…поки ви служите на передовій, ми робимо свою роботу в тилу, комусь же треба боротися й тут". Я не знаю, у чому полягала ця боротьба, але мушу констатувати, що її просрали.

Сьогодні я повернувся на короткий час у Київ. Проїхався Україною. Побачив передвиборчі намети "регіонів", які мирно стоять поруч із президентськими, "свободівськими", "радикальними" та іншим паперовим мотлохом. Побачив обличчя "революціонерів" на біл-бордах, які затишно чергуються з обличчями вбивць Небесної сотні.

Ви не дали нам розібратися з регіоналами, комуністами й іншою російською наволоччю навесні 2014, коли ця наволочь забилася в щілини й потікала за кордон, а їх вірні мусора боялися вийти на вулиці. Після масових розстрілів на Майдані ви так боялися залишитися без хазяїна, що найбільше прагнули не помсти й справедливості, а легітимності, законності й виборів. Ви не дали нам воювати в 2015-му, ви обміняли Донбас і Крим на ганьбу, мріючи цим задовольнити Росію і сподіваючись, що вона вже видохлася і далі не піде. Ви прикрили російський тил на Донбасі, щоб росіяни могли спокійно вирішити свої питання в Сирії.

Тепер я вам розкажу, у що це для вас виллється.

Регіонали незабаром повернуться до влади. Не просто увійдуть у владу - завдяки вам вони з неї і не виходили - а саме повернуть собі всю повноту влади, під гаслами "мир, стабільність, долар по вісім". Після цього вони почнуть нищити нас, своїх найзапекліших ворогів. Ви за цим мовчки спостерігатимете, як мовчки дивитесь зараз. Аваков же вам пояснив, що ми - наркомани, нацисти, шпана, всім буде безпечніше, якщо нас пересадять.

Після нас вони знову візьмуться за вас - за ваші гроші, за ваших дітей. Цього ви вже не стерпите і вийдете на вулиці, спочатку потроху, потім все масовіше й масовіше. Але регіонали і їх вірні мусора до цього будуть готові. Будуть готові й тітушки, ватніки, російська агентура, яка нікуди не ділася, яка все так же живе в неокупованому Донбасі, в Харкові, в Одесі, в Дніпропетровську, в Херсоні, в Миколаєві, в Маріуполі. Вони вийдуть на вулиці, і ви здурієте, коли побачите, як їх багато, і як сильно вони хочуть реваншу.

В армії на той момент майже не залишиться патріотів - нема чого робити патріоту у сучасній українській армії. Більшість там складатимуть нелюстровані проросійські генерали та мобілізовані алкоголіки. Вони не стануть розганяти ватні мітинги. Як і колись, вони просто спостерігатимуть й чекатимуть, чим все це закінчиться. І от тоді Путін зробить українським генералам пропозицію, від якої ті не зможуть відмовитися. І тоді ви побачите, що таке справжня війна.

Дмитро Різниченко

ObersДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 10:57 | Сообщение # 1016
Генераліссімус
А це ніби зразу не зрозуміло ?! То яким упоротим треба бути , щоб це зрозуміти через два роки,будучи при владі ?

МУСТАФА НАЙЕМ: ПОРОШЕНКО НЕ ЛУЧШЕ ЯНУКОВИЧА

34-летнего депутата украинского парламента в Киеве называют «Отцом революции» – благодаря той роли, которую он сыграл в разжигании протестов на Майдане два года назад.  Об этом пишет Анна Немцова в статье, опубликованной вчера американским изданием The Daily Beast.
Однако Найем крайне недоволен тем, что происходит в Украине после победы Майдана.

«Революция, которую мы начали два года назад, еще не закончилась», — сказал Найем в своем интервью изданию The Daily Beast.
По словам политика, его приводит в ужас то, что, несмотря на огромное количество крови, которая пролилась во время протестов на Майдане и до сих пор проливается на востоке Украины, новое руководство страны продолжает покрывать преступления на самом высоком уровне.
«Я шокирован тем, как настойчиво система старается нас подавить, — сказал Найем. — Бюрократы старой закалки боятся передавать полномочия молодым, и продолжают просто менять местами одних и тех же людей».
В статье сообщается, что несколько дней назад Найем выступил против генерального прокурора Украины Шокина, призвав к более тщательному судебному разбирательству по делу так называемых бриллиантовых прокуроров.

По словам Найема, арест этих чиновников — это всего лишь «крохи, которые власти подбрасывают народу», и эти попытки очистить систему от коррупции не носят систематического характера. Украинские гражданские активисты, в том числе Антикоррупционный центр, утверждают, что попытки президента Порошенко справиться с коррупцией «бесполезны».

Как говорится в публикации, Найем и его друзья, первые революционные лидеры Майдана, настаивают на том, что президент Порошенко и премьер-министр Арсений Яценюк должны позволить правоохранительным органам наказывать их «собственных людей».

Найем привел конкретные примеры. «В отношении коррумпированных бюрократов, близких к премьер-министру, к президенту, в том числе в отношении главы президентской администрации… необходимо начать расследование, чтобы показать народу, что у власти самые серьезные намерения, — сказал Найем. — Высокопоставленные чиновники продолжают красть миллионы, тогда как рядовой член бюрократической системы получает около 100 долларов в месяц».

«Нынешняя система работает не лучше системы Януковича, — сказал Найем. — Когда я вижу свидетельства попыток спрятать доказательства коррупции на самом высоком уровне, я думаю: хорошо, значит, вы еще не поняли, что на самом деле сейчас происходит на Украине — либо мы живем в разных измерениях».

Напомню, известные журналисты Найем и Лешенко прошли в прошлом году в Верховную Раду по спискам Блока Петра Порошенко. И, на диво, до сих пор не вышли из фракции БПП.
Впрочем, выступать с резкой критикой в адрес Порошенко и его близких соратников они оба начали почему-то лишь совсем недавно. В частности, 22 сентября в скандальной статье Лещенко рассказал про действующее ныне в Украине коррумпированное «теневое правительство», в которое «помимо президента Порошенко и премьера Яценюка» входят их ближайшие соратники: Ложкин, Кононенко, Мартыненко, Иванчук и другие.

Тем более странным было прохождение журналистов-приятелей Найема и Лещенко в парламент по спискам БПП, что именно Лещенко 2 апреля 2014 года на страницах «Украинской правды» обнародовал сенсационные сведения о поездке почти сразу после победы Майдана Порошенко с Кличко в Вену и их тайной встрече там с одним из главных спонсоров Януковича, олигархом Фирташем. Данный факт стал пунктом №1 позорного «СПИСКА ПОРОШЕНКО».

Также не может не удивлять, почему Найем и Лещенко не «прозрели» насчет сущности Порошенко и после того, как на состоявшемся в Вене 30 апреля 2015 года заседании суда по экстрадиции из Австрии в США Фирташа прозвучали важнейшие показания самого Фирташа и бывшего главы администрации президента Левочкина.

Из которых следовало, что весной прошлого года состоялся, по сути, тайный сговор, в котором кроме Порошенко и Кличко приняли участие бывший главный спонсор Януковича олигарх Фирташ и бывший глава администрации президента Януковича Левочкин. При этом Порошенко не мог не знать, что Фирташ является человеком, который больше других ограбил Украину во времена президентств Януковича и Ющенко. Также Порошенко не мог не осознавать, что Левочкин являлся одним из наиболее активных пособников Януковича в совершенных им многочисленных преступлениях (включая конституционный переворот, сдачу России Севастополя, «посадки» Луценко, Тимошенко и т. д.).

Кроме того, 30 апреля в Вене стало известно, что весной прошлого года нынешняя власть и бывший режим заключили «пакт о ненападении». Который Порошенко с Шокиным исполняют по сей день (ни один из высокопоставленных представителей бывшего режима до сих пор не «посажен»).

Так что «вопросы» к Найему и Лещенко имеются. Впрочем, как говорится, лучше поздно, чем никогда…

zakonДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 15:57 | Сообщение # 1017
Полковник
Цитата Obers ()
А це ніби зразу не зрозуміло ?! То яким упоротим треба бути , щоб це зрозуміти через два роки,будучи при владі ?
Не знаю, що там Мустафа На'єм думає, але я по державному підприємству, на якому працюю, бачу суттєву різницю в кращу сторону між часами Януковича і часами Порошенка.  Відбувається оновлення матеріальної бази, готуються до впровадження проекти, які дуже потрібні підприємству (і держава від цього отримає користь) , при Януковичі такого і знати не могли - просто освоювали бюджетні кошти, закуповували обладнання, яке не потрібне (зате виробнитва УкрРосметал). При Януковичі тільки на металолом різали, зараз будують. В 2010- поч. 2014 років підприємством керували відверті бандюки, зараз серед його очільників є ті, до кого можна ставитись із повагою.
Державне підприємство - мініатюра самої держави Україна, я бачу зміни, приймаю в них активну участь, не все робиться миттєво (і деякі колишні працівники з не дуже хорошою біографією досі працюють), але процес позитивних змін запущено.

Додано (20-Жов-2015, 15:53)
Цитата Obers ()
Регіонали незабаром повернуться до влади. Не просто увійдуть у владу - завдяки вам вони з неї і не виходили - а саме повернуть собі всю повноту влади, під гаслами "мир, стабільність, долар по вісім". Після цього вони почнуть нищити нас, своїх найзапекліших ворогів. Ви за цим мовчки спостерігатимете, як мовчки дивитесь зараз.
Якщо у людей є голова, то вони не будуть обирати регіоналів.

Додано (20-Жов-2015, 15:57)
Цитата Obers ()
МУСТАФА НАЙЕМ: ПОРОШЕНКО НЕ ЛУЧШЕ ЯНУКОВИЧА

По тексту риторика абсолютно ідентична тому, що кричать самі регіонали, або російські пропагандисти.

Сообщение отредактировал zakon - Вівторок, 20-Жов-2015, 16:53

ObersДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 17:29 | Сообщение # 1018
Генераліссімус
Цитата zakon ()
По тексту риторика абсолютно ідентична тому, що кричать самі регіонали, або російські пропагандисти.

Та я вже зрозумів, що для вас подібна "риторика" як не "один із маніпулятивних прийомів" (про Оленку Білозерську), так "риторика абсолютно ідентична тому, що кричать самі регіонали, або російські пропагандисти". Так що нового чи цінного ви анічогісінько не сказали. А я просто залишу це тут : https://www.facebook.com/profile.php?id=100007341617774 - Дмитро Різниченко; https://www.facebook.com/bilozerska?fref=ts - Олена Білозерська

ObersДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 17:30 | Сообщение # 1019
Генераліссімус
Цитата zakon ()
Не знаю, що там Мустафа На'єм думає, але я по державному підприємству, на якому працюю, бачу суттєву різницю в кращу сторону між часами Януковича і часами Порошенка.

...а дехто на Росії за все Пукіна виправдовує, бо йому теж за його каденції жити стало і дещо краще, і значно веселіше. Колективний "сталін" невмирущий, знаєте...

zakonДата: Вівторок, 20-Жов-2015, 17:38 | Сообщение # 1020
Полковник
Цитата Obers ()
...а дехто на Росії за все Пукіна виправдовує, бо йому теж за його каденції жити стало і дещо краще, і значно веселіше. Колективний "сталін" невмирущий, знаєте...
Ви все із путіним порівнюєте. Час  розставить все на свої місця. Побачите, де буде Україна, а що буде з Росією.
Я ще раз кажу,з моїх спостережень,  в головах людей (в доброї частини) нічого не змінилось - це основна проблема України.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 68 з 69«1266676869»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017