ЛохвицяЧетвер, 14-Гр-2017, 01:17
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 17 з 69«1215161718196869»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 18:30 | Сообщение # 241
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
На 37 хвилині про те чому саме 16-го числа референдум в Криму ( на єврейське свято Пурим)
 
zakonДата: П'ятниця, 14-Бер-2014, 13:23 | Сообщение # 242
Полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 315
Награды: 12
Репутация: 4
Статус: Offline
Полк ПВО в Евпатории: такого вежливого отказа на ультиматум интервенты еще не получали
http://ak-inzt.net/ukrarmy....erventy


Сообщение отредактировал zakon - П'ятниця, 14-Бер-2014, 13:26
 
БабайДата: П'ятниця, 14-Бер-2014, 17:23 | Сообщение # 243
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата рус ()
https://www.youtube.com/watch?v=4BzBKeyWjeI


Пане рус, прослухав я Вашого дядька. Мій виновок: він не від миру цього, як і ліліпутін. Він сам собі суперечить, і намагається пояснити те, чого не знає. Він розказує про майдан не стоявши там три місяці.
Він не мерз в тридцятиградусний мороз, його не поливали водою і кулями, він не розуміє чому там стояли, і хто там стояв.
Згадав Жванецького:
"Давайте спорить о вкусе устриц с теми кто их ел"

Мало того, він тупо на власній хвилі не бажає навіть сприймати навколишню інформацію.
З самого початку заворухи в Криму і Турчинов і Яценюк намагають вирішити питання саме МИРНО,
А Ваш вумник саме їх і звинувачує в закликах до війни. Він зациклений, як ортодоксальні релігійні фанати на ідеї об"єднання, і не бажає бачити дійсність. З ким об"єднуватися ? З ліліпутіном ? Крім нього в росії ніхто нічого не вирішує. Навіть люди яких я раніше поважав :Расторгуєв, Хазанов, Гальцев, навіть Безруков, той що Христа грав.
загальний списрк 170 шт. Якщо ці люди підтримують ліліпутіна, для мене вони померли. Чи треба з ними об"єднуватися ? А це ж ніби то творча інтелигенція ...Мали б бути думаючими людьми ...Кого з них хоч раз образили в Українв, за те, що вони російськомовні ?
І взагалі, спочатку треба в Україні об"єднатися. Так ліліпутін собака мішає з своїми холуями. Та хто хоче об"єднання, той хоч перед загрозою загарбання об"єднається. Та ліліпутінські холуї й до нас лізуть та мішаються. Подивіться, чим скінчився мітинг в Донецьку ...


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
русДата: П'ятниця, 14-Бер-2014, 19:36 | Сообщение # 244
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Бабай ()
Пане рус, прослухав я Вашого дядька. Мій виновок: він не від миру цього, як і ліліпутін. Він сам собі суперечить, і намагається пояснити те, чого не знає. Він розказує про майдан не стоявши там три місяці.Він не мерз в тридцятиградусний мороз, його не поливали водою і кулями, він не розуміє чому там стояли, і хто там стояв.
Діло не в тому хто під кулі йшов чи мерз на морозі, гинув, а в тому хто отримав портфелі.
Цитата Бабай ()
З ким об"єднуватися ? З ліліпутіном ?
Не з ліліпутіним а з народом, такими ж слов'янами як і ми, тільки стравленими керівництвом. А з відео ви нічого не зрозуміли. Вас тільки зачепило те що в чомусь звинувачують "святого" Яценюка (Сеня деньги) та Турчинова (бабтистського проповідника). У Крим їздили  домовлятись. А потім в США щоб те виділило кошти ніби для економіки України а точніше для розграбованої армії, щоб було чим воювати військовим. І при Сєні грабувалась як держава так і армія а тепер він їде домовлятись що мов все зараз буде по іншому.
 
русДата: П'ятниця, 14-Бер-2014, 19:40 | Сообщение # 245
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Поставили у керівництва кого після революції? Краще б поставили тих військових офіцерів що у Криму на місце в.о. президента та прем'єрміністра. Більше б толку було. Під кулі завжди йшли кращі а от керують завжди поки що запроданці, які вже продали Харківську і Дніпропетровську областя під сланцевий газ америкосам. Але це не вважається зрадою в нашій країні.
 
русДата: П'ятниця, 14-Бер-2014, 19:50 | Сообщение # 246
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 716
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline
Основна суть відео це роз'яснення як формувати владу з низу ввер а не наоборот. Цього бояться як Сєня, Турчинов, Путін так і США з Євросоюзом.
 
grigori37Дата: Субота, 15-Бер-2014, 18:04 | Сообщение # 247
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Доброго здоровя, земляки!
Бачу, ожевився форум. Захoтілося і мені написати, що думаю. А думки не втішні. Включати російський канал в телевізорі страшно. Пропоганда лине гірше гебельсовської. Деякі журналісти говорять, що такої брехні і грязі ще не бачили. Путін сам в її полоні.

Согодня читаю в інтернеті: Путін сказав Обамі, що він буде захищати росіян, а якщо на Росію нападуть, то буде використовувати атомні бомби."

Ктитай висловлюється проти санкцій відносно Росії. Це означає, що з його  точки зору краще віддати Путіну на поїдання Україну, ніж починати  війну.

Напевне таке ж рівняння рішають США і ЄС, тільки у них ситуація доповнюється питанням: чи зупинеться на Україні Путін?

Поведінка російського лідера, нагадує дії Гітлера. Тому дозволяли все і Ельзас і Австрію, і Чехословакію і інше, аж поки не наштовхнувся він на народ, який хотів знищити.

У муне таке враження, що розраховувати треба тільки на власні сили. Але чи хоче народ воювати протів російської агресії? Якщо хоче, то війні бути, а якщо ні, а Харків, Луганск, Донецьк напевне ні, то стане наша Україна віртуальною, пожертвоють нею великі держави ради власного миру.


Radcenko

Сообщение отредактировал grigori37 - Субота, 15-Бер-2014, 20:50
 
ObersДата: Субота, 15-Бер-2014, 21:10 | Сообщение # 248
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
«…Русские не собираются никому в мире делать ничего плохого, но нужно было прекратить страдания, которым в течение 20 лет подвергались русские со стороны целого мира… Крымских русских Россия однажды уже бросила на произвол судьбы, когда смирилась с позором и бесславием. Сегодня крымские русские… опять становятся гражданами могучего Русского Мира, решительно настроенного взять в свои руки свою судьбу, даже если это не нравится половине мира…»«…Немцы не собираются никому в мире делать ничего плохого, но нужно было прекратить страдания, которым в течение 20 лет подвергались немцы со стороны целого мира… Мемельских немцев Германия однажды уже бросила на произвол судьбы, когда смирилась с позором и бесславием. Сегодня мемельские немцы… опять становятся гражданами могучего Рейха, решительно настроенного взять в свои руки свою судьбу, даже если это не нравится половине мира…»


 
ObersДата: Субота, 15-Бер-2014, 21:11 | Сообщение # 249
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата grigori37 ()
Доброго здоровя, земляки!

Доброго й Вам. smile

Цитата grigori37 ()
а Харків, Луганск, Донецьк напевне ні

Впевнений, що навпаки.


 
ObersДата: Неділля, 16-Бер-2014, 10:58 | Сообщение # 250
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


 
grigori37Дата: Неділля, 16-Бер-2014, 11:03 | Сообщение # 251
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 593
Награды: 2
Репутация: 6
Статус: Offline
Пане,Obers! На чому ж грунтується Ваше "Вневнений, що навпаки"!  Воно несе якусь надію, але  ЗМІ доносять сумні вісті: бійки, російські прапори, "Россия, Россия" і ніякого конструктивізму. Хочби хтось виголосив якусь програму!

Я ось якрозумію: Незалежність держави,це такий динамічний її стан, коли вона, не обманом інших народів, не пограбуванням чужих територій, а виключно працею (умом і трудом) своїхгромадян, забеспечує собі комфортне існування серед людської спільноти.

Тут  багато чого хотілося б уточнити, такраще оглянутися навкруги. Всім нам відома Швейцарія: гористамісцевість, переплутаний клімат (на горі холодно,ав долині жарко), орної землі мало, живуть там люди різних національностей, три державних мови, країна невходить ні в які блоки і союзи,  ніякихколоній і війн, внутрі неї мир і спокій, хороші відносини з сусідами. Моя внучка  вчилася і жила там пів року.Гостювала в родинах подруг у «селян», бувала і міських сімях. Розповідала, а я слухав і думав: Чим же швейцарці відрізняються від нас, українців, що зуміли в таких далеко не благодатних  умовахпобудувати таку привабливу країну? А ми зі своїми чорноземати, корчимося в поклонах, просимо кредитів, та лаємо «попередників».

А ось інший приклад – Ісландія. дивувався як там попри всякі міжнародні приклади відношень до фінансової кризи, знайшли винуватцями в
ній і стали судити банкірів. А кого ж іще, марсіан чи що? Вражає незалежність мислення. Цій країні дотацій теж ніхто не дає, а люди там живуть,
і,  кажуть, непогано живуть, хоча так жемають по дві руки і ноги як і усі інші.

Канада.Українці про неї більше зають, там багато родичів. Коли їхній парламент приймаврішення про державну маву, то перевагу віддали англійській із-за сусіда (США), хоча більшість населення говорило німецькою. Правда в Канаді, як і США не має привязки народів до територій. Та це не важливо. Головне, там мир, порядок,  високий рівень життя, і кредитів не просять. А в Мексіки і сусід США, і клімат теплий, і народ співучий, а життя не таке як в Канаді,люди біжать з країни.

Із оглядів і роздумів моїх виходить, що все залежить ... Не хочу говорити про все, нагадаю лише, що оглянувшись можна багато чого побачити, а може і за приклад взяти (при цьому треба щоб правителі вміли думати, аналізувати), і краще прислухатися до свого народу, його зачаїв і традицій  на цьому грунті домагатися порядку і працевитості від людей.

І в Швейцарії, і в Ісландії, і в Канаді єсть і бідні, і багаті, одні транжирять свої багатства інші накопичують, все залежить від людини,  яку мету вона перед собою ставить і скількиволі  вкладає в її досягнення.

Уявіть собі,  що українці враз стали егоїстами: думають лише про себе і свою сімю,  недокучають  порадами і зауваженнями  оточуючим, горілку пють тільки по великим святам,  не марнують час на пусті балачки, і пошук плотських утіх, і всі свої інтелектуальні і фізичні зусилля
спрямовують на поліпшення комфортності свого життя і життя своєї родини.

Для України це - фантазія. А для канадців – ні, вони так живуть, я там був і бачив. Відгороджуються оди від одного двометровими парканами, зовсім не цікавляться сусідами, не  ходять до них ні за позичками, ні за порадами. Вони незалежні і самостійні, як і їх держава. Німці
теж такі. Напевне, тільки при такому способі життя людей Україна зможе бути незалеждною.

Погано якщо Росія, підімявши під себе Україну, примусить її народ працювати  на свої і міжнародні проекти, а ще гірше колидоведеться обслуговувати її військовий потенціал. Послідній Росії потрібний для захисту своїх багатств, а для України це пуста трата часу, і людських ресурсів.  Да, росіяни будуть платитигроші українцям за труд, але його результат залишеться в Росії. Оце і є сучасний колоніалізм.


Radcenko

Сообщение отредактировал grigori37 - Неділля, 16-Бер-2014, 11:22
 
ObersДата: Неділля, 16-Бер-2014, 11:17 | Сообщение # 252
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline


Підтримай Українську армію, зателефонуй на номер 565Акція з організації громадянами України допомоги щодо матеріально-технічного та медичного забезпечення Збройних Сил України. Передача підтримки організується шляхом створення єдиного мобільного номеру «565», зателефонувавши на який кожний бажаючий може автоматично перерахувати на підтримку Української армії 5 грн.

Для бажаючих внести більші суми відкриті рахунки в державній казначейській службі України:

Одержувач: Міністерство оборони України

Код ЄДРПОУ: 00034022

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ

Код Банку МФО: 820172

Реєстраційні рахунки:

31254307218611 - матеріально-технічне забезпечення
31257304218611 - медичне забезпечення

http://www.rnbo.gov.ua/news/1619.html 
БабайДата: Неділля, 16-Бер-2014, 14:13 | Сообщение # 253
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Панеgrigori37, безмірно радий Вас знову бачити на нашому форумі. Цікаво було побачити ваш погляд на ситуацію в Україні зі сторони Європи. Та й просто радий що з Вами все гаразд і Ви не забуваєте земляків.
Цитата рус ()
Поставили у керівництва кого після революції? Краще б поставили тих військових офіцерів що у Криму на місце в.о. президента та прем'єрміністра. Більше б толку було.

Пояснюю на пальцях. Ставити треба було ВІДОМОГО політика., якого знають як в Європі, так і в інших країнах. А не Васю Пупкіна, бо він чесний дядько, та бравий вояка. Хто з ними буде говорити з світових лідерів ? А часу на розкачку та завоювання авторитету (хоч якогось на міжнародній арені) в України немає.
Цитата рус ()
Вас тільки зачепило те що в чомусь звинувачують "святого" Яценюка (Сеня деньги) та Турчинова (бабтистського проповідника). У Крим їздили домовлятись. А потім в США щоб те виділило кошти ніби для економіки України а точніше для розграбованої армії, щоб було чим воювати військовим. І при Сєні грабувалась як держава так і армія а тепер він їде домовлятись що мов все зараз буде по іншому.

Ніхто мене не зачепив, та й зачепити не міг. Я чудово знаю хто є хто. Невже Ви не розумієте, що це ТИМЧАСОВЕ керівництво. Вони зможуть залишитися в політиці, лише за умови, що все буде робитися правильно. А якщо продовжать корупцію та дерибан, то їх теж на вилах винесуть. Налагодити за тиждень те, що дерибанили роками - НЕМОЖЛИВО ! Наслідки бачимо : Донецьк, Луганск, Харків. Самі подумайте, ще місяць назад міліція роздавала зброю тітущкам, ї разом з ними товкла народ. А тепер треба робити все навпаки. А кадри ті ж самі. Їх так швидуо всих замінити не можливо. От і маємо те, що маємо.
Цитата рус ()

Не з ліліпутіним а з народом, такими ж слов'янами як і ми, тільки стравленими керівництвом.

Якби вони були такі ж як і ми, то був би ліліпутін там, де янукович. А так, як вони пруться в донецьк, Луганськ, та Харків, щоб влаштувати там безлад, то я з ними об"єднуватися не збираюся. Хай з ними чорти в пеклі об"єднуються.
Цитата рус ()
А з відео ви нічого не зрозуміли.

Зрозумів. Він закликав не дивитися на ніч УКРАЇНСЬКІ канали.
Цитата рус ()
Діло не в тому хто під кулі йшов чи мерз на морозі, гинув, а в тому хто отримав портфелі.

То чому Ви на майдані не виставили свою кандидатуру ?


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
ObersДата: Неділля, 16-Бер-2014, 14:23 | Сообщение # 254
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2907
Награды: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата grigori37 ()
Пане,Obers! На чому ж грунтується Ваше "Вневнений, що навпаки"!  Воно несе якусь надію, але  ЗМІ доносять сумні вісті: бійки, російські прапори, "Россия, Россия" і ніякого конструктивізму.

Це "голос" провокаторів, частково завезених з сусудньої держави (активна частина), а не голос Народу. Я прислухаюсь до голосу Народу і слухаю його, тому й такий впевнений. Він справді несе Надію і впевненість.

Цитата grigori37 ()
Уявіть собі,  що українці враз стали егоїстами...

Українці нарешті стали Нацією, і місця "внутрішньодержавному" егоїзму тут немає - зате є місце громадянському активізму.


 
БабайДата: Неділля, 16-Бер-2014, 15:52 | Сообщение # 255
Генераліссімус
Группа: Модераторы
Сообщений: 3895
Награды: 5
Репутация: 1
Статус: Offline
Пане Obers, респект і уважуха !
Згоден на всі 100 % !!!


Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.
 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 17 з 69«1215161718196869»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017