ЛохвицяНеділля, 21-Січ-2018, 21:24
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 19 з 69«1217181920216869»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
ObersДата: Понеділок, 17-Бер-2014, 18:39 | Сообщение # 271
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
А як вам таке?

Цитата
Якщо «представники народу» насправді зраджують народ і продають його інтереси капіталістам, то трудящі не мають іншого виходу, крім самостійного захисту своїх прав. Саме тому весь народ має бути озброєний! Державна міліція та армія захищають тільки експлуататорів і будучи інструментами в їхніх руках, спрямовують зброю проти народу. Лише сам народ здатний захистити свої інтереси, створивши власну народну міліцію і народну армію. Український народ повинен озброюватись вже зараз всіма можливими способами, а також домагатися права на вільне володіння зброєю і в один прекрасний день повністю озброїтись за державний кошт. Тоді українці будуть почуватись господарями на своїй землі, паразитичний клас буде ліквідовано, настане справжнє народовладдя і нашу націю неможливо буде втягнути в імперіалістичні блоки та війни, які вони ведуть. Озброєний народ не дозволить знущатись з себе і вже ніколи не буде кодексів рабської праці і проектів продажу землі, лихварі та експлуататори стануть історією разом зі своїм хижацьким законом наживи, який панує сьогодні. Так буде прокладено шлях до безкласового суспільства.©


 
grigori37Дата: Понеділок, 17-Бер-2014, 19:32 | Сообщение # 272
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Крим.13.03.2014            Всізнають, що все на світі рухається, змінюється, перетвоюється,  не стоїть на місці, хоч і прагне достабільності.  Швидкості  перемін для різних субєктів різні. Одне мипоміяаємо на протязі дня, інше нам здається незмінним  за все наше життя. Наприклад, людина засімдесят років змінюється так, що глянувши в зеркало впізнати себе не може,людські суспільства перетворюються  зрізними швидкостями, клімат, геологія, ланшафти, та географія міняються по
своєму.

Ось зараз Україна,  Росія і світ зчепилися заюрисдикцію Криму. Одні хотять „стабільності і порядку“, тобто щоб усе залишалося як було. Росія  хоче мати Крим під собою,вроді, має більше на це прав, постільки послідньою відвойовувала півострів у турків. Звичайно, Росія діє в розріз міжнародних норм і правил, на сучасних політичних картах Крим Українсьткий.

Але хто і коли при експансіх,  захопленнях   територій  інших держав, діяв по законам іправилам? Памятаєте Гітлера? Чхати він хотів на міжнародні кордони і правила. Відкрито говорив: «В життя існує лише один «закон культури» – добір і виживання сильніших і сміливіших.» Скажете: «Гітлера осудили!»  Так це ж тому, що він програв війну, а не тому, що його «закон культури» невірний. Хто осудив тих хто відчепив Косово від Сербії, а Придністровья від Молдавії?   Ніхто і не пікнув.

Путін переможе,  він візьме Крим під свою юрисдикцію, диким способом бо в нього більше бомб і природного тбагатства (хоча міг би це зробини цевілізовано), і ніхто його судити не буде. І Україні і Заходу  турбуватися з цього приводу не варто.  Вони захищають стабільність,тобто виступають протів еволюції, а це безперспективно. Все іде рівно по гітлерівському варіанту.

Колись СРСР вигнали із Ліги націй, за агресію проти Фінляндії. Ну і що? Карелія,  Виборг і зараз російські. Росію за Крим виключать із вісімки, ну і що, не газові ж родовища забирають? Хто по суті міг би протистояти Росії, так це народ Криму, але він, як я думаю, в більшості за Росію і буде зустрічати росіян квітами, як колись чехи зустрічали Гітлера.

Що вийде в результаті? Змінити доведеться політичні карти, відношення між державами, викинути із обороту поняття «Словянське братство».

Україна втрачає не свою землю, вона давала їй більше головної болі ніж прибутку: там - російський флот, що заважає дружбі з Заходом, більшість жителів терпіти не може українську мову, дніпровська вода, що текла в Крим безкоштовно тепер, буде продаватися. Є небезпека, що Росія поширить свою агресію і на східні області. Якщо тамтешній люд не захоче захищатися, то тут нічого не поробиш, америка не допоможе.

Крим повинен виграти при вступі до Росії більше всіх: обіцяють збільшити бюджет вдвічі, повисити зарплату чиновникам  і пенсію пенсіонерам. Правда Росія велика держава і Крим буде почувати себе в ній маленьким, скажим - усмиряти Кавказ, охороняти далекі кордони, але це не страшно, коли  мирно.

Росії при приєднанні Криму доведеться розкошелитися, але у неї зараз золота пора і грошей вистачить. Правда, буде деяка напруга у відношеннях із США, може дійде і до холодної війни. Захоплення територій  методом не законних референдумів можна розвалити любу державу, чи визнає таке світ?, і як буде реагувати?

Додано (17-Бер-2014, 17:32)
---------------------------------------------
Цитата про озброєння наноду мені знається страшною, але праведною.


Radcenko

Сообщение отредактировал grigori37 - Понеділок, 17-Бер-2014, 19:23
 
русДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 11:18 | Сообщение # 273
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Obers ()
Отонокак, рус - маг космический цивилизаци, а мы так и ваабще непросвещённые маги, забывшие свое предначертание, но до сих пор изредка говорящие на русском магическом языке, который является диалектом одного из языков космического общения...
1) Зараз С.Данилов спілкується із представниками Майдану. 2) Він виступає за правління народу, тобто за народовладдя і створення народної системи контролю за владою. 3) за повернення до істотної мови і закликає росіян вчити українську мову (Данилов в Петербурге - відео в ютубі) для істотного розуміння слів і вказує на те, що українці мають в цьому перевагу знаючи добре українську та російську мови, тобто знаючи 60 відсотків слів істотної мови; 4) система копного права це наша народна система яка дає правила життя саме по народному праву а не по нав'язаних бусурманських; 5) система копного права була зруйнована на території Московії після Куликовської битви а от на території України проіснувала ще в 17-му столітті.
Можна багато чого закидать цій людині, витягувать окремі висказування, не погоджуватися, це нормально, однак хто проти цього що я вказав? Якщо проти, то що іншого пропонуєте крім згадування про Майдан, про жертви, про гніт Росії і т.д.? Як далі працювати і жити саме українському народові? Як побудувати сильну систему народовладдя в Україні на не чергову "владу" на 4 роки? Зараз демократичне голосування пройшло в Криму і більшістю маємо те що маємо. При Копному праві рішення в Криму приймалося б представниками всих сторін і 100 відсотковою згодою всих учасників голосування (це як простий приклад). Я маю великі сумніви в тому що було б саме рішення приєднання до Росії. Не завжди більшість права.
 
русДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 13:52 | Сообщение # 274
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Та й ще одна ціль копного права це вихід із банківського рабства (МВФ і т.д.).
 
ObersДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 15:21 | Сообщение # 275
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата рус ()
Зараз С.Данилов спілкується із представниками Майдану.

Я з величезною підозрою ставлюсь до подібного типу "знавців"...

Цитата рус ()
Можна багато чого закидать цій людині, витягувать окремі висказування, не погоджуватися, це нормально

...саме цьому вони в мене асоціюються з шарлатанами.


 
ObersДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 15:30 | Сообщение # 276
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата grigori37 ()
Цитата про озброєння наноду мені знається страшною, але праведною.http://zbroya.info/ru.... 

Ярош: бійці Правого сектору не будуть роззброюватись.http://pravyysektor.info/
https://vk.com/public62043361


 
ObersДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 15:41 | Сообщение # 277
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата grigori37 ()
Крим повинен виграти при вступі до Росії більше всіх: обіцяють збільшити бюджет вдвічі, повисити зарплату чиновникам  і пенсію пенсіонерам.

...обіцянки-цяцянки. Які наївні люди...Пообіцяти можна працювати, закатавши рукава, тяжко, разом, всією країною, аби вибудувати таке майбутнє, яке ми, власне, і заслугуємо тією працею!


 
БабайДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 16:03 | Сообщение # 278
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане рус, Яценюк Вам вже майже місяць розказує за народовладдя та його Ви чомусь не чуєте. І за максимальні права територіальних громад. І за все інше.
Цитата рус ()
3) за повернення до істотної мови і закликає росіян вчити українську мову

А от це по моєму дурниця. Серед багатьох росіян, що живуть в Україні, яких я знаю, лише одиниці вивчили українську мову. Всі інші розмовляють російською.

P.S. Фюрер ліліпутін вже об"єднав слов"ян Криму з російськими.
Вам сподобалось ?


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
русДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 16:41 | Сообщение # 279
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Бабай ()
А от це по моєму дурниця. Серед багатьох росіян, що живуть в Україні, яких я знаю, лише одиниці вивчили українську мову. Всі інші розмовляють російською.
Можливо, але велике значення має те що українську мову знають і росіяни на території України. Так, не розмовляють, але розуміють. 
Цитата Бабай ()
Фюрер ліліпутін вже об"єднав слов"ян Криму з російськими.
Об'єднання з низу до гори а не наоборот. А щодо Криму, ну профукали так профукали. Спочатку армію профукали, економіку, тепер Крим.
 
русДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 16:45 | Сообщение # 280
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Бабай ()
Яценюк Вам вже майже місяць розказує за народовладдя та його Ви чомусь не чуєте. І за максимальні права територіальних громад. І за все інше.
Однак він не розповідає чіткого механізму народовладдя. Лозунгів накшталт Влада народу багато хто по телевізору чи іншими засобами декларував. Подивіться на партійні лозунги, ну й що? Який механізм влади територіальних громад? 23 роки чуємо про самовладдя а більше нічого. Як тільки депутат попадає в Київ так зразу забуває про залишення коштів у місцевому бюджеті.
 
БабайДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 17:13 | Сообщение # 281
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата рус ()
Однак він не розповідає чіткого механізму народовладдя. Лозунгів накшталт Влада народу багато хто по телевізору чи іншими засобами декларував. Подивіться на партійні лозунги, ну й що? Який механізм влади територіальних громад? 23 роки чуємо про самовладдя а більше нічого. Як тільки депутат попадає в Київ так зразу забуває про залишення коштів у місцевому бюджеті.


Я вважаю, щр наразі головніше захистити Україну від фюрера об"єднатора.
бо в росії навіть гавкать забороняють.


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
БабайДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 17:57 | Сообщение # 282
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
БабайДата: Вівторок, 18-Бер-2014, 18:36 | Сообщение # 283
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
У зв'язку з шоу Путіна з приводу приєднання Криму Еспресо.TV згадали гумореску Євгена Дудара
Великому «русскоязычнику» з Малої Гарбузівки
Іванові Ціпов'язу (що став Цеповязовым),
на чужих і своїх землях сущому

Іване!
Коли тобі скажуть щось дуже погане, не бери до серця. Може, сьогодні чогось недотягуєш. Може, й учора недопетрував. Але в голові твоїй — великі приховані резерви. Тихі. І вони ще проб'ються крізь твердь твого могутнього лоба.
Звісно, українське «ціп» і російське «цепь» — речі різні. Ціпом молотять. «Цепью» — в'яжуть.
«Цепь» із заліза. Ціп — з дуба...
Та не ти перший, не ти — останній. Он сусідка моя була Козинець. Від козички тобто. А стала Казінєц. Ніби сказилася. І на кожне слово реагує, як скажена. Така в неї алергія на українську мову.
І це ще нічого. Козятин знаєш? Той самий. На Вінниччині. Якийсь унтер Пришибєєв — ще царський — сказав колись «Казатін». І наші рідні пришебеєнки, вже сучасні, щоб не порушувати великодержавних традицій,
в один голос: «Казатін! Казатін! Казатін!»
Різницю відчуваєш? Уже ніби не від кози, а від того, що та коза щось казала.
Дуже боїться наш національний «турок» походити від кози. Радше буде безрідним віслюком. І дітей своїх на віслюків перетворює.
Одна суперінтелігентна мамаша директорові школи писала: «Прошу ослободить мого ребьятьонка от зученія украинского языка ввиду болести голови».
Тебе не «ослобождали» від вивчення рідної мови, і то ти виріс «язичником». А воно, бідне, «ослобожденное» «ввиду болести голови», тобто визнане рідною мамою безклепочником, до чого докотиться?
Кажуть, Іване, що всіх отаких, як ти, «нерусских русскоязычников» і «язычников русских», які вважають, що навіть етруски — «это русские», які з оскаженінням сприймають відродження національних культур і національних мов, називають «бацилами Суслова». Стократ шкідливими. Ви розкладали здорові національні організми. Ви не даєте їм духовно одужати.
Вітя Царапкін про вас каже:
—Що з них візьмеш? «Дуракам закон не писан. Если писан, то не читан. Если читан, то не понят. Если понят, то не так…»
А я думаю, біда не в самих «бацилах» і не в самих «дураках».
Біда ще й в отаких залізобетонних «освободителях», які ще сьогодні кажуть:
—Хохлы неблагодарные! Если бы мы вас не освободили, вы бы до сих пор носили свои шаровары, ели свои галушки и говорили на своей мове...
І ми, аби довести, що ми «хохлы благодарные», вже ходимо без штанів, галушок майже не їмо і принципово «на своей мове» не говоримо. Навіть у рідному парламенті.
Думаю, що біда в отих «вчорашніх». Які прекрасно почуваються і сьогодні. І хочуть утриматися при владі ще й завтра. Які іменують себе «слугами народу», але народ перетворили на слугу. І хочуть його утримати в покорі.
То скажи ж, Іване-«русскоязычнику», «где это видано, где это слыхано», щоб слуга керував господарем? Жив краще, ніж господар, і вирішував долю господаря?
У нас, Іване, «это видано» і в нас «это слыхано». А хто цього не бачить і хто цього не чує, то щоб йому повилазило й позакладало. Бо хто цього не бачить і цього не чує, став отаким, як ти, «язичником» і перекотиполем. На вас оті «вчорашні» тримаються. Як диктатори на чорних гвардіях. Вами «викривають». Вами «таврують». Вами «обурюються». Вами «схвалюють». Вами «вимагають». Вами душать!..
І ви запопадливо стараєтесь. Ви до того просякли імперським смородом, що чисте повітря волі не дає вам дихати. Вас знову тягне в смердючі застінки тюрми народів.
Отже, дерзай, Іване! На тій території, де живеш. Чию землю топчеш і чий хліб їси. (Щоб ти ним подавився!) Души «аборигенів». Щоб не піднімали хвости і не кукурікали. Це їм не «Мозамбік» і не Уганда. Де кожна мавпа сидить на своїй пальмі і по-своєму гундикає. Щастя народів тільки «союз нерушимий республик свободных», який «сплотила навеки великая Русь»... Кожна нація має право на самовизначення тільки у строго визначених Росією рамках. Тож нехай не плачуть, що у своїй хаті не мають «ні правди, ні сили, ні волі». Нехай подякують, що мають хоч абияку хату. Що їх ніхто не гонить. І не везе туди, де «только белые бродят медведи...».
Отож, Іване, коли тобі скажуть щось дуже неприємне, погане, не ображайся. Нащадки твої скажуть про таких, як ти, ще гірше!


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: Четвер, 20-Бер-2014, 13:16 | Сообщение # 284
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


ЗАЯВА “ПРАВОГО СЕКТОРА” 18 БЕРЕЗНЯ

В зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сьогодні має місце в житті суверенної держави Україна та з огляду на необхідність негайного вжиття заходів, спрямованих на забезпечення безпеки громадян України, які проживають або опинились на території АР Крим, окупованою Збройними силами Російської Федерації, «Правий сектор» вимагає:

1. Визнати територію Автономної Республіки Крим такою, що окупована вражими збройними силами Російської Федерації та ввести на території АРК режим надзвичайного стану (ситуації) відповідно до Законів України «Про правовий режим надзвичайного стану» (№1550-ІІІ), «Кодексу цивільного захисту» (№5403-VI) та Конвенції про захист цивільного населення під час війни (від 12.08.1949 року, ратифікованою державою Україна у встановленому порядку);
2. Кабінету Міністрів України затвердити Порядок проведення евакуації з зони надзвичайного стану (ситуації) громадян України;
3. Забезпечити невідкладну евакуацію членів сімей військовослужбовців України, які проходять військову службу на території АР Крим;
4. Вжити невідкладних заходів із забезпечення житлом громадян України, які вимушені покинути територію АР Крим, окуповану ворожими збройними силами;


«Правий сектор» нагадує, що у відповідності до п.4 ч.6 ст.33 Кодексу цивільного захисту України, – населення України підлягає обов’язковій евакуації з районів можливих бойових дій у безпечні райони, які визначаються Міністерством оборони України на особливий період.

http://pravyysektor.info/news/611/


 
ObersДата: П'ятниця, 21-Бер-2014, 15:20 | Сообщение # 285
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Під час підняття російського прапора в Криму курсанти співали гімн України (відео) Два десятки хлопців таким чином висловили своє обурення збройною агресію Росії.

Кримські курсанти співають гімн України під час церемонії підняття прапора Росії У Севастополі в Криму сепаратисти влаштували урочистості з приводу опускання прапора України та підняття стягу Російській Федерації на території військово-морської академії ім. П.С. Нахімова.

Після так званої церемонії та промов із корпусу навпроти вийшли два десятки курсантів і почали голосно співати гімн України, передає Центр журналістських розслідувань. Хлопці таким чином висловили свою незгоду з діями сепаратистів, а також засудили анексію Росією півострова.

Майже відразу ж, коли курсанти почали співати гімн, їх хотіли заглушити за допомогою оркестру. Однак хлопці доспівали до кінця, після чого віддали честь і повернулися в будівлю навчального закладу.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politik....80.html 

 

 
З комментів :

Да уж... Молодцы, слов нет. Плюнули в лицо продажным командирам. Ничего, эти ребята и "Черепаху Турчиллу" снесут. Молодцы. Верны присяге до конца.


 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 19 з 69«1217181920216869»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2018