ЛохвицяСубота, 18-Лис-2017, 14:51
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 16 з 69«1214151617186869»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
ObersДата: Середа, 12-Бер-2014, 01:19 | Сообщение # 226
Генераліссімус
Награды: 10
Статус: Offline
Цитата рус ()
Шиза чи що. При чому тут Гундяєв і я. Аби гавкнуть і то не в попад.

При ньому. tongue

ObersДата: Середа, 12-Бер-2014, 01:26 | Сообщение # 227
Генераліссімус
РОССИЯНЕ МАССОВО ИЩУТ В "ВИКИПЕДИИ", КТО ТАКОЙ БАНДЕРА.

Пропаганда своего добилась. Лучшего пиара придумать нельзя. Народ кинулся разбираться кто такой этот Степан Бандера.

Посещаемость страницы про Степана Бандеру в русской википедии выросла в тысячи раз, за последние две недели ее посетило пол миллиона человек.
http://podrobnosti.ua/internet/2014/03/07/963123.html

ObersДата: Середа, 12-Бер-2014, 01:48 | Сообщение # 228
Генераліссімус
Цитата
У публікації від 1846 года в "Almanach de Carlsbad, ou mélanges médicaux, scientifiques et littéraires...: 16:e annе"
У розділі,присвяченому людям,які відвідали Карлсбад,є й така: "Mr. Nicolas de Gogol, Ukrainien, établi à Moscou, auteur de quelques comédies russes".
В перекладі з французької: "Пан Микола Гоголь, українець, який мешкає в Москві, автор кількох руських комедій".©

Цитата
В 1846-м в Карлсбадском Альманахе о Гоголе написали как о
Mr. Nicolas de Gogol, Ukrainien, établi à Moscou, auteur de quelques comédies russes
т.е. "г-н Николай Гоголь, украинец, из Москвы, автор нескольких русских комедий",
поскольку именно так он подписался в регистрационной книге гостиницы.©

З "легкої руки" Оберса інколи з'являються нові демотиватори. smile  Без зайвої скромності - мій підпис, котрий ключовий і в демотиваторі (тільки но його знайшов, сам в шоці))), це мною ж і власне пророблена пошукова робота. Колись, ще в 2011 році. Я мушу сказати, що проти Україні працює машина з мільярдними вливанннями - РФ-пропаганда. Проти цієї машини - жодного "державного" українського протистояння не було і немає. Лише і тільки добровольна ідеологічна робота, виключно на рівні активізму, викликаного патріотизмом. Без сумніву, зроблено немало, але ж...

Кожен, хто зараз наразі веде протиукраїнську контрпропаганду - ворог, і ми маємо це чітко розуміти. Проплачений ворог. Ворог, проплачений ворогом.

Війна іде, просто є такий глибокий тил,
де ніхто не знає, що існує фронт.©

русДата: Середа, 12-Бер-2014, 12:40 | Сообщение # 229
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Цитата Obers ()
Коли перестанете нести міжнаціональну ворожнечу на форум, та сіяти її в Країні, тоді я спробую з вами говорити, спробую пояснювати. Можливо навіть "від імені" Прав
Я не сію ворожнечу, "Україна для українців" то не я придумав. Про єврейський фашизм є також гарні книги самих євреїв. Наприклад книги Едуарда Ходоса (раввина) із м.Харкова. Почитайте на досугі, узнаєте що таке Хаббат. Де центр Хаббата в Україні. Які цілі хаббата і т.д. Зробите навіть висновки про те чому Коломойському віддали саме Дніпропетровську область. В книгах Е.Ходоса описано факти а ви зразу обзиваєтесь якоюсь уявною для вас ворожнечею. Можливо це тимчасовий хід теперешньої влади в теперешній ситуації в Україні, однак нічого немає постійнішого ніж тимчасове. 

русДата: Середа, 12-Бер-2014, 12:48 | Сообщение # 230
Генерал-лейтенант
Цитата Бабай ()
То вже не дзеркало, а "криве" дзеркало.
Те дзеркало підтримує сам народ що проживає на території Криму (його більшість). І при демократичній системі, яка не враховує думку меншості, більшість кримчан проголосує саме за приєднання до Росії.
Дійсно, є там крім кримських татар і інші що бажають бути з Україною. Однак, наведу приклад кримчанина не в одному поколінні. Цитую:
Крым экономически докажет. Если восстановят один только Севморзавод у меня, разваленный за годы нэзалэжности, уже плюс.
А у нас раньше броненосцы строили, и уникальные плавкраны. Даже паромы свои были. А сейчас купили у Швеции 30-тилетнее старьё.
Южный поток. Собирается идти по дну моря - 2 км глубина. Либо платить за
мелководье Турции и пр. А так пустят по Крыму - экономия гигантская и
такое же гигантское количество рабочих мест.
Можно восстановить завод Маяк и радиозавод - оборонные предприятия, гнавшие и
кучу  гражданской продукции в сфере электротехники и электроники
(компьютеры у нас делали при Союзе, к примеру). А сейчас вместо этих
заводов - супермаркет и прочее торгашество.

І, на мою думку, теперішнє керівництво України не докаже кримчакам про інше. А час покаже хто був правий а хто ні. Я не думаю що у вас в Полтавській області щось краще.

zakonДата: Середа, 12-Бер-2014, 13:54 | Сообщение # 231
Полковник
Награды: 12
Боротьба з неправдивою інфрмацією про події в Україні:

http://www.stopfake.org/

Наприклад,
FAKE: Львовские неофашисты избили бабушку, которая несла цветы к памятнику Ленину

На самом деле, на фотографии изображено театрализованное представление, которое состоялось во Львове в 2009 году во время шествия против нелегальной иммиграции в Украину.

Сообщение отредактировал zakon - Середа, 12-Бер-2014, 13:57

русДата: Середа, 12-Бер-2014, 15:01 | Сообщение # 232
Генерал-лейтенант
zakon, Гарний приклад, однак, краще це повідомлення направити ще й на якийсь форум в Криму.

русДата: Середа, 12-Бер-2014, 17:04 | Сообщение # 233
Генерал-лейтенант
https://www.youtube.com/watch?v=dGNgjJ6972M

БабайДата: Четвер, 13-Бер-2014, 14:53 | Сообщение # 234
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата рус ()
Если восстановят один только Севморзавод у меня, разваленный за годы нэзалэжности, уже плюс.

Навіть в Лохвиці всі підприємства зруйновано. А якщо все відновити, то ого-го. В Криму те ж саме. От тільки росія цього не робитиме, Могли б самі - та Крим на 70% дотаційний. На це є шанс при новому уряді України. А в складі росії - це неможливо.
Цитата zakon ()
FAKE: Львовские неофашисты избили бабушку, которая несла цветы к памятнику Ленину

цьому можуть повірити лише зомбовані росіяни, які беруть інфу з свого зомбоящика. Та інші зомбі, глядачі зомбоканалів. Які навіть думати самостійно не вміють.
Цитата рус ()
https://www.youtube.com/watch?v=dGNgjJ6972M

Так це Ваші НОДи мутять воду на південному сході України ?!!
З їхнми плакатами "росія - спаси нас" ? І хто ж їх бідненьких тут кривдить ? В мене тесть росіянин. Все життя говорить роійською, і ніхто йому не заважає. Гори газет та журналів на російській мові, і ніхто їх не закриває. Маса програм на радіо та телебаченні йдуть на російській мові, ніхто їх не закриває. Не подобається - то хай пішки чешуть разом з вами в свою кохану росію, а Україну залишать в спокої. Я не вірю, що хтось з українців цьому заважатиме. За 350 років Ураїна від росії нічого гарного не бачила і не побачить. Скільки разів треба наступити на ті ж граблі, щоб хоч щось зрозуміти ?
В Україні можливе народовладдя, але на базі українського народу(не важливо на якій мові він говорить) та української держави.
Бо якщо ваш НОД вже сьогодні вважає територію України своєю, то на що розраховувати далі?
Хочете в росію ?
Чешіть ! і не заважайте нам .
Попутний вітер в спину.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 17:29 | Сообщение # 235
Генерал-лейтенант
Цитата Бабай ()
Не подобається - то хай пішки чешуть разом з вами в свою кохану росію, а Україну залишать в спокої. Я не вірю, що хтось з українців цьому заважатиме.
Відео зовсім не про це. Там показано об'єднання громадян якраз і проти Путінської Росії і т.д. А те що говорять по російські то це тебе відлякнуло від перегляду повністю відео.

русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 17:31 | Сообщение # 236
Генерал-лейтенант
Цитата Бабай ()
Навіть в Лохвиці всі підприємства зруйновано. А якщо все відновити, то ого-го. В Криму те ж саме. От тільки росія цього не робитиме, Могли б самі - та Крим на 70% дотаційний. На це є шанс при новому уряді України. А в складі росії - це неможливо.
 Я навів приклад як думають там, в Криму. Саме їм голосувати 16-го. Мало хто прислуховується до думки із центру України.

БабайДата: Четвер, 13-Бер-2014, 17:44 | Сообщение # 237
Генераліссімус
Награды: 5
Цитата рус ()
А те що говорять по російські то це тебе відлякнуло від перегляду повністю відео.

Я чудово розумію й сприймаю російську мову,
Але коли вони на Крим і Україну говорять "наша земля" - то такї "друзі" мені не друзі.
Ось повчіться:

Крым русский? Вы все тут гости, которым дали кров и приняли как родных

Цей допис розходиться соцмережами зі швидкістю вірусу - за вісім годин він набрав майже сім сотень перепостів. Ми вважаємо його вартим уваги наших читачів:

Я Смирнова, и я очень хорошо помню, что мой дедушка с семьей приехал из России в Украину, после войны распределили. Я благодарна, что Украина приняла нас чужаков, дала дом, работу, защиту, никогда не обижала. Меня за всю жизнь ни разу не упрекнули за то что я говорю на родном для себя языке и пою свои песни, меня ни разу не назвали москалькой.
Я родилась в Полтаве. Украина меня воспитала и вырастила как родную. когда я переехала в Киев, я ни разу в этом городе не услышала слова "лимита". Я 100% украинка! хоть нет ни капли украинской крови.
Почему мне в голову не приходит кричать "Я русская, нас тут русских много и значит эта земля принадлежит России"?! У остальных русских в Украине, что совсем память отшибло, какая это ваша земля? Уроды неблагодарные!
Вы все тут гости, которым дали кров и приняли как родных. Какой же надо быть скотиной, чтобы теперь выгонять и убивать хозяев, крича, что это наш дом?! Крым русский? Сволочи с короткой памятью! Вы забыли, что ваши отцы сделали с татарами?
Вы забыли сколько пролили крови татарских мужчин и сколько слез и горя принесли коренному населению? Как грузили в составы татарские семьи и увозили в Сибирь? Да вам все оставшиеся тысячелетия нужно вымаливать теперь у них прощение на коленях!

Я русская украинка! И москалей поганых буду в шею гнать с моей родной Украины вместе с родными Украинцами!

P.S. Степан Бандера - Герой Украины, который всю жизнь боролся, всем средствами, за свободу Украины! И да, я бандеровка!

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 18:07 | Сообщение # 238
Генерал-лейтенант
https://www.youtube.com/watch?v=4BzBKeyWjeI

русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 18:07 | Сообщение # 239
Генерал-лейтенант
Цитата Бабай ()
Крим і Україну говорять "наша земля" - то такї "друзі" мені не друзі.
Вони самі із Луганська, тому так і говорять. То народна громада.

русДата: Четвер, 13-Бер-2014, 18:26 | Сообщение # 240
Генерал-лейтенант
На перед, останнє відео за вказаною мною адресою, тема про об'єднання слов'ян із столицею в Києві.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 16 з 69«1214151617186869»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017