Євро"гойдалка" - Сторінка 12 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСереда, 07-Гр-2016, 13:33
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 12 з 69«1210111213146869»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Євро"гойдалка"
Який шлях цивілізаційного поступу має обрати Україна :
БабайДата: П'ятниця, 28-Лют-2014, 14:38 | Сообщение # 166
Генераліссімус
Награды: 5
Статус: Offline
Цитата Pravdeda ()
Одно могу сказать: твой вопрос звучал как вопрос вора

1. Це було не питання , а пояснення Вам, де береться наш борг.
2. Назвавши Україну вором аргументуйте. В противному разі Ваше порівняння недоречне.

Цитата Pravdeda ()
То есть, вы не против того, что Украине при разделе достался Крым, который, напомню, впервые стал её частью (заметьте- АВТОНОМНОЙ республикой) в результате очередного заноса мозга Никиты Сергеевича Хрущёва? Думаю, при разделе CCCР

Якщс не влаштовує той розподіл, то на тенриторію Криму можуть претендувати і турки, а ще раніше там взагалі було Кримське Ханство. Тому маємо те, що маємо. А стосовно флоту записано в конституції.
Стаття 17. ...
На території України не допускається розташування іноземних військових баз.

Цитата Pravdeda ()
И не забывайте, что тогда России достались не только бонусы, но и долги СССР. Повторюсь- это только моя версия.

Якщо Ви не пам"ятаєте, то я чудово пам"ятаю, як перед розділом СССР ощадбанк залишився без грошей. Всі збереження людей чогось раптом хутко зникли. І якщо Ви вважаєте, що вони випарувалися, то я точно знаю, погрілася росія. А казочки про борги,- то для діток.
Цитата Pravdeda ()
Про "экстремистов". Почему ты решил, что Путин назвал ими весь народ? Свои эмоции или Путин такой дурак, чтобы обозлить на себя всю Украину? Можно ссылку на прямую речь?

"Президент России Владимир Путин заявил, что украинская оппозиция или не всегда может контролировать ситуацию на Евромайдане, или является "ширмой" для экстремистских действий. Такое мнение он выразил в эфире "Первого" российского телеканала."
Хто чинить екстремістські дії - екстремісти. А було лише протистояння влади і народу. Чи то він так про ту владу ?

Цитата Pravdeda ()
Насчёт "прихистити беркутівців"- так это, насколько я знаю, не его заявление, а одного из губернаторов России.

Якщо Ви мене переконаєте, що ця заява була зроблена губернатором всупереч волі Путіна, тоді я повірю, що він тут ні до чого.

Що ж до нової влади - побачимо їх по ділам їхнім.
Поки що вони зробили дві великі помилки.
1. Не треба було трогать закон про мови. Він не актуальний. Є важливіші проблеми. А зайвий раз собак дратувати не варто.
2. Люди ждали, що новопризначений уряд вийде до них. Не вийшли. А треба було.
Що буде далі - побачимо.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

БабайДата: Неділля, 02-Бер-2014, 12:41 | Сообщение # 167
Генераліссімус
Ну як, пане Pravdeda, собака в залі почала нагліти ?
Спить на Вашому дивані, жре на Вашій кухні Ваші харчі. Скоро спатиме з Вашою жінкою.
При цьому обзиваючи Вас "коричневою чумою"
Гарний сусід і брат ?
То цілуйте його в зад
А я завтра в військомат.
Нехай буде проклятий Ваш ліліПутін і весь його рід на віки вічні, разом з Гітлером !!!

цитата из фильма.

PravdedaДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 03:07 | Сообщение # 168
Рядовий
Награды: 0
smile Даже не хочу уже ничего парировать из выпадов-  начинается перекручивание слов, приписывание несказанного и поиск связи между взмахом крыла бабочки и землетрясением в Японии. Я для многих буду плохим и мои мысли неправильными только потому, что я - уже практически свабоден. (с буквой "а" я не ошибся). Я плохой для русофобов и плохой- для зацикленных на "незалежности". В Запорожье меня называли вчера "майданутым" и бандеровцем", а "свОбодовец"- "мы вам москалям ещё покажем!", здесь читаю- "Нехай буде проклятий Ваш Путін"  :)))))) Он не мой- скорее ваш! Я не засыпаю и не просыпаюсь с мыслями о нём и посылами ему проклятий. smile Моя свАбода в том и заключается, что я вижу почти все уловки, на которые ловят наш народ (я имею ввиду и Россию и Украину). Вижу и вскрываю, что многим свОбодным не нравится- не хватает сил сознаться в своей возможной неправоте- и это тоже их право. (Себя я не считаю во всём безошибочно правым во всём и всегда- я свабоден признать и свои заблуждения). Ловят не только нас- пока две державы воюют- третья жиреет. Если проанализировать обе мировые войны и покопаться (сейчас информация уже доступнее)- то несложно сделать очень чёткий вывод. Но что меня больше всего в этом всё-таки радует- что я вижу то, что всех нас объединяет и на чём мы можем построить единство и общий дружный дом. Я рад, что достиг момента, когда нет порыва кого-то начать клеймить, осуждать и проклинать (кстати, с подобными словами нужно быть очень внимательным!!! Фильмы "ночной и дневной дозор" основаны на реальных правилах и рассказывают о последствиях их нарушений), а есть желание понять- почему человек думает так и что его привело к такому восприятию мира.
 Кстати, сегодня от односельчан услышал такую мысль: "В военкомат -пойду! Получу автомат, патроны, а потом -пойдём стрелять верхотуру, которая наши народы до этого довела! И старых правителей, и -новых! У меня по ту сторону границы- внучата! Они что- совсем долбанулись- думают и в россиян стрелять буду??!" 
 Что сейчас происходит? Происходит переход. Один "главнюк"- США по космическим правилам теряет власть и она переходит к другому- Славянам.  Я не ошибся- не к России, а к Славянам. Россия без Украины и Белоруссии ничего не стОит. И дело не в территории, а в духовном единстве. И это единство  Путину будет сложно восстановить, погасить тот негатив, который возник после
ввода войск.  Штаты как могут сопротивляются- ссорят, провоцируют, врут. Конечно, Штаты- тоже всего лишь инструмент у тех, кто являются нашими главными тренерами (за что им- низкий поклон). Для многих надеющихся на то, что "Европа и Америка нам помогут"- сейчас будет пройден горький урок. Им своя рубаха намного ближе к телу.
Советовать кому что сейчас делать не буду- ум, разум и совесть каждому в подмогу! Время- лучший судья. Со временем утихают эмоции, вылазит истина и приходит просветление. Успеха вам, братья, в пути светлого духа!

Додано (03-Бер-2014, 01:07)
---------------------------------------------
Иосиф Кобзон больше славянин, чем многие из нас, славян по происхождению!

Не ходите, люди Родов Расы Великой, супротив Чистой Совести своей и древних законов Родов ваших, ибо на окольных
Путях жизни вашей нет покоя для Души вашей
Не сотворяйте, люди Родов Расы Великой, вольный ветер в головах своих, громовые тучи в речах своих и грозовую бурю в
сердцах своих
(заповеди Стрибога)

ObersДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 09:52 | Сообщение # 169
Генераліссімус
Награды: 10
СвАбоден? Ночной дозор? Ну-ну... рус, ты где этого клоуна взял?
ps/ знову в строю!

YanushevichДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 11:32 | Сообщение # 170
Генерал-полковник
Нет такой нации, этноса - "славяне". Есть группа славянских языков, не более.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 11:36 | Сообщение # 171
Генерал-лейтенант
Награды: 1
ObersObers, Я нікого ніде не брав. Я залишаюсь на ідеї Народовладдя в Україні і бажаю Вам бути також на стороні Народовладдя. Я й зараз підтверджую те, що український народ самостійно зможе побудувати свою конструкцію Народовладдя. Не потрібно запозичати її від Європи чи Росії. А при цій системі, яка є, навіть якщо партія чи лідер, приходе до такого роду влади то це завжди велика спокуса грошима і подавляюча більшість лідерів не справляється з таким випробуванням, тому велика вірогідність того що знову влада тимчасова. Про систему 10-тників і 100-тників мною висказана думка на іншій темі. До речі, повторюю, що вказана мною система трималась найдовше на теренах саме України, то чи не варто Вам задуматися над нею, проаналізувати і можливо бути першим, хто почне дійсно впроваджувати Конституційне право народу бути джерелом влади. Правий сектор може це впровадити, якщо він дійсно прийшов для народу. Народ сам себе буде контролювати і це саме основне. Ніяка партія не витримає контролю, якщо сам народ себе не контролюватиме. І тоді Європа сама проситиметься до нас а не ми до неї.

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 11:36 | Сообщение # 172
Генерал-лейтенант
Цитата Yanushevich ()
Нет такой нации, этноса - "славяне". Есть группа славянских языков, не более.
Разделяй и властвуй, так по Вашему?

ObersДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 13:14 | Сообщение # 173
Генераліссімус
Цитата рус ()
Разделяй и властвуй, так по Вашему?

По "нашему" : "Нет такой нации, этноса - "славяне". Есть группа славянских языков, не более."©

lohvitsa.org.ua

ObersДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 13:26 | Сообщение # 174
Генераліссімус
Цитата рус ()
Правий сектор може це впровадити, якщо він дійсно прийшов для народу. Народ сам себе буде контролювати і це саме основне. Ніяка партія не витримає контролю, якщо сам народ себе не контролюватиме.

ПРОГРАМА РЕАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ У ПРОЦЕСІ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ

...3. Національне народовладдя

Нинішня космополітична демократія ґрунтується на безідейній, а тому політично дезорієнтованій механічній більшості, яку легко організовують у своїх інтересах і влада, і різні грошовиті пройдисвіти. Механізм цієї “демократії” повністю контрольований і “включається” владою чи “грошовими мішками” відповідно до їхніх же потреб. Ніякої реальної влади народ не має і на процеси державотворення не впливає. Більше того, навіть дотеперішні куці можливості народу хоча б періодично впливати на формування влади (вибори президента, депутатів) відбираються в народу на користь далеких від інтересів народу партій.

Так ціла нація – через політичні махінації антиукраїнських сил – із суб’єкта державотворення і єдиного господаря держави поступово перетворюється в пасивний об’єкт політичних маніпуляцій і стає безпорадною жертвою сваволі владоможців. Так кожна окрема людина, сліпо простуючи за далекими від інтересів нації шахраями-демагогами, непомітно втрачає свої права громадянина і перетворюється з господаря своєї долі в безправного та беззахисного наймита влади і різних пройдисвітів.

Не може бути ніяких прав нації, поки вона не має своєї власної національної держави: є тільки святий обов’язок боротися за свою державність. Не може бути ніяких прав людини, поки безправною, бо бездержавною, є її нація: є тільки святий обов’язок боротися за українську національну державу.

Наша мета – перетворити Україну в національну державу із реальною системою національного народовладдя і постійно розширювати владу громади в усіх сферах суспільного життя.

Бо якою б “народною” не була влада – і генетично, тобто за походженням людей влади, і за способом формування (через вибори чи шляхом призначення), – усе ж вона буде замкнутою системою і, як така, тяжітиме і до замикання в собі, і до орієнтації на власні інтереси, і до діяння на власну користь. “Хорошою” буває не та влада, яка складається з хороших людей, а та, яка перебуває під постійним, щоденним контролем і тиском об’єднаного національною ідеєю народу – через всеохопну систему національного народовладдя...

banderivets.org.ua

ObersДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 14:03 | Сообщение # 175
Генераліссімус

БабайДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 18:12 | Сообщение # 176
Генераліссімус
Цитата Obers ()
Так ціла нація – через політичні махінації антиукраїнських сил – із суб’єкта державотворення і єдиного господаря держави поступово перетворюється в пасивний об’єкт політичних маніпуляцій і стає безпорадною жертвою сваволі владоможців. Так кожна окрема людина, сліпо простуючи за далекими від інтересів нації шахраями-демагогами, непомітно втрачає свої права громадянина і перетворюється з господаря своєї долі в безправного та беззахисного наймита влади і різних пройдисвітів.

Давайте на примере разберем, что такое предназначение или суть вещей. Какова суть демократии? Надувательство. Требуете доказательств? Сейчас.
Что такое демократия? Демо-кратия - то есть власть народа. Вопрос первый: власть народа над кем??? (Три вопросительных знака означают очень важный вопрос.)
Если все жители страны составляют собой народ, ведь все жители входят в народ, то тогда власть народа над кем? Ну, вроде как над правительством, неуверенно говорите вы, правительство там отчитывается перед народом … сами-то верите в то, что говорите …
А если демократия - это власть народа, - то почему правительство называют властью??? Правда, странно? И еще оно правительство - от слова "правит". Правит кем?
Представляете, подчиненный правит властью?! Где-то тут нас кидают. Чувствуете уже? А, сообразили вы, демократия означает на самом деле способ назначения правительства при помощи выборов. Вот что такое демократия! Рано радуетесь. smile
Во-первых, в наше время каждому грамотному человеку уже давно известно, что кто будет выбран определяют специалисты по выборным технологиям - политтехнологи.
И народ тут может иметь некие предпочтения, что ему нравится, за что он хочет голосовать, но значения это никакого не имеет.
http://www.sunhome.ru/philosophy/52759

цитата из фильма.

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 20:00 | Сообщение # 177
Генерал-лейтенант
Бабай, Браво! Цілком згоден з останнім.

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 20:06 | Сообщение # 178
Генерал-лейтенант
Цитата Obers ()
із реальною системою національного народовладдя і постійно розширювати владу громади в усіх сферах суспільного життя.
Хотілося б детальніше дізнатися про владу громади, точніше систему волевиявлення громади. Щоб було волевиявлення не частини громади а всих сторін. Але як пропонується у Obers? Хотілось дійсно в деталях. Зараз я бачу, по отриманих посадах, що дійсно народ праве, тільки якої наці-анальності? Є українці, не буду спиричаться, дійсно є, однак по багатьох посадах бачу інше? З одного боку Майдан Сєню особо не признає, а з іншого його ж вибрали і т.д. Схоже мені на Хазарський Каганат а не на Народовладдя.

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 20:08 | Сообщение # 179
Генерал-лейтенант
Цитата Obers ()
“Хорошою” буває не та влада, яка складається з хороших людей, а та, яка перебуває під постійним, щоденним контролем і тиском об’єднаного національною ідеєю народу – через всеохопну систему національного народовладдя...
Також хотілося б дізнатися про систему контролю за владою. Які пропозиції є у Правого Сектора. Я не проти, щоб з автоматом до деяких чиновникі, однак час пройде і постійно з автоматом ходить не будуть, бо та ж Європа не зрозуміє.

русДата: Понеділок, 03-Бер-2014, 20:14 | Сообщение # 180
Генерал-лейтенант
Цитата Obers ()
Нинішня космополітична демократія ґрунтується на безідейній, а тому політично дезорієнтованій механічній більшості, яку легко організовують у своїх інтересах і влада, і різні грошовиті пройдисвіти. Механізм цієї “демократії” повністю контрольований і “включається” владою чи “грошовими мішками” відповідно до їхніх же потреб. Ніякої реальної влади народ не має і на процеси державотворення не впливає. Більше того, навіть дотеперішні куці можливості народу хоча б періодично впливати на формування влади (вибори президента, депутатів) відбираються в народу на користь далеких від інтересів народу партій.
Цілком згоден, тому й висловився про механізм Народовладдя з десятниками і сотниками. А також з тим, що до голосування не можна допускати всих підряд. Діло повинні робити професіонали. Лікарі - лікувати, вчителі-учити, юристи - займатится юридичною діяльністю. Чому ж до народовладдя допускаються всі. Обмеження по віку слабко виражені. Вага "демократичного" голосу однакова як професора так і наркомана. Як гарного сім'янина так і бобиля і т.д. Раніше до цього питання підходили більш ретельно. А що зараз запропонує Правий Сектор?

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Євро"гойдалка" (Євроінтеґрація vs Митний Союз)
Сторінка 12 з 69«1210111213146869»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016