ЛохвицяПонеділок, 20-Лис-2017, 06:58
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Зримый и незримый геноцид (щоб зрозуміліше була наша політика)
Зримый и незримый геноцид
aboubyrДата: П'ятниця, 13-Січ-2012, 15:23 | Сообщение # 46
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
А що , там описують я к будувався Біломор-Канал?

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

РК-86Дата: П'ятниця, 13-Січ-2012, 23:02 | Сообщение # 47
Генераліссімус
Quote (Гость)
А панщина звідкіля взялася на території де ніколи не було рабства. Краще хвилюватися за покупку нового комп'ютера чи автомобіля чи іншого. Придбали новий предмет, то через рік давай інший. Замкнуті цілі. А стаття розумна. До речі Н.Левашова не зареєстрували офіційно на теперишніх виборах президента Росії. Мабуть бояться. А про те що нас вже давно не 52млн.(пам'ятаєте лозунг ще при Кучмі) то неозброєним оком видно геноцид. Тільки без воїн нас уже приблизно 46млн. Але для когось мабуть краще думать про мобілу комп і авто, які поки що не відібрал

Нормально в ідеології "Золотого міліарда"[color=red]...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Сообщение отредактировал РК-86 - П'ятниця, 13-Січ-2012, 23:03

русДата: Субота, 14-Січ-2012, 14:22 | Сообщение # 48
Генерал-лейтенант
Награды: 1
aboubyr - Розумний як мінімум візьме до уваги, інші . . . . . РК-86 а Ви що знайомі з ідеологією золотого міліарда?

aboubyrДата: Субота, 14-Січ-2012, 15:36 | Сообщение # 49
Генерал-майор
В принципі нам немає чим пишатись минулим .Бо нинішны вожді і ідеології ростуть вухами звідти. Каліснічеко ,Сіманєнко, Литвін, Є.Банда-рєнко, чечетов,Тігіпко,Єфрємов,Льовочкін... - парторги та комсомольські вожаки ,Не будь незалежності в коогось визивають сумніви що вони б нині просідали нагора по різних кабінетах і тої влади. Т.Є. ця лава йшла наступнецею за сталіними, брєжнєвими, і вам - нам винтикам тієї і нинішньої машини доводилось і доводиться сутужно. Нинішнє битійо цей народ вибирав сам. Чорновілівська стезя була відкинута.І нині пожинаємо сіяне. А хто є блатной , вор в законі, суки і вори - нині? Все списано з зон Архіпелагу Гулаг.

Листопад
"... в каждом из нас живут ангел и демон,и голоса их порй неразличимы".
"Ангел же заставляет нас размышлять о наших поступках, и ему иногда нужны чьи-нибудь уста,чтобы высказатся."

русДата: Четвер, 19-Січ-2012, 16:44 | Сообщение # 50
Генерал-лейтенант
Не дивлячись ні на що потрібно пишатися своїм минулим. Завдяки минулому ми зараз є. Хто плює в минуле той отримує плювок у майбутньому.

ГостьДата: Четвер, 19-Січ-2012, 19:01 | Сообщение # 51

Ми пожинаємо плоди того що трапилось значно значно раніше ніж відкинута Чорновілівська стезя.

РК-86Дата: Четвер, 19-Січ-2012, 22:10 | Сообщение # 52
Генераліссімус
Quote (рус)
РК-86 а Ви що знайомі з ідеологією золотого міліарда?

На жаль. Не прямо, не в ворота, цю ідею обсмоктують вже давно. А знаєте на що в основному і на що підводять лаги? Під нашу трахану і перетрахану історію.
Тема надто широка і... Давайте відкриємо її в темі Культура, чи Політика, чи Природа,чи Як нам залишитись ЛЮДЬМИ? ОК?

Додано (19-Січ-2012, 20:10)
---------------------------------------------

Quote (рус)

Література, засоби масмедіа, (знаєте НОРМАЛЬНЕ розтлумачення цього поняття?),
навіть пастирі, яких розмножилося "КАК СОБАК НЕРЕЗАННЫХ" - всім тісно. Всі конкурують. Всі виживають. Всі жеруть. У всих - інстинкт по Дарвіну і Павлову. Все. Ідеологія - ВСЯ. Це первинна посилка до "золотого міліарду".
Похідні? Читайте у Гітлера, Сталіна, КУ-КУКС-КЛАНА і т д.і.т.п.
Погано одне. Рішення проблеми саме просте - "ура". А мізків для "ура" - не треба...

Сообщение отредактировал РК-86 - Четвер, 19-Січ-2012, 21:53

ГостьДата: Понеділок, 23-Січ-2012, 01:06 | Сообщение # 53

Если брать сказки о тартарии, то, пожалуйста, сначала наложите на Вашу идеологию добрЬІх, справедливЬІХ и просвещеннЬІх Русов карту расселения народов с учетом их генетического типа. Пока археологи не спешат показЬІвать точнЬІе картЬІ распространения маркера R1A1 в разнЬІе исторические времена. Иначе придется русских, проживающих севернее и восточнее Курска, Белгорода, Воронежа и Ростова назвать четвертьславянами.

русДата: Вівторок, 24-Січ-2012, 13:23 | Сообщение # 54
Генерал-лейтенант
У 1-й Великій Британській Енциклопедії 1752 року вказана найбільша країна світу "Гранд Тартарі" Велика Тартарія. Вся територія включаючи територію України входила туди. Московія називалась Московською Тартарією. На думку гостя неосвідчені англійчани писали казки в своїй першій енциклопедії. Я думаю їм на той час було видніше що на той момент було ніж сучасному поколінню "3-Д". Тархтария, земля которой покровительствуют Боги – сын и дочь Перуна, брат с сестрой, Тарх, прозванный Даждьбогом (Дающим Богом), и его Младшая сестренка Тара. Наши Предки говорили иноземцам: "…мы дети Тарха и Тары…". Позднее Тархтария стала Тартарией, а библейский народ, с трудом выговаривающими букву "р", называл её Татарией. У зв'язку із війною Ведичного світогляду і християнського внаслідок чого християнство перемогло у 1778 році сліди про велику імперію затерті, але не стерті повністю.

РК-86Дата: Четвер, 26-Січ-2012, 04:23 | Сообщение # 55
Генераліссімус
Quote (рус)
На гроші мультиміліардера Жорджа Сороса спонсорується програми по зміні історії в потрібному для когось напрямку. Історія яка передавалась від свідків історичних подій молодшому поколінню то краще називати нашою спадщиною. Сам предмет "ІС-ТОРИ-Я" дуже заполітизовано, так як це вільне писання вояками та торгашами про минуле в угоду правлячим особам. Оскільки світ зараз належить воякам та торгашам то і історія пишеться в угоду їм. Добре що є дідусі та бабусі які ще можуть щось розповісти про недавнє минуле об'єктивно спираючись на власний досвід. Наше завдання зберегти ці перекази і передати їх своїм дітям.

Quote (aboubyr)

Ну ось тут,

http://lib.aldebaran.ru/author....o_kluba
Це тільки один, і той, не дуже яскравий приклад.

Сообщение отредактировал РК-86 - Четвер, 26-Січ-2012, 05:57

ГостьДата: П'ятниця, 27-Січ-2012, 17:06 | Сообщение # 56

Я думаю про національність золотоміліардистів краще розкажуть самі євреї, наприклад Едуард Ходос (раввін Ходос) чи Девід Дюк (США): http://www.youtube.com/watch?v=00vRLtGT1D8

русДата: Вівторок, 14-Лют-2012, 13:18 | Сообщение # 57
Генерал-лейтенант
http://www.youtube.com/watch?v=Z2BXiW2jkAg

РК-86Дата: Четвер, 23-Лют-2012, 21:47 | Сообщение # 58
Генераліссімус
Quote (Гость)
згоден, все вимирає, але контрольованjДодано (09-Січ-2012, 19:38)---------------------------------------------Пане РК-86 деталізуйте будь-ласка термін НАША історія і як її краще вивчити, бо я вчив радянську, новоукраїнську, постпомаранчевоукраїнську а на яку Ви вказуєте. До речі опис Великої вітчизняної війни під час радянської історії переписувався відповідно до постаті керманича, Стаалін - то основне дійство - Сталінград, Хрущов- партизанські загони, Брєжнєв - ... і т.д. Хто курирував на якому фронті то і там було щось найголовніше. Зараз в Японії вчать дітей що на Хіросіму та Нагасакі скинув ядерні бомби СРСР. В США - взагалі СРСР не брав участі в ВВВ. А яку Ви офіційну історію вчили?

Ну подивіться на таку формулу:

ВЛАСТЬ (СОЦИАЛЬНАЯ ВЛАСТЬ) обьективно лрисущая обществу система волевых отношений между пюдьми, выражающаяся в доминировании воли одних индивидов или социальных групп над волей других при помощи авторитета, права (закона), насилия и других средств, с целью наиболее полного удовлетвррения личних, групповых или общественно-значимых потребностей и интересов.

Перевести?
Це глосарій для студентів- правознавців з Росіїї.
А як наша, рідна практика?

Додано (23-Лют-2012, 19:47)
---------------------------------------------

Quote (Гость)
Я думаю про національність золотоміліардистів краще розкажуть самі євреї, наприклад Едуард Ходос (раввін Ходос) чи Девід Дюк (США): http://www.youtube.com/watch?v=00vRLtGT1D8

Про книги Ходоса (з Харкова) десь вже був мій пост. Читайте, думайте. Не тільки Ходоса.

ГостьДата: П'ятниця, 24-Лют-2012, 14:06 | Сообщение # 59

Дивився ролики Девіда Дюка в ютюбі, добре він про евреїв розповідає, хоча й сам мішаний.

БабайДата: Середа, 07-Бер-2012, 11:13 | Сообщение # 60
Генераліссімус
Награды: 5
Quote (РК-86)
ВЛАСТЬ (СОЦИАЛЬНАЯ ВЛАСТЬ) обьективно лрисущая обществу система волевых отношений между пюдьми, выражающаяся в доминировании воли одних индивидов или социальных групп над волей других при помощи авторитета, права (закона), насилия и других средств, с целью наиболее полного удовлетвррения личних, групповых или общественно-значимых потребностей и интересов.

Чтобы в стране был правовой порядок, народ должен иметь власть,
а пока власть имеет народ, в стране будет законный беспорядок.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Політика » Зримый и незримый геноцид (щоб зрозуміліше була наша політика)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017